עבור אל תוכן

תמונה
- - - - -
בעיה

אפשר בבקשה תיאור מפורט על פתיחת פורטים ידנית?

בעיה

• אנא התחבר בכדי להגיב
4 תגובות לנושא זה

#1 nature123

nature123
  • משתמשים רגילים
  • 2 הודעות

נכתב ב- 03 April 2012 - 23:05

יש לי ראוטר של הוט.הורדתי את התוכנה החדשה-אימיול 2012 וכשרציתי לעשות פתיחת פורטים אוטומטית זה רשם לי שהוא נכשל ושאעשה את פתיחת הפורטים ידנית.כשהיה לי ראוטר של בזק לא הייתה לי את הבעיה הזאת.כתבתם פה הסברים,אבל אני בלי תמונות ובלי מילים פשוטות כמו שצריך לדבר לילד בן ארבע לא אקלוט.יש לי וינדוס xp בעברית.אני אוהב להוריד קבצים נדירים עם מקור או שניים לפעמים קצת יותר ובלי פתיחת פורטים ידנית אין לי מושג מתי הם ירדו אם הם ירדו עוד השנה.בבקשה תסבירו בצורה הכי פשוטה שלב אחר שלב לפי וינדוס אקס פי בעברית מה אני אמור לעשות כדי להגדיר את הפורטים בנתב ובפיירוול בשביל פתיחת פורטים אוטומטית.מחקתי בינתיים את תוכנת האימיול מהמחשב.הכיסוי בעיניים מכאיב לי לעיניים-עדיף לא לראות חמור עם כיסוי בעיניים.מקווה להסברים פשוטים וברורים.תודה על זמנכם.

#2 toni montana

toni montana
  • משתמשים רגילים
  • 365 הודעות

נכתב ב- 04 April 2012 - 00:53

מה הדגם של הראוטר ? הכי פשוט שתתקשר לתמיכה .

#3 MightyMax

MightyMax
  • משתמשים מוערכים
  • 5191 הודעות

נכתב ב- 04 April 2012 - 07:44

מכיוון שמדובר בד"כ בנתבים קיקיונים הדרך הכי נכונה לעשות את זה היא להתקשר לתמיכה של הוט (למרות שהיא פשוט גרועה מניסיוני). חובתם ללוות אותך צעד אחרי צעד בתהליך הזה.
אגב, אם תעבור לביטורנט תוכל עם הזמן להגיע לטראקרים שמתמחים בתכנים נדירים.

#4 nature123

nature123
  • Topic Starter
  • משתמשים רגילים
  • 2 הודעות

נכתב ב- 04 April 2012 - 18:51

רעיון טוב להתקשר לתמיכה.מקווה שיתמזל מזלי ויענה לי איש שירות רציני ומבין.כתבתי להוט שאלה שקשורה להגדרת פורטים וכבר מספר ימים אני מחכה לתשובה.באמת שירות גרוע.את תוכנת הביטורנט מעולם לא הבנתי ולכן אני מעדיף את האימיול-אתה רושם מילה וזה מביא לך את כל הסרטים עם המילה שרשמת-בלי קבוצות ולמצוא חן בעיני אנשים כדי לקבל את הזכות להמשיך להוריד סרטים.

#5 MightyMax

MightyMax
  • משתמשים מוערכים
  • 5191 הודעות

נכתב ב- 04 April 2012 - 18:53

בהצלחה עם הוט וממש בהצלחה עם אימיול.
לא רוצה להתחיל פה את הויכוח אימיול-ביטורנט.

תויגו גם עם אחת או יותר ממילות המפתח הללו: בעיה