dvdrider

משתמשים רגילים
 • הודעות פעילות

  23
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימים שניצח

  2

dvdrider ניצח את היום בפעם האחרונה ב January 19 2013

dvdrider פרסם את התוכן הכי אהוב!

מוניטין

1 סטנדרטי

אודות dvdrider

 1. אכן, לאחר שהצלחתי להתקין MPC-HC, הכתוביות מוצגות עליו נכון. לכן - אתה צודק בהחלט והבעיה היא ב-VLC. תודה.
 2. מעולם לא השתמשתי בנגנים אלו. כדי לבדוק, התקנתי את Windows Media Player, והגדרתי כותרות "On if available", אך Windows Media Player אינו מציג כלל את הכותרות (שבקובץ ה-SRT). באשר ל-Media Player Classic, הוא מסכים לנגן את הסרט ללא כתוביות, אך כאשר אני מנסה לנגן הסרט עם קובץ ה-SRT, הנגן לא מנגן הסרט. אי לכך, אינני מצליח לאשש או להפריך את התזה שלך.
 3. תודה על התשובה, שלמה. אני מצליח לייצר קובץ SRT הכולל ניקוד, אך בתצוגה בתוך VLC, הניקוד מוסט תו אחד ימינה (כפי שניתן לראות להלן: הניקוד מוצג לפני האות לה הוא שייך ולא עליה). תיארתי הבעיה בפירוט רב ב-http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=325094&pid=4695397&st=0entry4695397
 4. אני רוצה לייצר כתוביות עבריות מנוקדות עבור סרט MP4 (קהל היעד הוא ילדה בת כשנתיים: לכן הניקוד). הכנתי את הטקסט של הכתוביות המנוקדות בקובץ word. בהתאם להמלצות בפורום זה, ניסיתי לייצר קובץ SRT בעזרת תוכנת Subtitle Workshop. אולם, נראה שתוכנה זו אינה מזהה עברית מנוקדת ( לדוגמה, המשפט כֻּלָּנוּ עֲשׂוּיִים מֵאוֹתוֹ הָחֹמֶר מוצג כ-????????? ?????????? ???????? ???????). האם ישנה המלצה לתוכנה שתוכל לייצר קובץ כתוביות בעברית מנוקדת? עריכה : מוזגו שני הנושאים בהנתן קובץ הדוגמה הכולל עברית מנוקדת, מדוע כאשר משתמשים בקובץ זה בסרט, הניקוד מוצג לפני האות לה הוא שייך ולא עליה (צילום מסך למטה של VLC 2.1.4)? מה מומלץ לעשות כדי להציג את העברית המנוקדת כאשר הניקוד מופיע בצורה נכונה?
 5. שלום, האם מישהו מכיר אתר רשת, או תוכנה (לחלונות או לינוקס) המאפשרים המרה של קובץ PDF בעברית לקובץ MS Word DOC? תודה, רון. נ"ב: הכיוון המבוקש להמרה הוא מ-PDF ל-DOC, עם עדיפות לפתרון רשתי (online). ניסיתי את http://www.zamzar.com ו-Nitro Pro 7, ושניהה מחזירים לי קובץ DOC באותיות עבריות מבולבלות, ללא קשר לקובץ ה-PDF שהומר.
 6. תודה. האם יש על כך איזה דיווח ברשת (URL)?
 7. האם מישהו מצליח להתחבר ל-w n e t . c o . i l?<br>מאז אתמול אינני מצליח ותהיתי האם הבעיה היא כללית.
 8. שלום, היה לי corruption ולכן הורדתי והתקנתי מחדש את TLN.eMule.Booster.v9-v0.49b.Setup שחשבתי שיתקין את הגרסה שכבר הייתה לי חודשים רבים. אולם, למרות שמספר הגרסה לא השתנה, ראיתי כמה שינויים בתוכנה, למשל - אין כבר אפשרות למניפולציה של מקורות (לדוגמה, העברה אוטומטית של כל המקורות להורדה מסויימת). האם בעתיד אפשר יהיה להעלות את מספר הגרסה (למשל, מ- TLN.eMule.Booster.v9-v0.49b.Setup ל- TLN.eMule.Booster.v9.001-v0.49b.Setup) כך שהמשתמשים ידעו שיש שינויים בתוכנה ? תודה, DR.
 9. נהדר: חדשות טובות.תודה, DR.
 10. שלום, היכן אוכל למצוא את פירוש כל המספרים בעמודות Sources ו-TLH-Boost ? למשל, אם אני רואה "11/12 +4 (1)" "7.0x (2.39x) 5/5 [12]", מה פרוש כל אחד מהמספרים ? תודה, DR. Hi, In TLH emule (lionhart), how do I interpret the numbers in the "Sources" and "TLH-Boost" columns? For example, if I see "11/12 +4 (1)" "7.0x (2.39x) 5/5 [12]", what does each number means ? Thanks, DR.
 11. שלום, כאשר אני מעלה את תוכנת eMule v0.49b LH UltraFast 9, נפתח גם חלון נוסף של Internet Explorerer לכתובת http://www.lhnet.co.il. הדפדפן הדיפולטי שלי הוא firefox. האם יש דרך למנוע פתיחת חלון IE זה ? תודה, DR.
 12. שלום חברים, יש לי נוקיה 6100 עם חבילת שפות ארופאית. ברצוני לשנות את שפת הממשק שלו לעברית. האם מישהו יודע היכן אוכל למצוא ה-URL (לינק) של - חבילת שפות הכוללת עברית (Hebrew Language Pack) הפרוצדורה (אלגוריתם) להתקנת חבילת שפות על נוקיה 6100 בעזרת Nokia CA-42 USB Data Cable תודה, DVDrider
 13. שלום לכולם, לאחרונה עברתי לחיבור ADSL של 5 Mb/s. אולם, כל מבחני מהירות ה-broadband שיש על הרשת מעולם לא הצליחו למצוא אצלי מהירות הורדה של יותר מ-2.65 Mb/s. המבחנים נעשו כאשר chrome היה היישום היחיד הפתוח. האם עלי לפנות לבזק ולבזק בינלאומי (הספקים שלי) עם תלונה ? תודה, DR.