MightyMax

הכרזה חלוקת הזמנות ל-hebits

Recommended Posts

MightyMax    16

רוצים לקבל הזמנה לטראקר הישראלי hebits ?

מדובר בטראקר מעולה מבחינת מהירות ותוכן. אז מה בעצם נדרש מכם ?

- 2 הוכחות פרופיל (כלומר צילום של ראטיו שלך מטראקר אחר כולל כמה העלת וכמה הורדת)

- סטטיסטיקה של הקליינט (עזרה-הראה סטטיסיטיקה)

- הוכחת מהירות מאתר SpeedTest.

- אימייל של Gmail בלבד.

יאללה תבקשו !

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
j_dog    4

אני אשמח לקבל הזמנה ולרעות קצת בשדות זרים ולא רק ב-DOWNREV.

אני חושב שאתה מכיר את הפרופיל שלי.

אם לא ,אז שלח לי הסבר איך מעלים לאתר הוכחות פרופיל,אני בור בדברים האלה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
MightyMax    16

החלוקה היא לא שלי אלא של הבעלים של hebits (ידוע בניק TorrentsKing) ואלו הן הדרישות שלו.

איך מעלים הוכחות פרופיל: פשוט תלכוד את שורת הסטטיסטיקה שלך מהטראקר שאליו את מחובר (כלומר את הראטיו, שם המשתמש, כמה העלת וכמה הורדת - זה בד"כ מרוכז למעלה בדף של הטראקר) ותוסיף לפה את התמונה הזו. תוכל לעשות זאת בעזרת המדריך שבחתימה שלי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
j_dog    4

תודה T.K ...מלך הטורנטים,כשמו כן הוא.

שמתי לב שיש לך הזמנות מכול הסוגים והמינים.

אני מת,אבל מת,להשיג הזמנה ל-TL...אם נופל לך לידיים אחת כזאת בשבילי אז אתה באמת מלך בשבילי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מצטער , אך אני לא מחלק הזמנות לטראקרים פרטיים שונים , לפחות לא כאן.

אני המחלק הראשי של החלוקה , כי אני הבעלים .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
didiram    0

רוצים לקבל הזמנה לטראקר הישראלי hebits ?

מדובר בטראקר מעולה מבחינת מהירות ותוכן. אז מה בעצם נדרש מכם ?

- 2 הוכחות פרופיל (כלומר צילום של ראטיו שלך מטראקר אחר כולל כמה העלת וכמה הורדת)

- סטטיסטיקה של הקליינט (עזרה-הראה סטטיסיטיקה)

- הוכחת מהירות מאתר SpeedTest.

יאללה תבקשו !

אפשר גם ל HEBITS ?

נתתי את הפרטים בבקשה ל DR

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ttllss    0

שלום,

אני די חדש בעולם הביטרננט, עד עכשיו השתמשתי באימיול

הייתי מאד רוצה לקבל הזמנה

מבטיח לעמוד בכל החוקים ולא לאכזב

ספייד טסט:

http://www.speedtest.net/result/1625730136.png

האימייל שלי הוא tsheffer@gmail.com

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הוכחה למהירות בSPEED TEST:

http://up353.siz.co....mtwmmez0tlz.jpg

אשמח להזמנה לכל אתר טורנטים ישראלי תודה.. אני דיי חדש בנושא אני מבטיח להיות פעיל בהעלאה בטורנטים שאני יורד

gdidon@walla.co.il

הלינק לבדיקת המהירות צריך להיות מהאתר שלהם ישירות

כמו כן אנחנו מקבלים רק מיילים של GMAIL

שלום,

אני די חדש בעולם הביטרננט, עד עכשיו השתמשתי באימיול

הייתי מאד רוצה לקבל הזמנה

מבטיח לעמוד בכל החוקים ולא לאכזב

ספייד טסט:

http://www.speedtest.../1625730136.png

האימייל שלי הוא tsheffer@gmail.com

הזמנה נשלחה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
shaul5540    0

TORRENTSKING ידידי -- אני לא ממש גאון-מחשבים ואני לא מבין איך אני "לוכד" את ה"רטיו" שלי...זה בשבילי סינית...אני יודע לילכוד רק ג'וקים במיטבח בליילה....אבל יש לי מהירות של 30מגה NGN של בזק, המחשב שלי פתוח, מוריד ומעלה 24/7....אד איך אני מיצטרף לאתר HEBITS???

האימייל שלי הוא shaul1412@bezeqint.net

או shaul5540@gmail.com(האימייל הזה רק אם אין ברירה)

אני מבטיח גם להיות ילד טוב וגם ליתרום לפעמים כמה ג'ובות כשיש "חיר"....

תודה לך ידידי!!!

נערך היום על-ידי shaul1412

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
shaul5540    0

אם אתה צריך דווקא אימייל של GMAIL, אז האימייל הנכון שלי הוא shaul5540@gmail.com --- תודה!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
gadi22    0

http://www.speedtest.net/result/1632252710.png

אשמח להזמנה לכל אתר טורנטים ישראלי תודה.. אני דיי חדש בנושא אני מבטיח להיות פעיל בהעלאה בטורנטים שאני יורד

giampaolopazzini@gmail.com

חידשתי את הבקשה, תודה

נערך היום על-ידי gadi22

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

http://www.speedtest.../1632252710.png

giampaolopazzini@gmail.com

חידשתי את הבקשה, תודה

הזמנה נשלחה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• Similar Content

• על-ידי Itachi
      הייתי חבר פעיל כאן בסביבות שנת 2004-2005... מאז, צבא, חיים, לימודים.. הספקתי לשכוח..

