MightyMax

משתמשים מוערכים
 • הודעות פעילות

  4,871
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • ימים שניצח

  16

כל דבר שפורסם על-ידי MightyMax

 1. MightyMax

  הכרזה חלוקת הזמנות ל-hebits

  רוצים לקבל הזמנה לטראקר הישראלי hebits ? מדובר בטראקר מעולה מבחינת מהירות ותוכן. אז מה בעצם נדרש מכם ? - 2 הוכחות פרופיל (כלומר צילום של ראטיו שלך מטראקר אחר כולל כמה העלת וכמה הורדת) - סטטיסטיקה של הקליינט (עזרה-הראה סטטיסיטיקה) - הוכחת מהירות מאתר SpeedTest. - אימייל של Gmail בלבד. יאללה תבקשו !
 2. למי שלא מכיר, הטראקר הרומני פייל-ליסט (FL) הוא טראקר 0day מוביל ונחשב ביותר. המהירויות שם הם פשוט מטורפת, זמני פרי קצרים במיוחד וקל יחסית לשרוד. הטראקר הוא רומני שזה אומר שהרבה מהעיצוב שלו הוא בשפה הרומנית וכמעט כל תוכן שנמצא שם כולל גם תרגום/דיבוב רומני בנוסף לשפה האנגלית (כמובן שיש גם סרטים רומניים). בסה"כ הטראקר מומלץ מאד-מאד ! הדרישות: 2 הוכחת פרופיל מעל 50 ג'יגה העלאה וראטיו מעל 2, הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים (ובכללם לא לסחור בהזמנות ולא להעביר את המשתמש לאדם אחר), אימייל של Gmail. החלוקה היא לגולשים ותיקים ופעילים בלבד (עם ותק של לפחות חודש ומעל ל-30 הודעות ענייניות). על ההוכחות להיות עפ"י חוקי הפורום ! לא תהיה התפשרות על הדרישות ! הודעות לא קשורות המכילות: בקשה "יוצאת דופן", תחינות למינהן ושלל תירוצים - ימחקו באופן מיידי !
 3. האשכול פתוח ונשמח מאד לתגובות והסברים על בחירתכם. כדאי להתייחס למהירות הורדה, מהירות העלאה של תכנים חדשים, מגוון תכנים, עיצוב, תמיכה, חוקים, מערכת פורומים, בונוסים וכו'. למען השקיפות וההגינות, במידה ואתם בעלי תפקיד באחד הטראקרים נא לציין זאת.
 4. באשכול הזה יהיו עידכונים על טראקרים שנפתחו להרשמה. כולם מוזמנים לעדכן. אין צורך לעדכן מתי ההרשמה נסגרת. מעתה והלאה עידכונים על טראקרים שנפתחים להרשמה באשכול זה בלבד ! שימו לב: אין לספק קישורים לטראקרים באשכול (או בשום מקום אחר).
 5. MightyMax

  מידע הרשימה השחורה

  המטרה של הרשימה השחורה היא לעזור למחלקי ההזמנות לדעת מיהו גולש אמין ומי לא. אין לחלק הזמנות לגולשים ששמם מופיע פה. במידה ושלחתם הזמנה לגולש אחר, או שאתם מכירים גולש אחר שקיבל באן באתר מסויים אנא ספקו את ההוכחה ושמו יופיע פה. גולש ששמו מופיע פה יוכל להסיר אותו מהרשימה לאחר שיוכיח שעניניו בטראקר המדובר נפתרו בצורה טובה והבאן בוטל. במידה והוא חושב שהבאן שקיבל לא מוצדק הוא ראשי לפרט זאת. לא ידעתי/לא שמעתי/לא הכרתי הן אינן סיבות לגיטמיות.
 6. MightyMax

  דיון מהו הסידבוקס שלך ?

  גולשים יקרים, נשמח לשמוע את דעתכם וללמוד מניסיוניכם.
 7. MightyMax

  בעיה בתוכנה utorrent

  תדאג להפנות את הפורטים המתאימים תוריד מטראקר אחר (עדיף טראקר פרטי שמכבד את עצמו)
 8. MightyMax

  בעיה בתוכנה utorrent

  מה זה אומר ? מאיזה טראקר הורדת את זה ? האם המשחק ירד במלואו ?
 9. MightyMax

  הכרזה חלוקת פרידה...

