Freakazoid

אשכול הפיטפוטים של פריקזויד...

Recommended Posts

חחח פריק אתה באמת מוזר

חח אבל קרעת אותי עם צביקה פיק

תיהיה בריא אחי חח (כניראה שלא)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סוף כל סוף אשכול

פריק... אתה יודע שיש לי דיסלקציה אז אני לא יכול לבטות את השם המלא...

בכל מקרה אני רואה שאחרי שהתנחלת על אשכול הפדיחות (חבר'ה כל החיים של הבנאדם הזה זה פדיחות אתם חייבים לקרא אותם!!!) פתחת אשכול לבד, אתה לא יודע כמה חיכיתי לזה...

אך כמה טוב להיות לא שפוי אה?....:D

ובמיוחד כאן שאף אחד לא רואה אותך ...

אני כאן רק לעודד אותך אני תומך נלהב של אי שפיות זה הרבה יותר כיף מלהיות שפוי לא?

אני מאחוריך פריק... (תפסיק לצחוק על הדיסלקציה שלי!!!)

סילי פאפי...:D

נ.ב.

מה אתה אומר על החתימה הראשונה שלי?

הבחורה הזאת פשוט יפה היא מה שנקרא תהיי יפה ותשתקי :D

מה דעתך לראיין אותה (לא שנראה לי שאתה תוכל לדבר בכלל ורק לדמיין איך אתה מפרק אותה:D יש לי הרגשה שרק בגלל האתגר אתה תעשה את זה...:lol: )

נערך היום על-ידי lemongrass

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק,

עשית את מה שאמרת

התצואות

העיפו אותי למנהלת

השעיה ליומיים

לא יוצא לטיול

ד' בהתנהגות

ויש מצב להדחה מהבי"ס

ראית לפחות פתרת אותי מהתחת של הילדה

תודה מקרב לב;)

יאללה תשאלו אותו שאלות זה עוזר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק:

א. אני לא ממציא פדיחות (אלא אם כן הן לא קרו וסתם המצאתי אותן אבל בדרך כלל הם לא מומצאות)

ב. לא צחקתי (באמת לא היה אוכל)

ג. צביקה פיק מעפן

אוקיי עכשיו שסטינו מהנושא (הטיפשות של פריק...) הגיע הזמן לחזור אליו בחזרה אני גאה להיות הראשון

שינצל את הזכות המדהימה שנתת (רק ;) ) לAMC (חחחחח) ולזרוק את האבן הראשונה

אז הנה- נכון כשהשעון מראה 10:30 אז אומרים שהשעה היא עשר וחצי

וכשהשעה 10:15 אומרים אומרים עשר ורבע

אז למה כשהשעה 10:20 לא אומרים עשר ושליש? למה כשהשעה 9:40 לא אומרים שליש לעשר???

אני דורש הסבר! (או שלא מה איכפת לי)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת???

אז מה אתה אומר במקום עשר ושליש?????

מה עוד אפשר להגיד?? עשר ו...ו...עש...עשרים.... לאאאאאא........ זה חסר היגיון....

לא סתם, אני לא חיי בעולם כל כך ביזארי....

הנה ההסבר האמיתי, ללמה לא אומרים עשר ושליש או שליש לעשר.

ההסבר מובא אליכם אחריי דיונים מעמיקים עם, החכם הגדול "אבא זמן" מהתוכנית הבילתי נשכחת, היסטרייה!!

אז ככה, מסתבר שכאשר המציאו את השעונים הראשונים, שהיו על בסיס אלמנטים טבעיים, כגון שעון שמש, שעון חול, דלי מטפטף (זה לא בצחוק, זה היה במצריים העתיקה!!), או תוכי שצווח לפי שעה (גם זה לא בצחוק, ראיתי בפלינסטונ'ס!! כך שזה בטוח נכון!), אנשים כלל וכלל לא קראו את חלקיי השעה, אף אחד לא אמר 10 וחצי או ורבע, היו אומרים "10 פעמים הפכנו את השעון חול, והנה השמש שוקעת..." למעשה קריאת חלקיי השעה התפתחה בצרפת, בתקופת לידתו של נפוליאון. בזמן ילדותו היה זה ה"טרנד החדש" בצרפת של אותה התקופה, (אתם יודעים, כמו ה"לא התקלח" של הצרפתים בתקופתנו...). כפי שידוע לכל, נפוליאון, היה במידת מה קטן מידות (לא פוליטקלי קורקט: גמד!!), ולכן בתקופת ילדותו כל הילדים בבית סיפרו היו צוחקים עליו, הם היו קוראים לו בשמות כמו: "אתה שליש בנאדם..." או "היי, מטר ושליש..." ואפילו "אתה נראה כמו שליש בלטת חרא קטנה.......ואתה גם נמוך...!".

