יעל בר

dvd מקליט: LG rc-288 אינו מקליט..

15 תגובות באשכול זה

שלום!

מכשיר שהספיק להקליט כ-20 קלטות לדי.וי.די עד היום, הפסיק להקליט: ההתחלה-תקינה, ואחרי כ-40 דק' ממשיך הוידאו

לעבוד, אך ההקלטה נעצרת, ומופיעות 2 אפשרויות: או שמודיע על מסך ה-tv שאין דיסק/דיסק לא להקלטה וכד' או שלא מודיע

כלום, אך לא מאפשר לשלוף את הדיסק ואז- מודיע שאין דיסק. בתחילה הייתי מנתקת מהחשמל לאיתחול- ואז עבד כראוי. כרגע- לא עוזר. המכשיר נקנה בדיוטי פרי לפני שנתיים, יצא מהקופסא לפני כחודשיים, ואיני מוצאת את האחריות. האם ניתן לתקן? היכן? מי נותני השירות בארץ ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1. המכשיר לא הוכתר כהצלחה ושמענו כאן על הרבה מיקרים דומים לשלך.

2. האם בהקלטה מטלוויזיה גם יש את התופעה הזו?

3. נותן השרות בארץ רטפון , האחריות רק לשנה ככה שהתיקון יעלה 350 ש"ח ,לא ממליץ להשקיע בתיקון כי שוב פעם המכשיר יתקלקל לך.

עדיף להשקיע במחליף שלו שיצא הצלחה RC388.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
1. המכשיר לא הוכתר כהצלחה ושמענו כאן על הרבה מיקרים דומים לשלך.

2. האם בהקלטה מטלוויזיה גם יש את התופעה הזו?

3. נותן השרות בארץ רטפון , האחריות רק לשנה ככה שהתיקון יעלה 350 ש"ח ,לא ממליץ להשקיע בתיקון כי שוב פעם המכשיר יתקלקל לך.

עדיף להשקיע במחליף שלו שיצא הצלחה RC388.

תודה על התגובה המהירה!

-עד היום- לא הקלטתי מהטלביזיה. אפילו לא ניסיתי לחבר ערוץ וכד', אלא רק הקלטה מקלטת ל-dvd

-האם החלפת הצורב יכולה לעזור?

-מה בעצם- היא סיבת התקלה: חימום יתר מעבודה, התעייפות מהירה?..

-האם התקלה במכשיר החדש - אינה חוזרת על עצמה? קצת חורה לי לזרוק מכשיר חדש( מבחינת השימוש) בשל תקלה... :)

יעל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

החלפת צורב יכולה לעזור, אני עשיתי זאת אישית על שני מכשירים לפי המדריך הזה

לאחר שהבנתי שהצורב שמחליפים בחברה מתקלקל שוב ושוב , וגם הצורב שאני שמתי התקלקל לאחר מספר חודשים.

אז כנראה לא הצורב אישית הבעיה , יכול מאוד להיות חימום יתר אבל יכול להיות גם בעיה בלוח האם שמזרים זרם חזק מידי לעינית ודופק אותה.

ב- RC388 לא שמענו על שום תקלה כזו עדיין והוא כבר יותר משנה בחוץ.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
החלפת צורב יכולה לעזור, אני עשיתי זאת אישית על שני מכשירים לפי המדריך הזה

לאחר שהבנתי שהצורב שמחליפים בחברה מתקלקל שוב ושוב , וגם הצורב שאני שמתי התקלקל לאחר מספר חודשים.

אז כנראה לא הצורב אישית הבעיה , יכול מאוד להיות חימום יתר אבל יכול להיות גם בעיה בלוח האם שמזרים זרם חזק מידי לעינית ודופק אותה.

ב- RC388 לא שמענו על שום תקלה כזו עדיין והוא כבר יותר משנה בחוץ.

שלום!!

ראיתי שהצעת עדכון ל- rc388 מה המשמעות? האם זה עוקף תקלה?

כמו כן ראיתי שיש בעיה בשוליים, האם זה קורה גם בהקלטה מקלטת וידיאו?

האם ניתן לערוך הקלטה שנעשתה מקלטת במכשיר זה, והורדה ממנו למחשב? למשל להכניס חלקים למצגת. האם זה דורש תוכנה מתאימה במחשב,סוג קבצים..?

לחילופין- האם כדאי לרכוש מכשיר recorder lg צורב (לא זוכרת את המודל)- שמקליט רק ממכשיר חיצוני לו, כולל טלביזיה, וידיאו, mp וכד'? הציעו לי באחת הרשתות במחיר 700 ש"ח, במקום מכשיר שלם (כמו- rc388). לדברי המוכר ניתן לחברו ל-288

וכך להמשיך להשתמש בחצי שעובד..(בטייפ).

האם המכשיר lg v782nwk שהוא dvd player/video cassette recorder מקליט רק וידאו או גם מוידאו ל- dvd?

ראיתי אותו אצל חברה, ולפי החוברת לא ניתן לעשות זאת. האם מישהו מכיר את המכשיר?

אשמח לתשובה!

