Freakazoid

אשכול הפיטפוטים של פריקזויד...

Recommended Posts

אני אשלך מישהו שישגל אותך!!! ;)

ווואי...אני רוצה לראות את זה!

אפשר לצלם לפורום סקס? אני בטוחה שיאהבו...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תראה אני ממש לא בקטע של הומואים ואף פעם לא ניסיתי אבל אני אעשה איתו הסכם הדדי הוא יתפשט ואני אתפשט....

אבל עד כמה שנראה לי אחרי שיראה את "שחורי" שלי הוא פשוט יברח מהפחד!!! ( אתה יודע עשר אינצ' יכולים להפחיד כל בחורה שלא נדבר על גבר!!!! :D :D )

(וכן "שחורי" מה אתם צוחקים תימני שחור ,יפה, חטוב ושרירי פשוט מדהים.... חולה עליו!!! :D כאילו לכם יש כינויים יותר יפים <_< )

בכל מקרה לגבי השלישיה זה בוטל מגיעות בסוף רק שתיים :( (השלישית במחזור אוףףףף)

תגידי פיזו זה נכון שיזיזות מתאהבות בך באיזה שהוא שלב? חבר שלי אמר לי ואני לא יודע אני חושב שיש לי מישהי כזאת בזמן האחרון היא מתקשרת הרבה וזה לא רגיל אף אחת מהן לא מתקשרת ככה, את יודעת מתקשרים כשרוצים לא מעניין מה אני עושה ולמה ואם מצאתי חברה או לא.... היא טורחת לדבר איתי על זה וזה מציק... (זה לא קשור למה שכתבתי קודם זה קטע רציני לרגע...)

אודה על התשובה ואפשרי גם לקבל אותה בפרטי ואפילו לפרסם אשכול בפורום המתאים אבל מכיון שאין לי כח או עצבים אז.... ;) אפשרי מאוד גם לא לקבל בכלל תשובה כמובן...

אה לגבי הצילום זה לא יילך אני לא מיצטלם התמונה האחרונה שהצטלמתי הייתה כשהייתי בן 10 והיום אני 14 שנה אחרי אז הם לא כל כך עדכניות בלשון המעטה... ולעשות עדכניות פשוט בלתי אפשרי!!!! (אני מפחיד את המצלמה!!!)

מצטער שביעסתי את הפורום שלך :D

אני מבטיח לנסות לספק חומר אחר לפורום שאני בעצמי אצלם סבבה?

מה אני לא אעשה בשביל פורום סקס.... :blink:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו על כמה דברים אני צריך להגיב...

זה השיר תנתתח אותו !!!!

אם תרצה אני יקליט את עצמי שר אותו ואני ישים...

אם אתה יכול, אז תעשה את זה... אני ממש לא מבין מה זה השיר הזה.... איך שרים אותו? ומה זה העלייה והירידה...

מה קרה לשיריי ילדים של פעם?? הא? "אל המעיין (אל המעיין) בא גדי, בא גדי קטן...." או "אני יושב בכלא 6 (לא הלהקה...) יושב יושב ומח...." אהה השירים של פעם...

פריק ...

אתה מלך!!

אני מעריץ אותך... (אפשר חתימה ?)

תודה!! כמובן!! הנה:

"פריקזויד"

(אין לשים על ש'יקים!!!) תהנה....

רק אם אפשר, עיניין אותי למה?? מאיפה זה בא לך פתאום??

למה לעזאזל שאני ארצה לראיין את מירב מיכאלי?

יש לה חזה יפה...

יש לה שיער יותר יפה מלרבקה.

רבקה בת 70 בערך...

אם במקרה היא לא תפסיק לדבר, תוכל להוריד לה כאפה מבלי לקבל תלונה במשטרה על הלקאת אישה זקנה...

חחחח איזה הומו יעל בר זוהר!!! נו באמת אל תגידו לי שהיא לא שווה.....

ומה עם התמונות של מאיה בוסקילה????

לא נגיד לך...

דרך אגב, תפסיק לקרוא!

היא לא כזאת שווה....

אתה יכול שוב לקרוא...

לצערי התמונות נשארו אצל מיה בזמן שאני וצ'קי, הצלם שלי, ברחנו על נפשותיינו....

הנגטיבים נעלמו בתאונה מוזרה.... צ'קי אמר שהנגטיבים, נשרפו במדורה שהוא עשה מאחוריי האולפן... לא הבנתי ממש איך זה קרה? מתי? ואיך אני לא שמתי לב לזה?

בכל מקרה אין תמונות....

אבל עד כמה שנראה לי אחרי שיראה את "שחורי" שלי הוא פשוט יברח מהפחד!!! ( אתה יודע עשר אינצ' יכולים להפחיד כל בחורה שלא נדבר על גבר!!!!  )

(וכן "שחורי" מה אתם צוחקים תימני שחור ,יפה, חטוב ושרירי פשוט מדהים.... חולה עליו!!!  כאילו לכם יש כינויים יותר יפים  )

מה?? אני לא מאמין שלא ידעתי.........

תגידו, אתם ידעתם שיש כזה דבר כלב תימני.........? שחורי זה שם סבבה לכלב שחור ושרירי....

תגידי פיזו זה נכון שיזיזות מתאהבות בך באיזה שהוא שלב? חבר שלי אמר לי ואני לא יודע אני חושב שיש לי מישהי כזאת בזמן האחרון היא מתקשרת הרבה וזה לא רגיל אף אחת מהן לא מתקשרת ככה, את יודעת מתקשרים כשרוצים לא מעניין מה אני עושה ולמה ואם מצאתי חברה או לא.... היא טורחת לדבר איתי על זה וזה מציק... (זה לא קשור למה שכתבתי קודם זה קטע רציני לרגע...)

אודה על התשובה ואפשרי גם לקבל אותה בפרטי ואפילו לפרסם אשכול בפורום המתאים אבל מכיון שאין לי כח או עצבים אז....

