Freakazoid

אשכול הפיטפוטים של פריקזויד...

Recommended Posts

אזהרה - כל קשר בין אשכול זה למציאות הינו מיקרי בהחלט, אם אתם מתקשים בקבלת/הבנת הומור ציני ועוקצני, כנראה שמקומכם אינו כאן. ראו הוזהרתם!

אז ככה,

לאחר שיחות ארוכות, וויכוחים עם ליון על פתיחת "פורום פריקזויד", התחילה להשתרש בליבי ההרגשה שהפורום היקר שכולנו חיכנו לו, כנראה ולא יעלה...

אז בלב דואב אך מלא תקווה, פניתי לתוכנית ב'.

מה הייתה תוכנית ב'? אתם שואלים,

ניגשתי למנהלים בפורום פיטפוטים (שהיה הכי קרוב בהוויתו לפורום פריקזויד) ודרשתי לקבל חלק מהפורום שלהם... הם לא הסכימו!

אז ביקשתי מהם לקבל אשכול משלי שיכיל שיחות משעשעות וראיונות עם סלבס כאלה ואחרים...

ונחשו מה.......הם לא הסכימו.... <_<

אז החלטתי לפתוח אחד בכל מקרה!! הם לא יצליחו לעצור אותי!! אלא אם כן הם ינעלו את האשכול הזה... אבל חוץ מזה אין להם סיכוי!!...בעצם....הם גם יכולים למחוק אותו.... טוב לא נורא...אלחם בהם בכל כוחי!! אני נשבע שלא אנוח, לא אשקוט ולא אקח הפסקה עד ש....אווו! יש סימפסונ'ס בטלוויזייה!! אני בהפסקה .....................................עדיין?בהפסקה............................חחח

ח...הומר....חחח...גדול!!.....................טוב חזרתי... ווי היה פרק חזק... טוב איפה הייתי? אה כן... אז זה יהיה האשכול שלי, בו תוכלו לדבר איתי, ושכולם ידעו על מה... תוכלו לבכות, לצחוק, לשתף, לשחד, לשחק סוליטר בשניים, או סתם לקשקש לבל היכר ולחכות לראות איך פריקזויד יגיב... כמובן שתוכלו גם לשאול שאלות חשובות ביותר, של חיים ומוות אפילו, ולקבל תשובות שקרוב לוודאי לא יהיו קשורות לשאלה בכלל... אבל עדיין, אפשר לשאול...!

ועכשיו לפינת הסלבס שלנו:

והיום אנו מארחים את צביקה פיק העצום בכבודו ובעצמו (שאגות קהל מוקלטות...),

פריקזויד: אז צביקה, תספר לנו מה קורה איתך בימים אלה?

צביקה: טוב פריק, אני יכול לקרוא לך פריק נכון?

פריקזויד: בוא נגיד שכל החברים שלי קוראים לי פריק...:)... אז לא!! :angry:

צביקה: אהה... אממ... אז בעיקרון, אתה יודע... רודף אחרי הבנות שלי... ילדות מעצבנות... גנבו לי את הבגדים ששמרתי משנת 79...גזרו לי אותם... קיבינימ...אם אני תופס אותן אני @#%!!!#$#@.....

פריקזויד: היי, היי, בוא נירגע כאן... בנות חמודות בסך הכל.... טוב, צביקה בוא תענה לאומה על השאלה המעניינת ביותר - איך יש לך שיער עדיין??? אתה כבר בן 102 או משהו כזה, איך אתה עושה את זה???

צביקה: אהה?? א..אנ...אני אהה... זה פשוט אהה....אני לא גוזר..... לא אהה... לא הסתפרתי מאז 79... אז...

פריקזויד: איווווו...!! טוב, זה כל הזמן שיש לנו! צביקה לך!! איכס....

טוב, זו הייתה פינת הסלבס שלנו...

האשכול פתוח לכל תגובה או נושא,

אני רוצה לצאת בבקשה לכל הקוראים, אנא תוסיפו נושאים נחמדים וסיפורים היתוליים כאלה או אחרים, לאשכול, עיקרון האשכול הוא קישקושים, פיטפוטים, וציניות... תזרמו חופשי...

אני ממליץ לכתוב מהר, כי בטח ינעלו לי את זה בתוך 5 דקות בערך...