כן, דברים שכאלה יכולים לגרום לטראומה קשה אצל ילד בגיל צעיר, ואכן, כידוע נפוליאון, כאשר התבגר, היה, ניתן לומר, לא שפוי לגמריי (לא פוליטקלי קורקט: פריקזויד...) ולכן אסר על כל נתיניו, לומר את המילה "שליש" שנצרבה במוחו והעלתה דמעות בעיניו וזכרונות של ילדות עשוקה במוחו...

ועכשיו אתם יודעים!

סיפור קשה...כן, אני יודע... אבל שיט שאל, ואני לא רוצה לאכזב...

חלכחם בוודאי תוהים "אז למה בשאר העולם לא מבטאים זאת כך?" זה פשוט, זה בגלל שהמודה תמיד מועברת מצרפת!!! מאיפה אתם חושבים הגיע הרעיון של נעליי מכשפות לנשים? או הרעיון להחליף ליורו? או הרעיון לתת למיה בוסקילה לשיר.... כל אלה הגיעו מצרפת, ושאר העולם העתיק! (כן, באמת, ראיתי את זה בתוכנית של ערוץ 8!!... טוב אני משקר... אני אפילו לא יודע באיזה ערוץ זה נמצא... אבל קראתי על זה במקור מוסמך!! "הידעת" של מסטיק בזוקה!! הם אף פעם לא טועים!! לפחות אני מקווה שלא.. כי הם אמרו שבגיל 30 אגיע לירח... יו איך אני מחכה...!).

שיט אני מקווה שזה עונה לך על השאלה... ואם לא, אז מה... למי איכפת??? לא לי!!

לרון - שמחתי לעזור, אני שמח עוד יותר שפתרתי לך, לאורך התהליך, בעייה נוספת, שנקראת בפי העם "בית ספר". אני לא יודע למה הדבר נחוץ... אחריי כיתה ב'... דיי! למדתי לכתוב... מה עוד אתם רוצים???

בכל מקרה בבקשה!! עם כל בעייה נוספת תרגיש חופשי.....לפנות למישהו אחר!! לא אני צוחק.. אתה תמיד מוזמן!

lemoncrapes - כמו שאתה רואה אני כבר לא צוחק על הדיסלקצייה שלך, אבל אני דורש שתנפיק לי נושא אחר לרדת עליו!! (הקטע עם השם מצחיק רק פעם אחת... השם שלך....שיניתי אותו....מה אתה לא שם לב?? מה אתה דיסלק....אהה...אופס...סליחה..).

בכל מקרה, אני לא ממש רואה את החתימה שלך...(כן, ניסיתי לרענן) אז אלא אם כן אתה מעוניין בראיון של משבצת ריקה... תקן את זה!!! או שזה יסתדר אחריי העומס... WHATEVER....

ומה זה הכלבלב הטיפשי הזה שאתה כותב שם??

תודה לכל משתתפיי האשכול, אתם מוזמנים לתרום חופשי,פה כל קישקוש התבכיינות או תלונה זו תרומה!! אתם יכולים גם להתלונן על דברים שלא קשורים לפה בשיט כמו לדוגמה "למה מקדונלדס הפכו לצימחוניים בריאותיים..." אם האשכול הזה יצליח אפתח עצומה, ואגש אל ליון עם דרישה חוזרת ומחוזקת לפתיחת "פורום פריקזויד" הנכסף שכולנו מצפים ומקווים לו.... (או לפחות אני ואמא שלי....).

הודעה חשובה -

היום, ביום זה ממש, בידיוק לפניי שנה הכרתי את תו'שי שלי (המקבילה של Me Julie של אלי ג'י) אז אחריי כתיבת הודעה זו אני זז לקבל קצת....אהה...זאת אומרת לחגוג..אהה...זאת אומרת להנות...אהה...לעשות..אהה... אוף נו!! בקיצור מזל טוב לי!!! (וגם לתו'ש!!).

AMC - אני מחכה שתשתמש בפרס שלך... או שאני אשים לו תאריך תפוגה!!

ועכשיו אני רוצה לשאול שאלה, כבר העליתי את זה אז מעניין אותי מה יש לכם להגיד בנושא:

מקדונלד'ס - שמתם לב שאחריי שיצא הסרט הזה "לאכול בגדול" או איך שקראו לו בסוף... פתאום כל התפריט הפך להיות סלטי...? כאילו, הם ממש נסחפו, הם רושמים את הקלוריות ליד כל מוצר, הם דוחפים לך סלטים... נראה לי שהם מטגנים את הצ'יפס ברוטב ויניגרט או משהו כזה...

