lan

משתמשים רגילים
 • הודעות פעילות

  12
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 סטנדרטי

אודות lan

 1. מה שאתה מתאר אופייני לסרטים מהתקופה שהפורמט המקובל היה 3:4 (טלויזיות ללא מסך דק אלא שטוח) אם אתה צופה דרך חיבור מחשב תוריד BSPLAYER ואז יש לך 2 אפשרויות 1. להגדיל את הסרט (זה חותך את התמונה/הקצוות) כדי שימלא את המסך 2. מריחה של הסרט לקצוות של המסך אבל בדרך כלל זה גורם למריחה למשו שאי אפשר לצפות בו. בBSPLAYER השליטה בפקודות האלה היא עם הספרות A ו- O (הכפתור A אחראי על יחס 16:9 כמו שאתה רוצה או 3:4 המקורי) וO אחראי על מילוי המסך ע"י חיתוך של קצוות התמונה, הגדלה ולא מריחה.
 2. lan

  HDChina חזר !

  הם פתחו תהזמנות
 3. במקרה של HDT, משתפים 10 טורנטים בצורה קבועה וקונים כל חודש 50 ג'יגה העלאה תמורת 1500 נקודות. אני לא אוהב תטראקר הזה בכלל,יש מלא טראקרי HD בכמה רמות מעליו. אפילו HD-SPACE שקל יותר לשרוד בו עדיף עליו למי שלא אכפת לו מהשחרורים הפנימיים שלהם. ניסיתי שבוע אחד לעשות ריסיד לסרטים החדשים, ובאמצע העלאה מחקו תסרטים המאתר והעלו תשחרורים שלהם, בגלל זה לא נגעתי בו מאז שנרשמתי כמעט בכלל. בשביל 1080P איכותיים יש את PIXEL-HD שהוא בלי רטיו. וגם Beyond HD שהוא גם בלי רטיו. וטראקרים שצריך בשבילם סידבוקס וקשה להשיג הזמנה, CHD וAwesome-HD אבל לפני שהיה לי CHD השתמשתי בעיקר בFILELIST ובPTN בשביל להוריד HD איכותי
 4. lan

  חלוקה ראשונה [ :

  נשארו לי כמה הזמנות שלא הצלחתי לחלק. לא מתייחס לותק / בקשות שלא לפי הטופס / הודעות פרטיות. מה שאני דורש זה 2 הוכחות רטיו+ספידסט (כשהתוכנת טורנט סגורה!) אתם יכולים לבקש 2 הזמנות. אין לי בעיה freshon.tv / TVT הזמנה אחת TD / torrentday שתי הזמנות HD-SPACE שתי הזמנות supertorrents.org הזמנה אחת acid-lounge שתי הזמנות scene-rush לא מוגבל TehConnection הזמנה 1. טראקר פרימיום / מינימום 5 הוכחות רטיו מחו"ל, בתנאי שאין לכם PTP ואם יש לכם חשבון בZSC לא לבקש כאן, יש חלוקה שם. TehConnection הוא הטראקר השני בעולם בתחום הסרטים אחרי PTP, חוץ מבסרטים ישנים שPTP לוקח בגדול, הוא לא רע בכלל. טראקר מבוסס גאזל, מעל 11 אלף סרטים בכל הגרסאות, אחלה מהירויות.
 5. lan

  בקשה הזמנה BTN

  מחקתי שם משתמש. דבר שמקובל בכל מקום. אני משתף שבוע כל טורנט שאני מוריד, כי אני שונא להסתבך עם זמני שיתוף של טראקרים שונים. BTN ללא רטיו! שכחת? ככה שההוכחות מספיקות בהחלט. ממילא אמרו לי שמערכת ההזמנות סגורה כרגע.
 6. lan

  שאלה מישהו מחלק הזמנות ל TD?

  לי משדרגים מ15 מגה ל50 ב10 שקל (כולל ספק) הכל תלוי בדיבורים שלך עם הנציג.
 7. להבא אין לפרסם פה הודעות כאלו ! יש אשכול מיוחד שמיועד לספק מידע על טראקרים שנפתחו להרשמה !
 8. יש לי אותו והוא לא שווה כלום. יש בו ממש מעט תוכן, נראלי אני יוותר על הטראקר הזה
 9. lan

  מה קרה ל- DownRev ?

  זה מנגנון הסוואה.
 10. כה פרסמו את זה גם בעוד פורומים בחול זה באמת בוטל
 11. lan

  פיוזר חוזר ביום חמישי

  מתי הוא חוזר?
 12. lan

  בקשה הזמנה BTN

  אני מוריד המון המוןן סדרות וכרגע כמעט בלתי אפשרי להשיג הזמנה לBTN.. אני כבר מעל חודש מחפש הזמנה לשם. אני מכיר תחוקים של BTN, הוא ללא רטיו וחייבים לשתף 120 שעות כל מה שמורידים. אני כמובן מתחייב לשמור על החוקים, ואני מאוד אשמח לקבל הזמנה לשם. הוכחות. speedtest http://www.speedtest.net/result/2399938463.png dr http://img59.imageshack.us/img59/808/pic039t.jpg td http://img171.imageshack.us/img171/1347/pic022x.jpg