Freakazoid

אשכול הפיטפוטים של פריקזויד...

Recommended Posts

???

על מה אתם מדברים לעזאזל?!?!?!

זה התחיל בשאלה מפגרת ובדיחה עוד יותר מפגרת ועשיתם מזה פילוסופיה אחת גדולה

וחוץ מזה ברור שאם מגיע עכבר עצים פרוותי אז שום דבר לא יקרה למה הם רק ישנים כל היום ואוכלים עצי אקליפטוס ובכלל כולם יודעים שאין באמת כזה דבר כבישים זה רק קונסיפרציה של הממשלהזה מה שהם רוצים שנחשוב...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כן?? אם אין כזה דבר כבישים.... אז לאן אני אמור לשלוח את xXx אם אני רוצה שאוטובוס יפגע בו??? לתחנה המרכזית?? ואיפה בדיוק האוטובוסים יסעו....?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פלוץ ירקרק

ה2 חתימות שלך מפריעות..

צריך להזיז את המסך הצידה וזה מצעצבן אותי (ולדעתי את כולם) בטירוף..

אז עשה טובה תוריד אחת למטה תודה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

והקשר בין ההודעה שלך לאשכול שלי הוא......?

אההה!! אני יודע מה הוא!!! הוא -

אפסי עד לא קיים!!!

בשביל דברים כאלה יש הודעות פרטיות....

אני אכן שוקל להחזיר את האשכול למוטב... או להחזיר אותו או להספיד אותו...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש כזה דבר כבישים!!! בטח שיש, אם לא איך היו מכסים את מה שהממשלה לא רוצה שנראה?...

תחשבו טיפה, הכבישים הם אמיתיים אבל הם באים להסתיר משהו, אבל הכביש עצמו הוא אמיתי.

למשל ביער אם יעשו את הכביש כדי להפסיק את המריבה ואת הפחד של הפיל מהעכבר הפרוותי הזה שהזכרתם אז הם רוצים לעשות ניסויים אסורים בחיות אז פשוט מעבירים מעליהם כביש והמדענים נכנסים מתחת לכביש ומתיחילים לחקור אותם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כן אבל מה קורה אם כביש נופל באמצע היער ואין שם אף אחד לשמוע אותו?

הוא יעשה רעש?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה תלוי!

אם הוא יעשה רעש חזק זה יעיר את העכבריי עצים הפרוותיים קואלות, שיש שם על העץ ואם הוא לא יעשה רעש מספיק חזק, אז לעולם לא נדע..... אבל השאלה האמיתי היא, אם כל הסיפור על סלילת הכביש כדיי לחסות דברים הוא אמיתי (לא שאני מפקפק ב-xXx, אני בטוח שכל מילה שלו....שקר וכזב....אהההה......זהב....) אז מה קורה עם הפיל? הרי פיל זו חיה גדולה.. היא תיצור בליטה..... רגע! האם יכול להיות שכל הבמפרים על הכבישים, הם למעשה זכר לפילים?? ואם כן, האם יכול להיות שהיו מקרים כאלה בעבר? האם זאת לא הפעם הראשונה שהממשלה מטייחת? ואולי זאת לא פעם ראשונה שכמה חבר'ה יושבים ודנים בנושא? ואולי זאת לא פעם ראשונה שאנחנו דנים בנושא.....אולי הממשלה מוחקת לנו את הזיכרון כל פעם מחדש......??? ואולי....צ'יצ'יצ'..טיטיט...היי אני פריקזויד... מה שלומכם? מה אתם עושיים כאן? בעצם...מה אני עושה כאן? ובכלל....איפה אני???

[והקריין עונה:] "באיזור הדימדומים.....הא הא הא הא הא......." טה דה טה דה טה דה טה דה........

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מצטער שאני מחליף נושא ככה סתם פתאום אבל זה ממש חשוב

מקודם ישבנו אני וחברים שלי אצל חבר שלי ראינו סרט ושתינו בירה

כשפתאום אחד אני ועוד מישהו אחד ראינו בעיתון פרסומת של מקום שנקרא ענק הנעליים

התחלנו לדבר על זה קצת ופתאום עלתה שאלה ממש חשובה:

מי מנצח בקרב פנים מול פנים, ענק הנעליים או ענק המזגנים?

בבקשה תעזרו לי!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הממממ....... בוא נחשוב על זה בהיגיון....

