gery_emule

משתמשים מתקדמים
 • הודעות פעילות

  1,738
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 סטנדרטי

אודות gery_emule

 • יום הולדת 06/03/1990

Profile Information

 • מין
  זכר
 • מיקום
  איי שם במרומים
 1. gery_emule

  עזרה האימול ממש נתקע על ההתחלה

  ישנן 2 דרכים להוריד רת האימיול מהאתר. קובץ התקנה SETUP.EXE ןקןבץ ZIP אישית הורדתי את קובץ הEXE והתקנתי ללא בעיה. אם הורדת אפשרות א נסה את ב ולהפך. בכל אופן קובץ ההתקנה שיורד למחשב תקין בהצלחה
 2. gery_emule

  פרסום האימיול של ליון!

  שלום לכולם, הנה אני בא מפעם לפעם. עברתי דירה, אימיול 0 קרדיט, רק הורדתי אותו והנה לכם תוצאות... תהנו, שיתוף נעים
 3. תהנו חבירים!! חחח אחרי שנים ש"נעלמתי" יש לי משהו קטן עבור מי שעוד זוכר אותי... נ.ב אני קופץ מדיי פעם אז לא לרכל.. חחח
 4. קניבל?! חחח שחכתי להוסיף את הטעם המתוק של שפתיה... ואללה ולא מתחיל סמסטר נוסף... זה האחרון ברוך ה'... ואז... השלב הכי הכי הכי שלא בא לי עליו.... צבא... :\
 5. gery_emule

  לא מצליח להתחבר לאימיול

  יש לך טלפון של 013 או 012 שמחובר למודם שלך?
 6. gery_emule

  כל השרתים התשתשו לי

  יותק פשוט ויותר קל להשתמש ב"תגובה מהירה..." דבר שני, אני לא מבין למה הצבע האדום תורם... :\ האם יש לך טלפון של 013 או 012 שמחובר למודם שלך?
 7. gery_emule

  לא מתחבר לשרתים

  סורי על היבוש... פשוט לחץ במיבחנים לא מאפשר לי להתקרב למקלדת (חוץ מכתיבת תוכניות לפרויקט גמר שלי) האשינג והקבצים הכפולים לא משפיעים לך על המהירות. אבל הם משפיעים על סדר הלוג והיכולת להבין אותו ומצוא בעיות ותקלות. (פשוט מנסה לעשות לעצמי חים קלים יותר). בוא נגיע להסכם... הפורטים פתוחים, גם הפירוול מודע לנוכחות האימיול ולא חוסם אותו, אין כל אנטיוירוס שאלול לחסום! אם יש אז האימיול מאופשר בו; אין טלפון ביתי של 013 או 012, ודיברת עם הספק שלך לגבי הLOW ID והם אמרו שהם לא יכולים לעשות שום דבר בנידון?! תאשר הכל ונמשיך מכאן...
 8. יש משהו בדבריו של החתול... אבל עדייו אם אתה רוצה כמה שירים עם מילים יפות שלח לי בפרטי ותקבל כמה מהשירים שלי... נ.ב. נירא לי ראיתם את ההעדרות שלי... חחח ואללה סימסטר אחרון... מבחן כל יומיים ואין מצב לינשום... אני אפילו שחכתי את הטעם של הבירה ואת הטעם המתוק של חברה שלי... :\ שיהיה לכולם בהצלחה... מקווה שיגמר מהר ונחזור לשיגרה!
 9. gery_emule

  לא מתחבר לאימיול

  יכול ליהיות. פשוט תסמן את האימיול ב - V בפיירוול. ושוב תיבדוק את הראוטר.
 10. gery_emule

  ביטןל הגבלת העלאה

  האימיול מגדיר את עצמו בצורה אוטומטית. אבל אתה יכול להתקשר לספק שלך, לשאול אותו מה מהירות ההלעה של החבילה שלך, ורק ליפני כניסת השבת לשנות את המספרים. נ.ב. ישנן חבילות שונות עם אותו קצב הורדה וקצב העלאה שונה!, לפעמים קצב העלאהיותר חשוב (ויותר יקר) מקצב ההורדה. שבוע טוב!
 11. gery_emule

  ed2k-conNecting

  ברוך הבא לפורום! כנס ל>שרתים>למטב לשונית בשם "יומן" או "LOG". תכתיק את כל התוכן לכאן. (תאתחל את התוכנה קודם לכן). בנוסף, האם יש לך ראוטר?, טלפון של 012 או 013?.
 12. gery_emule

  לא מתחבר לשרתים

  נסה לעדכן את רשימת הרשתים מהנעוץ. לאחר מכן> העדפות>שרת> בטל את שלושת ה V הראשונים. אתה משתף קבצים כפולים, סתם מעמיס על האימיול והמחדש. בדוק את הקבצים תחת הכותרת : Duplicate shared files: תאתחל את התוכנה, בדוק שכל פעולות ההאשינג לקבצים ניגמרו ואין לך קבצים כפולים בשיתוף (על מנת שב-4 בבוקר לא אצטרך להסתבך עם הלוג ) ותעלה לוג חדש. יום טוב.
 13. gery_emule

  לא מתחבר לשרתים

  עובדה שמשהו חוסם אותך, בדוק את הפורטים שוב. האם יש לך טלפון של 012 או 013!?
 14. gery_emule

  פתאום מזהה נמוך

  אופס כנאה לא שמתי לב שציינת את זה. (כנראה בגלל השעות) איך אתה בטוח שהפורטים פתוחים? ביצעת בדיקה? תבדוק שהפיירוול של WIN 7 לא חוסם אותך. כמו כן תעדכן את רשימת השרתים שלך מהרשימה המומלצת בנעוץ. ואז>העדפות>שרת>בטל את שלושת ה V הראשונים.
 15. gery_emule

  אימיול קורס

  ברוך הבא לפורום! איזו מערכת הפעלה יש לך?! האם חיפשת פתרון במדריך האוטומטי?! תעלה לוג בבקשה.