תכתבו! תצילו את הפורום... תצילו את האשכול... לא ניתן להם לקחת אותנו בחיים!!!

צביקה: כן! כולם ביחד..." עד שהופעת הייתי קצת עצובה...

עד שהגעת חיפשתי עוד אהבה...

לא האמנתי שכך אפשר לאהוב...

ופתאום נדלקתי - או?, כמה זה טוב!..."

פריקזויד: הוא שר?!?! אהההההההההההה!!! רוצו! עזבו הכל !!!RUN FOR YOUR LIVES אההההה....... אלוהים הזוועה!! הזוועה...!!

נערך היום על-ידי פריקזויד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד יש לי לומר עליך:

לא שפוי!

טוב נראה מה יילך עם האשכול הזה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מזה המסחרה הזאת פה !??! אמרנו לך לא לפתוח נכון;)!?

ת'אמת לדעתי זה אחלה דיון אבל מה הקשר שלו לחיים....

אווי נו פריק מה נעשה איתך?! בת משוגעים לא הלך?! כדורים גם לא? מכות גם לא?!

אני נואש..

טוב נו ניתן לזה הזדמנות....

תגיד איך חברה שלך מסתדרת עם זה ?מסכנה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה יודע... נשארו לי מלא כדורים שאני לא משתמש בהם... אמרתי לה שזה גלולות נגד הריון... אז הכל בסדר... אהה..אמרתי כבר שאני הולך להיות אבא...?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה פשוט שרוט על כל הראש! לא חסר לך בורד אחד...אלא הרבה ברגים!

מה שבטוח אין לך חיים משעממים:D

ומה פתאום לסגור?! זה הולך להיות אשכול קורע מצחוק...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו תודה על המחמאות!!

לא היה פה בנאדם אחד שלא חושב שאני מטורף.... (הייתם חושבים שזה יפריע לי, לא...?)

בכל מקרה, כמו שציינתי למעלה, (ולשם שינוי זה לא היה בצחוק) האשכול הוא לא רק מקום להגיב על השטויות שלי (למרות שאני מרשה להגיב פה על כל פאדיחה שהיא שעקב חוק מרושע אינכם יכולים להגיב עליה באשכול הפאדיחות...) אלא מקום לדבר, לשאול שאלות, לספר מה קרה היום בעבודה/בית ספר/גן/בית אבות/טיפת חלב/פרק של סימפסונ'ס... (תמחקו את המיותר/ים/ות/ת/יהם...) וברצינות אפשר להעלות גם דברים רציניים!

חוץ מפוליטיקה!!! לא אסכים לזה באשכול שלי!!!!!! בשום פנים ואופן לא!!

אבל על מה המורה אמרה היום בכיתה ולא הבנתם, על כמה כאב לכם הפרצוף אחריי שאבא פגע בו עם המטאטא, או להתלונן על אח שלכם שתפס את המחשב ובגללו לא יכולתם להגיב קודם...

כל דבר שתרצו, אני וכל קהילת האשכול (או בקיצור, אני!) נהייה כאן כדיי להקשיב ולענות ולנסות לעזור (יש סיכוי לתשובות עינייניות... כן, כן, באמת!).

אז זהו, מחכה לתגובותייכם/שאלותייכם/מחשבותייכם/טענותייכם/המשך הדגשת העובדה שאני מטורף לגמריי... (תמחקו את האחרון!)

:D

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק,

יש לי בעיה

תראה בכיתה אני יושב שורה שלישית

ובשורה הראשונה יושבת ילדה עם תחת מושלם עכשיו תמיד היא באה עם מכנסיים שמבליטות את התחת

ואני לא יכול שלא להסתכל על התחת ובגלל זה אני לא מקשיב למורה ונכשל במבחנים

מה אני עושה עם התחת זה?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אכן בעייה קשה אך למרות זאת יש פיתרון פשוט