אני לא מוכן לזה... מה זה?? אם אני רוצה לאכול, אני אוכל!! אני יודע שזה לא בריא, גם לא בריא לשכב עם בחורה שמנה כאשר היא למעלה, אבל אנשים עדיין עושים את זה!! בשביל הסכנה! ובכלל סלט זה לא אוכל!! אם אלוהים היה רוצה שנוכל סלט הוא לא היה ממציא את הפרה, וחלב היה גדל בשיחים קטנים!! כמו עגבניות!!! סטייק זה אוכל, המבורגר זה אוכל (עדיף מאיזו ה-300 גרם ומעלה...) (אני יודע שחלקייכם עשו פרצוף על ה-"ומעלה" אז לידיעה - אכלתי [כמה פעמים] המבוגר של 500 גרם בלחמנייה, פעם אחת גם אכלתי אחריי זה עוד אחד של 180... חכו, חבר שלי, בהתערבות, אכל כפול של ה-500 בחישוב מהיר זה - קילו[!!!] בשר בלחמנייה! או במילים אחרות, זה לחמנייה בקילו בשר... :D) נקניקיות זה אוכל!! (המשכתי מלפניי הסוגריים, תעקבו...!), סלט זה לא! סלט זה הקישוט הזה ששמים בצד והורס את הטעם של האוכל!!!

טוב זה מה שעובר לי בראש כרגע על הנושא... מה אתם חושבים??

אני זזתי לאניוורסרי שלי!! ווהו!! (עם הידיים באוויר כמו הומר סימסון... אם לא ראיתם, קשה לדמיין...).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק..אני חייבת שתעשה רעיון עם מיה בוסקילה..אני רוצה לדעת אם הצטלמה בעירום

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואי איזה מצחיק אתה פריק אני ממש מתרגשת יו..... אני לא יכולה יותר...

דבר ראשון עכשיו כן רואים את החתימה אני לא יודע מה קורה באתר הזה אבל הוא עושה בעיות לחתימה שלי אולי בגלל שהיא לא הכי משהו....<_<

בכל מקרה הסילי פאפי זה מסדרה מצויירת יש שם איזה תינוקת שתמיד קושרים אותה כי כל הזמן נכנסת לבעיות מטורפות כאלה ויש לה כלב שכל הזמן מציל אותה מהצרות והוא נופל אליהם לדוגמא היא עומדת באיזה כביש ראשי ומגיע איזה אוטובוס שכמעט דורס אותה ואז הכלב רץ ומציל אותה והאוטובוס דורס את הכלב ואז היא מסתכלת על הכלב כולו מעוך ואומרת לו sily (יענו טמבל) puppy ואח"כ היא אומרת love you bye bye ואני די הייתי מכור לסידרה הזאת אז זה נחרט אצלי ( היום כבר אין ת'סידרה מה שהכניס אותי לדיכאון אך אל דאגה כבר יצאתי ממנו ראיתי איך כולכם דאגתם לרגע:D )

בכל מקרה עכשיו זה מובן לא שואלים שאלות בנושא הזה!!!

יו יו אני מתרגשת בולבול לבן.... (פריק לפחות את זה אני לא צריך להסביר...)

אז מה אתה רוצה נושא אה טוב תן לחשוב רגע ........................שניה, אולי? לא עוד רגע אני צריך לחשוב על משהו?אחר ................אתה יודע מה עזוב בוא ננסה משהו אחר .................אה יש לי מה דעתך על מזג האויר? לא נושא משהו אה? טוב הנה אני חושב עכשיו על נושא חבל על הזמן שניה......................................מצאתי בוא נדבר על אמא? (שלך לא שלי טמבל) למה כל זמן אתה מזכיר אותה? <_< לא נושא משהו אה? שניה יש לי פה ספר אני בודק עכשיו .....................יו תראה מה מצאתי הידעת לכושים יש גדול!!!!! ( אני מתכוון לראש גדול למי שלא הבין עם כיפה כזאת יפה:blink: ) טוב אני רואה שזה נושא משעמם שנייה אני אבדוק בספר אחר.................................. יש לי שאלה .... למה באנציקלופדיות יש הרבה דפים? (אל תנסה אפילו לענות!!!) זה מקשה על החיפוש אחר נושא מעניין (אתה רואה אני משקיע ביקשת נושא אני אמצא נושא לא ינום ולא ישן מחפש הנושא בשביל פריק :P ) טוב אני עדיין בא' אז עדיף שאני אמשיך לחפש........................................ יש לי נושא אני בטוח שהוא ימצא חן בעיניך למה הלחמניות באות בחבילה של עשר והנקניקיות בחבילה של שמונה? ( אני מאוד מקווה שאתה רואה אנימנייקס למה אחרת אני אצטרך להסביר את זה גם:angry: ) נו איך זה בשביל נושא?