תקשיב, בקטע רציני זה, לדעתי, תחליט אם אתה מעוניין שהיא תהייה יותר קרובה אליך.... אפילו אם זה בתור ידידה. אם כן תגיד לה, אם לא , תפגשו או שתצלצל אליה, ותשאל אותה מה היא חושבת/רוצה.

זאת העצה שלי!! אני דוגל בכנות! דרך אגב גם שנייכם רוצים להתקרב, והיא עושה את זה בדרך בעיתית, שמציקה לך, אתם יכולים לדבר על זה, ולהסכים שלא לעשות את הדברים האלה יותר.

אני מבטיח לנסות לספק חומר אחר לפורום שאני בעצמי אצלם סבבה?

מה אני לא אעשה בשביל פורום סקס.... 

סקס מול מצלמה עם בחור ש-IFM שלח אליך....

פיזו' דארלינג (אני מנסה להכניס קצת קלאסה לאשכול.......), האם הנתונים על מיה שנאספו וניתנו סיפקו אותך? האם הראיון עבר בצורה מעניינת? האם יש אילו תלונות??

טוב אני מצטער אבל אני מחוק מעייפות... חזרתי עכשיו מאיזה מועדון, ואני נרדם על המקלדת..... לפעמים אני מוצא את המחשבה נודדת ואת הראש נהייה כבד....ואז...אנ....דגכש'ננחללללללללללחננננננננננננננננננננננננננחחסבבבבבב...... הההההא? מה הולך פה??? אוי נרדמתי שוב על המקלדת....

טוב אני זזתי לישון, נדבר מחר!

לילה/בוקר טוב לכולם!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
מבטיח לנסות לספק חומר אחר לפורום שאני בעצמי אצלם סבבה?

מה אני לא אעשה בשביל פורום סקס.... :blink:

יאאאאללללללההההההה למה אתה מחכה??!! קדימה להשקיע בפורום! אם לא...יהיה לך עסק איתי..וזה משהו שמממש אבל ממש לא כדאי לך לעשות!

יש מצב שהיא התאהבה בך...אולי הראת קצת יותר מידי סימנים חמים בעת המשגל (אני משתמשת במילים קצת גבוהים כי זה לא פורום סקס) יותר ממה שהיית צריך? תמיד צריך לדעת לשמור על פרופורציות בקשר יזיזותי..וזה אומר שתקיימו יחסי מין בכיף ואז באיזה שיחת טלפון תספר לה על בחורה אחרת שפגשת וקיימת איתה יחסי מין (גם עם זה לא נכון..מי תרצה אותך?)-ככה היא תישאר שפויה ולא תשלה את עצמה שיש מצב שאתה תתאהב בה ושהיא מיוחדת..כי כמו שאתה איתה אתה גם עם אחרות (כמו שכבר אמרתי..למרות שזה לא נכון....).

במצב העכשווי אתה בהחלט צריך לדבר איתה ולאמר לה שאתה מרגיש שהיא מתחילה להיקשר ושלא כדאי לה כי לא יצא מזה כלום...

דרך נוספת ויותר כואבת (במידה והיא ניקשרה כבר) היא לאמר לה בזמן שיחה את מה שאמרתי בהתחלה..יכאב לה לגלות את האמת..אבל האמת כואבת...בהצלחה!

פריקי, הראיון עם מיה היה מוצלח..אבל איפה התמונות לעזעזל?! מה אתה שווה?! בלי תמונות...אתה מפוטר!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

"שחורי"????? לא מספיק אתה ששחור אז אתה קורא גם לו שחור... למה אתה מספר לו את זה?? תשמור את זה לעצמך. הוא יעלב חבל...

ותקשיב שתתחיל להתאהב בך מה קרה. אתה יודע איזה כיף זה שבנות אחריך נכון.. אז למה לא תן לה שתעשה חיים..

ומקסימום אם אתה לא רוצה תשלח לה את הקלטת של האקט המיני של ומי שישגל אותך. תאמין לי היא כבר לא כל כך תאהב אותך. חחחח

ופיזולינה איפה הפורום סקס הזה???

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נראה לי עשיתם שיא של כמה מילים אפשר לכתוב באשכול אחד..

משוגעיםםם *במבטא של דודו טופז*

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה זה הפירסומיות הזאת לפורום סקס??? זה האשכול שלי ואני לא מוכן למסחר אותו!!!! לא יהיו פה פרסומות!!!!

~פורום סקס אתר ליונטוורק~

http://www.lhnet.co.il/modules.php?name...ms&showforum=44

פתוח כל השבוע.....

[אם אתה מתחת לגיל 18 הכניסה לפורום אסורה עליך!!! (אנחנו יודעים שאה לא בן 18 אז אל תנסה לעבוד עלינו.....)]

לפרסום מודעות באשכול אנא פנו ל"אשכול הפיטפוטים של פריקזויד, ת.ד. 550204 ת"א".

"אשכול הפיטפוטים של פריקזויד, פרסומת קטנה, הרבה כסף....."

טוב עשיתי בירורים עם צ'קי בקשר לתמונות,

לא הבנתי מה קרה עם הנגטיבים, אז שאלתי אותו מה בידיוק קרה שם אז הוא התחיל למלמל ע"כ שהוא היה רעב אז הוא עשה מדורה מאחוריי האולפן כדיי לבשל משהו, והוא ידע כמה הנגטיבים חשובים אז הוא לא רצה להשאיר אותם לבד, אז הוא לקח אותם איתו.... אז הוא מספר שבמן שהוא יושב ליד האש בא נשר גדול(!) נוחת ליד הנגטיבים (שצ'קי הניח בצד) תפס אותם ועף....