תשלח אותה אליי :) :) :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

~~~~~ננעל וימחק בקרוב~~~~~~

סתתתתתתתםםםםם עבדתי עליך :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בלאק! אל תעשה את זה יותר!! אני כבר התחלתי לארגן הפגנה מחוץ לבית שלך....

ועכשיו לעינייננו, זו אכן בעייה קשה... אם מסיבה כזאת או אחרת הרעיון של ferro לא יעבוד (אם לדוגמה היא תראה אותו ותברח בצרחות...) יש כמה פיתרונות אפשריים...

אתה יכול להתעשר לבוא לבית ספר עם איזו מוסטנג יפה, ולגרום לה להתאהב בך, סמוך עלי אחרי שתעשה אותה פעם אחת היא כבר לא תזיז לך...

אפשרות נוספת זה לרצוח את המורה ולהשיג דוגמנית על שתלמד את החומר... (אולי פיזו' פנויה... תבדוק... ;) )

אבל הפיתרון הכי מעשי שאני מצליח לחשוב עליו, זה להשיג פוסטר ענקי של התחת של רוזאן בר, (שים לב לא לבלבל עם סנדי בר, לא שקל להתבלבל...) ולהציב אותו בידיוק לפניי העכוז הנכסף של הילדונת מהשורה הראשונה, זה כבר יטפל בכל נושא החרמנות... אבל ב-כ-ל נושא החרמנות...

אני מודע לכך שבכל הפיתרונות יש חסרונות (כמו: "מה נעשה עם הגופה של המורה??" כן, אני יודע אלה חסרונות קטנים אומנם, אבל עדיין חסרונות...) ולכן אם יש לעוד מישהו פיתרון יצירתי לבעייה הוא מוזמן להוסיפו, מי יודע, אולי תצילו את התעודה של בחור מסכן זה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחח בלאק הרגת אותי עכשיו חשבתי שבאמת תנעל...

גם לי הייתה את אותה הבעיה שנה שעברה שילדה מלפני היה לה תחת בולטט לא יכלתי להתרכז בשיעורים והמורה תמיד הייתה רואה איפה העיניים שלי ...חח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

samsung תשמע אני פיתחתי שיטה אני מביא את השעון וואני עושה אותו בזווית וככה המורה חושבת שאני מסתכלת בשעון ולא על התחת שלה!!!

תגיד לי פריק מה אתה חושב שזה כל כך להיפרד מהתחת שלה ככה אני אומר צריך להביא מורה כוסית אבל אי אפשר לכל המקצעות :/

[פעם סיפרתי בפאדיחות שאני מחבר שלי תקענו לה מבטים בתחת ופרשנו לה אותו ופתאום היא שמה וכזה אנחנו נהינו אדומים לא נעים היא ידידה (למה לא יזיזה למה אלוהים)]

קיצר לא עזרת לי ואתה שם שאני לא מתקבל לתיכון !

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק לעזאזל איתך...

אני צריך להזכיר לעצמי לא לאכול כשאני קורא את מה שאתה כותב כי יום אחד אני עוד אחנק...

עכשיו ברצוני לדבר על פדיחה

לא שלי או של פריקזויד אלא של האחד והיחיד - צביקה פיק

זה קרה לפני כמה שנים אבל עדיין כל פדיחה של צביקה פיק מצחיקה

אז ככה שלפני הצבא הייתי מלצר בגן אירועים, ובגן הזה בנוסף לחתונות ובר מצוות היו עושים גם לפעמים סתם אירועים

אז חברה אחת עשתה מסיבת פורים לעובדים שלה ואת מי הם יביאו שיופיע אחרי שהם ביזבזו את כל התקציב על האולם על האוכל על השתייה על הסמים ועל הזונות (אני כמובן צוחק, לא היה אוכל...) מי זה האומן הזה שיופיע תמורת 10 שקל ופיתה עם פלאפל? מי אני שואל מי? הגדול מכולם צביקה פיק

אז האירוע מתחיל האנשים מדברים שותים וצוחקים ואז הבמה מתמלאת עשן והכרוז אומר בקול בס עמוק מים המלח: "גבירותי ורבותיי קבלו את צביקה פיק!"

וכמובן אף אחד לא מוחא כפיים וצביקה בכבודו ובעצמו יוצא לבמה ומביא בהופעה בשרשרת משיריו האהובים (כשאני אומר שרשרת אני מתכוון שהוא שר בערך 5 מילים מכל שיר) מסיים לשיר וכמובן שעדיין אף אחד לא מוחא כפיים (זה צביקה פיק למה הוא ציפה?) ואז הוא אומר: "עכשיו אני ישיר מה שתרצו" ואז הוא חיכה שמישהו שמכיר שמות של השירים שלו (או לפחות שיר אחד) יצעק אבל במקום זאת הייתה דממה אפילו צרצרים לא שמעו (שיח קוצים יבש עף לו וווווווש נו תדמיינו את זה) אז הוא בשביל לא לצאת פארש אומר: "מרי לו? בסדר!" ואז הוא התחיל לשיר בתקווה שאף אחד לא ישים לב לזה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ferro - אם אתה רוצה יש לי מסיכה מעולה של צב נינג'ה... היא מתראימה בגודל לילד בן 12, אבל אני מאמין שזה מספיק כדיי שלא יהיו שם צרחות (אבל קרוב לוודאיי שהיא עדיין תברח...)

SHIT -

לא יפה שאתה מחקה את קיטעיי הדימיון שלי!! מעכשיו בכל קטע שאתה מרגיש שיש צורך בדימיון אני דורש שהקרדיט יועבר אלי!! ואם לא, אז אני עם חבר שלי (ששוקל כמה מאות קילו) ובזמן שהוא ישב עליך אני אעשה לך עם האצבעות בעיניים (כמו בשלושת המוקיונים... אתם יודעים עם שתיי אצבעות כזה אני אתקע לו אותן... תדמיינו את זה... טוב זה לא יהיה כיף זה בטוח!!)

רון -

אני מתנצל שהפיתרונות שהעליתי לא תרמו,

אך בהיעדר רעיונות נוספים משאר קהילת האשכול (חוץ מ-ferro, אנחנו מעריכים מאוד את ההצעה שלך...חתיכת אגואיסט קטן...) אני מאמין שהפיתרון הבא יוכל להואיל -

זה מעיין שילוב של שניים מהרעיונות הקודמים... בעיקרון אתה מארגן תמונה של התחת שלה, (או של סנדי...זה גם יכול לעבוד הפעם...) ומדביק אותה (את התמונה) על הפרצוף המזוויע של המורה!!! זה גאוני!! יש בזה רק חיסרון אחד, אתה צריך לגעת בפרצוף של המורה לצורך השלמת התהליך...(איכס....) אבל חוץ מזה, גאוני אני אומר!!!

בלאקי -

אני מתנצל, אבל ההודעה על ביטול ההפגנה, כנראה לא הגיע לכל (שלושת) המשתתפים... (שליח אידיוט...) ומסתבר שהם נקטו בכמה צעדים דרסטיים... בכל מקרה, דיברתי איתם, ואין לך מה לדאוג, אמא שלך בדרכה הבייתה בריאה ושלמה... אהה... א..אני לא מתחייב על השיער... למרות ששמעתי שקרחת לנשים זה דבר יפה... :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב, אני מניח שאשכול מעין זה היה הצעד הטבעי...:) בכל זאת, צריך לתת לפריק מקום להתפרק, אחרת האשה והילד (שיבוא/תבוא) יאשפזו את עצמם בקרוב. ובכלל, זה טוב לפורום ולעולם בכלל שלאנשים כמו פריק יש מקום להשתולל. תחשבו מה היה קורה אם לא היינו נותנים לו? כל העולם היה עלול להיות עסוק בבדיחות והיתולים במקום להתעסק עם דברים רציניים יותר כמו מלחמות ולעשוק את העניים...<_<

ועכשיו ברצינות פריק: חולה עליך! אתה הורס אותי כל פעם מחדש. אני מצטרף ל-SHIT וקורא לכולם: לא לאכול בעת קריאת שורות אלו. אני בכלל ממליץ למנהלים לשים אזהרה כזו בכותרת האשכול. ;)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

AMC -

עוד תגובה אחת כזאת ממך, ואני משעה אותך מהאשכול!!!

מה זה צריך להביע??

תראה את התגובות של שאר קהילת האשכול, "... לא שפוי..." באותיות קידוש לבנה, "...לא חסר בורג אחד, חסרים הרבה..."

אלה תגובות! מה זה המחמאות האלה על ימין ושמאל? אתה מנסה להתחנף כדיי כדיי לקבל משרת מנהל??

