MightyMax

מדריך
מדריך: איך עושים reseed ולמה זה טוב בכלל ?

15 תגובות באשכול זה

המדריך הפשוט הזה נועד ללמד אתכם לעשות reseed (ריסיד). אז מה זה בכלל ?

ריסיד זו "זריעה מחדש" של טורנטים שכבר הסתיימה ההורדה שלהם. מכאן אתם מבינים שבכדי לעשות ריסייד התוכן של הטורנט עצמו מאוחסן במחשב שלכם (כל הקבצים כולם בלי יוצא מן הכלל).

איך עושים את זה ?

לאחר שמורידים את הטורנט (למשל שלל שיריו של חתולי), פותחים את הטורנט בקליינט (במדריך נכתב ב-uTorrent אבל דומה מאד גם בקליינטים אחרים).

mxjjgjykl2mz.jpg

בוחרים באיתור תיקיה ומנווטים אל תיקיית היעד שבה נמצאים כבר כל התוכן שבטורנט:

e0mhtzwz4neh.jpg

לאחר שבחרנו בתיקיית היעד מאשרים:

meyid0fzzzmt.jpg

כעת ניתן לדפדף לחלונית ה-downloads בתוכנה ולעקוב אחרי טעינת הטורנט:

ditzxydzqcdz.jpg

ניתן לראות כמה % מהטורנט נטען. במידה וכל הקבצים נמצאים במחשב בדיוק באותו אופן שמוגדר בטורנט התוכנה תטען 100% מהטונרט. במידה ולא התוכנה תשלים את הקבצים החסרים (במידה וביצענו בעבר הורדה חלקית או שמחקנו קבצים מסויימים). כמובן שכל התוכן שנטען אינו נחשב כתוכן שהורד.

למה זה טוב ?

• שיפור הראטיו - טורנטים שהם בשיחרורים של הסצינה מגיעים באותה צורה בדיוק לכל
    הטראקרים. ניתן להוריד אותם מטראקר מסויים (נניח שהם מוגדרים בו כפריליץ') ולעשות
    ריסיד בכמה טראקרים שרוצים. ככה ניתן להעלות אליהם תוכן בלי שהורדנו בכלל מה שמשפר
    את הראטיו פלאים. הדרך הזו מצויינת לשיחרורים חמים ולקבצים פופלארים במיוחד.
  • השלמת טורנט חלקי - לפעמים מורידים חלק מטונרט מסויים (למשל סדרה שהעלו עונה שלמה שלה
    ואתה רוצה לראות רק פרק אחד כדי לדעת אם בכלל אהבת אותה) או שבטעות משם קובץ
    מסויים.
  • בקשת ריסיד - בהרבה מאד טראקרים ישנה אפשרות למלא בקשת ריסיד במידה ואין
    מספיק סידריים לקובץ שמורידים. במקרה כזה הטראקר יודיע לך באופן אוטו' שמשתמש אחר
    מבקש להוריד קובץ שהורדת בעבר ויעריך מאד העלאה מחדש של אותו הטורנט. בטראקרים
    שמתמחים בתכנים נדירים תקבלו בונוס נאה על מילוי בקשת ריסיד.

המדריך הוכן ונכתב ע"י MightyMax

אין להפנות, להעתיק או לערוך ללא רשותי

1 איש אוהב את זה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אחי בקישור איך אני מגיע למסך הראשון ...

איך אני מגיע למסך שרשום שמור קובץ וואז אני בוחר בכונן f ?

עזרה בבקשה ..

תודה מראש ושבת שלום...

נערך היום על-ידי MightyMax
שאלות על מדריך יש לשאול במדריך הרלוונטי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחרי שאתה מוריד את קובץ הטורנט אתה מקליק עליו פעמיים. אתה לא אמור לשמור ב--F אלא היכן שהקובץ מאוחסן (F זו דוגמא ספציפית).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אחי הבנתי שf זה דוגמא...