צ'קי כאמור הבין את חשיבותם של אותם נגטיביים ולכן לא הסכים לתת לנשר לגנוב אותם אז הוא לקח אבן גדולה וזרק על הנשר.... הוא פגע בו! הנשר התחיל לצנוח לאדמה כאשר הנגטיביים בטלפיו, צ'קי שמח יש הצלתי אותם!!! ואז הנשר נפל לתוך המדורה, והכל נשרף....

וככה זה קרה....

אני לא מבין כל כך איפה הנשר אם כך..... אמורה להיות גופה...

צ'קי אמר שהוא היה רעב אז הוא אכל את הנשר!!! ושהסנאים אכלו את העצמות....

ממממ....זה נשמע לי ...................הגיוני!! OK! עכשיו הכל ברור!!! בעצם כמעט הכל... איפה אני הייתי בכל הזמן הזה... ולמה אין סימנים למדורה מאחוריי האולפן....? אהה כנראה ישנתי והגשם שטף אותם.... כן, כן, זה בטח מה שקרה....

טוב, אז עכשיו כולנו מבינים שזו הייתה תאונה מצערת, מעשה של כח עליון שלא הייתה לצ'קי שום שליטה עליו...

ופיזו' את לא יכולה לפטר אותי.... זה האשכול שלי!!! שלי, שלי, ולא של אף אחד אחר!!!!!

אף אחד לא יכול לגעת בי בתוך ממלכתי הקטנה!!!! האהאהאהאהאהאאהאה......(צחוק של הרשע שניצח - דימיון).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סבבה אם ככה אז אתה חייב לנו פיצוי

צילומים של סלאבית אחרת מזה לא פיר...

יש לך 30 שניות לחשוב ולצאת למבצע!!! אם אתה לא רוצה להיות מפוטר!

צא

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא שם עליכם ז.........אהה....קצוץ!!!

אני לא חייב כלום!! אני התחייבתי להביא תשובה לשאלה אם היא הצטלמה בעירום, ובדרך התחייבתי לנסות (רק לנסות) להשיג ראיון!!! שדרך אגב השגתי....בערך....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אבל לא הבאת לנו תמונות!

לכן עכשיו תצטרך להשיג ראיון עם..אמממ...ריטה?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

איכס!! לא מוכן ריטה.... גועל.... יאק... למרות שיש לה אחלה חזה....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק

תודה אני ישים את החתימה שלך בחדר שלי וימסגר את זה...

חוץ מזה..

האשכול הזה מתחיל להדרדר..

תעורר אותו עם איזה ראיון חדש..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תעורר אותו אתה עם איזה ראיון.... למה אתם לא מראיינים אף אחד???

ולמה אף אחד לא שואל אותי שאלות?? אני מלא בתשובות כמו שהירח מלא בחורים...

וחוץ מזה, כפי שאמרתי אני עובד עכשיו על ראיון עם דמות ציבורית חשובה ביותר שכולנו מכירים ואוהבים... כנראה שהראיון יועלה לאשכול מחר....

ביינתיים אני רוצה לספר לכם משהו רציני, אתמול הייתי במועדון בתל אביב, זו הייתה מסיבת מוזיקה שחורה, חברים שלי מפיקים את המסיבות שם, ולא נעים להגיד אבל זה פשוט מסיבות ראפ לצפונבונים.... זה היה כזה גרוע... זה ממש כאילו אנשים באים לשם כדיי לראות את הצל או את אילן בבילון... או סתם כדיי להגיד "אני אוהב ראפ...". סתם שירים... הדי ג'יי פתיחה/סיום (יש שניים, העיקרי מתקלט באמצע הערב) היה כזה גרוע! יש לי דיסקים שרוטים שמעבירים שירים יותר טוב ממנו.... ואני לא צוחק! בקיצור ממש לא נהנתי... הם חתכו שירים אחריי בית אחד.... זוועה!! פשוט זוועה!

בכלל כל המועדונים של מוזיקה שחורה התדרדרו בשנה האחרונה... כבר לא כיף שם... אנשים לא יודעים לרקוד... באים עם כובע וחושבים שהם קולים... זה פשוט עצוב....

זהו...זה סתם ישב לי על הלב....

אם מישהו רוצה להגיב על זה או משהו, אתם מוזמנים. גם אם אתם רוצים להציע פיתרון אפשרי למצב הזה.... אני פתוח להצעות....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ואוו אתם כותבים הרבה.... (GsxR1000 כן אנחנו כותבים הרבה.... :D )

לא הייתי פה כל הבוקר והצהריים ואתם כבר הרצתם פה קטעים... ( נחשו למה באמת... בכל זאת שניים על הבוקר ביחד זאת משימה קשה אבל כמו שאני אומר שככה יהיה לי קשה כל החיים... :D:P )

ולעינייננו פיזו מה שבטוח אני לא הולך להתעסק איתך בכל זאת עוד צחי יבוא ויתן לי מכות... :D

ויש לי בעיה עם צילומים הן מסרבות (למרות שהבטחתי אנונימיות מוחלטת וטישטוש פנים אבל זה לא שיכנע) בינתיים, אבל עדיין לא אמרתי את המילה האחרונה... :D

וזה בשבילך פריקי

דרך אגב גם שנייכם רוצים להתקרב, והיא עושה את זה בדרך בעיתית, שמציקה לך
לא אני לא רוצה איתה מערכת יחסים חוץ מל*** אותה!!!! היא מושכת לכיוון הזה (ופיזו ענית לעיניין ד"א תודה) אני בחלום לא אמשוך לזה ברגע שהיא מוגדרת כיזיזה אצלי היא בחיים גם עוד עשרים שנה לא תהיה חברה או אישה שלי הבנו? תראה אני מאוד מחובר לרגש בקטע הזה אבל הרגש חייב להופיע לפני המעשה כי אם אני עושה לפני הרגש אני מנשק לשלום את הבחורה כי חברה שלי היא לא תהיה !!!!