וזאת פעם אחרונה שאתה מטיל עלי תפקידים כאלה בשביל זה יש לך מנהלים פה!!!!!<_<:P

love you bye bye (זוכר?? הסדרה?? מלמעלה?? נכון שאנחנו זוכרים פריק? למה חבל, אני למדתי קראטה יש לי תחתונים שחורים!! :D )

איזה חמוד פריקי :P :P

נערך היום על-ידי פריקזויד

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

למון גראס אני מצטער להודיע לך שנדבקת בפריקניזציה

עכשיו יש לנו אחד וחצי כאלה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו פתרת לי שנים של נדודי שינה עכשיו אני יכול ללכת לישון בשקט (ואני באמת מתכוון עכשיו,

הייתי במשמרת הבית קברות (וואו זה נשמע גרוע בעברית) ורק עכשיו חזרתי הביתה אחרי לילה של חוסר שינה ועמידה על הרגליים)

דרך אגב למי שלא יודע יום ראשון היה ליל כל הקדושים (זה נשמע ממש גרוע בעברית) וכל שנה סימפסון עושים פרק מיוחד שנקרא tree house of horror שבדרך כלל הוא ממש טוב

אז יום ראשון star world הענקיים האלה עשו מרתון פרקים של סימפסון מ8 בבוקר עד 3 בצהריים

אתם מבינים את המשמעות של זה?!?! 7 פאקינג שעות של סימפסון (היה מעולה, מי שלא ראה בטח בוכה עכשיו עם דמעות

כמו ילדה קטנה שהלכה לחוג בלט וראתה בדרך סנאי ואמרה "יווו איזה סנאי חמוד ואז היא לא שמה לב לאן היא הולכת ואז היא נפלה והתחילה לבכות- ככה הוא בוכה עכשיו!)

אוקיי אני מבין שפדיחות של הסמרטוט הכי גדול בארץ זה לא מספיק אז נחזור לפדיחות שלי

שנזכרתי בה לפני איזה שעתיים במקרה ושמתי לי תזכורת בפלאפון כדי שאני לא אשכח

אז ככה (כן אני יודע שפה זה לא האשכול של הפדיחות אבל אני כבר פה)

לפני איזה שנתיים כשהייתי בצבא עדיין עשו לנו תרבות יום א' (למי שעוד לא בצבא זה שאתה מגיע יום ראשון

לצבא מהבית ובמקום ללכת לישון כי לא ישנת כל השבת כי אתה רגיל לישון בבסיס כשאתה חוזר ביום ראשון אתה הולך

לאיזה יום עיון מטומטם בכל מיני מקומות מטומטמים ואף אחד לא מקשיב כי כולם גמורים מעייפות)

ולקחו אותנו למרכז וריאטי בירושלים, אז הייתי באוטובוס עם הפלוגה שלי ופתאום דרינג דרינג (קטע שצריך

להשתמש בדמיון בשביל לדמיין צלצול של פלאפון אז קרדיט לפריקזויד) חבר שלי מתקשר אליי:

חבר:"איפה אתה? בבסיס?

אני: "לא"

חבר:"אז איפה?"

אני:"בדרך למרכז וראיטי בירושלים"

חבר:"למה? מה אתם הולכים לעשות במרכז וראיטי בירושלים?"

אני"סתם, הולכים לצחוק על ילדים מפגרים..."

בשניה שסיימתי את המשפט אני קולט את כל הפלוגה שלי מסתכלת עליי במבטים של:"איזה אידיוט..."

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הערה -

אני רוצה לציין שאני כותב הודעה זו, עם מבט של "איזה אידיוט..." שמכוון ישרות אל שיט...

כמו כן, אני רוצה לאשש את הנחותייכם, שהודעה זו לא מספרת על מצב חדש שנוצר עקב הודעה כזאת או אחרת שלו...

lemon...נדה - ביקשתי נושא אחד לרדת עליו, לא אינציקלופדייה לנושאים...!!

יש להעיר - מינדי!!!! באטנס!!! אם אתה לא זוכר את השמות כנראה שהתוכנית לא מ-מ-ש נחרטה אצלך... היא הייתה חלק מהתוספות של אנימניאקס, כמו פינקי אנד דה בריין (זה הכי קרוב לעברית שתקבלו!!), רק שפינקי אנד דה בריין היו ממש טובים (בלי לזלזל במינדי) והם קיבלו תוכנית ספין-אוף (תוכנית בת... במילים אחרות: תוכנית משלהם), בנוסף, המשפט היה: "o.k. I love U, ba bay".