תראה הורדתי עונה שלמה של house דרך btn ...עכשיו היה שם extras ואמרתי חבל להוריד את זה אז ביטלתי את זה ...עכשיו לא ידעתי שבלי זה אני לא אוכל להשלים את העלאה של הקובץ (עכשיו אני יודע חחח )

הקובץ נמצא אצלי שם כבר מלא זמן ואין לי מושג איך לעשות את העלאה מחדש ...

כשהורדתי את הטורנט בפעם הראשונה הוא לא נשמר לי אלא נפתח ישר (הוא בטח שמור איפהשהוא במחשב אוטומטי )...

עכשיו אני מוריד את הטורנט והוא שואל אותי אם אני רוצה לטעון את התכנים מתוך הטורנט ואני עושה לו כן אבל הוא לא עושה עם זה שום דבר ...

אני לא מבין איך אתה מגיע לחלון הראשון ?

אני לוחץ על הוסף טורנט חדש ...זה פותח לי חלון של לחפש את הקובץ (ולא אותו חלון כמו הראשון אצלך אני לא מצליח להגיע לזה ) יכול להיות כי זה גרסת טורנט אחרת או משהו כזה ?

בקיצור מה לעשות ?

אם אני מוחק את הטורנט שהגיע לי ל100 אחוז והוא בעלאה כבר שנים אז יעיפו אותי משם ישר ?

זה שואל אותי את השאלה אני עושה כן וזה לא עושה כלום לא טוען לא כלום ...

הנה תמונה :

http://www.upf.co.il.../976085120.html

תודה רבה מראש ...

אם לא ככה מעלים תמונה אז אני מצטער תסבירו לי איך ...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך הכי פשוט זה להקליק עם הימני על הטורנט המדובר ואז לבחור ב:"הכרח בדיקה חוזרת". אם הקובץ כבר סיים (כלומר מופיע ברשימת הקבצים שהושלמו ושיתפת לפי זמן השיתוף אין שום בעיה, כל עוד הורדת את הקובץ כולו כי אחרת בטראקרים הוא מופיע כקובץ שלא שותף כחוק ויופיע בו כקובץ שנמצא בהורדה.להעלות תמונות תוכל בעזרת המדריך שבחתימה שלי.

להבא, תשתדל להתנסח בצורה ברורה. כל עוד שלך דורשת לפחות רבע שעה של פענוח.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה קורה ? תודה על התגובה .

אני אתחיל מהתחלה כדי שיהיה יותר ברור .

בפעם הראשונה שהורדתי דבר האתר btn הורדתי את העונה הראשונה של האוס והיה שם סרטון של תוספות אז הורדתי אותו כי מה אני צריך אותו .

לא ידעתי שאני חייב להוריד את הקובץ במלואו כדי לעלות את מה שאני צריך כמו שצריך.

עכשיו הטורנט נמצא על 100 אחוז כבר מלא זמן אבל באתר הוא עדיין מופיע .

אני רוצה להוריד רק את הקובץ שחסר כדי שהוא ישלים לי את תהליך העלאה .

אני לא מבין איך הגעת לחלון של הוספת טורנט חדש ...לחצת על משהו בתוך התוכנה או על הקובץ שהורדת מהאתר ?

הכרח בדיקה חוזרת לא אפשרי כי זה מאופרר לי .

נערך היום על-ידי דודידו מושונוב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

היי

ניסיתי לעשות ריסיד, היו לי את כל הקבצים של הטורנט בדיוק איך שהם בטורנט עצמו,

עשיתי בדיוק מה שהסברת אבל אז קיבלתי שגיאה שאומרת

לתהליך אין אפשרות גישה לקובץ מאחר והוא נמצא בשימוש ע"י תהליך אחר

והטורנט הפך אדום.

מה הבעיה? מה פספסתי?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כנראה שהטורנט עבד באותו רגע: או שצפית בסרט, או שבדיוק פתחת אותו עם ארכיון (כלומר פרסת אותו עם winrar ודומה), או שהוא היה בהעלאה. במקרה כזה תסגור את כל התוכניות שנגעו בקובץ, תעשה stop לקובץ בקליינט ואז זה יעבוד.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת בהעלאה?

