Lion Heart

מנהלים ראשיים
 • הודעות פעילות

  3,304
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימים שניצח

  47

כל דבר שפורסם על-ידי Lion Heart

 1. שלום רב, ברוכים הבאים לפורום ליונטוורק המחודש. אחרי תקופה ארוכה שנעלמנו מהמפה, הגעתי למסקנה שיש להחזיר עטרה ליושנה ולפתוח מחדש את הפורומים לקהל הרחב. תהנו! אתם מוזמנים להשאיר פידבקים. הורידו אימיול בוסטר - והתחילו להוריד קבצים בטיל: http://www.lhnet.co.il/emule
 2. אם זה עובד לך תקין, אז אין בעיה. השינוי בגירסה החדשה זה מינורי.
 3. נסה אולי להוריד ולפתוח את קובץ ה-ZIP המצורף (אין כאן התקנה, אז ייתכן וזה יעבוד):http://www.lhnet.co.il/downloadfiles/TLN.eMule.Booster.v10-v0.50a.Setup.Binary.zip
 4. Lion Heart

  בעיית התחברות לאימיול

  מצאתי את הגורם לבעיה של ההתחברות וכן 0 הורדה ו-0 העלאה. יש להוריד ולעדכן לגרסה החדשה של תוכנת האימיול: http://www.lhnet.co.il/emule
 5. Lion Heart

  Kad - Firewalled && UP = 0 , DOWN = 0

  מצאתי את הגורם לבעיה של 0 הורדה ו-0 העלאה. יש להוריד ולעדכן לגרסה החדשה של תוכנת האימיול: http://www.lhnet.co.il/emule
 6. Lion Heart

  היי יש לי בעיה באינסטגרם!

  אחרי כמה אנשים אתה עוקב כרגע? המקסימום של אינסטגרם הוא 7500 אנשים. מלבד זאת יש מנגנון הגנה שחוסם אפשרות לעקוב אחרי יותר מדי אנשים בו זמנית (במידה וסימנת בפעם אחת לעקוב אחרי כמות גדולה של גולשים).
 7. Lion Heart

  Kad - Firewalled && UP = 0 , DOWN = 0

  תוכל לצלם לי גם את מסך ההגדרות של הפורטים אצלך באימיול? בדרך פורטים ברירת מחדל הינם: 4662 TCP 4672 UDP
 8. Lion Heart

  Kad - Firewalled && UP = 0 , DOWN = 0

  האם לאחר זמן מה של פעולה כל השרתים בלשונית של servers נעלמת או נהיית אפורה? מלבד זאת, קיימים מקרים בהם חלק מהמודמים/ראוטרים דורשים פתיחה של הפורטים 4662 ו-4672 באופן ידני.
 9. Lion Heart

  Kad - Firewalled && UP = 0 , DOWN = 0

  נראה כאילו יש בעיית התחברות לשרתים. במידה ולא עשית זאת, נסה לבצע התקנה חדשה של התוכנה מכאן לאותה תיקייה בה מותקנת הגרסה הקיימת: http://www.lhnet.co.il/emule/
 10. תודה נדב, כיף לראות אותך שוב.
 11. באופן כללי אין צורך להגביל את גבולות ההורדה, רק את גבולות העלאה. בגבולות העלאה עליך להגדיר את כמות הקילוביט שברצונך לשתף עם הגולשים באימיול (בהתאם למגבלות רוחב הפס שלך בחבילת האינטרנט שברשותך). כמובן שחשוב לזכור כי ככל שתשתף יותר, כך תצבור יותר קרדיט-בוסט שיאפשר לך להוריד קבצים במהירות גבוהה יותר וללא המתנה בתור.
 12. נסה להתקין את התוכנה מחדש כאשר אתה מוודא כי היא מותקנת בניתוב: c:\emule
 13. תודה שלמה, התגעגעתי אליך. סידרתי את החיבור האנונימי, אני מאמין שכעת זה עובד. בימים הקרובים יתבצעו שידרוגים ושינויים נוספים, כך שיש למה לצפות. סוף שבוע מקסים!
 14. עומר היה בחור מדהים שתמיד שמח לעזור כאן לכולם עם הרבה סבלנות ורצון טוב. לכן למרות הזמן הרב שחלף, גולשים כאן עד היום זוכרים אותו ואת חותמו שיישאר איתנו לעד. יהי זכרו ברוך.
 15. מידע נוסף לגבי התוכנה יפורסם בהמשך... אתם מוזמנים ללחוץ על הקישור כאן ולהתחיל להוריד: http://www.lhnet.co.il/emule יש לכם שאלות לגבי השימוש בתוכנה או נתקלתם בבעיה? אתם מוזמנים להיכנס לחדר צ'אט התמיכה אונליין באתר "קליק צ'אט בלוג מצלמות": http://www.myclick.co.il/chat?room=2151
 16. טליה, אנסה לבדוק ולחפש לך מדריך בעברית, כמו כן אני אנסה לברר מדוע המודם שלך לא הצליח לפתוח את הפורטים בצורה אוטומטית. אדאג לעדכן אותך בנושא עד מחר.
 17. Lion Heart