אני חושב שענק הנעליים ינצח... ורק בגלל הנעליי נשים שיש היום!! למכשפה מארץ עוץ לא היו כאלה שפיצים... זה מסוכן!! לעומת זאת מה ענק המזגנים כבר יכול לעשות...? לקרר אותו? לגרום לו לאיזו הצטננות קשה....?

אין... ענק הנעליים בטוח!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פחחח

אני מנסה לקרוא את האשכול הזה והסתבכתי לגמרי

אבל עדיין זה מעניין

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בדר כלל זה טוב להתחיל בהתחלה! אם אתה לא מסתדר אז אפשר באמצע.... וכמובן שאם אתה קצת מתבלבל אתה יכול לדלג קדימה ולהתחיל אחריי האמצע..... אבל הכי חשוב זה שתזכור שאתה חייב לקרוא את הכל מההתחלה!!!

תהנה! אני יודע שאני נהנה..... :D

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תראה לדעתי ענק המזגנים..

אתם שואלים את עצמכם למה?

אז ככה

ענק המזגנים יביא לענק הנעליים גז מזגנים... ענק הנעליים יהיה מסטול...

ואז ענק המזגנים יחבוט בו עד זוב דם...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב, אז לאלו ממכם ששמים לב לשעת פרסום ההודעה, ותוהים: "מה קרה לפריק??? למה לעזאזל הוא ער בשעות מאוחרות שכאלה?????" תנו להגיד תודה שאתם מסתכלים על השעה, לאלה שלא מסתכלים אציין שהשעה עכשיו 7 וחצי בלילה!! והכדור אש הגדול הזה כבר עלה לשמיים (שלחתי מכתב עצבני ביותר לממשלה כבר לפניי חודשיים באיזה יום נוראי אחד שהעירו אותי בשעות מוקדמות להחריד כמו 12... ועיניי כמעט וויתרו על שימושן העיקרי בתור אמצעי ראייה.... אבל זה סיפור אחר... והממשלה עדיין לא טיפלה בזה!!! חייבים כבר להפיל את הממשל הזה... כמה זמן כבר ביבי ראש ממשלה??? די!!) בכל מקרה, אספר לכם (עוד) סיפור (לא ממש) מעניין מחיי הפרטיים (וכן, אתם חייבים לקרוא!!).

טוב אז נתחיל בעיקר - אני הולך לעשות CT! מה זה אתם שואלים - מבחינה מדעית זה רצף של קרניים אשר מזיקות במידה לא מוגזמת ונותנות תמונה בגוונים מועטים מאוד של פנים הגוף או לייתר דיוק איבר מסויים עליו מתמקדת הבדיקה! בתאכלס - זה חופש של חצי שעה מהחיים, בו אתה נשכב בתוך מנהרה שכזאת (ממש לא מומלץ לקלסטרופוביים...) יש מכשיר ענקי סביבך, וכל כמה זמן הוא מתחיל לרעוד ולרטוט, בזמן שאתה שוכב שם עם אוזניות ושומע מוזיקה... כך שלמעשה נוצרת הרגשה של מסאז'.... דיי כיף ברגע שמצליחים להתעלם מהעובדה שאי אפשר לזוז או לברוח, ושאם תצרחו לאף אחד לא יהיה איכפת.... וכמובן גם שצריך להתעלם מנושא הקרניים המזיקות הללו... אבל אחריי הפלאפונים וה-3 שנים בחיל קשר... קטן עלינו!!

טוב, אז קבעתי את התור ובזמן אותה שיחת טלפון מלבבת הבחורה הנחמדת בצידו השני של הקו שאלה אותי שאלות מכל מני סוגים מינים וטעמים בסגנון: "האם הייתה לך אפילפסייה?" "האם הייתה לך מחלת הנשיקה?" "האם סבלת מסרטן?" "האם אתה חייזר? העולם כל כך גדול הריי...."

אני עניתי: "לא, לא, לא, אני לא בטוח... העולם באמת ממש גדול... לא יכול להיות שאנחנו היחידים כאן בעולם.... בטוח התפתחו גם חייזרים כאן בעולם!! אז מי יודע אולי אני אחד... אבל לא עד כמה שידוע לי...

"האם סבלת מברונכית או אסטמה?"

ואז אני ברוב טיפשותי (ואתם יודעים שאצלי זה באמת רוב....) עניתי: "אממממ.... נראה לי.... כן! כן אנ זוכר שהיה לי כשהייתי קטן!!

"אהה יופי! אז אתה צריך לעשות טיפול טרופתי מונע של שלושה ימים...."