עקב טעות זו אני מחוקק חוק אשכול חדש - "אם אתה הולך לצטט תוכניות נוסטלגייה, תשתדל שלא לפשל!!!"

עכשיו בקשר לשאלה שלך...

השאלה (כמובן...) מוכרת, ואני רוצה להגיד שהתשובה היחידה שיש לי לזה זה "וואקה וואקה דו!!" (אפרופו אנימנייקס ופינקי אנד דה בריין... למי שהבין... [שיט בטח היחיד שצוחק עכשיו...]).

שנים שאני מחפש את התשובה לשאלה זו, אך עדיין אין תשובה מספקת.....

לא! אני לא מתבייש! הם שאלו את הדאלי למה (הוא היה למה!! כן, כן, באמת!! הוא היה יושב בישיבת יוגה כזאת וממלמל "למה,למה,למה,למה,למה,למה,למה...." והיה מרחף ככה... מדהיייייייים!!!) בכל מקרה לו היו התשובות ל-כ-ל השאלות והוא לא ידע!! אני קטונתי ליד הלמה!! למה,למה,למה,למה,למה,,למה,למה,למה,למה,למה......

רק לידיעתך, ראיתי את החתימה, היא לא הכי מההממת... (הבחורה...) היא קצת נראית כמו אנג'לינה... (איזו פאדיחה זאת תיהיה אם ייסתבר שזאת היא...) כך שראיון עם אובייקט זה.......בוא רק נגיד שהיה יותר מעניין הראיון עם המשבצת הריקה ממקודם...

עכשיו לא אחרון, ולא חביב - צחי-בא... (מה לאן? לשום מקום ככה קוראים לו tsahiba....)

עקב מעללייך באשכול נוסף בפורום פיטפוטים (T.P בן 16...) הנה הנקמה המתוקה שלי... הי,הי,הי,הי,הי.... (צחוק מרושע - קרדיט לי!!) אתה מושעה ליומיים שלמים (!!!) מהאשכול שלי!!! מוההההההה (צחוק מרושע סטייל שיט, קרדיט לטמבל) נראה אותך מעיז לכתוב פה הודעה... היא תימחק מייד כאשר תהיה לי אפשרות לערוך ולמחוק הודעות!!! זה ילמד אותך לקח!!!

ועכשיו לחביבה ביותר על כולנו - פיזולינה המתוקה שלנו (ידעתם שהיא מנהלת פורום סקס?? ממממ....מנהלת...ס-ק-ס.....נאם..נאם..סקס....) -

בקשר לראיונות שביקשת, אני כרגע מנסה לשכנע את סוכנת של כוכבת האשפתות המדוברת, לשמור לי חלון בלו"ז לראיון. גם אם לא אשיג ראיון, אני מבטיח להשיג תשובה לשאלתך...

עכשיו לאחר שסגרתי (נראה לי...) את כל הנושאים הפתוחים, אני רוצה לדבר איתכם על נושא רציני עד מאוד -

שמתי לב שאף אחד לא הגיב על מה שכתבתי....

כאילו מה, אני צריך לפתוח אשכול "היום אני ותו'שי שלי ביחד שנה!" כדיי שלמישהו יהיה איכפת??

כאילו מה, אני צריך לפתוח אשכול "מה הקטע עם מקדונלד'ס?" כדיי שלמישהו יהיה איכפת?? טוב ממקדונלד'ס לאף אחד לא ממש איכפת, אבל ממני ומתו'ש ?!?!?! איכפת גם איכפת!! מעכשיו אתם תגיבו על כמה אני מצחיק/אידיוט/מטורף /לא שפוי (צחי - לא ביומים הקרובים הי,הי,הי,הי...)/ טמבל (אני מניח שאין פה מה למחוק...) ותוסיפו איזו ברכת "מזל טוב" "כל הכבוד" "מסכנה..." וכאלה...!

ואתם גם יכולים לענות על הקטע עם מקדונלד'ס... ולא לשכוח להוסיף ברכה (שוב, בסגנון "זה מה שקורה לבחורה שלוקחת את הכדורים שלך..." וכאלה...).

אני מחכה לכמה תשובות ושאלות...

דרך אגב, אתם יכולים לפטפט פה חופשי (פחות או יותר).... זה האשכול שלי, זה לעולם לא יהיה ספאם! (מבחינתי לפחות... מנהליי פורום פיטפוטים בטח יחשבו אחרת...:) ).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מזל על השנה לך ולחברה שלך

יש לי רק שאלה אחת בקשר אליה- היא נולדה עיוורת או שהיא נהייתה ככה עקב תאונה מצערת ומשעשעת בו זמנית?

