j_dog

משתמשים רגילים
 • הודעות פעילות

  187
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימים שניצח

  2

j_dog ניצח את היום בפעם האחרונה ב March 4 2011

j_dog פרסם את התוכן הכי אהוב!

מוניטין

4 סטנדרטי

אודות j_dog

 1. j_dog

  HDChina חזר !

  אני אשכרה רואה את זה עכשיו פעם ראשונה. כבר התיאשתי וויתרתי לפני כמה חודשים. הקיצר, יצאתי פיתה...HDchina בשלישיה הראשונה שלי...אחד הטובים.
 2. j_dog

  פיוזר חוזר ביום חמישי

  אתה צודק,אני לא יודע כמה זמן לוקח להרים אתר ואין לי מושג בכל מה שקשור למערכת הזאת ,אבל מה זה קשור למה שאני כתבתי ? אני מדבר על ההתנהלות. ברגע שבחרתם להרים אתר כזה,שזה דבר לא פשוט בכלל כמו שאתה אומר,אתם לא יכולים להיות חובבנים מינוס ולצפות שיתיחסו אליכם כמו למקצוענים. אני טוען שזה מיותר כי מה שעשיתם זה פרומו ענק לפיוזר בכל הפורומים של כל קהילות השיתוף,העלאתם את הציפיות למשהו מפוצץ,ומה שקרה בפועל זה שיצא לכם איזה שהוא פלופ לא ברור שבנוסף לכל גם נפל אחרי כמה ימים...לזה אני מתכוון. זה לא חובבני מינוס ?? אני לא משווה אותכם ל-DR של היום. אני חבר ב-DR קרוב לשנתיים,כשהיו שם כמה מאות בודדות של משתמשים.במשך הכמעט שנתיים האלה ראיתי איך האתר הזה מתפתח וצומח למה שהוא היום. ראיתי איך בונים אתר שנוח למשתמש,איך מחדשים על בסיס קבוע ומתקדמים כל הזמן,איך מוסיפים כל הזמן עוד ועוד תוכן מכל הסוגים ואיך בונים קהילת משתמשים שכל הזמן מברכת ומודה על קיומו של הטראקר הזה. אני לא זוכר מתי DR נפל לכמה ימים,אם בכלל.מקסימום נסגר לצורכי תחזוקה ושיפור האתר. זה נקרא ניהול נכון ידידי וזה בכלל לא קשור ל"כמה זמן לוקח להרים אתר כזה". הכי מצחיק זה שאתה בעצמך כותב: :"המתכנת שלנו שומר שבת ובגלל זה האתר עדיין לא נפתח" .יענו עוד יש כמה אנשים שמחכים שתפתחו וזה עדין לא קורה כי המתכנת שלכם שומר שבת....נווו תהיה רציני. מאחל לכם בהצלחה.
 3. j_dog

  פיוזר חוזר ביום חמישי

  מיותר לגמרי לטעמי. אני לא בא להשמיץ אבל אני חושב שפיוזר זה הטראקר הכי לא ברור. הממשק לא נוח בכלל,יותר מידי תקלות ונפילות,תוכן מאוד מצומצם ועוד. הרושם הראשוני (שלי בכל אופן) הוא שזה איזה שהוא אתר שמנוהל ע"י ילדים ומיועד בעיקר לילדים שרוצים לראות כחולים. אני חושב שהניהול הוא חובבני מינוס, ומין הסתאם,הטראקר הזה לא יחזיק מעמד הרבה זמן...אלה אם תהפכו אותו למשהו יותר רציני. אני חושב שמי שרוצה ללמוד איך טראקר אמור להתנהל ולהראות, צריך ללמוד ולראות את DR. אני לא מהסצינה,אני לא קשור בשום צורה לאף טראקר ישראלי אחר,הביקורת שלי באה ממני בלבד ואין פה שום מניע נסתר. אני באמת לא בא להשמיץ,ההפך,אני תומך (גם כלכלית) בכל טראקר חדש שיוצא וחושב ש"כל המרבה הרי זה משובח"...רק שבפיוזר אין שום דבר משובח ואפילו לא מתקרב. בברכה.
 4. j_dog

  בקשה הזמנה BTN

  אתה לא אמיתי !!! הודעה ראשונה שלך פה,אתה מבקש הזמנה ל- BTN. יש לי כמה הזמנות ל-BTN אחי, תגיד רק כמה אתה צריך וזה שלך.
 5. j_dog

  שאלה HD-China

  site is not blocked, under investigation (by government), or made trouble by somebody It is down because of a serious hardware damage. It is repairing but need some more time. So... please contempt those rumor spreaders. be online in 1-15 days. Again, this is not related to 90ddd (admin of HDChina). We do not want to see any rumors again. האתר לא נחסם,יש להם איזו שהיא בעיה שלוקח להם הרבה זמן לפתור אבל הם בפירוש מכחישים כל שמועה על חסימה או חקירות של האדמין 90ddd או כל שמועה אחרת.
 6. j_dog

  בקשה הזמנה ל- btn/hd-space

  קיבלת הזמנה ל- HD-SPACE . הטראקר כולו בפריליצ' בימים הקרובים, תנצל את זה לבנות רטיו התחלתי טוב . בהצלחה.
 7. j_dog

  שאלה הזמנה ל TL

  * הספידטסט שלך לא חגיגה גדולה אבל אתה מתחייב לתרום לקבל VIP אז אני מוכן לשקול את זה . * אני מציע לך לתרום ל-3 חודשים (25 יורו) וקנות סידבוקס 1G לחודש שיעזור לך לבאפר במהירות ולהיות רגוע להרבה הרבה זמן. * TL מקבלים PAYPAL אז בכל מקרה דבר איתי שהעסק יהיה אקטואלי.
 8. j_dog

  שאלה הזמנה ל TL

  80 יורו לשנה .
 9. j_dog

  שאלה הזמנה ל TL

  אתה מתחייב לקנות VIP לחצי שנה בעלות של 45 יורו (230 שקל +-) ? תעלה לפה ספידטסט עדכני בבקשה.
 10. j_dog

  בקשה בקשת הזמנה לBTN או CHDBITS

  מצטער אבל לא שכנעת אותי. א. יש לי 1 טרה הורדה ב-HD-T ואני לא יודע מה זה " הורדות מפסיקות באמצע". יש בו הרבה יותר משתמשים עם שרתים וסידבוקס מאשר ב-CHD והוא לדעתי,אחד הטראקרים המהירים שקיימים. ב. השגת BTN אבל לא הבנתי למה אתה צריך אם יש לך TVT. ג. בכל ההוכחות ביחד אתה בקושי מגיע ל-130G הורדה....חלש מאוד למי שמבקש הזמנה ל-CHD. צבור עוד קצת נסיון וותק פה בפורום ותקבל על בסיס אחד שאפשר לסמוך עליו. אם הייתה יותר ותיק פה בכמה חודשים והיינו מכירים אותך ויודעים שאפשר לסמוך עליך,הייתה מקבל ממני הזמנה. דבר איתי עוד כמה חודשים ועם הוכחות של 1/2 טרה לפחות בהורדה בטראקר HD אחד,ואני מבטיח לך שתקבל הזמנה. בברכה.
 11. j_dog

  מידע פריליץ' ב-waffles

  תודה על ההודעה. וואללה מציל אותי הפריליצ' הזה...הייתי על רטיו,ביזיון.
 12. j_dog

  בקשה בקשת הזמנה לBTN או CHDBITS

  אני רואה שיש לך רשימה יפה ומכובדת של כל סוגי הטראקרים ולכן אני רוצה לשאול אותך 2 שאלות : 1. אני רואה שיש לך TVT, למה אתה צריך גם BTN ? 2. יש לך HD-T , BIT-HDTV , ועוד טראקרים כלליים מעולים, למה אתה צריך הזמנה ל- CHD ? מה אתה מצפה למצא שם שלא קיים בטראקרים האחרים שיש לך ?? אם אתה נותן לי תשובה משכנעת,אתה מקבל הזמנה ל- CHD
 13. j_dog

  בקשה הזמנות לטראקרים .

  יאללה יש לך HD-SPACE ממני. תעלה לפה מייל.
 14. אני אשמח ל- WHAT.CD madog2112@gmail.com
 15. הזמנה נשלחה . תהנה.