איזה כיף לי.... טוב, הכל טוב ויפה רק הבעייה היא שבשביל זה אני צריך ללכת לרופאת משפחה, שעובדת רק בשעות המחרידות האלו... ולכן לא הלכתי עד עכשיו.... והבעייה העיקרית היא שאתמול בלילה (שבת...) לפניי היציאה, ניזכרתי לפתע שביום רביעי אני עושה CT ואני צריך לקחת תרופות (שאין לי עדיין) במשך שלושה ימים.... ולכן הפיתרון המתבקש הוא לגרור את הלילה עד לשעות המזביעות האלה, לחפור עמוק בארון ולשלוב את משקפיי השמש הישנות והטובות (אתם יודעים, המשקפיי שמש, ממש עוזרות לעניים כנגד הכדור אש הגדול בשמיים.... לדעתי צריך לקרוא לכדור אש הגדול שבשמיים....שימעון!!! לא, לא... שמש!! כן!! זה יכול לתפוס לא? טוב נו.... עוד אחד מהרעיונות הטיפשיים שלי.... לא משנה... כדור מעצבן חרא ממשלה!! אני אומר להפיל את ביבי!!!) ולצאת אל הרופאה בחיפוש אחר תרופה מעצבנת....

עכשיו אני צריך לשבת עם כל הזקנים שמגיעים לקופת חולים על הבוקר כי הם כבר לא ישנים בלילות.... אוף... אין לי כח לחרא הזה...

ולכל החיילים - אם אתם חושבים שהצבא מסובך.... אתם לא רוצים לחכות לאזרחות... רק השנה חינם לקופת חולים תהרוג אותכם.....

טוב אני צריך לצאת עוד מעט... אז שיהיה לכם טוב... יום טוב.... או לילה טוב לנורמלים שביינכם....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אלוהים אדירים!

מה אתה עושה ער בשעה כזאת? איך החזקת מעמד?!?!

כמה גדול העולם?! ממש גדול אתה אומר? יכול להיות שיש חייזרים בגלל שהעולם כל כך גדול?

דרך אגב פעם גם אני עשיתי CT ובגלל שיש בעיה עם מקומות קטנים וסגורים ושאם אני אצעק בהם לאף לא יהיה איכפת והבן שאמור לשמור עליי פשוט ימשיך לקרוא את העיתון שלו שמפרסם כתבה מוזרה על הפגנה של 4 אנשים שרוצים להוריד את ביבי מהשלטון וחושב לעצמו "אני צריך לזכור לקנות חלב בדרך הביתה כי ההורים של אשתי באים היום לבקר" , נלחצתי לגמרי אבל כשהגעתי ראיתי שזה לא באמת מנהרה, זה פשוט מעין חישוק גדול כזה שאתה שוכב על מיטה ואז המיטה נכנסת ויוצאת מהחישוק הזה כמה פעמים ואתה שומע קול של מישהי ברקע "עכשיו אל תנשום עד שאני יגיד לך (בטח רצתה לבדוק כמה זמן אני יכול לא לנשום עד שאני אתעלף... זונה)" או "תעצום עיניים ואל תזוז" או הקלאסי "מה עוד לא הורידו את ביבי מהשלטון? פסיכופתים..."

אז בתגובה לסיפור שלך: שיהיה בהצלחה, למרות שעד שאני התעוררתי (לפני חצי שעה) אתה כבר סיימת עם הבדיקה שלך ואתה בטח כבר יושן כבר ובוכה על מה שהרופא עשה לך והשביע אותך לא לספר לאף לאחד...