סתם בצחוק... (טוב לא סתם אבל שאף אחד לא יספר לו...)(שיט שכחתי להגיד לו להפסיק לקרוא! לאאאאאאאאאאאא!)

דרך אגב אתם יודעים שמקדונלדס משנים את הסמל שלהם מM גדולה לסימן שאלה ענקי (?)

הם פשוט נהייו מטומטמים...

אני חייב להגיד שאני די מאוכזב מזה שאתם מצטטים תוכניות אבל אף פעם לא מצטטים מסימפסון אז הנה אני

אתן מחווה לתוכנית הכי גדולה בעולם (כן אנחנו עדיין מדברים על סימפסון)

simpson, homer simpson

(לשיר עם המוזיקה של פלינסטונס)

hes the greatest guy in history

from the town of badrock

he's about to hit a chestnut tree

אהההההההה" (לדמיין אותו עם הלשון בחוץ(קטע של דימיון קרדיט לפריקזיוד))

ואז הוא נתקע בעץ...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריקי..... חבל ממי חבל יש אנשים רעים..... לא מבינים צחוקים ....

בכל מקרה קבל

אני אף פעם לא מצליח לזכור שמות של דמויות כי אני דיסלקט!!! ( שכחת אמרנו לא מסתלבטים על זה יותר לא?:D )

דמיין: אתה במרתף חשוך קשור בשרשראות לקיר ובא אחד בדמותך מספר כל היום בדיחות בסיגנון בריטי וחושב שהוא מצחיק!! ואחרי שנה של עינויים כאלה אני אבוא ואגיד לך מזל טוב? זה נראה לך אנושי ?

"תו'שי של פריק" תיראי אנחנו משתתפים בצערך!! מבינים את כאבך, כל פעם שאנחנו רואים את תגובותיו... אבל אין מה לעשות כל אחד ובחירותיו בחיים (תגידי את מזוכיסטית או מה?:D )

ופריקי אתה לא יודע את התשובה למה זה ככה? כי נקניקיות לא מגיעות בחבילות של שמונה הם מגיעות בחבילות של 15 כי תמיד יש את השמנים שלא מספיקה להם נקניקיה אחת הלחמניה....<_<

בכל מקרה פריקי החוק החדש לא יתפוס... אני ציינתי את זה קודם אני עם בעיית דיסלקציה חמורה!!!(תקרא את זה בשקט שאף אחד לא ישמע)

לגבי הנושא מה זאת אומרת? ביקשת אז אני מחפש בשבילך אתה לא מעריך את ההשקעה שלי? אתה העלבת אותי קשות!!! אני דורש התנצלות פומבית והצהרה שזאת הפעם האחרונה שאתה מבקש ממני נושאים!!!

אפילו הערכה על המאמץ לא קיבלתי ממך!!! אבל כמו שאני אומר תמיד( אומרים את זה בערבית אבל אני יודע שלא תבין אז אני אכתוב את זה בעיברית:D): "כל העולם מים, והראש של ה"כושי" שלי סלע, איפה תשב?" (ד"א הוא באמת כושי גדול אז אל תנסה לעשות אותי...:D )

אה ואם יש לך קושי בקבלת הומור ציני ועוקצני אז.....:lol: :lol:

בכל זאת זה האשכול שלך אז מחכה לנושא אחר מקדונלדס לא מעניין תן משהו מצחיק שאפשר לפתח...

סומך עליך שתפיל אותי כמו קודם (מצחוק... :D )

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק, תודה רבה על הזכות שנפלה בחלקי לשאול שאלות ייחודיות, הבעיה היא שיש לי המון מה לעשות בחיים האישיים שלי ולכן אני מגיע לפה פחות בימים האלה. אין לי בעיה אם מישהו רוצה להשתמש בשאלות שלי, בתנאי שהם ינצלו אותה בחוכמה, כמובן! :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק

יש כאלה מין כדורים קוראים להם

ר-א-ט-ל-י-ן !!!

תקח כמה ותירגע

:)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
...מצטער להודיע לך שנדבקת בפריקניזציה...

ferro - כל הכבוד, ביטוי חזק!!

SHIT - אני מאמין שאני אישית ציטטתי את הומר -

אני זזתי לאניוורסרי שלי!! ווהו!! (עם הידיים באוויר כמו הומר סימסון... אם לא ראיתם, קשה לדמיין...).

רואה....

ד"א, הסמל של מקדונלד'ס, מתחלף,לפחות נכון לעכשיו, רק באנגלייה או רק בלונדון... הם מנסים לעשות שינוי תדמית, אז הם משתמשים בבריטים כשפניי ניסיון... (כמו שהצרפתים היו עושים פעם...).