לאחר שהוא סיים את הבדיקה של כלל הקבצים בטורנט הוא החל להעלות ולאחר כמה שניות קיבלתי את השגיאה הזו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כלומר: אחרי שלב הבדיקה קיבלת את השגיאה הזו ?

אני אומר שוב: הקובץ הזה נמצא בשימוש. הכי פשוט: תפעיל מחדש את המחשב ואז תפעל לפי המדריך. חשוב מאד שהתוכן המדובר לא יעבוד ברקע בשום תוכנה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מצטער להטריד אבל אני נראה שלא הבנתי את המדריך או שפשוט יש אצלי בעיה

הסיפור אצלי הוא כזה - בכל פעם שמשנים מיקום של קובץ שהורד בטורנט הוא אוטומטית הולך לאיבוד ונהפך לאדום. כלומר לא מורידים אותו ממני

אז מה שניסיתי לעשות כדי להחזיר את הקובץ לתור השיתוף הוא להשתמש במדריך הזה. אני פשוט מוריד את הטורנט לקובץ שהוזז ואז מנסה לפתוח אותו (כלומר מנסה להוריד אותו)

אבל מה שקורה זה שקופצת לי הודעה המודיעה לי ש"הטורנט המבוקש כבר נמצא ברשימה (למרות שהוא מופיע עם איקס אדום), האם ברצונך לטעון מתוכו את רשימת הטראקרים?".. כשאני לוחץ כן כלום לא קורה וכשאני לוחץ לא גם לא קורה כלום

אז איך אני מחזיר קבצים שהוזזו לרשימת השיתוף?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה התמונות לא נטענות לך אבל הן מופיעות כמו שצריך בהודעה.

לשאלתך, תנסה את הפיתרון הבא: קליק ימני על הטורנט האדום-מתקדם-הגדר מיקום הורדה... ואז פשוט נווט אל התיקיה החדשה ותאשר.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• Similar Content

• על-ידי LiRoN18
      * לפני הכל אקדים ואומר שאני הוא המשתמש Benny123 בפורום hometheater ואני רוצה שגם מי שפספס במקרה את המדריך המצויין הזה יוכל להנות כאן מפרי עמלי ולהעבירו הלאה לכל מי שחפץ בכך. *

אין הפרוייקט מכיל תכנים מישראל שהם בתשלום - אין לבקש גם תכנים אלו בשרשור זה!

הפרוייקט כן מכיל תכנים שלמיטב ידיעתי כל המקורות משודרים על ידי גופים חוקיים בחינם ברשת.

שלום,
      אז כפי שציינתי בכותרת, נכנסתם לכאן אם כל מבוקשכם הינו לראות טלוויזיה בחינם על חשבון החיבור אינטרנט שלכם בבית/בעבודה ואיפה שבא לכם כל זאת בנוחות ובקלות, אז נתחיל:

מצרכים:
      * מחשב נייח/נייד/אייפוד/אייפון/אייפד
      * סביבת עבודה ווינדוס/IOS (לדעתי גם עובד בלינוקס אך אני אישית לא ניסיתי)
      * חיבור מהיר לרשת כמה שיותר יותר טוב
      * כוס קפה עם כמה עוגיות וסובלנות

נתחיל...
      קודם נוריד את שני הדברים להם נזדקק
      תוכנת ה-XBMC למחשב: (אנחנו בוחרים באופצייה של הווינדוס כמובן)
      http://xbmc.org/download/
      והתוסף של Navi-x: (אנחנו נוריד את קובץ הזיפ אך לא נגע בו אלא נשמור אותו במקום מסויים אליו נגיע בהמשך)
      http://adf.ly/CgrLG

* קצת רקע על מה שאתם מורידים:
      תוכנת ה-XBMC הינה התוכנת צפייה המאוד פופולארית בקרב משתמשי ה-HTPC ונועדה לתת לכם מענה מושלם לצפייה בתכנים על המחשב כגון סרטים, תמונות, שירים וסטרימינג ברשת הביתי והרבה מעבר.
      התוספת של NAVI-X הינה התוספת שמשנה מקצה לקצה את השימוש ב-XBMC והופכת אותו למכונת שאיבת נתונים כאוות נפשכם מכל העולם במינימום מאמץ.
      שתי התוכנות הנל כמובן חינמיות והכל ומתעדכנות בשוטף מול האתרים הנ"ל

במקום להמשיך לספר לכם על אופן התקנת התוסף אני מביא לכם סרטון שימחיש לכם את התהליך, תעקבו אחריו והכל יסתדר לכם בקלות ובמהירות.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4MitgeVLmtY

אם הכל כשורה אתם תוכלו לראות את NAVI-X תחת תפריט ה-PROGRAMS במסך הראשי ב-XBMC.

