ofirah

משתמשים רגילים
 • הודעות פעילות

  202
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימים שניצח

  6

כל דבר שפורסם על-ידי ofirah

 1. ofirah

  טורנטים

  שלום אורן, לא ברור למה לא פתחת נושא חדש?! לגבי שאלתך, בשני הטראקרים הישראלים המובילים(downrev ו hebits) יש מוסיקה ישראלית באיכות טובה, אני באופן אישי מעדיף את DownRev.
 2. ofirah

  שאלה HD-China

  היי חברים, מישהו יודע מה קורה עם הטראקר? כבר כמה ימים שהוא אופליין, וגם האתר לא עולה. מישהו יודע מה קורה?
 3. ofirah

  שאלה HD-China

  אם ניסית להיכנס לאחרונה, בטח ראית שאתה מגיע לפורום שלהם. השמועות אומרות שהם מעבירים את השרתים שלהם ל-US וכנראה זה יקח עוד קצת זמן, וכאשר הם יחזרו יחולקו הזמנות וכדומה. אבל אלו רק השמועות שאני שמעתי, אין לי מושג מה המצב בפועל.
 4. ofirah

  היי חברה ושבת שלום

  קודם כל, בלי קשר לבעיה, אם הגדרת size נראה לי שרצית להשתמש בו גם בקריאה לפונקציה במקום ה-4, וגם בהגדרת ה-temp. דבר שני, שים לב בהגדרת את גודל המערך 3X4 ו cols שווה 4 בקינון לולאות השני, ככה שאתה לא ניגש למקום שאתה רוצה, והלולאה לדעתי, וזה כנראה גורם לכך שלא קורה שם שום דבר, הלולאה הראשונה רצה על כל ה-rows, והשניה לא רצה בכלל. מעבר לזה, לא הבנתי למה אתה חושב שאתה צריך מערך עזר, ובהגדרת הזזה מעגלית אתה אומר שהעמודה האחרונה הופכת להיות השורה הראשונה, אך המערך שלך הוא לא ריבועי. אתה יכול אולי להגדיר בצורה יותר טובה את הדרישה? מה עושים במצב שהעמודה גדולה מהשורה או להפך? זה מאוד יעזור לי לעזור לך.
 5. ofirah

  העלאה איטית

  יפה טוב לדעת. זה עונה על השאלה. כל עוד אני משלם כלום כסף על 12, אני לא זז מהחבילה
 6. ofirah

  העלאה איטית

  לי באופן אישי כשהיה לי 5 מגה זו הייתה החבילה, ואני די בטוח שזו חבילת סטנדרט.
 7. ofirah

  העלאה איטית

  זה בסדר זו מהירות ההעלאה שאמורה להיות לך. החבילה שלך אם אני לא טועה זה 10Mbit\s הורדה ו 0.75Mbit\s העלאה, שזה אומר בקצבים שאתה מכיר, 1.25Mbyte\s הורדה ו 93.75Kbyte\s העלאה, ערכים מקסימליים. אז ככה ש-85 ממוצע זה תקין, ואפילו טוב מאוד אגב מהירות העלאה באינטרנט 5Mbit\s היום זה 0.5Mbit\s העלאה שזה אומר 62.5Kbyte\s העלאה מקסימלית בקצבים שאתה מכיר.
 8. ofirah

  טארקרים פרטיים ,דרישות סף?