ופריקי אתה לא יודע את התשובה למה זה ככה? כי נקניקיות לא מגיעות בחבילות של שמונה הם מגיעות בחבילות של 15

אני לא יודע מה הולך עם החבילות נקניקיות שאתה קונה... אבל נקניקיות (נורמליות) מגיעות בחבילות של 10 או 20, לא יודע איפה מצאת של 15, אני אף פעם לא ראיתי... תגיד, כשאתה קונה נקניקיות, האם האריזה פתוחה? (מה שעובר ללמון-גראס בראש עכשיו: "אריזה?!?!? מה ז'תומרת?? זה אמור לבוא באריזה??") כן זה אמור...

בכל מקרה הלחמניות של הנקניקיות באות באריזות של 8, כך שגם אם הנך אדם "גרגרן" (כמוני...) ותרצה לשים 2 נקניקיות בחבילה, כדיי שמספר הלחמניות יתלאים למספר הנקניקיות תצטרך לקנות מספר רב של חבילות מכל מוצר... ולכן התשובה שסיפקת כלל לא מספקת ואף שגוייה!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב וכעת לפינת ה"פיתרון היצירתי":

בפינה זו אציג בעייה אמיתית מחיי היומיום, ואבקש ממכם הצופים בבית, להציע רעיונות מקצועיים או חובבניים, מעניינים ולא משעממים, מועילים אך לא בהכרח, והכי חשוב יצירתיים לפתרון הבעייה.

תציאו משהו שייצחיק את שאר המשתתפים...

את הצעותייכם ניתן לשלוח לת.ד. 225186 רחוב רפי, גינת ההפתעות. או לפרסם באשכול...מה שבא לכם... (שימו לב - הודעות שישלחו לת.ד. הנ"ל, ייתכן ואף קרוב לוודאי, שלא יתקבלו...).

אז ככה, לבעייתי -

תרנגול מטומטם עלה על העץ בגינה ולא מוכן לרדת. (למי שתוהה - תרנגול מטומטם, זה שמו של החתול של השכנים שלי.) השאלה שלי היא איך לעזאזל אפשר להוריד אותו משם?? יש לציין (למי שזה לא נראה לו ברור מאליו...) החתול מטומטם!!! (כאילו דההה...) מה לעשות???

השכנה שלי מחרפנת אותי: "תעזור!! תוריד אותו!! תרד מתוקי..תרד... מיאו (זו עדיין השכנה מדברת)..מיאו...בוא אליי..מיאו..." חולת נפש? כמובן!! אז מה אני עושה כדיי להוריד אותה מהגב שלי??? ואותו מהעץ...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אהה

לעשות עם הידיים באוויר זה לא ממש ציטוט

או שכן אני לא ממש יודע...

בנוגע לשאלה אני חושב שהתשובה די ברורה מאליו

לך לאולם הבאולינג השכונתי שלך ובלי שהם ישימו לב תגנוב להם את כל הכדורים

ואז תלך הביתה ויהיה לך המון כדורים של באולינג, מה תעשה עם המון כדורים של באולינג אתה שואל?

מאיפה לי לדעת? תשחק איתם גולות, תנסה להעמיד אותם אחד על השני וליצור את מגדל כדורי הבאולינג הכי

גדול בעולם, תצבע כדור אחד בצבעים של כדורגל ותזרוק על מישהו לראש, אתה יודע דברים מצחיקים.

ובקשר לחתול? עד אז הוא כבר ישתעמם וירד לבד והנה הבעיה נפתרה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יפראייר אתה מפספס את המשחק הכי כייפי בעולם 0אני אישית לא שיחקתי רק ראיתי... האחריות על חבר שלי!!!:D )

אתה משיג רובה אוויר ומתחיל להפציץ את החתול עד שהוא יורד הוא יקפוץ מענף לענף וינסה להסתתר עד שבסופו של דבר הוא יקפוץ למטה וזהו

עכשיו תדמיינו שאתם רואים את כל אגודות צער בעלי חיים רודפים אחריי עם אלות, ברזלים, שרשראות קוראים לי בשמות כאלה ואחרים (בכל זאת אני לא אקלל את עצמי!!)מגישים תביעות על התעללות בבעלי חיים... אך איזה זמנים יפים אלה היו.... היום אני בועט בחתולה אף אחד אפילו לא טורח להגיב איפה אתם?

בכל מקרה אני בטוח שזה יהיה פתרון מושלם!!

ועכשיו ברצינות שתשים אוכל שהחתול אוהב למטה עם הרבה ריח במילה אחרת מהביל (מקווה שאתה מבין מה זה אומר :D ) וזהו עד הלילה הוא יסיים את הסיר ולא יהיה לו כוח לטפס תתפוס אותו ותכניס אותו הביתה...