עד כאן התקנתם את התוכנה ואת התוספת במחשב בהצלחה

ועכשיו לשלב המעניין - התקנת התוכנה והתוספת על האייפד/אייפון/אייפוד שלכם - שימו לב עליו להיות פרוץ בשביל שתוכלו להוריד את ה-XBMC מהסידיה.

מצרכים:
      * אייפד/אייפון/אייפוד פרוצים
      * סידיה מותקנת
      * תוכנת ה-IFILE מותקן גם הוא במכשיר (IFILE למי שלא יודע הינו סייר קבצים שהוא חובה במערכת ה-IOS שלכם)

נתחיל
      על מנת להתקין את XBMC במכשיר תחילה תצטרכו להוסיף את המקור הבא לסידיה שלכם:
      http://mirrors.xbmc.org/apt/ios/
      לאחר שעשיתם זאת כנסו למקור המדובר והתקינו את שני הדברים הבאים לפי הסדר
      תחילה את ה-XBMC-IOS ולאחר מכן את חבילת האייקונים שלה.

אחרי שעשיתם זאת הורידו והתקינו את תוכנת ה-IFILE *שימו לב היא לא חינמית ואני לא אפרט מעבר*
      אם עשיתם הכל כשורה יש לכם שני תוכנות מותקנות, אחד הסייר קבצים שאם זכור לי בר להורדה כניסיון לחודש, והתוכנת XBMC אותה התקנתם ללא בעיה דרך הסידיה. מכאן הכל אותו דבר הורידו את ה-NAVI-X מהלינק בתחילת המדריך, הקובץ ישמר לכם תחת תיקיית היוזר בשורש של האייפון, כנסו ל-XBMC ונווטו לאותו מיקום שב-IFILE הקובץ נמצא, והתקינו כמו שעשיתם במחשב... התוצאה היא אותה גישה לצפייה גם דרך הנייד

באדיבות המשתמש mp3lll:
      לכל מי שיתקל בהודעת script error בעת ניסיון להפעלת ה-NAVI-X יש לבדוק שהפיירוול לא חוסם את ה-XBMC ואם עדיין יש בעיה אז כנראה שהשם משתמש שלכם בווינדוס הוא בעברית ועל כן ה-NAVIX לא עובד, מה ניתן לעשות? פשוט זה ליצור שם משתמש חדש בווינדוס באנגלית,
      ולהריץ משם את התוכנה (אין צורך להתקין את ה xbmc מחדש אלא ליצור קיצור דרך חלתוכנה המותקנת בדסקטופ) וכמובן להתקין את התוסף כמו שבמדריך. והכל יעבוד כמו שצריך.
      ניתן לעשות זאת ע"פ המדריכים הנ"ל באדיבות המשתמש b2k:
      הגדרת user account ב xp
      http://support.hubris.net/knowledge_base/018.html

באמצע

הגדרת user account ב ווינדוס 7 וויסטה
      http://www.bleepingcomputer.com/tutoria ... s-vista-7/

והנה כל התכנים לפי מדינות כולל חבילות ה-VOD, אנא פעלו בצורה הבאה בכדי להבטיח עבודה תקינה מול הדרך הזו, שימו לב לאחר שתגיעו לקובץ עצמו אתם צריכים בדפדפן שלכם ללחוץ על "קובץ" ולאחר מכן על "שמירה בשם"

הקובץ אותו יש להוריד:

http://adf.ly/EUVXW

* יש לקחת את הקובץ היחידי שכאן ולהדביקו בנתיב הבא: (המשך להסבר על השימוש בקבצי ה-PLS ל-NAVIX)
      C:\Users\owner\AppData\Roaming\XBMC\addons\Navi-X\My Playlists
      כאשר במקום owner השם משתמש שלכם בווינדוס

