gmail

משתמשים רגילים
 • הודעות פעילות

  334
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 סטנדרטי

אודות gmail

 • יום הולדת 07/07/1988

Contact Methods

 • אתר אינטרנט
  http://
 1. gmail

  הטראקר Fuzer עבר דומיין!

  אני לא מצליח למצוא את RSS של האתר FUZER.ME , איך אני מגיע אליו , לא רשום כלום באתר . תודה .
 2. שלום , אני מרגיש שהגלישה במחשבים בבית איטית בהרבה ש-Utorrent/Rutorrent רק מעלה SEEDING ולא מוריד כלום , נגיד הוא מעלה 50 קילובייט או 60 קילובייט ועדיין נגיד הדף של www.ynet.co.il ניטען הרבה יותר זמן מהרגיל ומרגישים את האיטיות , ברגע שאני מבטל את SEEDING תוך דקה זה חוזר לעצמו , למה זה קורה ? אני אמור להגביל את SEED ? השאלה שאני מושך דף מהרשת זה הורדה אז למה שאני מהעלה לרשת דרך סידינג זה קשור להורדה במיוחד שזה בהעלאה כל כך זעירה של 60 קילובייט או 80 קילובייט מקסימום . נתונים : יש לי 12 מגה מהירות גלישה . - הינה Speed test במצב שאין העלאות ברקע של Rutorrent ואני רק גולש ברשת : - הינה SPEED -TEST ( ביצעתי ישר בדיקה שהפעלתי מחדש את העלאה לסרט) במצב שיש העלאה של בערך 70 קילובייט של סרט אחד בלבד : - מעניין שמה שהשתנה קריטי של PING מ-14 ל-55 ms , והעלאה ירד בקצת , איך מזה הרשת נהיית איטית פתאום , הגיוני ? - הינה Speed-test השלישי - ש-4 סרטים מעלים ביחד בסה"כ 130 קילובייט בשניה , וזה התוצאה : בקושי הצלחתי לעשות SPEED-TEST עם האתר מרב שיש PING גבוה , מה עושים ? - תמיד אם יש פינג גבוה זה אומר שהגלישה תהיה איטית ? כי לוקח זמן לבקש מהמחשב לשרת נגיד של YNET או LIONETWORK להגיע לשרת ואז התשובה חוזרת מהר אבל הבקשה לקבלת האתר בדפדפן איטית ולכן זה גורם לגלישה להיות איטית ? תודה רבה ושנה טובה לכל גולשי הפורום
 3. gmail

  תחליף ל- AVISUB

  מצטער על הקפצה , יש לי טלוויזיה בדיוק כמו שלך ועשיתי ככה וזה לא מראה לי את הכתוביות בנגן LG של הטלוויזיה סקראלט , למה?
 4. שלום , בהמשך לכותרת , לכן אני מחפש תוכנה שעושה את זה הכי מהר שאפשר לחבר בין כתוביות לסרט בלי לגוע בסרט רק שהכתוביות היו מוטמעות בפנים שהיה אפשר לראות( כי הסטרימר הפנימי מחבר בין הכתוביות לסרט רק שרואים את הכתוביות ממש קטן ואין אפשרות להגדיל אותם). אני קראתי את המדריכים אבל אני מחפש משהו עדכני ל 2013 שיעשה את זה בהכי מהיר ולא בשעה וחצי , אם יש משהו קצר ביותר וטוב , אני ישמח , תודה רבה.
 5. תודה רבה אחי וחג שמח .
 6. שלום , ניסיתי לצרוב בנרו בכמה גירסאות גם DATA וגם AUDIO CD וכלום שרפתי 12 דיסקים ושום דיסק לא עולה רשום ERROR (וחשוב לציין שפעם צרבתי ועבד רק שכחתי איך ) וגם ניסיתי דיסק פעם שקיבלתי מתנה של אלון דה לוקו ולא עלה לי גם באוטו עכשיו , אין לי מושג מה לעשות ? תודה וחג שמח .
 7. DDD - חג שמח אני ישמח להזמנה , תודה רבה , SPEED TEST : 1.
 8. אתה מתכוון לחבר את הממיר רגיל ואז אולי הוא יעשה ליאת המעבר הזה ? הקטע הוא שאני רוצה את ממיר HD בחיבור HDMI כי אנירואה באיכות מצוינת , ובנוסף לחבר לממיר את הפלייסטשן עם בננה שקיבלתי בזמנו עם מתאם SCRT ובננה של פלייסטשן , אבל משום מה הוא לא מתלבש לי על התחנה שהממיר מכובה כמו שהיה לי בממיר הרגיל של הוט לא ה- HD . תודה .
 9. שלום מהממיר לטלוויזיה מחובר ע"י כבל HDMI , אני רוצה לחבר את PS2 . יש לי עם PS2 RCA שדרכו נכנס כבל בננה, אני מחבר את RCA לממיר HOT HD ליציאה VCR ודרך RCA מתחבר בננה לPS2 הישן הגדול לא הדק , רק שאני לא רואה את PS2 על מסך הטלוויזיה , אני מכבה את הממיר כדי שPS2 יעלה על השידור ואני לא רואה אותו , למה? בממיר הקודם אני פשוט כיביתי את הממיר והPS2 עלה על השידור , אני מדבר על ממיר כסוף של הוט , בזה יש לי בעיה . אשמח לעזרה.
 10. gmail

  שאלה שאלה לגבי סידבוקסים

  לי יש 12 מגה הורדה ובפועל אני מוריד עד 1.6 מגה , למה ?
 11. gmail

  שאלה שאלה לגבי סידבוקסים

  תודה רבה על המידע, שאלתי היא מזה סימטרי נגיד 30/30 הכוונה 30 מגה זה 30 מגה הורדה נטו ? ושנית מה הכוונה ליצור טורנט משלך ואז לעלות אותו ? ולמה זה לוקח כל כך הרבה זמן ? ומזה כמה משתמשים באותו שרת , הכוונה היא שיש 3 משתמשים כמו בווינדוס על אותו מערכת וכל אחד נכנס עם השם משתמש והסיסמה שלו ?
 12. gmail

  עזרה לא מצליח לעשות פרילי'ץ..

  לא הבנתי איזה אופציה צריך לבטל , אתה יכול לעלות תמונה בבקשה? תודה .
 13. gmail

  שאלה מישהו מחלק הזמנות ל TD?

  שאלתי היא , אתה רק משאיר את הטורנט שלך דולק בלילה ואז זה מעלה מה שזה מעלה , או איך אתה עושה שיעלה לך UPLOAD בטורנטליץ דרך UTORRENT ? אשמח לעזרה בהעלאת רטינג כמובן רק בדרכים חוקיות .
 14. gmail

  שאלה מישהו מחלק הזמנות ל TD?

  רגע איך אבל אתה עושה SEED לקבצי טורנט שאתה מוריד מטורנט ליץ ומצליח לבאפר עם מהירות העלאה יותר ממה שהורדת ? אשמח אם תעזור לי בזה כי יש לי מהירות כמו שלך ואשמח לעזרה. תודה רבה.
 15. gmail

  שאלה מישהו מחלק הזמנות ל TD?

  איך הצלחת עם אינטרנט של 12 הורדה ו-1 מגה העלאה להגיע לרטיו גבוה בTORRRENT LEECH ? דר"כ כמה עולה לך השידרוג של 30 מגה / 100 ? תודה רבה אחי.