  חלוקה אחרונה, עד ל-01.04.13 חלוקת פרידה... BitHDTV ללא הגבלה - הוכחת פרופיל מעל 25 גי'גה העלאה, הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. HD-SPACE ללא הגבלה - הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 1XBibliotik - יש לכתוב מה אתם יודעים על הטראקר הזה ולמה אתם רוצים הזמנה, הוכחת פרופיל מעל 25 גי'גה העלאה, הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 1XBitHQ - יש לכתוב מה אתם יודעים על הטראקר הזה ולמה אתם רוצים הזמנה, הוכחת פרופיל * מעל 50 גי'גה העלאה, הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 2XIPT - הוכחת פרופיל * מעל 50 גי'גה העלאה, הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 2XTL - הוכחת פרופיל * מעל 100 ג'יגה העלאה, הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 5XWaffles - הוכחת פרופיל מעל 50 ג'יגה העלאה, סידבוקס, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 1XKG - יש לכתוב מה אתם יודעים על הטראקר הזה ולמה אתם רוצים הזמנה, הוכחת פרופיל * מעל 50 ג'יגה העלאה, סידבוקס, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 2XPTP- הוכחת פרופיל * מעל 100 ג'יגה העלאה מטראקר נחשב, סידבוקס, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. הערות: הוכחת פרופיל * - הוכחה מטראקר לא ישראלי וראטיו מעל 2. בכל החלוקות נדרשת התחייבות מפורשת לא לעבור על החוקים (ובכללם לא לסחור בהזמנות ולא להעביר את המשתמש לאדם אחר). החלוקה היא לגולשים ותיקים ופעילים בלבד (עם ותק של לפחות חודש ומעל ל-30 הודעות ענייניות). כדאי לדעת ולהחליט מראש איזה הזמנה רוצים ולא להשאיר לי את ההחלטה (כי אז ההחלטה תהיה שאין חלוקה). מוגבל להזמנה אחת לכל גולש. על ההוכחות להיות עפ"י חוקי הפורום ! לא תהיה התפשרות על הדרישות ! הודעות לא קשורות המכילות: בקשה "יוצאת דופן", תחינות למינהן ושלל תירוצים - ימחקו באופן מיידי !
 10. MightyMax

  הכרזה חלוקת פרידה...