ביי ביי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הציטוט הוא לא הקטע עם היידיים האוויר!!! זה הקטע של הדמיון! הציטוט זה ה-"ווהו!!!" וכאן אתה אמור ל-ד-מ-י-י-ן את זה....

פירושים להידיוטות:

מהביל = מעלה אדים

אבל נסתפק בביטוי זה ע"מ להעביר את המסר (שהועבר בהחלט...)

דרך אגב, לא פתחתי מילון לבדוק מה זה!!! (אני בידיוק אחריי פסיכומטרי...).

רעיונות ממש נחמדים... אבל אני חושב שקצת לא פרקטיים...

1) אין לי אולם כדורת קרוב.... ולסחוב את הכדורים מעיר אחרת לכאן....

2) אסור לי להחזיק רובה אויר מאז התקרית ב-99.... אספר עליה בהרחבה אח"כ אם תרצו...

3) מי יבזבז אוכל על החתול המטומטם הזה??? (חוץ מזה עם מעלה ריחות ארומה משגעת לאוויר, קרוב לוודאי שאני לא חזיק מעמד ואבלע אותו מבלי למצמץ....מממממ......סיר מהביל...נאם..נאם....).

האם מישהו יוכל לעזור לי עם רעיונות נוספים יצירתיים גם כן??

תודה מראש, גיבור העל הלא יוצלח שלכם,

פריקזויד!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק תגיד מה נעשה איתך?

טוב בכל אופן אתה לא קיבלת את הבחור החדש כמו שצריך אני מבקש שתעשה זאת בהקדם כי אתה פשוט מאבד נקודות במוניטין!!!! :D

דבר שני בוא נראה לגבי החתול המטומטם בד"כ גיבורי על יכולים לעוף לא? אתה בטח לא מהגיבורים האלה...

טוב בוא נחשוב על משהו אחר.............. אה תביא אמסטף מטורף ושים אותו מתחת לעץ ככה השכנה תפסיק להטריד אותך היא לא תתקרב לעץ ולך ממש גם לא איכפת אם החתול ירד או לא אז פתרנו את הבעיה!!

מקווה שעזרתי.... :D

ביי ביי

נערך היום על-ידי lemongrass

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זרוק את השכנה גם על העץ...

זה לא היה קשה מידי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תכרות את העץ ותתפלל שהוא יפול על השכנה...בקשר לחתול...אם הוא אכן מטומטם הוא ישאר על העץ ולא יברח..וימות-לא נורא, מטומטם אחד פחות...

אם הוא יברח וירד..אז הוא הוא לא מטומטם והוא לא שייך לאשכול הזה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו עכשיו אתם מדברים!! אלו רעיונות מציאותיים יותר.....

דרך אגב, (למי שלא יודע) אני לא בידיוק עף, אני רץ אם היידיים מושטות קדימה ועושה "וווווששששששששש........... וווווששששששששש......." (צלילים של גיבור על בטיסה...) לא ראיתם פריקזויד???

אבל זה גאוני!! אפשר לשלב בין הרעיונות....

אשכנע את השכנה שלי שיש לי פיתרון, ושאני צריך עזרה. בעזרתה אגנוב את כל כדוריי הבאולינג מהאולם הראשון שאמצא, ואביא אותם לכאן, לאחר מכן אגיד לה לחכות מתחת לעץ ולקרוא לתרנגול מטומטם שיבוא אלייה, ובזמן שהיא עושה את זה אשחרר את האמסטף לכיוונה, ובשעת צרה זו ארוץ ל"הצילה" ואזרוק אותה אל על על העץ כדיי שהאמסטף לא יתפוס אותה, וכאשר תהייה למטה אקשור את האמסטף מתחת לעץ ואביא את המסור החשמלי!!!

העץ נופל, תרנגול מטומטם והשכנה ימותו ועם קצת מזל והרבה מנעולים (כדיי שלא יוכל לברוח...) העץ ינחת על האמסטף כדיי שלא יפריע לי לאכול את מה שנמצא בסיר המהביל שהכנתי מבעוד מועד....

גאוני אני אומר לכם!!!

תודה רבה, אני הולך לעשות את זה!! מיד אחריי שאברך את הצ'ונג החדש... (למי שלא הבין מה זה... חכו לצבא... או שתשאלו את שיט...).

ד"א חשבתי שזה יהיה מפתיע אם אתן פתאום הודעה קצרה בלי הטקס...

טוב כנראה שלא...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אהה שכחתי... הכדוריי באולינג...

הם למקרה הביזארי שמישהו מהצוות ישרוד את כל הסיפור.... אז יגיע זמן הסקילה...!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים