IceB

המלצה
הטראקר המעולה DownRev יפתח היום להרשמה ב 22:00

2 תגובות באשכול זה

הטראקר המעולה DownRev יפתח היום להרשמה ב 22:00

חברים ממליץ לכולם בחוםםםםםםםםםם להירשם לטראקר הישראלי המעולה הזה, לדעתי טראקר ישראלי מספר אחד!!!!!

הטראקר יפתח מהיום ב 10 בלילה עד רביעי ב 10 בלילה, ויהיה ניתן להירשם בלינק הזה:

https://www.downrev.net/reg.php?hash=2606118098

חברים ממליץ לכולם בחום, אחד הטראקרים זה!!!!

ואל תגידו שלא ידעתם :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מי שלא הספיק להירשם, מוזמן לבקש הזמנה בחלוקה הראשית (בתנאי שהוא עומד בדרישות).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• Similar Content

• על-ידי orlev234
      שלום לכולם!

ברצוני לשתף ולהמליץ על עיסוק באומנות לחימה.
      כיום, אנחנו שקועים בעבודה/בלימודים/משפחה ודברים נוספים שאני בטוח שיש עוד מה להוסיף.
      עיסוק באומנות לחימה נותן הרבה מאוד מעבר למה שנראה לעין.
      באומנויות לחימה יש תחומים נוספים אשר הם נוגעים בהם. אחד התחומים הבולטים הוא הרוח והנשמה.
      אומנות לחימה היא לא רק לחימה אלא גם אומנות בפני עצמה אשר מעניקה התחברות לנפש.
      העיסוק באומנות לחימה כתחביב הוא גם דרך חיים. באימונים אתה מתחבר לעצמך תוך כדי עבודה בקבוצה וכשאתה בתוך האימון אתה שוכח מכל הצרות שלך למשך שעה או יותר (בהתאם לאימון כמובן).
      באומנויות לחימה רוכשים גם ערכים ודרך חדשה להסתכל על דברים. ישנה התפתחות במשמעת עצמית.
      בשל ההתנסות האישית שלי באומנות לחימה (קראטה בשיטת סאידו, ואייקידו), אני ממליץ לכל מי שמחפש משהו חדש לחיים ואיזו בריחה קלה תוך גילוי עצמי וחוויה עצומה.
      אומנות לחימה אוגדת בתוכה המון דברים: כושר ופעילות ספורטיבית לכל דבר, פיתוח משמעת עצמית, שיעורים לחיים, ערכים, מדיטציה ורוחניות וכן הלאה.

אני מתאמן באומנויות הלחימה שציינתי (סאידו-קראטה ואייקידו) ברעננה.
      יש באתר שלהם הרבה הסברים על השיטות השונות וניתן גם לצלצל אליהם- הם יספקו את כל המידע הדרוש:
      http://www.martialcenter.co.il/
      אומנויות לחימה שונות מציעות מגוון פעילויות, מציע ללכת לכמה שיעורי ניסיון בחינם ולנסות שיטות שונות ולראות למה אתם מתחברים יותר.

מקווה שהמידע אכן עוזר למי שמתלבט ורוצה קצת לברוח מהמציאות ולפתח תחביב נוסף
      אור
      (אני מתאמן בסאידו קראטה כ3 שנים ובאייקידו כשנתיים)
    • על-ידי bbking
      שלום לכם

אני מעוניין לקנות טאבלט ואני צריך את עזרתכם מה הכי מומלץ עד 2000-2500 ש"ח
      אני מחפש מעבד חזק+זיכרון כולל מה שמסביב
      עדיף סמסונג או אפל?
      המלצות בבקשה
      תודה
    • על-ידי lpelet
      שלום לכולם

כיום אני לקוח של פלאפון בחבילה של שיחות וסמס ללא הגבלה + אינטרנט 1GB ואני שוקל להתנייד
      ל3 החברות שציינתי בנושא (012 מובייל, הוט מובייל וגולן טלקום) יש עכשיו מבצעים על ניוד
      אשמח לשמוע את חוות דעתכם מי מבין 3 החברות עדיפה מבחינת קליטה/מהירות גלישה/שירות
      תפרטו בבקשה בתשובה מה הסיבה שאתם חושבים שחברה אחת עדיפה על האחרות