שימו לב, להורדת חבילת תכנים למבוגרים יש להוריד גם את הקובץ הזה בנוסף ולשתול אותו לפי הנחיות קודמות:

http://adf.ly/DktCj

דרך ההתקנה לבעלי אייפד/אייפון/אייפוד:
      לקחת את קובץ ה-PLS
      ולשתול אותם בנתיב הבא ב-IOS
      /var/mobile/libary/prefernces/XBMC/addons/NAVI-X/my playlist
      ולאחר מכן בתוכנת ה-NAVI
      נכנסים פשוט ל-my playlist

דרך התקנה לאנדרואיד:
      יש להוריד את הקובץ הבא ולהתקין:
      http://adf.ly/CgrQ5

לאחר מכן הכל כרגיל לפי הסרטון בדבר התקנת ה-NAVIX

באדיבות המשתמש olorin להלן הנתיב לשמירת קובץ ה-PLS במכשיר האנדרואיד שלכם לאחר התקנת ה-NAVIX ב-XBMC:

http://i50.tinypic.com/2hwehhs.jpg

אם אתם לא רואים את התיקיות אז צריך לאפשר תיקיות מוסתרות
      שימו לב שאת הקובץ יש לשים בתוך תיקיית "my playlist"

אם עשיתם הכל נכון אתם נכנסים רגיל לתוכנה ואתם תראו ב-my playlist את כל ההיררכיות החדשות עובדות בקלות.
      - שימו לב בשביל להבטיח איכות תמונה מקסימלית רצוי בתוכנת ה-XBMC עצמה במסך הראשי להכנס ל-SYSTEM ולאחר מכן שוב ל-SYSTEM ואז ב-video output לשים רזולוציה מקסימלית שהמסך שלכם תומך בו, למשל 720p או 1080p.

תהנו וצפייה מהנה!

מקור המדריך: http://www.hometheater.co.il/vt169788

כמו כן במקור תוכלו למצוא הרבה תשובות לשאלות שאולי תרצו לשאול כאן.

אני אעקוב גם אחר השאלות פה על מנת לספק לכם תשובות.

לכל שאלה אנא פנו על גבי הפורום ולא בפרטי בשביל שכולם יראו ויבינו בעצמם איך הדברים זזים.

• על-ידי MightyMax
      כאשר אנו מבקשים הוכחות בעת חלוקת הזמנות יש לכך מטרה חשובה: אנחנו רוצים להיות בטוחים שהמשתמש שמבקש את ההזמנה הוא בעל הידע והיכולת לקיים משתמש פעיל לאורך זמן בטראקר המבוקש. לכן, עלינו להקפיד שההוכחות שניתנו לנו הן הוכחות אמינות ושלא מדובר בזייפנים (ולצערנו יש לא מעט כאלו ברשת הישראלית).
      איך עושים את זה ? פשוט מאד: מבקשים לספק הוכחה עם שם המחלק (כלומר הניק של מי שמציע את ההזמנות ולא הניק של מי שמבקש את ההזמנה), התאריך והשעה המדוייקת בשורת החיפוש. שם המשתמש צריך להופיע במלואו ולא להיות מצונזר. דוגמא:

אין לשלוח הזמנות למשתמשים אשר ההוכחה שהם נתנו אינה הוכחה מלאה !
    • על-ידי MightyMax
      אז החלטתם שזה הזמן נסות את הביטורנט הזה שכולם מדברים עליו. כל מה שעליכם לעשות זה להתקין קליינט שעובד בפרוטוקול ביטורנט. יש המון קליינטים שונים אבל אין ספק ש-uTorrent הוא הפופלארי ביותר ולא סתם. הוא קליל ופשוט ועושה את העבודה מצויין. הוא גם זה שרוב הטראקרים ממליצים עליו ויש לא מעט טראקרים פרטיים שחוסמים משתמשים שלא משתמשים בקליינט הזה.
      השם, מיקרו-טורנט (לא U-טורנט כמו שהוגים בד"כ), אומר הכל: תוכנה קטנה, קלילה ופשוטה.
      במדריך הבסיסי הזה אני אראה לכם איך להתקין את התוכנה ומהן ההגדרות הבסיסיות לתוכנה.
      התקנת התוכנה
      להורדת התוכנה
      לאחר הורדת התוכנה נתחיל בהתקנה:
      ההתקנה מאד פשוטה ודי ברורה. נאשר את החלונות הבאים:

