razmoshe

משתמשים רגילים
 • הודעות פעילות

  38
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 סטנדרטי

אודות razmoshe

 1. razmoshe

  האם הip יכול להיגמר

  בעיקרון כתובת IP מתחלקות ל4 חלקים שכל אחת מכילה 255 מספרים זה אומר שמספר הכתובות שיכולות להיות בעולם זה 255 בחזקת 4 ויש יותר אנשים בעולם מאשר המספר שיוצא אז איך האינטרנט עוד פועל?
 2. razmoshe

  Malwarebytes Anti-Malware

  שלום חבר'ה. אני לא מצליח לעדכן את התוכנה הזאת ורק התקנתי אותה... הנה ההודעה שהיא כותבת לי
 3. razmoshe

  מהדר לשפת c

  היי חברה אני מתחיל ללמוד את שפת c ולכן אני שואל איפה מהדר\גירסא אתם ממליצים לי בנוסף אני הייתי רוצה גירסא שיש בה צבעים לדו' אם אני מביא פקודה זה בצבע מסויים וכו' תודה לעוזרים
 4. razmoshe

  שינוי שפה ב win 7

  שלום חבר'ה יש לי WIN 7 והגדרתי אותו בתחלה שהוא יהיה באנגלית עכשיו שאני רוצה לעשות REPEIR אני לא מצליח כי הדיסק שלי האחרון הוא באנגלית (ואין לי את הראשון) אני שואל עשיו איך אני יכול לשנות את שפת הבסיס לאנגלית כידי שאני יוכל לעושת "ריפר"?
 5. razmoshe

  win 7 מוגבל

  יש לי WIN 7 HOME ואני לא יכול להגדיר את עצמי בתור ADMIN האם יש אפשרות לעשות את זה ?
 6. razmoshe

  שאלה יצירת קוד

  אני מכיר את פסקל וHTML לא נראה שזה יכול לעזור נראה לי צריך C או VB או משהו כזה שאת אלו אני לא מכיר ! אבל נראה לי לעשות אחרת ממה שכתבתה כי ב- win 7 המסך מתחלף כל הזמן אז כל הזמן התוכנה צריכה לחדש את עצמה חשבתי אולי לעשות 2 תמונות תמונת השולחן עבודה והתמונה של התוכנה (שזה יהיה מעל) עוד הערה אני רצתי יותר שזה יופיע לאורך כל היום ולא פעם אחת ואחרי זה יעלם אם הבנתי אותך נכון ?
 7. razmoshe

  שאלה יצירת קוד

  שלום חבר'ה אני רוצה לעשות מין "תוכנת משפטים" כלומר אני רוצה לשים כל מיני משפטים בכתבן של WIN והתוכנה תיקח כל יום משפט אקראי מהכתבן ותכתוב לי אותו בראש שולחן העבודה לא במקום השולחן עבודה אם מישהו יוכל להכין לי את זה אני ישמח יש לי WIN7 תודה
 8. מה אתם אומרים על המחשב הזה? http://ksp.co.il/?uin=15067
 9. אני די סגור על זה שאני הולך לזה אבל אני לא מתחיל ללמוד בשנה הקרובה אלא יותר מאוחר! למה?
 10. האמת אני רוצה ללמוד הנדסת תוכנה אז זה יותר בשביל זה ומסמכים word וכו' אבל אני רוצה מחשב שיחזיק להרבה זמן חוץ מזה אני יכול להפעיל call of duty ב dell
 11. אני מתלבט בין שני מחשבים אם מישהו יכול לעזור לי אני ישמח http://www.ivory.co.il/catalog_compare.php?ids=8400,8480 מה עדיף לי לקחת ?
 12. razmoshe

  nod32

  אם אני מתקין את nod32 ess אני גם צריך להתקין את האנטי וירוס שלהם או שזה כולל הכל?
 13. אני רוצה לשאול אותכם משהו על ההבדלים בין גברים לנשים כמה שאלות שיש לי אשמח לשמוע מה אתם אומרים אומרים שנשים יכולות לבצע שתי פעולות ביחד 1.)לכן גברים יותר עושים את הדברים יסודים יותר ואילו הבנות מספיקות יותר אני שואל את עצמי אם הן יכולות לעשות שתי פעולות ביחד אז אייך זה שבנהיגה הם לא טובות זה גם שתי פעולות והם לא מסתדרות עם ההילוכים והקלוואצ' 2.)האם באמת גברים יותר יסודיים מבנות? מוח הגבר שוקל 1400 גרם ושל האישה שוקל 1200 ואומרים שאין קשר בין הגודל לבין ההחוכמה (עוד לא מצאו קשר בניהם) אני שואל את עצמי האם אלוקים ברא משהו לבטלה וזה לא אומר משהו ? שאומרים שגברים יותר מאסיבים מנשים אז כולם מסכמים שגברים יותר חזקים מנשים אבל במוח לא? זה סתם ה200 גרם האלו ? המוח סתם יותר מאסיבי? אומרים שהמוח של הגבר מפעיל אזור אחד במוח ואצל האישה לא האם זה אומר שהם יותר טובות? הן יותר חכמות? למה קודם העובר הוא אישה ואחרי זה הוא הופך לגבר (אני מתכוון למוח) למה נשים מתבגרות יותר מהר מגברים? האם זה בגלל שאנו צריכים להמשיך לגדול, שלנו יש רף קצת יותר גבוהה או שלא? יש הטוענים שהחוט שמקשר בין האונות של המוח אצל אישה הוא יותר מאסיבי מסועף וכו' אז מה זה אומר שהם יותר טובות ולמה יש הטוענים או שכן או שלא? אני לא מתכוון לרדת על בנות חס וחלילה הן אחלה באמת אבל אני רוצה לשמוע מה אתם אומרים אם אפשר שתביאו מחקרים תודה אני מביא מחקר על iq http://www.psycholog...e-intelligent-w וכל המידע שלי הוא מפה http://www.tadmit4u....ticle-18-2.html עריכה אומרים שנשים יותר חזקות נפשית מגברים אז למה בצבא הן נשברות מהר? ולמה יש יותר שאפים גברים מאשר נשים זה עבודה מלחיצה הרי? ואייך זה שאנו יותר טובים תחת לחץ אז הם חזקות נפשית או לא?