  אין דבר כזה דרישות סף מבחינת תעבורה של האינטרנט או האם יש ברשותך סידבוקס. אלה יכולים אולי להיות קריטריונים למישהו שירצה להזמין אותך לאיזשהו טראקר פרטי. הדרישות שצריך לעמוד בהן בד"כ הן יחס העלאה/הורדה כללי, H&R. יש בכל מיני טראקרים דרישות כמו יחס העלאה/הורדה על כל קובץ בנפרד בנוסף ליחס הכללי ועוד כל מיני קריטריונים המשתנים מטראקר לטראקר. אך לאף טראקר שאני מכיר יש דרישת סף. אם למשתמש של הטראקר יש הזמנה, הם סומכים עליו שישתמש בה בתבונה.
 9. תראי אני לא יודע איך עם כל המבצעים שיש היום(גלישה חופשית וכאלה) זה קורה לך, בלי קשר הייתי מציע לך לבדוק את החבילות שיש בשוק לעומת שלך. בכל מקרה בשביל לסגור את האופציה הזו תעשי את הדבר הבא: תלכי להגדרות->כללי->רשת שם פשוט תבטלי את האופציה הפעל שירותי דור שלישי. זהו. שיהיה בהצלחה.
 10. לא, אין בסים חסימה לאפשרות שכזו. זוהי אפשרות של המכשיר עצמו. ואת יכולה לבצע זאת בפשטות. באייפון כנסי להגדרות->אינטרנט אלחוטי שימי לב כשאת נכנסת שאפשרות זו מאופשרת. כעת הוא יזהה לך את הרשתות האלחוטיות שהוא מצליח לקלוט באיזור. בחרי את הרשת שלך, הכניסי את הסיסמא ואת מחוברת. בהצלחה
 11. ofirah

  שאלה HD-China

  לא כיף :\ לפחות היו שמים איזה עמוד במקום האתר שאומר מה קורה/קרה להם. זה מגיע לנו המשתמשים.
 12. ofirah

  הכרזה BitGamer נסגר!

  לצערינו הרב הטראקר המעולה הזה נסגר(מרצון, ניתן לקרוא את ההודעה באתר שלהם), אין לי יותר מדי מה להגיד חוץ מזה שנקווה שזה לא יקרה לאף טראקר טוב אחר. מי שמחפש חלופה, BCG הוא טראקר מצויין גם כן.
 13. ofirah

  מידע טרארקים פתוחים להרשמה !

  היי חברים!! כנראה בעקבות סגירת ביטגיימר BCG פתח את שעריו להרשמה!!! אז מהרו להירשם לפני שיסגר!! אין יותר מדי מה להגיד מעבר לזה שזהו טראקר משחקים מצויין!! תהנו
 14. ofirah

  שאלה HD-China

  נקווה שהכל יחזור לקדמותו במהרה
 15. ofirah

  מידע פריליץ' ב-waffles

  היי חברים, שבוע טוב וחנוכה שמח(מה שנשאר ממנו). כל משתמשי waffles, בטח שמתם לב לאחרונה שהאתר נקלע לקשיים כלכליים עקב חוב(שכירות לשרת וכו'),והם ביקשו את עזרתינו(המשתמשים). לשמחת כולם נצברו תרומות המספיקות לכיסוי החוב, ובעקבות זאת הוכרז באתר על פריליץ' למשך שבוע, עד ה-22.12. אז נצלו ותהנו כל עוד אפשר!!
 16. ofirah

  בעיה ב"שיתוף" ביוטרנט

  למה שכרום יעשה בעיה בטורנטים?!? נשמע לי ממש הזוי ולא הגיוני. אגב אני משתמש בכרום ללא כל בעיה.
 17. ofirah