  לא מתחבר לי ל kad

  אכן, הנושא נמצא בבדיקה במידה ואכן מדובר בחלונות 8.1. האם אתה מצליח להתחבר לשרתים בצורה תקינה? (העיגול למטה הוא חצי ירוק)?
 18. Lion Heart

  שלום רב. מחפשת סרט מסוים

  טליה שלום, כל תוכן שאת מחפשת תוכלי להיעזר במנוע החיפוש של תוכנת האימיול על מנת לקבל עבורו תוצאות.
 19. האם המודם נקנה דרך חנות פרטית? אם כן, כנראה זו הסיבה שאינם מספקים תמיכה. בכל אופן, באפשרותך לנסות להיכנס להגדרות המודם\ראוטר על מנת לבדוק האם האפשרות של UPNP (פתיחת פורטים אוטומטית) מופעלת, במידה ולא, נסי להפעיל אותה ובצעתי לאחר מכן שמירה להגדרות. לאחר מכן נסי לבדוק אם תוכנת האימיול עובדת תקין. במידה ולא קיימת אפשרות UPNP (במודמים ישנים בד"כ) או שהאפשרות כבר מופעלת אך כנראה שהמודם\ראוטר הספציפי לא נתמך בפתיחת פורטים אוטומטית ע"י תוכנת האימיול, יש לפתוח בהגדרות הראוטר בצורה ידנית את הפורטים המוגדרים כרגע בתוכנה באמצעות המדריך הבא: http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/Dlink/DVG-N5402SP/eMule.htm
 20. שלום טליה, ייתכן והאפשרות לפתיחת פורטים באופן אוטומטי אינה מופעלת בראוטר, או שתוכנת האימיול לא תומך באפשרות זו עבור סוג זה של ראוטר. אני אבדוק את הנושא הזה יותר לעומק ואעדכן אותך. בינתיים אשמח אם תוכלי לומר לי איזה דגם של מודם D-Link יש ברשותך מתוך אלו המופיעים כאן באתר בזק: http://www.bezeq.co.il/internetandphone/internet/wireless_net/n-router/support/ כמו כן, את יכולה לקצר את תהליך פתרון הבעיה ולנסות לפנות למוקד התמיכה של בזק (במידה ומדובר בספק האינטרנט בזק בינלאומי ניתן גם לפנות אליהם), על מנת לקבל הדרכה בנושא פתיחת הפורטים לאימיול, אחרת התוכנה תתחבר בצורה חסומה לרשת (יופיע עיגול צהוב בצד ימין למטה בתוכנה במקום ירוק או חצי ירוק).
 21. לפי ההודעה הזו המופיעה בקובץ הלוג שציפרת, הראוטר שלך אינו תומך בצורה תקינה ב UPNP (פתיחת פורטים אוטומטית) או שקיימת תוכנת פיירוול כלשהי במחשב שחוסמת את הפורטים של תהוכנה ולכן האימיול מתחבר במצב חסום (LowID|): 09/05/2015 04:24:04: אזהרה eMule Security No1 (91.200.42.46:1176) - You have a lowid. Please review your network config and/or your settings. האם אפשר לדעת מי ספק התשתית שלך ואיזה סוג ראוטר\מודם יש ברשותך? האם וידאת שאין איזושהי תוכנת פיירוול המותקנת במחשב וחוסמת את הפורטים של התוכנה. אתה יכול לנסות לפתוח את שני הפורטים של התוכנה ידנית בפיירוול, במידה ואינך יודע איך עושים זאת, אתה יכול לנסות לחפש מדריכים, או לפמות אלינו כדי שנאתר לך את המדריך. אפשרות נוספת היא לפנות לספקית האינטרנט שלך על מנת לבקש סיוע בהגדרת הפורטים. אתה מוזמן לפנות אלינו כאן במידה ותיתקל בקשיים נוספים בהתקנה של התוכנה.