אחח אני זוכר את ימי הצבא הטובים שאז באמת היה שווה להיות חולה, גם היית מקבל כל מיני ימי חופש כדי לצאת להפניות וגם אף אחד לא מבקש ממך לשלם על הטיפול או על התרופות...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב, למקרה שכ-ו-ל-כ-ם תהיתם, (מזל שאני שומר את שיט בתור חיית מחמד שתדבר איתי אחרת הייתי ממש לבד באשכול....) מה קרה אתמול (או יותר נכון היום) ולמה הייתי ער, אז תרשו לי להרגיע אתכם, ולומר שהבדיקה לא הייתה היום... היא ביום רביעי, היום הלכנו לקחת תרופות שצריך לקחת 3 ימים לפניי הבדיקה... וכמו כן, אני רק אוסיף ואומר שלא! לא ישנתי כמו תינוק קטן בעריסה אחריי שמישהו תקע לו דברים כאלה ואחרים במקומות לא ממש נעימים (אלא אם כן אתה נהנה מקטעים כאלה ואז - מי אני שאשפוט...?) לא ככה ישנתי... למעשה, לא ישנתי!! כן כן.... מאז כתיבת ההודעה האחרונה עדיין לא הפנתי את ראשי לכרית המתוקה שמחכה לי.... ולמעשה אפשר לאמר שמיום שבת בשעה - 16:00 פחות או יותר אני ער.... כך שנכון לעכשיו אני ער קצת יותר מ-26 שעות.... עייף? מה זה? אני לא מכיר את משמעות המילה.....!! חררר.....הףףף....חרררהףףף...הףף...הףף....חררר... אה? אה!! היי! לא ישנתי! איפה הייתי...? אה כן, אז אני ער כ-26 שעות ברצף, (דבר שלא מנע ממני לנהוג ברכב מרחקים לא מבוטלים.... מה הסיכויים שזה מסוכן לסביבה? גבוהים? המממ... טוב נו... כל עוד אני לא נפגע מזה....).

אז ברשותכם אני הולך לישון!!! אך.... איזו מחשבה מתוקה....

לילה טוב ציפוריי שיר מורעבות לאהבה שלי, תמשיכו לצייץ כל בוקר למשמע המוזיקה הבוקעת מצליליי המערכת ולהרוס כל שיר שאני מנסה לשמוע....

מת עליכם! או יותר נכון ישן עליכם..... (עכשיו זה כבר בערך אותו הדבר....).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה מישהו קורא את כל מה ש פריק כותב ?

או מספיק לקרוא לי לקח שבוע לקרוא ואני לא זוכר מה קראתי בהתחלה :(

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אךךךךך........... וואוו...... אין כמו לקום על הבוקר אחריי שינה של....אהה......כמה זמן ישנתי?? איזה יום היום בכלל??

אתמול החזקתי את עצמי ער עד 8 בערב, מה שאומר שהייתי ער רק 28 שעות ברצף.... איזה יום נחמד היה לי אתמול... לפחות לא נהגתי שוב אחריי שעברתי את ה-24 שעות בלי שינה.... כי אז זה כבר מסוכן....

ילדים! אל תנסו את זה בבית!! או בחוץ.... ומה שבטוח אל תנסו את זה בבית ספר.... כי אז זאת פשוט התעללות... תחשבו על זה, להחזיק את עצמך ער בזמן שעות על גביי שעות של נשים זקנות ומשועממות שמקשקשות על דברים ש(אולי) נשתמש בהם בעתיד אבל בעצם אח"כ מגלים שבטוח שלא נשתמש ברובם.....

מייייי יכול להישאר ער בזמן הגיהנום הזה??? זה לא אנושי!!

ול-Flight - כדאי מאוד שתקרא הכל ואם התבלבלת תקרא שוב! אתה צריך לדעת את זה!! כתובים כאן דברים חשובים לעתיד שלך... אתה חייב לדעת אותם להמשך הדרך... אז תקרא!!

דרך אגב ישנתי רק 14 שעות.... :D איזה כיף לי!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק

האשכול נהיה על הפנים!!

אתה סתם כותב שטויות!! (זה לא משהו חדש)

ואין רעיונןת וראיונות!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה צודק!

אני לא יודע מה לעשות אני במצב גרוע!! אתם לא יודעים מה עבר עלי מאז קבלת הניהול... הכל רע! הכל!! אני ממש מרגיש שמרפי מתנכל לי!! הוא אורב מאוחריי כל פינה... הוא מחכה שאעשה את הצעד ואז בום!! הוא נוחת עלי... לא רציתי לספר לכם, אבל אני במצב כספי מחריד... לפניי שבועיים גיליתי שלא משלמים לי על האשכול הזה... (כן!! גם אני הייתי מופתע!!) מסתבר שאני לא מקבל אגורה על ההודעות שאני כותב כאן, ועכשיו אחריי שכבר קניתי כמות לא מוגזמת של ציוד ומספר דברים מגניבים כמו יאכטה, וילה בקוסטה ריקה, פרארי נחמדה, החברה הערבית שמייצרת את במבה לולו, וכמה דברים זולים יותר כמו שעון יד, וחולצה של JANCO, ועוד מספר דברים אפילו זולים יותר כמו, שניצל בפיתה עם קצת מיונז וחרדל, חבילת מסטיק עלמה, יעל בר זוהר...... עכשיו! אחריי ששרפתי את כל כספי אני מגלה

שאני לא הולך כלל לקבל אותו!! אז חשבתי למכור חלק מהדברים, אבל לצערי היאכטה והפרארי ירדו בערכן כאשר נלקחו לסיבוב הראשון והשני... את יעל בר זוהר מסתבר שאיש לא רוצה, היא איבדה את את ערכה ברגע שנלקחה לסיבוב הראשון והשני.....והשלישי...........ואהה........והעשירי.... וכעת היא שווה פחות מחסה במסעדת אל גאוצ'ו...