לא תקבל!! את האשכול הזה רק אני מנהל!! (אני וכל מי שמנהל את הפורום ויכול להשמיד את הממלכה הקטנה שלי בכל רגע נתון...).

טוב אבל ברצינות עכשיו, תודה רבה. אתה ממש מחמיא לי!

ובתור פיצוי אתן לך שתיי (מ)שאלות (למה לא שלוש? כי אני גיבור על, לא ג'יני!! - נ.ב. תמחק את ה"מ"...) אתה יכול לשאול כל דבר שעולה בראשך. ואל תתאמץ לנצלן בחוכמה כי הסיכוי שתקבל תשובה הגיונית הינו אפסי...

אז הנה לכם, אנשים טובים מקבלים פיצוי!! תלמדו....

AMC אל תקרא את זה -

(גם אתם יכולים לשאול חופשי, אני אענה על כל שאלה, פשוט רציתי לגרום לו להרגיש טוב אחריי כל המחמאות האלה... רק אל תגלו למסכן...)

AMC אתה יכול שוב לקרוא -

ביי!! :lol:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אוי לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פריק יהיה אבא-ז"א עוד אחד כמו פריק אבל בקטן.......הלך עלינו.

פריק יש לי בעיה:P

אני צריך שתראיין את צביקה פיק שוב פעם ותשאל אותו אם הוא מוכן לכתוב לי שיר

אני ופיזו רוצים לפתוח להקה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אני צריך שתראיין את צביקה פיק שוב פעם ותשאל אותו אם הוא מוכן לכתוב לי שיר

אני ופיזו רוצים לפתוח להקה.

באמת?! טוב נו שיהיה..אבל תגיד לו שהשיר חייב להיות עלינו..ושזה יהיה שיר אהבה.

דרך אגב..אולי תראיין את מיה בוסקילה או את בר רפאלי? זה צריך להיות מעניין

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה מטורף????

אני לא מראיין את ה..ה..הד....הדבר הזה שוב! (לא היסתפר מ-79...איייכס...!!!)

בגללו שקלתי להוריד את פינת הסלבס לגמריי!!

אבל אל תדאגו בסוף החלטתי שלא אתן ליצור הזה להרוס לנו!! (כולם נושמים לרווחה- ההההאא.... דימיון...זוכרים!)

אתה יכול אבל לדבר איתו בעצמך... צ'קי הצלם של הראיון, הוא מנהל מועדון של S&M (סאדו-מאזו) ואחריי שהוא התחיל לשיר שם, וכולנו ברחנו, צ'קי תפס אותו ולקח אותו אליו למועדון... מסתבר שהוא הצלחה גדולה... הם לא נותנים לא ללכת... והוא, במקביל, לא רוצה לעזוב... הוא שמח שסוף סוף יש מי שמקשיב לשירים שלו... אז אתה יכול למצוא אותו במועדון הדאנג'ן, בכיכר קדומים, ביפו העתיקה הוא נמצא בכלוב מספר 2... אתה תזהה אותו לפי הצווחות הנוראיות שנקראות שם שירה...... ושאלוהים ישמור עליך.....

ודברים שמחים יותר -

אני מתחיל לתכנן ראיון נוסף, עם סלב שכולנו אוהבים (ואם לא כולנו, אז תקפצו לי!)

אם יש למישהו לסלבס כאלה או אחרים שהוא מעוניין שננסה להשיג ראיון איתם, הוא מוזמן לבקש. ואם יש למישהו ראיון שנתבצע בעבר, (ועוד לא פוסם כאן) הוא מוזמן לפרסם אותו.

הקטע כתוב בלשון זכר, ויש סיבה לכך!! מה אתן מתרעמות לכן לכו לשרוף חזיות!! איי!! אוו...!!! אייה...! די..נו....אוו..זה כואב!! תפסיקו לזרוק עלי חזיות בוערות!! אח...זה חם!! טוב, טוב!! מיועד לשניי המינים! לשניי המינים!!אוו!! יופי? אוו!!! מה?? איי... טוב, רק לנשים. רק לנשים!!! איי...!!!....אמא....גם את???

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח פריקזויד כמה שרוט וקרוע בנאדם יכול להיות?!

אפילו אני לא הגעתי לרמה שלך חחחחחחחחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו