Maty3

משתמשים רגילים
 • הודעות פעילות

  20
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי Maty3

 1. כשאני מעתיק ווידאו מגלקסי 3 למחשב , הווידאו מתהפך. תודה .
 2. הייבוא הצליח . תודה . בסיום , גימייל שאל אותי אם אני מעוניין שבעתיד כל הודעה חדשה בגימייל , יגיע עותק להוטמייל . בגימייל , נכנסים משמאל לגלגל שיניים , הגדרות , העברה pop/imap . עכשיו מגדירים שגימייל ישלח העתק להוטמייל לכל מייל שיגיע בעתיד .לוחצים למטה על "שמור" .
 3. אני עובד עם הוטמייל (outlook) , והגדרתי מזמן שמיילים שמגיעים רק לגימייל שלי , יגיעו אוטומאטית להוטמייל . לפני כמה שבועות , המיילים האלה הפסיקו להגיע . בדקתי בהגדרות , והוא אומר שם שהוא לא מצליח להכנס לגימייל . תודה .
 4. מישהו מכיר את האתר SUBTITLES ? נרשמתי שם אתמול , ולא מצליח להוריד כתוביות ולא להכנס לפורום . הוא כותב לי שאני צריך להיות משתמש . הוא מתכוון שצריך לשלם , אז איך משלמים ? תודה לכל מי שעוזר .
 5. נכנסתי למחשב אחר , התנתקתי מהחשבונות שלי גוגל ומיקרוסופט , עשיתי דואר חדש , משתמש חדש בסבטייטלס . עכשיו זה עובד . תודה .
 6. תודה . אני מחפש כתוביות עברית לסרט "ג'י איי ג'יין"
 7. Maty3

  קוד מוכן עבור לחצן

  אני מחפש קוד מוכן , רצוי html , כדי להדביק אותו באתר שלי . הקוד צריך לעשות לחצן . מי שילחץ עליו , האתר ישלח לו מייל עם קובץ קטן . תודה . Maty
 8. Maty3

  פרסומות

  נהייתה לי בעייה בחלק מהאתרים : חלק מהמילים הפכו להיות קישורים לפרסומות . הפרסומות הן של awardhotspot.com . כתוב על זה באנגלית שהפרסומת לא שייכת לאתר זה . הפרסומות האלה קופצות לי גם באתר twitter , מה שלא קרה לי אף פעם . לפי מה שבדקתי עכשיו , בדפדפן אקספלורר זה כנראה לא קורה . זה קורה מידי פעם בפיירפוקס . הרצתי סריקת ווירוסים , וגם anti-malware . תודה .
 9. Maty3

  פרסומות

  יש לי במחשב שלי קבצי ווידאו HD גדולים - מעל 10G . אני הורדתי אותם בטראקר DOWNREV , דרך יוטרנט . בהורדות הכל עבד בסדר . אח"ז , ניסיתי להעלות את הקבצים לענן של גוגל - דרייב , כדי לפנות מקום במחשב שלי . כאן יש בעייה . בדקתי בקבוצות גוגל . הגולשים בקשו מגוגל-דרייב להעלות בהפסקות , לדוגמה , להעלות 100M היום , עוד 100M מחר ... , כמו שיוטרנט ואימיול עושים . אבל גוגל-דרייב לא תומך בזה . אז צריך לחפש ענן אחר שתומך בזה , או ענן בתשלום , או יותר טוב לחכות עד שתהיה תמיכה .
 10. Maty3

  פרסומות

  אני הפסקתי להתעסק עם זה , אבל לפי מה שהבנתי , הבעייה העיקרית בגוגל-דרייב היא , שזה העלאה לאינטרנט , לא הורדה . ומהירות העלאה היא 10% ממהירות הורדה .
 11. Maty3

  גוגל - דרייב

  אני מעלה לגוגל-דרייב , קובץ ווידאו mkv , בגודל 9G . המהירות שאני רואה : 4% בשעה ( בערך) . 1 . האם יש דרך להגדיל את המהירות ? אולי דרך שרת אחר ? 2 . איך אני רואה את ההתקדמות ? 3 . כשאני מכבה את המחשב , ומדליק למחרת , אני לא רואה שום פעילות . לחצתי עוד פעם על upload . האם הוא ממשיך מהנקודה האחרונה ? תודה .
 12. מה הדרך הנוחה ביותר לסנכרן כתוביות , נכון להיום ? ניסיתי לעבוד עם subtitle workshop , הוא כותב לי על קובץ mkv : "קובץ וידאו לא תקין" . ראיתי כאן תוכנה ישראלית "pdb . סבבי" . לא הצלחתי לפתוח את הקובץ . שאלה 2 : אפשר לסנכרן כתוביות בגלקסי 3 ? או אפשרות אחרת : לסנכרן במחשב ולהעתיק לגלקסי בצורה מסונכרנת ? תודה לכל מי שעוזר .
 13. Maty3

  mx player

  הורדתי mx player לגלקסי-3 (לא עבדתי עם זה שנה וחצי ) . הורדתי סרטים דרך טורנטים . כולם עם סיומת mkv . יש לי בעייה עם הקול ( אודיו ) : או שאין קול , או שיש קול אבל לא באנגלית . יש שם הגדרה לשפה , וכתבתי " en " . לא עזר . האם יש בעייה ב- mkv ? לא היו לי בעיות כאלה בעבר . תודה לכל מי שעוזר .
 14. הערכים לאינטרנט 12 מגה כפי שנכתבו בזמנו ע"י mightymax : הורדה 1536 הגבלה 0, העלאה 128 הגבלה 90. אני הצלחתי להגדיל הגבלת העלאה כאשר רק האימיול עובד ואז זה יותר מהיר.
 15. שלום לכולם! אני משתמש בגירסה האחרונה. בזמן האחרון, כל כמה ימים, באופן אקראי, מודיע לי שלא הצליח לטעון את הקרדיטים. הורדתי עוד פעם את התוכנה ולא עזר. לא מצאתי בפורום בעיה כזאת. האם צריך למחוק תיקיות ? תודה מראש.
 16. שלום לכולם! האם האופציה הזאת , "טיפול במקורות" , יכולה לעזור כאשר מספר המקורות מאד קטן ? . אם זה עוזר , תפרטו בבקשה . יש שם 5 אפשרויות ב"טיפול במקורות" . מה עושה כל אפשרות ? תודה מראש . משה 7
 17. אימיול----קראתי בפורום הכל , ועדיין לא ברורים לי כמה דברים: 1 . מה ההגדרות המומלצות למודם 12M -ADSL מבחינת מהירות , יכולת , הורדה , העלאה וכו' . 2 . האם יש אפשרות לבדוק את הקובץ כאשר הוא כרגע יורד , כדי לא לחכות לסוף ההורדה ואז לגלות שהוא מזויף . (הייתה לי הורדה איטית , ובסוף זה היה קובץ "לא לכל המשפחה" ) . תודה מראש . משה 7
 18. שלום ! תודה על התשובות . מצאתי את נושא 12M מלפני חודשיים . בנוסף אני רוצה לשאול : UPLOAD SPEED SLOT"" המקסימלי אצלי הוא 18.5, ולא ניתן להעלות ל-30 . בנוסף : האם צריך לסמן וי בשורה " OPEN MORE UP-LOAD SLOTS " , או ששני הדברים האלה לא ישפרו לי מהירות . תודה מראש משה 7