  עוזב את הניהול פה. אמשיך להסתובב ברשת בכל מיני מקומות וניקים שונים.
 11. BitHDTV ללא הגבלה - הוכחת פרופיל מעל 25 גי'גה העלאה, הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. HD-SPACE ללא הגבלה - הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 1XBibliotik - יש לכתוב מה אתם יודעים על הטראקר הזה ולמה אתם רוצים הזמנה, הוכחת פרופיל מעל 25 גי'גה העלאה, הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 1XBitHQ - יש לכתוב מה אתם יודעים על הטראקר הזה ולמה אתם רוצים הזמנה, הוכחת פרופיל * מעל 50 גי'גה העלאה, הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 2XIPT - הוכחת פרופיל * מעל 50 גי'גה העלאה, הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 2XTL - הוכחת פרופיל * מעל 100 ג'יגה העלאה, הוכחת מהירות עדכנית מעל 1 מגה העלאה, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 5XWaffles - הוכחת פרופיל מעל 50 ג'יגה העלאה, סידבוקס, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 1XKG - יש לכתוב מה אתם יודעים על הטראקר הזה ולמה אתם רוצים הזמנה, הוכחת פרופיל * מעל 50 ג'יגה העלאה, סידבוקס, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 1XWhat.cd- הוכחת פרופיל * מעל 100 ג'יגה העלאה מטראקר נחשב, סידבוקס, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. 2XPTP- הוכחת פרופיל * מעל 100 ג'יגה העלאה מטראקר נחשב, סידבוקס, התחייבות לא לעבור על החוקים, אימייל של Gmail או Yahoo בלבד. הערות: הוכחת פרופיל * - הוכחה מטראקר לא ישראלי וראטיו מעל 2. בכל החלוקות נדרשת התחייבות מפורשת לא לעבור על החוקים (ובכללם לא לסחור בהזמנות ולא להעביר את המשתמש לאדם אחר). החלוקה היא לגולשים ותיקים ופעילים בלבד (עם ותק של לפחות חודש ומעל ל-30 הודעות ענייניות). כדאי לדעת ולהחליט מראש איזה הזמנה רוצים ולא להשאיר לי את ההחלטה (כי אז ההחלטה תהיה שאין חלוקה). מוגבל להזמנה אחת לכל גולש. על ההוכחות להיות עפ"י חוקי הפורום ! לא תהיה התפשרות על הדרישות ! הודעות לא קשורות המכילות: בקשה "יוצאת דופן", תחינות למינהן ושלל תירוצים - ימחקו באופן מיידי !
 12. שים לב שבהרבה מאד טראקרים פרטים ישנם חוקים מאד ברורים לגבי הקליינטים המותרים בשימוש ובכולם בלי יוצא מן הכלל uTorrent על כל גרסאותיה מותרת בשימוש.
 13. בהחלט צריך להפנות את הפורט שבו עובד הקליינט. אגב, למה Bitornt ולא uTorrent ?
 14. זה מאד תלוי בצרכים שלך. אני ממליץ על K-Lite Mega Pack. היא כוללת הכל ולא נתקלתי (גם בקידודים ובפורמטים מגוונים) במקודד שהיה חסר לי. כמובן שיש להסיר קודם את כל המקודדים שכבר מותקנים במחשב על מנת למנוע התנגשויות.
 15. MightyMax

  קניית או יצירת ip

  תנסה לעבור על זה: http://www.youtube.com/watch?v=NmIqrT37nqE
 16. לדעתי כן ואני גם אסביר למה: HDMI או חיבור דיגטלי בעוד האות שאתה מקבל מה-PS2 הוא אנלוגי. המעבר הזה הוא מאד בעייתי ולדעתי אין לממיר יכולת לעשות אותו.
 17. מה הצרכים שלך ? מה זה נחשב לטוב ולא יקר ? כמה חשובה לך העברית ? האם אתה מתכוון להתקין רום באופן עצמאי ? לאיזה חברה אתה מתכוון להתחבר ?
 18. יש כמה סוגים של ממירי HD. ניסית בחיבור אחר (לא HDMI) ?
 19. רשימת השרתים אמורה להתעדכן באופן אוטו'. את דעתי על הסוס המת הזה אתה יכול לקרוא בחתימה שלי.
 20. MightyMax

  מחפשת תוכנת אנטי וירוס למחשב

  האנטיוירוס הטוב ביותר הוא Nod32. תוכלי להוריד גרסאת ניסיון ל-30 יום מפה: http://www.eset.co.il/
 21. אז אין לך שום דרך לגבות עם WiFI וכל האשכול הזה מיותר (אלא אם כן אתה רוצה ללכת לגבות אצל מישהו אחר...).
 22. האם יש לך נתב אלחוטי בבית ? קיימת אפשרות לגיבוי באנדרואיד בעזרת WiFi, אפליקציה שנקראת AirDroid. מאד פשוטה לעבודה. אני בכל מקרה, מעדיף לגבות ב-USB ולא יתכן ששלושת המכשירים לא מתחברים ב-USB. אני לא מבין למה אתה בכלל צריך את הקיס הזה, הרי אתה יכול לסנכרן את כל האנשי קשר שלך עם ג'ימיל ושלום על ישראל. מה עוד יש לך לגבות ? שירים ותמונות תעתיק למחשב וזהו.
 23. MightyMax

  שאלה תוכנת יצירת טורנטים

  אני אומר לך שוב: אין דבר כזה, או לפחות אני לא מכיר. באיזה טראקר מדובר ? התמיכה שלהם בטוח תעזור לך בזה
 24. MightyMax

  חלוקה להמון טראקרים, עד ל-13.02.13

  כדאי להמשיך לנסות, ההזמנה לא הולכת לאיבוד...