  דיון משימות סוף השנה ב HDCHINA

  אני באופן אישי שמתי לב כי הם שלחו כבר כמה הודעות על זה .. בסדר זה לא קשה צריך להשיג את זה תוך חודשיים תודה על הדאגה
 18. אין בעד מה, שמחתי לעזור
 19. תשמע יש לך כמה בעיות בקוד, אבל לדעתי יש לך בעיה תפיסתית בבניית אלגוריתם, הייתי מציע לך לנסות ולחזור על החומר. בקשר לקוד, בפונקצייה sum_divisors, אתה רץ כל עוד i בריבוע קטן מ-n, אך אם הוא שווה ל-n, לא תיכנס ללולאה, לא תבצע סיכמה שלו. הפתרון לזה הוא שתוציא את התנאי השני מחוץ ללולאה. בפונקצייה השניה, הבנייה שלה לא טובה כי אפילו אם מצאת את המספרים הנכונים, אתה מדפיס רק פעם אחת אחרי שסיימת את הלולאה. אגב, אני די בטוח שזה לא תקין בסינטקס לשים פסיק בין תנאי הלולאה. באופן כללי אני לא מצליח להבין לאן אתה מגיע מכל שינויי ה-i וה-j האלה, אני יכול להמליץ על דבר כזה: תריץ את i בלולאה עד n, תשלח את i לפונקצייה sum_divisors, קבל ממה את סכומו, נניח j. אח"כ, תשלח את j לפונקצייה sum_divisors, אם הערך שקיבלת שווה ל-i, תבצע הדפסה. בהצלחה.
 20. mac5 מצטער חשבתי שהבעיה שלך היא למצוא ידידות. תשמע, מה שאתה יכול לעשות זה לבנות עוד פונקציה, שמקבלת מספר, ומחזירה את סכום מחלקיו. את התוצאה המחזירה הפונקציה תשלח ביחד עם המספר המקורי שלך לפונקציה למציאת ידידים, אם הם לא ידידים זה יעצר לך די מהר לדעתי. את הדבר הזה תריץ בלולאה עד שהמספר שלך גדול מ-n. אגב אני מאמין שיש שיטות שמקצרות יותר את התהליך אך הם בטח גם הרבה יותר מסובכות. מקווה שהבנת ושיהיה בהצלחה.
 21. mac5 אני באמת מציע לך לשים לב להערה שרשמתי בקשר ל-result1. אני מניח שעכשיו אתה מצליח להציג את זה, אך result1 אמור להיות מחושב בצורה הבאה : result1*=X ולא איך שרשמת. בקשר לשאלה השניה, אסביר לך בפשטות מה כדאי לך לעשות, אני לא רואה טעם בלהסתכל לך בקוד אם אין לך שאלה ספציפית. מה שהייתי מציע לך לעשות, לכתוב פונקציה המחזירה int המקבלת שני מספרים, ומחזירה 1 אם האחד שווה לסכום מחלקיו של האחר, לשלוח את המספרים לפונקצייה פעמיים בסדר הפוך, ואם שתי התשובות 1 אז הם ידידים. לגבי הפונקציה עצמה, יש הרבה דרכים שאתה יכול לממש. אני הייתי מציע למשל לרוץ בלולאה עד שורש המספר שאתה רוצה לחשב את מחלקיו. בלולאה עצמה לבדוק האם משתנה הלולאה(נניח i) מתחלק במספר שלך ללא שארית, ואז לחסר מהמספר השני את i ואת תוצאת החילוק שיצאה לך. אם המספר השני נהיה שלילי, אתה יכול להפסיק את הלולאה ולהחזיר 0. אם הלולאה הסתיימה והמספר השני חיובי, שוב - להחזיר 0 כי זה לא מה שמחפשים. אחרת תחזיר אחד. אם הקריאה הראשונה לא החזירה אחד, אין טעם לקרוא שוב לפונקציה. ההסבר די מפורט, מקווה שהבנת. שיהיה בהצלחה.
 22. ofirah

  בעיה האתר DR קרס?

  לא יודע מה הבעיה אבל נראה שהאתר שלהם נפל וכך גם הטראקר נכון לרגע זה.
 23. קודם כל אתה יכול להתחיל את הלולאה מ-i=2 כי את שני האיברים הראשונים בטור כבר חישבת. דבר שני, result1 לא מחושב כמו שצריך(לא קשור להצגת המספר) אתה מחשב כפולות של איקס - X,2X,3X וכך הלאה, במקום חזקות של איקס - X,X^2,X^3 וכך הלאה. דבר אחרון וזה נראה לי יעזור אולי להצגה, לפי מיטב זכרוני, double אפשר להציג בעזרה f% או g%, תנסה את זה. lf% נראה לי למשתנה מסוג long float. מקווה שעזרתי, בהצלחה.
 24. ofirah

  שאלה H&R ב HD-Torrents

  אין בעד מה, שמח לעזור ןלהיות פה שוב אחרי השבוע המתיש