אבל אני רואה שעדיין האתר פעיל)) אז מה ??......... יש כאן כאלה מאותן שנים שעדיין פעיל?
    • על-ידי -Spartacus-
      שלום לכולם,
      הטראקר הישראלי החדש GoldShare שעבר שידרוג רציני כרגע פתוח להרשמה עד התאריך 23/7/13.
      כתובת האתר היא: http://goldshare.me

בהצלחה לנו!
    • על-ידי Ben.LHNet
      שלום לכולם,
      הוותיקים ביניכם בוודאי מכירים את אתר הטורנטים Torrentbytes.net.
      בגלל שבעבר הרבה ישראלים היו רשומים אליו וזייפו העלאה, נחסמה הגישה לישראלים.
      כדי לבטל את החסימה יש להתקין את Hola. יש מספר אפשרויות לכך, או כתוסף לכרום, או התקנה למערכת ההפעלה (מומלץ יותר).

לאחר ההתקנה יש להיכנס ללינק הבא: Torrentbytes ולהוסיף את הסקריפט (לחיצה על אישור).
      לאחר הוספת הסקריפט יש ללחוץ על התמונה של TorrentBytes (הפלוס הופך ל V ירוק)
      לחיצה על הקישור תוביל אתכם לאתר.

נכון לרגע זה, ההרשמה פתוחה.

למידע נוסף על Hola,
    • על-ידי TheGuru
      שלום לכל המשתמשים!
      פיוזר נפתח סוף סוף וכעת משתמשי ליונטוורק מוזמנים להצטרף לשורות המשתמשים באתר. כעת יש לנו באתר כ-850 משתמשים וכ-680 טורנטים! כל יום המספר עולה!
      כל מה שצריך לעשות הוא לצרף פה ספיד טסט של 15 מגה לפחות על פי המדריך לפרסום ספיד טסט והוכחת רטיו אחת לפחות של 100GB ומעלה על פי חוקי פרסום הוכחת רטיו.
      הזמנות ישלחו רק למשתמשים פעילים באתר.
    • על-ידי shaul5540
      אני אסביר לכם בעברית צחה, לאט-לאט, בזמני הפנוי, בזמן שאני צופה בטלויזייה בערוץ ההיסטורייה להנאתי ואני נעזר באתר הנהדר של LIONHEART ובפורום "סלולאר" בהנהלתו של הנשמה מייטימקס, כדי להיפטר אולי מההטרדות והצקות של אדון גולן, המנכ"ל של "גולן-טלקום" החביב והמתוק...אני צוחק...הוא כניראה
      --------------------------------------------------------------------------
      מסטול קבוע מאיזה חומר חזק מאוד, שגורם לו להציק לאנשים הגונים ושומרי-חוק, שמעולם לא היו לקוחות שלו...אבל במקביל הוא לעולם לא עונה ב-0058*, (שרות-הלקוחות שלו)...
      ----------------------------------------------------------------------------------
      ובכן, מעולם לא הייתי לקוח שלו, רק היזמנתי אצלו כרטיס-סים מהאתר שלו לפני חצי-שנה במאי כשהוא פרץ לשוק, אבל מאחר והוא אף-פעם לא ענה שעות לטלפון 0058*, אז החלטתי לעבור מ"פלאפון" היקרנים ל"הוטמובייל".
      שלושה שבועות אחרי שעברתי להוטמובייל, היגיע פיתאום בדואר כרטיס-הסים של אדון גולן ואני, (בעצת הוטמובייל), החזרתי לו בדואר-רשום את כרטיס-הסים ג-ז-ו-ר, ככה שאי-אפשר להישתמש בו, גם אם הוא במיקרה לא יגיע לאדון גולן, בקיצור מעולם לא הייתי לקוח של גולן-טלקום...ועדיין שמור אצלי בארון צילום של המיכתב, ששלחתי לו בדואר-רשום עם כרטיס-הסים הגזור ועליו חותמת וחתימה של פקידת הסניף, ביחד עם הטופס של הדואר-רשום!!!...בקיצור אם ילך לבית-מישפט, אין לו שום סיכוי לבוא אליי בתביעות...(שאלתי עו"ד), (עבור כרטיס-הסים הגזור, הוא חייב אותי ב-35שקל באשראי).
      אבל הוא מקפיד פעם חודש, לישלוח לי אימייל ביחד עם הודעת אס.אמ.אס, שאם אני לא אשלם לו כול איזה חוב, אז הוא יחסום לי את הקוו שלי, למרות שמעולם לא הייתי מנוי שלו, כי הוא מעולם לא עשה לי ניוד ואסור להתחיל לחייב לקוח לפני שעושים לו ניוד!!!....(זה החוק).
      לא עוזר לי שום-דבר...למרות ששלחתי לו פעמיים מיכתב בדואר-ישראל, (כי גם אימייל אין לו, אלא אם כן אתה לקוח שלו), וביקשתי מימנו להפסיק להטריד אותי, זה לא עוזר לי, הוא ממשיך להציק לי ולאיים עליי באימיילים, (-no reply- כמובן) וב-אס.אמ.אסים, שהוא יחסום לי את הקוו, (והוא ביכלל לא בודק אם הקוו שלו...הקוו שלי נויד מ"פלאפון" ישירות ל"הוטמובייל", שאני נותן להם ציון 9.7 עבור 8חודשים אחרונים...), אז החלטתי לפרסם את האיומים המפגרים שלו באינטרנט בכול מקום שאפשר, וזה בתיקווה שאולי הגולן המסטול הזה, יפסיק להטריד אותי ולאיים עליי, שהוא יחסום לי את הקוו שהוא של הוטמובייל ביכלל....ו'1915