אז הייתי חייב למכור את הדבר היחיד שהיה שווה משהו והיה שייך לי!!

את צ'קי הצלם שלי!!

אבל בגלל אותו הסיפור שהיה לי עם כל ה"חברה להגנת המשרת העלוב", הוא היה חופשי ושמע על מזימותיי למשכן אותו.... אז הוא ברח!!

ועכשיו, איבדתי את צ'קי הצלם שלי!! מי יצטרף אלי לאותם ראיונות?? מי יעביר איתי שעות של המתנה מחוץ לביתם של סליברטאיים? מי ימכור א גופו למדע כדיי לממן את השכרת האולפן לתוכנית?? מי?? מיייייי??????

ועכשיו - אין! אין צ'קי! אין כסף!! כל מה שנשאר, זה להטביע את צערי באספקה לכל החיים של במבה לולו יבשה, בזמן שאני מפליג על היאכטה שלי למרחקיי ים המלח.... (הם כבר לא נותנים לי להכניס אותה לברכה העירונית... משהו בקשר לזיהום המים... כמה ילדים קטנים באישפוז...אהה...שטויות....).

הסיכוי היחיד שלנו עכשיו, זה למצוא את צ'קי!!

חבריי קהילת האשכול החביבים, נערים ונערות, לדים מאושפזים עם זפת בריאות ואפילו את יעל בר זוהר, אנא, עזרו לי להשיב את צ'קי, עזרו לי לתכנן פלייר שנוכל להפיץ ברחביי המדינה, ע"מ שנוכל למצוא אותו, ולעשות ראיונות חדשים!!

אם מישהו יוכל ליצור פלייר שיציג את דמותו של צ'קי ואת הבעייה, זה יהיה מעולה, ויפתח את עונת הצייד..אהה....ה...החיפוש...החיפוש..כן... החיפוש אחריי צ'קי!!

תודה לכל העוזר...ים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב ראיתי שאתה צריך עזרה אז עשיתי קצת מחקרים ומצאתי כמה תמונות שימושיות

072103AFP_monrovia3.jpg

תמונה של צ'קי מהילדות (כן כן גם לו הייתה ילדות קשה (אבא נהג משאית, אמא זונה ואח נרקומן ))

בערך בגיל 12 הוא שמע על גקסון וניסה גם (לא לא לאנוס ילדים קטנים ) אלא

הוא רצה גם להחליף צבע הוא עשה כמה ניתוחים ומה שיצא זה :

marseoisrael242681.jpg

אחרי חמש שנים הוא פגש את פריק ואז הם ...... ו......... וגם ........

טוב לא משנה אנא עזרו לנו להציל אותו

הנה תמונה שלו שעה לפני שהוא ברח

32246-M-1.gif

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נכון! נכון!!

ככה בדיוק הוא נראה, לבן כמו סיד, (מרוב ניתוחים) ושמן כמו חתול שבלע את דן גודמן.... ורוזאן.......ואת שרית חדד של לפניי כמה שנים..... כזה שמן!!

בבקשה תתחילו להפיץ את התמונות שלו, לכל מי שאתםמכירים! לאבא, לאמא, אפילו למוכרת השמנה מהמכולת שלא ממש יודעת עברית... גם לה!!!

ואם יש למישהו עצה למה אפשר לעשות כדיי למצוא אותו, בבקשה, בבקשה שיעזור כי אנחנו צריכים את צ'קי!!! ואפילו יותר מזה.... את הכסף שהוא שווה!!

אני חייב הצעות, בבקשה תעזרו לי כמו שדוד הליקופטר עזר לאחיינים שלו לישון כל לילה....

מחכה לעזרתכם....

תודה!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ועכשיו אחריי שכבר קניתי כמות לא מוגזמת של ציוד ומספר דברים מגניבים כמו יאכטה, וילה בקוסטה ריקה, פרארי נחמדה, החברה הערבית שמייצרת את במבה לולו

גדול!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו