עבור אל תוכן

תמונה
- - - - -

בעייה בהצגת כתוביות בעברית בניגון סרט....

• אנא התחבר בכדי להגיב
6 תגובות לנושא זה

#1 roki5000

roki5000
  • משתמשים רגילים
  • 126 הודעות

נכתב ב- 07 September 2009 - 14:38

היי אנשים , בדיוק היום פירמטתי את המחשב שלי והתקנתי את הווינדוס 7 החדש בגירסת האולטימייט אבל 64 ביט , זאת הגירסה המלאה והרשמית של הווינדוס המלא שייצא בקרוב לשוק , בכל מקרה אחרי שסיימתי את הפורמט חבר שלי התקין לי את החבילת קודקים של CCC - Combined Community Codec Pack ואחר כך ניסיתי לנגן סרט בלוריי עם תוכנת ה- VLC הסרט עובד חלק ושומעים מעולה אבל משום מה התרגום בעברית נראה כמו גיבריש ואי אפשר לקרוא אותו ככה ואני דיי בטוח שיש עוד איזה תוכנה אחת ששכחתי להתקין חוץ מהקודקים עצמם , מישהו פה אולי יודע בבקשה מה אני צריך להתקין בשביל לראות תרגום תקין , דרך אגב אני רואה את כל הסרטים שלי רק על המחשב עצמו , כלומר הסרטים עצמם מאוחסנים על כונן של 2 טרה בייט והמחשב עצמו מחובר ישירות למסך ענק של 47 אינץ ככה שאני לא צריך לצרוב את הסרטים אלא רק לנגן אותם כרגיל עם ה- VLC ואני רוצה שהתרגום יוצג כרגיל רק שפה הוא עובד לי בגיבריש ואין לי מושג מה עושים , תודה מראש לכל העוזרים ויום טוב..

#2 ramikub

ramikub
  • משתמשים מוערכים
  • 1304 הודעות

נכתב ב- 07 September 2009 - 15:37

roki5000
ראשית, נחמד לדעת שירדת מהקידודים של קבצי HD.
עוד יותר נחמד שיש לך כונן ענק ומסך ענק ואתה צופה ישירות מהמחשב... :)

ובקשר ל-VLC.
בניגוד לגירסאות המוקדמות יותר, התוכנה VLC בגרסה האחרונה, תומכת בעברית בצורה טובה.

אם ה-VLC שלך הוא ישן יותר, עשה את הפעולות האלו:
פתח את התוכנה, לך ל Open file < File
במסך שיפתח סמן את Use a subtitles file לחץ על Browse העליון, וטען את קובץ הסרט.
לחץ על Browse התחתון, וטען את קובץ הכתוביות. (srt)
לחץ על Advanced settings . יפתח לך מסך נוסף. סמן MakHebrew.
לחץ O.K על שני המסכים, ויש לך סרט עם כתוביות...

בהצלחה...

#3 roki5000

roki5000
  • Topic Starter
  • משתמשים רגילים
  • 126 הודעות

נכתב ב- 07 September 2009 - 16:03

אז זהו אחי שיש לי את ה- VLC הכי חדש שיש , זאת גירסה 1.0.1 וכל ההסבר שלך לא תקף לגירסה הזאת ולא מצאתי את כל התפריטים שאמרת ממקודם , בכל מקרה לא הצלחתי לראות שום תרגום כמו שצריך , רואים רק בגיבריש בינתיים גם בסרטים רגילים של DVD וגם בסרטי בלוריי וזה ממש מציק כי אני מת כבר לשבת לראות סרט ואני חייב תרגום למרות שאני דיי מומחה באנגלית , בכל מקרה רציתי לדעת אולי במקרה שאם צריך אולי להתקין עוד איזה תוכנה אחרת שקשורה לתרגום כי אני דיי זוכר שהיה לי אז בווינדוס XP את התוכנה VOBSUB ששינתה לי את התרגום לעברית אבל אני לא בטוח במאה אחוז מה היא עשתה , אולי אתה יודע במקרה על עוד סיבה שהתרגום לא עובד בגללו , קח בחשבון שרק היום עשיתי פורמט מלא לכל הכוננים שלי ושמתי ווינדוס חדש ועל בטוח שחכתי להתקין איזה תוכנה , אז בזמנו הייתה לי את החבילת קודקים של KLITE שעבדה לי מעולה עוד יותר ושם התרגום עבד חלק וכאן הוא עושה בעיות , מקווה שיש לזה פתרון אחר , תודה רבה מראש בכל מקרה...

#4 אורח_msms12_*

אורח_msms12_*
  • אורחים

נכתב ב- 07 September 2009 - 16:14

בס"ד

שלום.

1.האם מבחינת ה-WINDOWS 7 הכל תקין מבחינת העברית ?

2. יש לך אפשרות לבחור את השפה של הכתוביות ב-TOOLS>PREFERENS > בצד שמאל מופיע

SUBTITELS & OSD שם תבחר HEBREW WINDOWS 1255 .

בהצלחה.

נערך על-ידי msms12, 07 September 2009 - 16:41.

#5 roki5000

roki5000
  • Topic Starter
  • משתמשים רגילים
  • 126 הודעות

נכתב ב- 07 September 2009 - 16:38

כן ברור אחי , שהתקנתי את הווינדוס הוא היה באנגלית והתקנתי עליו ערכת שפה בעברית והכל עובד חלק כולל הכתיבה בעברית , הלוואי שהעברית עצמה הייתה הבעיה , אני רק תקוע עם התרגום עצמו שמשום מה לא רוצה להיות בעברית אלא רק בגיבריש כזה , ואני כמעט דיי בטוח שזה קשור איך שהוא במקודדים עצמם או באיזה תוכנה ששכחתי להתקין או לפחות באיזה הגדרה שלא עשיתי אחרי הפורמט האחרון אני רק לא בטוח במאה אחוז מה הבעיה , אני מקווה שמישהו כאן יודע מה עוד אפשר לעשות , בכל מקרה חוץ מהבעיה של התרגום עצמו הווינדוס 7 עצמו לא עושה לי שום בעיות אחרות והכל עובד חלק....

#6 אורח_msms12_*

אורח_msms12_*
  • אורחים

נכתב ב- 07 September 2009 - 16:43

בס"ד

תבדוק את האשכול שלי שוב , כי ערכתי אותו .

נ.ב. גם אצלי זה WINDOWS 7 ועובד מצויין ב-VLC החדש .

#7 roki5000

roki5000
  • Topic Starter
  • משתמשים רגילים
  • 126 הודעות

נכתב ב- 07 September 2009 - 18:09

MSMS12 ממש תודה רבה לך גבר , עשית לי את היום אתה גדול , חשבתי לרגע אחד שיש משהו דפוק אולי אצלי במחשב ובסוף כל זה רק בגלל הגדרה אחת קטנה בתוכנה של ה- VLC וזה עובד כמו גדול , ממש ממש תודה רבה לך אחי , אני מאוד מעריך את העזרה שלכם פה בפורום , אתם עושים עבודה מעולה פה באתר , יום טוב גבר.......