כי מה שקורה זה שאם אני עושה אותה לפני שאני מרגיש אליה משהו אני מאבד כל תחושה כלפיה...

תראה אני אסביר ככה חברה האחרונה שלי שכבתי איתה אחרי שבוע בלבד זה הוציא את החשק ממנה בשניות וכמו שהבנת זה החזיק שבוע בלבד לפניה הייתה מישהיא שהייתי איתה שנה וחצי ולא נגעתי בה ואז זה קרה ונשארנו עוד שנתיים ביחד אח"כ (היא כמובן זרקה אותי אז זה נגמר....)

בכל מקרה התקבלה ברוב קולות (אני שני היזיזות ושחורי כמובן) ההחלטה להפסיק לאלתר את הקשר עם הבחורה כי היא תפגע (ושוב תודה פיזו...) אז עדיף פגיעה כזאת מאשר פגיעה יותר קשה אח"כ תודה לכל נותני העצות (כולנו מודים לכם :D )

בכל מקרה לאחר שפתרנו את הדילמה ifm מה קורה? הכל טוב? נו איפה הוא? (אני כבר הזמנתי אמבולנס עם רופא מומחה שיתפור לו את הרקטום בחזרה אחרי ששחורי יטפל בו.... <_< )

אה ופריקי כן אמסטף עצבני מה שנקרא בן לאדן קטן... :D

טוב לאחר שמיצינו את העניין של שחורי עם הבחור של ifm וכמובן הסרט שיגיע...

נפנה לנו לנושא אחר פריק מה שלום תושי? ממש התעלמנו ממנה אחרי האניוורסרי שלכם... <_< !!! (היא מסוגלת ללכת? אתה יודע שרק סופרוומן מסוגלת ל*** עם סופרמן ואתה גיבור על אז.... :D למרות שאצלך הכח מתבטא באי שפיות לא? היא עדיין איתנו? מקושרת לכדור הארץ? :P )

ומה עם אמא עדיין מפריעה בחפוזים? :P:lol: תגיד לי בנאדם איך היא מצליחה לעשות לך את זה? (נראה לי שבגלל שהיא אמא של "מאסטר פריקזויד" יכול להיות שיש לה כוחות על טבעיים גם והיא רואה דרך הקירות מה אתה עושה בחדר ובאה להפריע באמצע כדי לבעס.... :D ) משתתף בצערך אחי... באמת!!! :lol: :lol: איזה רע אני....

אבל כדי לא לבעס אני אספר על קטע שלי הייתי עם חברה במיטה אמא שלי דופקת בדלת שואלת אם רוצים לאכול לא עניתי ותדמיינו צהריים חם חדר סגור אין שמיכה וכרית כלום מיטה חשופה לגמרי ואז אני מקבל עוד דפיקה בדלת לא מספיק לענות ואז אני שומע מפתח בדלת ופתיחת דלת שלא השאירה מקום לזוז אני קופץ היא קופצת ואין מה לכסות רק אני והיא ערומים (כמובן גם "שחורי" שלי ו"טינקרבל" שלה... כמעט שכחתי את תלמה ולואיז היפים... :D ) ואמא שלי במן הלם של דלת פתוחה מבט אל שחורי במה לעזאזל הולך פה... ותוך כדי מלמול של " אהה חשבתי שאתם ישנים...." ואחרי שתי שניות שנראו כמו נצח אני אומר לאמא שלי שתסגור את הדלת היא במין תזמון של מטריקס (דימיון) והדלת נסגרה כמובן חברה שלי ואני מתלבשים במהירות אנחנו נכנסים למטבח לאכול ואני נותן מין קריאה "לא מדברים על זה!!!" אז אמא שלי אומרת אל תדאג אני לא אומרת כלום... אז אני אומר לה שלא תדבר על זה גם עם אף אחד!! התיישבנו לאכול והיא מדברת לה בטלפון עם אבא שלי ומה אני שומע שהיא אומרת לו בשקט... "אני חושבת שיש לילד בעיה יש לו ממש גדול !!!" אני כמעט נחנקתי עם האוכל בפה.... חברה שלי ברחה מהבית ואני דופק צעקה לאמא שלי והיא עונה מה לא אמרתי כלום!!! אבא זה במשפחה!! ואתם יודעים את ההמשך כל המשפחה יודעת וצוחקת עלי במשך תקופה ארוכה וכנ"ל החבר'ה ואף אחת לא מתקרבת אלי הביתה כי יש לי אמא שלא רואה בעיניים!!!

אחרי הקטע הזה .... זאת היתה תקופת היובש הכי ארוכה בחיים שלי..... הייתי בן 16 אז פריק זה לא נחשב!!! :P:lol:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עצום!!!

וואו למון, זאת ההודעה הכי טובה שלך עד עכשיו!!!

הפלת אותי!!!

יש לך כישרון מעולה אחי... אתה צריך לכתוב ספרים עם הדימיון הזה.... ;)

סתם אני משתעשע... היה סיפור ממש מצחיק!!

ועכשיו גבירותיי ורבותיי,

הראיון לו חיכינו כולנו,

ראיון עם הדמות הציבורית הגדולה, שכולנו מכירים!! שכולנו אוהבים... (או לפחות חלקנו...).

אני יודע שרובכם מתים אבל מתים כבר לדעת מי זו אותה דמות מפורסמת...

ועכשיו זה הזמן....

המרואיינת היא לא אחרת מאשר...........

פיזולינה, מנהלת פורום סקס!!!!

כן, כן!! הצלחנו להשיג איתה ראיון למרות לוח הזמנים העמוס שלה, וכל מה שהיה צריך זה כמה אזיקים ואותי בביקיני....(וכמובן את ההבטחה שאתלבש אם היא תסכים...).

יש לציין שהראיון בוצע כולו דרך התכתבות בהודעות פרטיות והינו אמיתי לחלוטין!! בידיוק כמו כל שאר הראיונות שהיו בתוכנית...