 22. שלום איציק: להלן תשובות לשאלותיך: 1. כפתור "מצא מקורות נוספים" אכן ירד כי זה העמיס מאד על התוכנה והשרתים. בכל מקרה פתרנו את הבעיה בשני אופנים: א. התוכנה מבצעת חיפוש של מקורות חדשים אחת לשעה. ב. התוכנה מתחברת לשני שרתים במקביל, מה שמגדיל את היצע המקורות הזמינים בו זמנית. 2. כיום עם ההתקדמות הטכנולוגית ורוחב הפס העלאה, קל יותר לצבור קרדיט בוסט, ובמידה ואתה משתף קבצים, תוכל לגלות שבתוך יום ריצה אחד של התוכנה אתה יכול לצבור כמות של אלפי קרדיט בוסט שכל הזמן יתמלאו מחדש כל עוד אתה משתף קבצים. לגבי הגדלת המגבלה להתחלה, אתה יכול גם לבחור באפשרות של autostart שמופיעה לפני ה-500 ואז האימיול ידע להפעיל את האופציה לבד במידה וימצא מקורות קרדיט-בוסט לקובץ וכי יש ברשותך מספיק קרדיט-בוסט. אם יש לך שאלות נוספות, אשמח לסייע.
 23. סבבה. אם אתה מעוניין ויש לך פייסבוק, אתה מוזמן גם לעשות "לייק" לדף שפתחתי: https://www.facebook.com/tlnemule
 24. שלום שלמה, הפתיחה האוטומטית של הפורטים בפיירוול אמורה להתבצע בראוטר ולא קשורה למערכת ההפעלה. ייתכן כי בחלונות 8.1 יש פיירוול פנימי שחוסם את זה. לגבי ה-Kad לוקח כמה דק' עד שהוא מוצא מקורות ומוסיף אותם, כאשר על מנת שזה יתבצע עליך לסמן קבצים להורדה. לגבי האנטי וירוס שמזהה את תוכנת ההתקנה כתוכנה זדונית, אני בודק את הנושא, ואף פניתי ל-AVG בנושא. כפיתרון הצעתי זמנית לבטל את האנטי וירוס מהזיכרון ולבצע את ההתקנה, ועבור מי שחושש, שיוריד את הגירסה ללא התקנה אוטומטית (גירסת ZiP). אני בכל מקרה אנסה לטפל בבעיה הזו בהקדם. אשמח בכל אופן אם תעדכן אותי אם הסתדרה הבעיה עם ה- KAD אחרי כמה דק' וכמובן אם תיתקל בבעיות נוספות.
 25. יש ככל הנראה בעיה עם האנטי וירוס של AVG שמזהה את תוכנת ההתקנה כוירוס. ביצעתי פנייה לגבי הבעיה הזו אליהם, מקווה שהיא תסודר לקראת העדכון הבא. לעת עתה עומדים בפניך שתי אפשרויות: 1. לבטל זמנית את האנטי וירוס (למשך כמה דק') לצורך השלמת תהליך ההתקנה. 2. להוריד את הגירסה שאינה כוללת התקנה אוטומטית (קובץ zip דחוס). אם תיתקל בעוד בעיות אתה מוזמן כמובן לפנות אלינו כאן.