תודה
    • על-ידי mostiroki
      רציתי להמליץ לכם על תוסף לכרום שנקרא ietab.
      זהו תוסף שימושי בעיקר לאתרים ישראלים (במיוחד האלה הממשלתיים). יש קטע בארץ שכל האתרים מותאמים רק לאקספלור...
      התוסף הזה מאפשר לכם לפתוח את דף האינטרנט כאילו הוא נפתח באקספלורר, ולכן האתר עובד כמו שצריך גם עם הכרום.
      תוסף מומלץ למי שלא יכול לעזוב את הכרום.
      אפשר להוריד ולהוסיף את התוסף מחנות ההרחבות של כרום. אם מחפשים internet explorer.
      יש שם עוד תוסף שנקרא- IE TAB MULTI שעושה את אותה עבודה פשוט שייך לחברה אחרת.
    • על-ידי shaul5540
      שלום חברים יקרים! - אנוכי ראיתי הרבה סידרות דרמה ומתח בימי חיי, ביניהן שלושת ה-"סי-אס-איי", ארבעת "חוק וסדר", "הומלנד" הזוכה באמי, "המפענחת", "המנטליסט" ועוד, ולדעתי לאחר ש"הומלנד" זכתה במקום הראשון ב"אמי", רציתי לימחות נימרצות ולהכריז, ש"דקסטר" היא הסידרה מס' אחת לדעתי....היא כול-כך מותחת, שלי יש ממיר מקליט-HD ואני מקליט הרבה סידרות וקומדיות ובכולן אני צופה אחרי ההקלטה, מתי שבא לי, חוץ מדקסטר...רק דקסטר בשלושה חודשים האחרונים, ששידרו כול יום את כול ששת העונות, מרוב מתח הייתי מחכה לשעה 2330 וצופה בשידור חי, כי לא הייתה לי סבלנות לחכות שיקליט ואח"כ ליצפות...עד-כדי-כך היא מותחת הסידרה הזאת....תודה לאל שמייקל-סי-הול הבריא מהסרטן....ממליץ בחום 100מעלות...יש בסידרה המטמטמת הזאת המון פסיכולוגיה ויחסי-אנוש...אולי ביגלל זה הומלנד ניצחה, כי היא הרבה יותר פשוטה ומיועדת לעמך...מקום שני לדעתי "המנטליסט" ושלישי "המפענחת" -- מי שנימצא בחברה שהשם שלה מזכיר "חום לוהט", כדאי לו מאוד לעבור למיתחרה, אני עברתי למיתחרה שלה לפני חצי-שנה, כי הם הוציאו ללקוחות ממיר-HD-מקליט משהו זוועתי...אז עברתי למיתחרה וגיליתי שם פיתאום, שכול הסידרות שם חדשות במקביל לארה"ב ויש גם סרטים חדשים ממש 2012 מצליחים, שמשודרים ללא תשלום נוסף....ב"חום לוהט" זה מקביל לארה"ב של המאה הקודמת....בקיצור, לחברה ששמה הוא "חיובי" מגיע תשלום לפחות כפול, ממה שמשלמים לחברה ששמה "לא קור"....ביום חמישי מתחילה העונה השביעית של "דקסטר", יומיים אחרי ארה"ב וכול העולם במתח-מצמרר....

**************************************************************************************************************************
      ממליץ לכם בחום-רב חברי-ליונטוורק-יקרים לעבור מה"לא קר" אל ה"חיובי", אבל בשום-אופן לא להתחיל ליצפות מהעונה החדשה, או מהאמצע!!!, כי זה סיפור שלם שמבוסס על רומן עבה של ג'ף לינדסי...ליצפות החל מפרק ראשון של העונה הראשונה, בחברה ה"חיובית", כשמתחילה עונה חדשה, הם משדרים לפני זה את כול העונות הקודמות יום-יום, ואתם תיהיו במתח יומיומי צרוף במשך שלושה-ארבעה חודשים, כמו שקרה לי...לא תיהייה לכם סבלנות לחכות להקלטה וליצפות בהקלטה...תיצפו חי, אבל גם תקליטו בשביל מיקרה חירום של פיפי, או קקי, כי אסור לפספס אפילו 5שניות, כי אח"כ לא תבינו כלום...עד כדי-כך...מבטיח לכם/ן שתשימו/נה תיזכורת בסמארטפון שלכם/ן כול-ערב-ב-2330 ליצפות ב"דקסטריהו-הרוצח-הסידרתי-של-רוצחים-ואנסים-סידרתיים-מרושעים החביב והאדיב".........באמת בחור-נשמה-טובה...
      ******************************************************************************************************************************
      -
      --------------------------------------------------------------------------------------------------> יום א' 30/09 --- שאול אחוקום