נבחר את מיקום ההתקנה ואילו קיצורי דרך לייצור:

נאשר חריגה בפיירוול של ווינדוס ונבחר האם להפעיל את התוכנה אוטו' כאשר חלונות עולה:

אנחנו לא באמת רוצים את זה:

וגם לא צריכים את אלו, אבל מי שרוצה יכול לאפשר את התוספות האלו:

לאחר שנאשר תהליך ההתקנה יתחיל ולאחר כמה שניות הוא יסתיים...

הגדרות התוכנה
      ההגדרות שמופיעות פה מתאימות לחבילת אינטרנט 12/1.2 מגה (העלאה/הורדה). אין הבדל מהותי בהגדרות עבור מהירויות אחרות והיכן שיש לעשות שינויים זה מצויין בפירוש ומופיע גם הסבר כיצד לחשב את ההגדרות המתאימות. במידה והתוכנה לא הופעלה באופן אוטו' נפעיל אותה.
      בהחלק העליון בחלון הראשי של התוכנה נבחר באפשריות:

תחת כללי נבחר בשפה הרצויה והאם לאפשר עידכונים אוטו':

בתיקיות נבחר את מיקום ההורדות הסופיות והזמניות:

הגדרות חיבור:

נבחר בפורט שבו תפעל התוכנה. מומלץ לא לבחור בפורט אקראי אלא לבחור בפורט שבטווח הערכים 10000-65000. לבעלי ראוטרים מומלצים להגדיר UPNP ו-NAT-PMP. נוודא כי קיימת חריגה בפיירוול של וינדוס.  
      בהגדרות רוחב הפס מומלץ לסמן כך:

הגבלת קצב העלאה - מומלץ לא להגביל (0). במידה וזה מאד מפריע ופוגע במהירות הגלישה שלנו מומלץ להגדיר על 90% מרוחב פס העלאה שלנו. החישוב הוא כזה: 128 X מהירות העלאה שלנו (1.2 מגה) X ההגבלה (0.9) = 138 הגבלת קצב הורדה - מומלץ לא להגביל (0). במידה וזה מאד מפריע ופוגע במהירות הגלישה שלנו מומלץ להגדיר על 90% מרוחב פס ההורדה שלנו. החישוב הוא כזה: 128 X מהירות ההורדה שלנו (12 מגה) X ההגבלה (0.9) = 1382 מספר גלובלי של חיבורים - הערך האופטימלי הוא 500-1000 ולרוב 750 מתאים ביותר. מספר מקסימלי של עמיתים - מאד כדאי להשאיר על 150. טווח הערכים האפשרי הוא 100-300. מספר חריצי העלאה לטורנט - החישוב הוא כזה: 128 X מהירות העלאה שלנו (1.2 מגה) / 6 = 26 (מעגלים כלפי מעלה). בכל מקרה לא לסמן יותר מ-35 ופחות מ-25.  
      הגדרות ביטורנט מומלצות:

חשוב מאד: אין לאפשר DHT במידה ומשתמשים בטראקרים פרטיים שכן אתם עלולים להיחשד בזיוף. מומלץ מאד לאפשר הצפנת פרוטוקול.  
      הגדרות עמידה בתור:

מספר טורנטים מירבי - לדעתי לא כדאי לבחור בערך הגדול מ-20 (וגם זה מאד קיצוני). 12 הוא ערך אופטימלי. מספר הורדות מירבי - אין טעם לבחור בערך הגדול מ-10 שכן אז מתקבלת מהירות הורדה נמוכה והניתוב של הטראקר אליכם יהיה בעדיפות נמוכה. מטרת העלאה - פיצ'ר נחמד שמאפשר לנו לדעת כמה % מהטורנט העלנו בחזרה ובכך עוזר לנו לשמור על הראטיו שבו אנחנו מעוניינים. אני מסמן 100% שכן זהו המינימום הנדרש ברוב הטראקרים.  
      נאשר את ההגדרות ובחלון הראשי התוכנה Ctrl+G. נבחר ב-הרץ בדיקות. התוכנה תבדוק את הגדרות רוחב הפס שלנו ואת הגדרות הרשת (האם היא חסומה):

אם לא מופיעים שני האיקונים הירוקים אז יש בעיה בהגדרות. יש לוודא כי הפנו לפורט הנכון ובמידת הצורך להוסיף חריגה בפיירוול של ווינדוס (או כל אחד אחר שבו אנו משתמשים) ובראוטר עצמו:

במידה ונרצה להגדיר באופן עצמי את מהירות ההעלאה שלנו נוכל לעשות זאת ולהכניס את הערך המתקבל ב-Speedtest.

• על-ידי MightyMax
      עפ"י חוקי הפורום כל בקשה/חלוקת הזמנה חובה עליה להיות מלווה בהוכחת מהירות עדכנית מעל 5 מגה. אז איך עושים את זה ואיך מעלים לפה את ההוכחה ? זה ממש פשוט...

נכנסים לאתר Speedtest ומקליקים "התחל בדיקה":

הבדיקה פשוט תתחיל ישר:

בסיום הבדיקה מקליקים "שתף":

בוחרים בלשונית "פורום" ומעתיקים:

עכשיו כל מה שנותר לעשות הוא להדביק את ההוכחה בשורה המתאימה בבקשה שלנו.
      בהצלחה !

• על-ידי shlomi8585
      אני מדריך על HTML תראו תמונות ותבינו . <h1>זוהי כותרת</h1> <h2>זוהי כותרת משנה</h2> זה תכותרת <em>טקסט מודגש.</em>טקסט מודגש אינה תמונה.
      עכשיו אנחנו מוכנים!

מה אני יכול לעשות?
      בוא ונתחיל עם משהו פשוט. מה עם דף אינטרנט שמציג את המשפט: "יש! זהו אתר האינטרנט הראשון שלי". המשך לקרוא ותגלה כמה פשוט לעשות זאת.

HTML היא שפה פשוטה והגיונית. הדפדפן קורא את קוד ה-HTML כפי שאתה קורא אנגלית: מלמעלה למטה ומשמאל לימין. לכן, מסמך HTML פשוט מתחיל עם מה שבא ראשון ומסתיים עם מה שבא אחרון (הגיוני, לא?).

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לומר לדפדפן שלך שאתה "תדבר" איתו בשפת HTML. את זה אתה עושה עם התג <html> (לא ממש מפתיע). לכן לפני שאתה עושה דבר כלשהו, כתוב "<html>" בשורה הראשונה של המסמך שלך ב-Notepad.

כפי שאתה לבטח זוכר מהשיעורים הקודמים, <html> הוא תג פותח וחייב להסגר בתג סוגר בסיום כתיבת מסמך ה-HTML. לכן, כדי לוודא שלא תשכח את התג הסוגר למסמך, הקלד "<html/>" מספר שורות מתחת וכתוב את יתר המסמך בין התגים <html> ו- <html/>.

הדבר הבא שנחוץ למסמך שלך הוא "head" (ראש) שמספק מידע על המסמך שלך ו-"body" (גוף) שמכיל את תוכן המסמך. מאחר ו-HTML היא שפה הגיונית הראש - (<head> ו- <head/>) נמצא בראש הגוף (<body> ו- <body/>).

המסמך שלך צריך להראות עתה כך:

<html> <head> </head> <body> </body> </html> שים לב שכתבנו את התגים בשורה חדשה (באמצעות מקש ה-Enter) ושבנוסף כתבנו אותם פנימה (הזחת קוד) ביחס לשאר הקוד (עם המקש Tab). בעיקרון, זה בכלל לא משנה איך אתה כותב את הקוד למסמך ה-HTML שלך. אבל כדי לעזור לך ולכותב אחר לקרוא את הקוד בקלות, מומלץ מאוד שתכתוב את קוד ה-HTML שלך במבנה מסודר עם מעברי שורה והזחה. כמו בדוגמה שלמעלה.

אם המסמך שלך נראה כמו הדוגמה שלמעלה, אתה יצרתה את אתר האינטרנט הראשון שלך - מן הסתם אתר משעמם ובטח לא האתר שחלמתה עליו כשהתחלתה בקריאת המדריך, אבל, בכל זאת סוג של אתר אינטרנט. מה שיצרתה ישמש כתבנית הבסיס לכל מסמכי ה-HTML הבאים.

עד כאן הכל בסדר, אבל כיצד אני מוסיף תוכן לאתר שלי?
      כפי שלמדתה קודם, מסמך ה-HTML שלך מורכב משני חלקים: head (ראש) ו-body (גוף). באיזור הראש אתה כותב מידע על הדף, בעוד שהגוף מכיל מידע שמהווה את תוכן הדף.

לדוגמה, אם אתה רוצה לתת לדף כותרת שתופיע בסרגל העליון של הדפדפן, תצטרך לעשות זאת באיזור הראש. האלמנט שמשמש למטרה זו הוא title. כלומר, כתוב את כותרת הדף בין התג הפותח <title>והתג הסוגר <title/>:

<title>אתר האינטרנט הראשון שלי</title> שים לב שכותרת זו לא תופיע בדף עצמו. כל דבר שתרצה שיופיע בדף עצמו הוא תוכן ולכן חייב להמצא בין תגי הגוף (body).

כפי שהבטחנו, אנחנו רוצים שבדף יוצג "יש! זהו את האינטרנט הראשון שלי". מאחר וזהו טקסט שאנחנו רוצים להציג אז הוא שייך לאיזור הגוף (body). לכן, באיזור הגוף כתוב את השורה הבאה:

<p>יש! זהו אתר האינטרנט הראשון שלי.</p> ה-p ב-<p> הוא קיצור של "paragraph" (פסקה) שזה בדיוק מה שזה - פסקת טקסט.

מסמך ה-HTML שלך צריך להראות עתה כך:

<html> <head> <title>אתר האינטרנט הראשון שלי</title> </head> <body> <p>יש! זהו אתר האינטרנט הראשון שלי.</p> </body> </html> בוצע! ברגע זה יצרתה את אתר האינטרנט הראשון שלך!

עתה, כל שנותר לך לעשות הוא לשמור את הקובץ בכונן הקשיח ולפתוח אותו בדפדפן שלך:

בעורך הטקסט Notepad בחר בתפריט תחת "File" ב-"...Save as". בתיבה "Save as type" בחר ב-"All Files". חלק זה חשוב מאוד - אחרת תשמור את המסמך כקובץ טקסט ולא כקובץ HTML. עתה שמור את המסמך שלך כ-"page1.htm" (הסיומת "htm." מציינת שזה מסמך HTML. סיומת "html." מתאימה גם כן. אני משתמש תמיד בסיומת "htm.", אבל אתה יכול לבחור איזה מהסיומות שאתה מעדיף). זה לא משנה היכן אתה שומר את המסמך בכונן הקשיח כל עוד אתה זוכר היכן שמרתה אותו כך שתוכל למצוא אותו שוב.

עכשיו עבור לדפדפן:

בתפריט העליון תחת "File" בחר ב-"Open" (CTRL+O). בתיבה שתופיע הקש על "Browse" . אתר את מסמך ה-HTML שלך והקש על "Open".

עכשיו אתה תראה את התוכן "יש! זהו אתר האינטרנט הראשון שלי" בחלון הדפדפן שלך. מזל טוב!

אם אתה ממש רוצה שכל העולם יראה את יצירת המופת שלך ומיד, אתה יכול לדלג לשיעור 13 וללמוד כיצד אתה יכול להעלות את הדף שלך לרשת האינטרנט. אחרת, היה סבלני והמשך לקרוא. ההנאה רק מתחילה.

זה סיום הכתבה שלי אוהב אתכם.