ואם כן לראיון:

הנה 5 עובדות דביליות (ולא ממש מעניינות) שפיזו' החליטה שאתם צריכים לדעת עליה:

1) אני בחורה! תפסיקו לאמר לי "תודה אחי", "אתה אחלה אחי"..אתם לא רואים מתחת לסמל האישי שלי שכתוב מנהלת ולא מנהל?!

2) אני שוקלת 162 קילו שמתפרסים על 50 ס"מ..לא, לא התבלבלתי בתשובות

3) אני לא לסבית לא דו מינית וגם לא סטרייטית-עוד לא גיליתי מה אני

4) אהוב ליבי הוא צחי..מנהל פורום אימיול וספאמר רציני למי שלא מכיר

5) בהמשך ל-4: בגלל שהוא בוגד בי עם אמא של פריק, החלטתי לבגוד בו עם אבא של פריק...אממממ, אבל אל תספרו לו.

פריקזויד: אבא?? :blink: אל תיגע בפיזו' שלי!!!!!!!!! אה...אההה....של צחי.....:unsure:

פריקזויד: מה המקום שאת הכי אוהבת לבלות בו?

פיזולינה: המקום שאני הכי אוהבת להיות בו הוא מול המחשב באתר ליונטוורק...חיים אומללים אין מה לעשות.

פריקזויד: מה האוכל האהוב עליך?

פיזולינה: ווואי..ספגטי..אני אוכלת ספגטי כל יום פעמיים ביום - וזה אמיתי לחלוטין.

פריקזויד: מה את חושבת (ברצינות אבל...) על כל נושא הפסקת תוכניות נוסטלגייה כמו בנדי ופריקזויד, ועל כך שלא מחזירים אותן??

פיזולינה: אמממ..לאחר שהיכרתי אותך יש מי שישילים את החוסר...

פריקזויד: אויי את ממש מחמיאה לי...

מה לדעתך עליינו לעשות ע"מ שיוחזרו?

פיזולינה: כדי שיחזרו נצטרך קודם להיפטר ממך...(האם זה אפשרי?)

פריקזויד: כמובן!! כל מה שצריך זה המבורגר, רוטב שום טוב, ואת קריסטינה אפלגייט.... אוי לא!! גיליתי לכם את חולשתי היחידה!!

!!!!!DAMN U PIZO'!!!!!! DAMN U ALL

פריקזויד: פיזו' יקירתי, קראתי איפשהו שהכינוי "פיזולינה" שנינשא בפי כל, הינו למעשה עיוות שמך השני, שבו את משתמשת בעולם שבחוץ... התחקירנים שלי עבדו קצת ועלו על השיטה!! השיטה למציאת שמך השני הינה משחק אותיות... על כן השקיעו חבריי הצוות מעט (מאוד) מאמצים, ועלו על מספר גדול של אפשרויות לשמך, הם צימצמו את כל האפשרויות, לכ-5 עיקריות שבעיינהם נראו כשמות ההגיוניים ביותר ובעליי הסבירות הגבוהה ביותר להיות שמך! אלו הם השמות שעלו מהמחקר:

1) נזילה פוי...

2) וזלין יפה!

3) ליזי הנוף.

4) הפין ילוז...

5) יינזוף לה...

פיזו' האם אחד משמות אלה הינו שמך האמיתי? (אנחנו יודעים שכן!! רק תגידי איזה??)

איזהו שמך אנו שואלים?? (וגם מה עבר להורים שלך בראש????)

פיזולינה: ווואווו...איזה צוות מדהים יש לך...נעשים אינספור מחקרים לגילוי שמי ואף אחד לא מצא את התשובה...הצוות הגדול שלך פשוט גילה את התשובה......והיא מס' 3: ליזי הנוף....ועוד איזה נוף......

פריקזויד: כן, כן... אבל מה לעזאזל עבר להורים שלך בראש??? מה, הם "עישנו" באותה תקופה?? אולי הם אכלו ספגטי מקולקל...?

פיזולינה: אה....ההורים שלי זה כבר ראיון בפני עצמו...אממממ..בעצם הם גדולים עליך!

פריקזויד: :huh:

פריקזויד: אז פיזו' אני מבין שאת מנהלת את פורום סקס, תעני לכל הגברים על השאלה החשובה והנשאלת ביותר, שכל גבר שואל מאז שעלית לתפקידך כמנהלת - "מאיפה את מביאה את כל התמונות האלה????" הא??

פיזולינה: שאלה מטומטמת ביותר.....מהבית כמובן!!

פריקזויד: ואם כבר בנושא, בכמה מאלפיי התמונות שהעלת לפורום שלך, הופעת את בעצמך בלבוש חושפני כזה או אחר?

פיזולינה: אמממ.....כמו שאמרתי...זה מהבית...אז לא פעם ולא פעמיים - אבל אל תגלה לאף אחד זה סוד!

פריקזויד: אה? הא....אההה....כן...לא..אהה...לא אגלה.....סוד..כן.....אף אחד לא ידע....אל תדאגי.....

בכמה מהן הופיע צחי באותו הלבוש??

פיזולינה: באף אחת מהתמונות הוא לא היה....אההה.......לבוש....

פריקזויד: בכמה מהן הופיע.....אבא :( ...?

פיזולינה: שששש....מה אתה מגלה...הוא עדיין לא יודע שפירסמתי תמונות שלו...

פריקזויד: מעניין אותי לדעת, האם יש משהו שאני עלול לשאול או להגיד שיגרום לך ל...:

1) לקום ולברוח בצרחות.

2) לקום ולבעוט בי במקביל לשטף הצרחות.

3) להגיש תביעה משפטית.

כל אחד מהשלושה הנ"ל?

פיזולינה: אהה, למעש.....

פריקזויד: ...שמח לדעת שלא!!!

פיזולינה: חחח...על תשלה את עצמך! האמת היא שאני ידועה כמזוכיסטית...אני מכה את כולם..גם בלי סיבה..אני פשוט אוהבת להרביץ....

פריקזויד: ...אבל מזוכיסט זה אדם שאוהב שמרביצים לו....

פיזולינה: אהה.... טוב אז אני אההה.... סאדו...אהה....סדואיסטית!!! כן זה מה שאני...סדואיסטית!! בכל מקרה אני אוהבת להרביץ לאנשים...זה כיף!! רגע! למה חשבת בדיוק שצחי ברח לאמא שלך..?! חחח..חשבת בגלל שהיא כוסית?! חחח...טעית! זה בגלל (צחי אל תיקרא את זה) שהירבצתי לו! (צחי אתה יכול להמשיך לקרוא) חחח..עאלק אמא שלך כוסית....

פריקזויד: היי, היי, היי!! אמא שלי נראית טוב לגילה!!! במיוחד יחסית לאישה עם רגל מעץ....

טוב נחזור לשאלות שהכנו מבעוד מועד....

מה את לובשת כשאת ישנה?

פיזולינה: (צחי שוב לא לקרוא!) רוצה לבוא לראות...?

פריקזויד: אהה...?...אההה....אמממ....מ..מה...מה את לובשת כשאת בבריכה?

פיזולינה: (צחי עדיין לא לקרוא...) רוצה לבוא לראות...?

פריקזויד: אהה...?...אהה..אני....אמממ...מ..מה...מה את לובשת כשאת במקלחת?

פיזולינה: (ושוב צחי...עדיין לא לקרוא...) רוצה לבוא לראות? (צחי תחזור לקרוא...).

פריקזויד: אהה...?...אהה..תראי....אני מניח ש...היי!!! מי המראיין פה??? תפסיקי לענות בשאלה!!!

מה את לובשת עכשיו?

פיזולינה: תשאל את צחי.....

פריקזויד: ההא? או קיי.... צחי, מה אתה לובש עכשיו?? (למה אני שואל אותו?? זה ממש לא מעניין אותי...).

אם היית צריכה לרוץ 20 קילומטר עם סנדלים, איזה סוג סנדל היית נועלת?

אפשרויות:

1) סנדל רגיל של גלי.

2) סנדל שורש/הרים.

3) סנדל תנכי.

4) סנדל נשי ומהודר לארוחת ערב חגיגית.

5) אחר. (איזה?)

פיזולינה: הסיבה היחידה שבגללה אני ארוץ 20 קילומטר היא כדי לרוץ אחרי צחי...ואני לא אנעל אף אחד מהסנדלים שבאפשרויות, אבל אני עלולה להיעזר בכולם....אני אעזר בהם כדי להרביץ לצחי על שבגד בי עם אמא שלך!!!

פריקזויד: מממ.... וצחי חשב שאני מסובך עם אמא שלי.....

טוב ונמשיך עם השאלות שהכנתי מראש לראיון:

מעצם היותך בחורה, ברור שיש לך בובות בחדרך...

כמה בובות יש לך בחדר?

פיזולינה: תלוי למה אתה קורא בובות...

פריקזויד: המממ....

כמה מהן על המיטה?

פיזולינה: על המיטה אין בובות...אלא אם כן אני מזמינה אותן...

כמו שאמרתי...

פריקזויד: ההא ההא.....

אם אחת הבובות תברח מהחדר שלך באמצע היום כשאת לא בבית, האם תשימי לב?

פיזולינה: בטח שאני שמה לב...או לפחות היו דואגים ליידע אותי....ואז אני אעדיף למות...! מהבושה......

פריקזויד: מעצם היותך בחורה, ברור שאת נוהגת כמו אחת....

כמה מכוניות "דפקת בחייך"?

פיזולינה: אף אחת...אני לא נוהגת...ולפני שתשאל...יש לי רישיון. ועכשיו אל תשאל אז למה אני לא...כי אין לי כוח לענות...כן, כן, גם אם תתחנן.

פריקזויד: אין לך מה לדאוג... השאלות כאן מוכנות מראש....אני לא יכול סתם לאלתר ולשנות שאלות.... אז נמשיך,

כמה מהם נדפקו בזמן שניסית להחנות ברוורס?

פיזולינה: כמו שאמרתי זה לא קרה...אבל אם זה כן היה קורה, אני בטוחה שהם היו נהנים מכל רגע...

פריקזויד: אם מישהו יחליף את המכונית שלך באמצע היום כשאת לא ברכב, במכונית מדגם אחר אך עם אותו צבע, האם תשימי לב?

פיזולינה: דגם?? מה זאת אומרת דגם???

פריקזויד: המממ.... כמובן....

ולשאלות האחרונות של הראיון:

איך היה הראיון?

פיזולינה: משעמם ומייגע!!

פריקזויד: מה את חושבת על המראיין?

פיזולינה: לא הרבה...רק שהוא: מפגר, מטומטם, הומו, דפוק, שרוט, הומו, פסיכופט, אידיוט, , הומו, אהבל, סתום, הומו, חטטן, פריק, הומו, משוגע, מתוסבך, הומו, אומלל, מסכן, הומו, מטורף, תינוק, ילדותי, הומו כבר אמרתי?

פריקזויד: ההא...מעניין.... אז אם כך האם היית ממליצה עליו לרשתות טלוויזייה קטנות?

פיזולינה: בטח!......שלא!!

פריקזויד: האם היית ממליצה עליו לרשתות טלוויזייה גדולות?

פיזולינה: נראה לך?! מה חסרים אנשים מוכשרים בעולם?

פריקזויד: האם היית ממליצה עליו לחברות?

פיזולינה: כן למה לא....אם הן אוהבות הומואים... בכיף אני אומרת....

פריקזויד: מעולה!! אז מה את עושה הערב?