תודה יעל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ראיתי שהצעת עדכון ל- rc388 מה המשמעות? האם זה עוקף תקלה?

על איזה תקלה מדובר?

העדכון פותר את מה שרשום שהוא פותר באשכול העדכון.

עדיין אם תראי סרט בפורמט 16:9 על מסך רחב תראי פסים למעלה ולמטה.

כמו כן ראיתי שיש בעיה בשוליים, האם זה קורה גם בהקלטה מקלטת וידיאו?

לא.

האם ניתן לערוך הקלטה שנעשתה מקלטת במכשיר זה, והורדה ממנו למחשב? למשל להכניס חלקים למצגת. האם זה דורש תוכנה מתאימה במחשב,סוג קבצים..?

חיובי, אני עושה את זה לא מעט , אני עובד עם תוכנת Ulead DVD MovieFactory אבל כל תוכנת עריכת וידאו תוכל לשמש לצורך זה.

לחילופין- האם כדאי לרכוש מכשיר recorder lg צורב (לא זוכרת את המודל)- שמקליט רק ממכשיר חיצוני לו, כולל טלביזיה, וידיאו, mp וכד'? הציעו לי באחת הרשתות במחיר 700 ש"ח, במקום מכשיר שלם (כמו- rc388). לדברי המוכר ניתן לחברו ל-288

וכך להמשיך להשתמש בחצי שעובד..(בטייפ).

גם זו אפשרות.

זה דגם ישן יחסית , מדובר על מכשיר משולב וידאו ו- DVD רגיל (לא צורב), ככה שלא ניתן לבצע איתו את מה שאת רוצה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
על איזה תקלה מדובר?

העדכון פותר את מה שרשום שהוא פותר באשכול העדכון.

עדיין אם תראי סרט בפורמט 16:9 על מסך רחב תראי פסים למעלה ולמטה.

לא.

חיובי, אני עושה את זה לא מעט , אני עובד עם תוכנת Ulead DVD MovieFactory אבל כל תוכנת עריכת וידאו תוכל לשמש לצורך זה.

גם זו אפשרות.

זה דגם ישן יחסית , מדובר על מכשיר משולב וידאו ו- DVD רגיל (לא צורב), ככה שלא ניתן לבצע איתו את מה שאת רוצה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אייל תודה! אתה אס! (As )

נותר לי להחליט בין רכישת ה-388 לבין ה- dvd recorder שיכול להתחבר לוידיאו העובד ב-288...

לגבי ה-388: המוכר אמר לי שאינו מתחבר ל- usb האם נכון הדבר?

ושוב תודה תודה!

יעל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אייל תודה! אתה אס! (As )

נותר לי להחליט בין רכישת ה-388 לבין ה- dvd recorder שיכול להתחבר לוידיאו העובד ב-288...

לגבי ה-388: המוכר אמר לי שאינו מתחבר ל- usb האם נכון הדבר?

ושוב תודה תודה!

יעל

אני מניח שאת מתכוונת להגיד לאייל שהוא Ace (כי פירוש המילה As הוא "כמו"). את יכולה להגיד גם שהוא Ass, אבל אני לא חושב שזה ישמח את אייל. ;)

בכל מקרה, ל- 388 אין כניסת USB. יש לך את הדגם 389, שיש לו כניסת USB והוא עובד מצויין, כולל עם כתוביות, אך אין לו וידאו (רק DVD מקליט).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אני מניח שאת מתכוונת להגיד לאייל שהוא Ace (כי פירוש המילה As הוא "כמו"). את יכולה להגיד גם שהוא Ass, אבל אני לא חושב שזה ישמח את אייל. ;)

בכל מקרה, ל- 388 אין כניסת USB. יש לך את הדגם 389, שיש לו כניסת USB והוא עובד מצויין, כולל עם כתוביות, אך אין לו וידאו (רק DVD מקליט).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום!

בוודאי שאיני מתכוונת להעליב את אייל אלא רק לשבחו על היותו קלף אס גדול.

האם יהיה מסורבל מדי לחבר את ה-389 למכשיר 288 (אשר הוידאו שלו עובד, וה- dvd שבק) לצורך העתקת קלטות ?

והאם יהיה סביר גם להקליט ממנו ממקורות חיצוניים או שבכל פעם צריך יהיה לנתקו מהמכשיר 288?

תודה גם לשוגי פלצת!

יעל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין בעיה זה אפשרי.

והאם יהיה סביר גם להקליט ממנו ממקורות חיצוניים או שבכל פעם צריך יהיה לנתקו מהמכשיר 288?

עד כמה שזכור לי יש לו AV IN אחד אז זו בעצם תהיה הכניסה מהממיר לצורך הקלטת שידורי טלוויזיה.

יש לו AV out שאותו תצרכי לחבר פעם לטלוויזיה ופעם לוידאו (288).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אין בעיה זה אפשרי.

עד כמה שזכור לי יש לו AV IN אחד אז זו בעצם תהיה הכניסה מהממיר לצורך הקלטת שידורי טלוויזיה.

יש לו AV out שאותו תצרכי לחבר פעם לטלוויזיה ופעם לוידאו (288).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים