arielpak

משתמשי זהב
 • הודעות פעילות

  417
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

מוניטין

0 סטנדרטי

אודות arielpak

 1. יש לי סרט באיכות HD שיש בו גם שפה איטלקית וגם שפה אנגלית. כל פעם שאני מפעיל את הסרט הברירת מחדל היא על איטלקית. אני מעוניין לשים את האנגלית כברירת מחדל או להסיר את האיטלקית לגמרי כדי שיהיה רק אנגלית איך עושים את זה?
 2. שלום, יש לי טלויזיה חכמה samsung 6300 ויש לי מודם ראוטר של הוט *הראוטר עובד תקין משום שאני מצליח להתחבר עם מחשב נייד בכל מקום בבית בנסיון לחבר את הטלויזיה לאינטרנט, הטלויזיה מזהה את הרשת האלחוטית (ואפילו מופיע עוצמת אות גבוהה) אבל כאשר אני מכניס סיסמא היא לא מצליחה להתחבר מה יכולה להיות הבעיה?
 3. תודה. אתה יכול לתת לי לינק לדוגמא שאני יבין בדיוק על איזה מוצר אתה מדבר? זה יפתור לי גם במרחק כזה?
 4. כשחיברתי את ההארד דיסק הנייד שלי לטלויזיה כדי לראות סרטים בצורה ישירה הטלויזיה קלטה את ההארד דיסק ולא היתה בעיה (חיבור USB) אני צריך שבאופן קבוע ההארד דיסק יהיה קצת רחוק מהטלויזיה ולכן קניתי כבל מאריך לUSB של 3 מטר ודרך הכבל מאריך הטלויזיה לא מזהה את ההארד דיסק כשחזרתי לחנות (חשבתי שהכבל לא תקין) נאמר לי שבגלל איבוד מתח אין מצב לחבר הארד דיסק נייד דרך כבל מאריך האם זה נכון? איך אני יכול בכל זאת לחבר אותו דרך כבל מאריך? (אני צריך הארכה של 2-3 מטר)
 5. מה זה בריגן? איך משתמשים? תודה על העזרה
 6. זה עדיין לא עובד אני יסביר בפירוט מה עשיתי, הצילום מסך הזה זה הסטטוס של הUSB בתחילת התהליך 1) ניתקתי את הפלאפון 2) הסרתי את הkies כולל כל הדרייברים 3) הסרתי את כל הדרייברים ממנהל ההתקנים 4) איתחלתי את המחשב 5) לאחר האיתחול המחשב התקין דרייברים באופן אוטומטי 6) התקנתי את KIES מחדש 7) חיברתי את הטלפון וכלום (רק ניטען) תמונה של מנהל ההתקנים לאחר כל התהליך הנ"ל מה עושים?
 7. 2 שאלות קטנות נוספות ברגע שהסרתי את הUSB הראשון העכבר שלי הפסיק לתפקד (עכבר ומקלדת אלחוטי), וגם לאחר שאיתחלתי את המחשב דרך הכפתור ההתקן של הUSB מיד התקין את עצמו ואפילו ניסה לגשת לwindows update למרות שהעברתי את windows update למצב של "אל תתקין עדכונים" 1) איך אני יכול להסיר את כל ההתקנים של הUSB ככה שהעכבר שלי יעבוד עד ההתקן האחרון? 2) איך אני מבטל את התקנת הדרייברים של windows ואת הגישה לwindows update חוץ ממה שכבר עשיתי?
 8. כדי להסיר את כל הדרייברים אני נכנס למנהל ההתקנים ועושה הסר התקנה על כל הדברים שמתחת ל "בקרי אפיק אוניברסלי (USB) " נכון?
 9. יש לי לוח אם של ג'יגה בייט מדגם ga945p-s3 ויש בו תופעה מאוד מוזרה. כאשר אני מחבר אליו את הטלפון שלי מסוג גלקסי 3 הטלפון נטען (כלומר מקבל חשמל) וגם מופיע שהותקנו כל הדרייברים אבל המחשב לא מזהה כלום, לא בתור כונן ולא דרך התוכנה samsung kies אותה בעיה יש לי כאשר אני מחבר נגן MP3 המחשב טוען את הנגן אבל לא מזהה לי אותו * מערכת הפעלה win7 * במחשב אחר גם הטלפון וגם הנגן מתחברים בלי בעיה * כאשר ניסיתי לעשות עדכון לדרייברים של USB קיבלתי הודעה שיש לי את הדרייבר המעודכן ביותר * בביוס כל הדברים שקשורים לUSB נמצאים בenable מה יכולה להיות הבעיה? מה הפתרון?
 10. בכל פעם שאני מאתחל את המחשב הוא מזהה לי שתי רשתות * רשת 4 - ביתית * רשת לא מזוהה - ציבורית ובשתי הרשתות אין גישה לאינטרנט רק אחרי שאני נכנס לlocal area connection והופך אותו ללא זמין ושוב לזמין רק אז הוא מזהה רק את רשת 4 ומתחבר ללא בעיה. וכמו שרשמתי כאשר אני מאתחל את המחשב התהליך חוזר אל עצמו * יש לי מודם ראוטר של HOT מה אני צריך לעשות כדי להעיף את הרשת הלא מזוהה ושישר יזהה לי רק את רשת 4 ויתחבר לאינטרנט?
 11. יש לי מסך samsung syncmaster מחובר בחיבור VGA ובזמן האחרון בכל פעם לאחר שהמסך נכבה מעצמו (מוגדר כיבוי צג לאחר 10 דקות), או שאני מכבה אותו. כשמדליקים אותו המסך משתגע נכבה ונדלק כל הזמן בהפרשים של פחות משניה בין כל מצב ורק איתחול מחשב פותר את הבעיה * בדקתי את החיבור של המסך למחשב והוא נראה תקין (אין לי אופציה לעשות הצלבה עם מחשב ומסך אחרים כי יש לי בבית מחשב אחד ומסך אחד) * ניסיתי לשחק עם ההגדרות צריכת חשמל ולא עזר, ניסיתי לשחק עם הבהירות של המסך ועם קצב רענון המסך וגם לא עזר יש למישהו רעיון?
 12. arielpak

  בעיה בAVG FREE ANTI VIRUS 2012

  ראיתי שמותקן על המחשב במקביל גם אנטי וירוס של ad-ware יש מצב שזה מה שגורם לבעיה ? וצריך קודם להסיר את ad-ware?
 13. arielpak

  בעיה בAVG FREE ANTI VIRUS 2012

  הי, אני משתמש באנטי וירוס החינמי של AVG גרסה 2012 לאחרונה כאשר ביצעתי עדכון של התוכנה קיבלתי הודעה על זה שצריך לאתחל את המחשב, ולא משנה כמה פעמים אתחלתי אותו הוא עדיין אומר לי שיש לאתחל את המחשב כדי שהעדכון יכנס לתוקף. באיזה שהוא שלב ניסיתי להסיר את האנטי וירוס ואז קיבלתי הודעה על בעיה בדרייבר כלשהו * צירפתי תמונה של ההודעה לא ברורה לי הבעיה ואני גם לא יודע איך לפתור אותה יש למישהו רעיון?