פיזולינה: עושה מסיבה לכבוד סיומו של הראיון הדפוק הזה..אה...כמובן שאתה לא מוזמן!

רואים?

היא רוצה אותי!!!!

טוב, אני רוצה להודות לפיזו' על ראיון מעולה!

וזוכרים שהתלוננתם על הקטע עם התמונות.... (שדרך אגב אני מתחיל לחשוד שצ'קי שיקר לי ושכל הסיפור על איך הנגטיבים נהרסו היה שקר אחד גדול ומטורף.... אבל אני לא בטוח...)

רציתם שאעלה לכם תמונה או שתיים של סלבס....

אז קבלו אותן:

צונזר תמונה של כוסונית על של הפורום פיזו'

והנה עוד סלב...

צונזר תמונה של כוסון על בשם רון

ביקשתם קיבלתם.....

והכל באשכול הפיטפוטים של פריקזויד....

נערך היום על-ידי רון המוצהבב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק זה היה גדול!!!!!!!!!!

אין מילים בפי

חכה רון ופיזו יתעוררו ויגיבו.....

הם הולכים למחוק לך את ההודעה ולנעול את האשכול :P:P

אבל אנחנו נלחם עד טיפת הדם האחרונה שלנו!!!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

למחוק?! עד שסימתי עם הראיון אתה רוצה למחוק אותו?!

הרגת אותי פריקי...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פריק זה מאוד יפה אבל נאלץ להוריד כי אתה מבין שלא רק כל אחד רוצה לראות את זה, זה לא פורום סקס.

אתה תוכל לעלות את לפה מצונזר במקומות הנכונית בנתיים אני מוחק לך מצטער

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יו פריקי אני לא מאמין צונזרת!!!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח....

( אני לא אבעס אותך ואני אגיד " צונזרת באשכול שלך!!!!!" חחחחחחחחחחחחחחחחחח.... ראית הייתי אחלה ואמרתי רק שצונזרת לא איפה!! חחחחחחחחחחחח.... אני פשוט לא יכול להפסיק לצחוק.... מצטער פשוט לא תיארתי לעצמי שיצנזרו אותך או שכן... :D )

טוב אני פונה למנהלים עכשיו!! למה? זה היה חזק!!! אם הוא יצנזר את החזה תחזירו? זה היה מצחיק סוף!!! הוא הרג אותי מצחוק!!! אתם פוגעים לפריקי בחופש הביטוי באשכול הבודד שלו אני מאמין שהוא היה מצנזר או אפילו מחליף תמונות אם הייתם מבקשים... חבל... באמת!

(כמובן שאני אומר את זה בהבנה שזה תפקידכם והיה צפוי המהלך הזה אבל עדיין...)

טוב זהו אני אמרתי מה אני חושב ומקווה שנוכל לראות זאת שוב... (את התמונות כמובן לא צינזורים... <_< )

לא לצינזור! , לא לצינזור! , לא לצינזור!.... ( כן רק אני אין פה אף אחד איתי, זה רק קהל מוקלט...)

באמת מקווה שזה יוחזר במתכונת מצונזרת אבל לא יותר מידי אחרת הפואנטה הולכת... :D

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחח......הוא צינזר אותי!!!!

רון אתה לא צריך להתבייש בגוף שלך.... התמונה הזאת כבר מופצת ברשת... כולם ראו אותה....

טוב אני שמח שכולם נהנו (להגנתי אומר שכן צינזרתי איזור מסויים...) אני אסדר את התמונות מחדש בערב והמנהל היקר שלנו יחוייב להעלותן חזרה או שאבוא אל ביתו ואשב שם בזמן שאני לבוש בתחתונים הישנים ומלאיי החורים שלי ואוכל צ'יטוס!!! כן זה מה שאעשה אם התמונות לא יוחזרו עד מחר!!!

אבל הייתה תמונה יפה של רון.... הדליק אותי קצת....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
תעורר אותו אתה עם איזה ראיון.... למה אתם לא מראיינים אף אחד???

ולמה אף אחד לא שואל אותי שאלות?? אני מלא בתשובות כמו שהירח מלא בחורים...

וחוץ מזה, כפי שאמרתי אני עובד עכשיו על ראיון עם דמות ציבורית חשובה ביותר שכולנו מכירים ואוהבים... כנראה שהראיון יועלה לאשכול מחר....

ביינתיים אני רוצה לספר לכם משהו רציני, אתמול הייתי במועדון בתל אביב, זו הייתה מסיבת מוזיקה שחורה, חברים שלי מפיקים את המסיבות שם, ולא נעים להגיד אבל זה פשוט מסיבות ראפ לצפונבונים.... זה היה כזה גרוע... זה ממש כאילו אנשים באים לשם כדיי לראות את הצל או את אילן בבילון... או סתם כדיי להגיד "אני אוהב ראפ...". סתם שירים... הדי ג'יי פתיחה/סיום (יש שניים, העיקרי מתקלט באמצע הערב) היה כזה גרוע! יש לי דיסקים שרוטים שמעבירים שירים יותר טוב ממנו.... ואני לא צוחק! בקיצור ממש לא נהנתי... הם חתכו שירים אחריי בית אחד.... זוועה!! פשוט זוועה!

בכלל כל המועדונים של מוזיקה שחורה התדרדרו בשנה האחרונה... כבר לא כיף שם... אנשים לא יודעים לרקוד... באים עם כובע וחושבים שהם קולים... זה פשוט עצוב....

זהו...זה סתם ישב לי על הלב....

אם מישהו רוצה להגיב על זה או משהו, אתם מוזמנים. גם אם אתם רוצים להציע פיתרון אפשרי למצב הזה.... אני פתוח להצעות....

משתתף בצערך :(

אתה רוצה שאני יביא ראיון?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
עצום!!!

וואו למון, זאת ההודעה הכי טובה שלך עד עכשיו!!!

הפלת אותי!!!

