צימרמן

משתמשים מוערכים
 • הודעות פעילות

  2,386
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימים שניצח

  2

צימרמן ניצח את היום בפעם האחרונה ב May 26 2011

צימרמן פרסם את התוכן הכי אהוב!

מוניטין

4 סטנדרטי

אודות צימרמן

 • יום הולדת December 12

Profile Information

 • מין
  זכר
 • מיקום
  החצר , ליד עץ הלימון
 1. צימרמן

  מה העניינים חברים?

  אההה??? איפה התמונה שלי ?? וגם את החתימה העלמתם?.... אוויי כמה חבל
 2. שנים שלא כתבתי כאן... אני זוכר את הפורמט הישן , ואני זוכר שאנשים בפורום לחצו לעבור למערכת יותר ידידותית.... הם טעו.
 3. ראשית תודה רבה לכל מי שהגיב התקנתי את subtitleworkshop ומוזר שהיא לא מסכימה להעלות קובץ WMV , כתוב לי שהקובץ אינו תקין....עאלק לא תקין.. עומרי, בחייך..אתה יודע מה זה להכניס כתוביות בסרט דרך סוני ואגס?! זה דורש ממך לכתוב את כל המילים הפוך, כי היא לא תומכת בעברית. דוגמא : "עמשנ המ = מה נשמע " זה טירוף מוחלט!
 4. טוב אז ככה.. עשיתי סרט באורך מלא אני רוצה להטמיע בו כתוביות עם תוכנה ובצורה מסודרת ומיקצועית ככל שניתן איזו תוכנה? מדריך? איך משלבים בין שניהם? תודה רבה מראש
 5. צימרמן

  למי יש מושג בסרטים?

  תודה לכולכם, זה נראה לי בהחלט זה. אוהב אתכם מאוד מאודעזרתם למורה בישראל במילוי תפקידו.
 6. צימרמן

  שאלה אימול מוריד 'בטפטופי' ביטים

  לפני כמה חודשים אני התקשרתי לחב' הספקית שלי (012) ודיברתי עם אחד התומכים וישב ועזר לי במשך 15 דק' והדריך אותי מה ללחוץ ומה לשים ואיפה, עשה אצלו משהו...ומאז טפו טפו על כל הטורקים..העסק רררררררררררץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ.
 7. שאלתי ילד בכיתה שלי בכיתה ו' איזה סרט הוא אוהב: ואמר לי : אייקארי , שאלתי: על מה זה: על ילדה אחת שו הדה?!! על מה הוא מדבר? ביקשתי שיכתוב את זה , וכתב כך : iceary שאלתי: זה מצוייר? לא. למי יש מושג?
 8. הסירטון מבקש לעורר את התיירים להגיע למקומות הללו,(מסיבות כלכליות גרידא) שבוודאי אינם "המתויירים ביותר". ברשימת המתוירים ביותר בפועל מככב הכותל המערבי והעיר העתיקה בירושלים וכמובן ת"א ,בית לחם והאזורים הקרובים לליבם של הנוצרים, הירדן, בית לחם, כנסיית הקבר ועוד. הסירטון הוא ווישפול טינקינג של משרד התיירות בלבד.
 9. וואוו , איזה חידוש מדהים. מעניין למה אין פירוטים מעל למדינות ערב או רוסיה
 10. אני לא מבין מדוע אני לא יכול לצפות בוידאו של חדשות או ספורט, זה מנוטרל או משהו? אני חושב שזה בגלל שאין בבלאקברי פלאש, זה נכון? בקיצור אם מישהו חושב שיש לו מה לתרום למשתמשי בלאק ברי, שיבוא לכאן! יהיה גם קפה ועוגה (וירטואליים כמובן) אגב חוץ מהבעיה הזו - אחלה מכשיר!
 11. מה שהבנתי מהמצגת הזאת: לשועלים מגיעה קורת גג יותר מבני אדם חילונים לא מגרשים שועל וקוטפים פרח וחרדים כן חרדים זה לא דמוקרטי חילונים כן ושאפשר להעלות מצגת לאתר הזה סבבה של דמגוגיה בגרוש, חצי מדינה בנויה על שטחי יערות ולכולם מגיעה קורת גג ...אפילו לחרדים. (תפסיקו לצבוע אותם בשחור)
 12. פורסם היום בערוץ 10 שהמממן העיקרי של המחאה הוא דניאל אברהמס (אמריקני שמאלן ידוע) שאמר "רציתי לדאוג לכך שהממשלה בישראל תפגע בהתנחלויות ובחרדים" , זה מסביר אולי מדוע המוחים מכניסים לצוות שלהם רק אנשים מהזן הלבן שימשיכו להתנגד לכל הצעה או פתרון שהממשלה תציג. עד מתי? עד הבחירות.