ofirah

משתמשים רגילים
 • הודעות פעילות

  202
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימים שניצח

  6

ofirah ניצח את היום בפעם האחרונה ב August 13 2012

ofirah פרסם את התוכן הכי אהוב!

מוניטין

13 טוב

אודות ofirah

Profile Information

 • מין
  זכר
 1. ofirah

  טורנטים

  שלום אורן, לא ברור למה לא פתחת נושא חדש?! לגבי שאלתך, בשני הטראקרים הישראלים המובילים(downrev ו hebits) יש מוסיקה ישראלית באיכות טובה, אני באופן אישי מעדיף את DownRev.
 2. dns

  תודה על המדריך!

   

  dns!

   

  מברך אותך מכל ליבי!

 3. dns

  תודה על המדריך!

   

  dns!

   

  מברך אותך מכל ליבי!

 4. ofirah

  שאלה HD-China

  אם ניסית להיכנס לאחרונה, בטח ראית שאתה מגיע לפורום שלהם. השמועות אומרות שהם מעבירים את השרתים שלהם ל-US וכנראה זה יקח עוד קצת זמן, וכאשר הם יחזרו יחולקו הזמנות וכדומה. אבל אלו רק השמועות שאני שמעתי, אין לי מושג מה המצב בפועל.
 5. ofirah

  היי חברה ושבת שלום

  קודם כל, בלי קשר לבעיה, אם הגדרת size נראה לי שרצית להשתמש בו גם בקריאה לפונקציה במקום ה-4, וגם בהגדרת ה-temp. דבר שני, שים לב בהגדרת את גודל המערך 3X4 ו cols שווה 4 בקינון לולאות השני, ככה שאתה לא ניגש למקום שאתה רוצה, והלולאה לדעתי, וזה כנראה גורם לכך שלא קורה שם שום דבר, הלולאה הראשונה רצה על כל ה-rows, והשניה לא רצה בכלל. מעבר לזה, לא הבנתי למה אתה חושב שאתה צריך מערך עזר, ובהגדרת הזזה מעגלית אתה אומר שהעמודה האחרונה הופכת להיות השורה הראשונה, אך המערך שלך הוא לא ריבועי. אתה יכול אולי להגדיר בצורה יותר טובה את הדרישה? מה עושים במצב שהעמודה גדולה מהשורה או להפך? זה מאוד יעזור לי לעזור לך.
 6. ofirah

  העלאה איטית

  יפה טוב לדעת. זה עונה על השאלה. כל עוד אני משלם כלום כסף על 12, אני לא זז מהחבילה
 7. ofirah

  העלאה איטית

  לי באופן אישי כשהיה לי 5 מגה זו הייתה החבילה, ואני די בטוח שזו חבילת סטנדרט.
 8. ofirah

  העלאה איטית

  זה בסדר זו מהירות ההעלאה שאמורה להיות לך. החבילה שלך אם אני לא טועה זה 10Mbit\s הורדה ו 0.75Mbit\s העלאה, שזה אומר בקצבים שאתה מכיר, 1.25Mbyte\s הורדה ו 93.75Kbyte\s העלאה, ערכים מקסימליים. אז ככה ש-85 ממוצע זה תקין, ואפילו טוב מאוד אגב מהירות העלאה באינטרנט 5Mbit\s היום זה 0.5Mbit\s העלאה שזה אומר 62.5Kbyte\s העלאה מקסימלית בקצבים שאתה מכיר.
 9. ofirah

  טארקרים פרטיים ,דרישות סף?

  אין דבר כזה דרישות סף מבחינת תעבורה של האינטרנט או האם יש ברשותך סידבוקס. אלה יכולים אולי להיות קריטריונים למישהו שירצה להזמין אותך לאיזשהו טראקר פרטי. הדרישות שצריך לעמוד בהן בד"כ הן יחס העלאה/הורדה כללי, H&R. יש בכל מיני טראקרים דרישות כמו יחס העלאה/הורדה על כל קובץ בנפרד בנוסף ליחס הכללי ועוד כל מיני קריטריונים המשתנים מטראקר לטראקר. אך לאף טראקר שאני מכיר יש דרישת סף. אם למשתמש של הטראקר יש הזמנה, הם סומכים עליו שישתמש בה בתבונה.
 10. תראי אני לא יודע איך עם כל המבצעים שיש היום(גלישה חופשית וכאלה) זה קורה לך, בלי קשר הייתי מציע לך לבדוק את החבילות שיש בשוק לעומת שלך. בכל מקרה בשביל לסגור את האופציה הזו תעשי את הדבר הבא: תלכי להגדרות->כללי->רשת שם פשוט תבטלי את האופציה הפעל שירותי דור שלישי. זהו. שיהיה בהצלחה.
 11. לא, אין בסים חסימה לאפשרות שכזו. זוהי אפשרות של המכשיר עצמו. ואת יכולה לבצע זאת בפשטות. באייפון כנסי להגדרות->אינטרנט אלחוטי שימי לב כשאת נכנסת שאפשרות זו מאופשרת. כעת הוא יזהה לך את הרשתות האלחוטיות שהוא מצליח לקלוט באיזור. בחרי את הרשת שלך, הכניסי את הסיסמא ואת מחוברת. בהצלחה
 12. ofirah

  שאלה HD-China

  לא כיף :\ לפחות היו שמים איזה עמוד במקום האתר שאומר מה קורה/קרה להם. זה מגיע לנו המשתמשים.
 13. ofirah

  מידע טרארקים פתוחים להרשמה !

  היי חברים!! כנראה בעקבות סגירת ביטגיימר BCG פתח את שעריו להרשמה!!! אז מהרו להירשם לפני שיסגר!! אין יותר מדי מה להגיד מעבר לזה שזהו טראקר משחקים מצויין!! תהנו
 14. ofirah

  הכרזה BitGamer נסגר!

  לצערינו הרב הטראקר המעולה הזה נסגר(מרצון, ניתן לקרוא את ההודעה באתר שלהם), אין לי יותר מדי מה להגיד חוץ מזה שנקווה שזה לא יקרה לאף טראקר טוב אחר. מי שמחפש חלופה, BCG הוא טראקר מצויין גם כן.