יש לך כישרון מעולה אחי... אתה צריך לכתוב ספרים עם הדימיון הזה.... ;)

סתם אני משתעשע... היה סיפור ממש מצחיק!!

ועכשיו גבירותיי ורבותיי,

הראיון לו חיכינו כולנו,

ראיון עם הדמות הציבורית הגדולה, שכולנו מכירים!! שכולנו אוהבים... (או לפחות חלקנו...).

אני יודע שרובכם מתים אבל מתים כבר לדעת מי זו אותה דמות מפורסמת...

ועכשיו זה הזמן....

המרואיינת היא לא אחרת מאשר...........

פיזולינה, מנהלת פורום סקס!!!!

כן, כן!! הצלחנו להשיג איתה ראיון למרות לוח הזמנים העמוס שלה, וכל מה שהיה צריך זה כמה אזיקים ואותי בביקיני....(וכמובן את ההבטחה שאתלבש אם היא תסכים...).

יש לציין שהראיון בוצע כולו דרך התכתבות בהודעות פרטיות והינו אמיתי לחלוטין!! בידיוק כמו כל שאר הראיונות שהיו בתוכנית...

ואם כן לראיון:

הנה 5 עובדות דביליות (ולא ממש מעניינות) שפיזו' החליטה שאתם צריכים לדעת עליה:

1) אני בחורה! תפסיקו לאמר לי "תודה אחי", "אתה אחלה אחי"..אתם לא רואים מתחת לסמל האישי שלי שכתוב מנהלת ולא מנהל?!

2) אני שוקלת 162 קילו שמתפרסים על 50 ס"מ..לא, לא התבלבלתי בתשובות

3) אני לא לסבית לא דו מינית וגם לא סטרייטית-עוד לא גיליתי מה אני

4) אהוב ליבי הוא צחי..מנהל פורום אימיול וספאמר רציני למי שלא מכיר

5) בהמשך ל-4: בגלל שהוא בוגד בי עם אמא של פריק, החלטתי לבגוד בו עם אבא של פריק...אממממ, אבל אל תספרו לו.

פריקזויד: אבא?? :blink: אל תיגע בפיזו' שלי!!!!!!!!! אה...אההה....של צחי.....:unsure:

פריקזויד: מה המקום שאת הכי אוהבת לבלות בו?

פיזולינה: המקום שאני הכי אוהבת להיות בו הוא מול המחשב באתר ליונטוורק...חיים אומללים אין מה לעשות.

פריקזויד: מה האוכל האהוב עליך?

פיזולינה: ווואי..ספגטי..אני אוכלת ספגטי כל יום פעמיים ביום - וזה אמיתי לחלוטין.

פריקזויד: מה את חושבת (ברצינות אבל...) על כל נושא הפסקת תוכניות נוסטלגייה כמו בנדי ופריקזויד, ועל כך שלא מחזירים אותן??

פיזולינה: אמממ..לאחר שהיכרתי אותך יש מי שישילים את החוסר...

פריקזויד: אויי את ממש מחמיאה לי...

מה לדעתך עליינו לעשות ע"מ שיוחזרו?

פיזולינה: כדי שיחזרו נצטרך קודם להיפטר ממך...(האם זה אפשרי?)

פריקזויד: כמובן!! כל מה שצריך זה המבורגר, רוטב שום טוב, ואת קריסטינה אפלגייט.... אוי לא!! גיליתי לכם את חולשתי היחידה!!

!!!!!DAMN U PIZO'!!!!!! DAMN U ALL

פריקזויד: פיזו' יקירתי, קראתי איפשהו שהכינוי "פיזולינה" שנינשא בפי כל, הינו למעשה עיוות שמך השני, שבו את משתמשת בעולם שבחוץ... התחקירנים שלי עבדו קצת ועלו על השיטה!! השיטה למציאת שמך השני הינה משחק אותיות... על כן השקיעו חבריי הצוות מעט (מאוד) מאמצים, ועלו על מספר גדול של אפשרויות לשמך, הם צימצמו את כל האפשרויות, לכ-5 עיקריות שבעיינהם נראו כשמות ההגיוניים ביותר ובעליי הסבירות הגבוהה ביותר להיות שמך! אלו הם השמות שעלו מהמחקר:

1) נזילה פוי...

2) וזלין יפה!

3) ליזי הנוף.

4) הפין ילוז...

5) יינזוף לה...

פיזו' האם אחד משמות אלה הינו שמך האמיתי? (אנחנו יודעים שכן!! רק תגידי איזה??)

איזהו שמך אנו שואלים?? (וגם מה עבר להורים שלך בראש????)

פיזולינה: ווואווו...איזה צוות מדהים יש לך...נעשים אינספור מחקרים לגילוי שמי ואף אחד לא מצא את התשובה...הצוות הגדול שלך פשוט גילה את התשובה......והיא מס' 3: ליזי הנוף....ועוד איזה נוף......

פריקזויד: כן, כן... אבל מה לעזאזל עבר להורים שלך בראש??? מה, הם "עישנו" באותה תקופה?? אולי הם אכלו ספגטי מקולקל...?

פיזולינה: אה....ההורים שלי זה כבר ראיון בפני עצמו...אממממ..בעצם הם גדולים עליך!

פריקזויד: :huh:

פריקזויד: אז פיזו' אני מבין שאת מנהלת את פורום סקס, תעני לכל הגברים על השאלה החשובה והנשאלת ביותר, שכל גבר שואל מאז שעלית לתפקידך כמנהלת - "מאיפה את מביאה את כל התמונות האלה????" הא??

פיזולינה: שאלה מטומטמת ביותר.....מהבית כמובן!!

פריקזויד: ואם כבר בנושא, בכמה מאלפיי התמונות שהעלת לפורום שלך, הופעת את בעצמך בלבוש חושפני כזה או אחר?

פיזולינה: אמממ.....כמו שאמרתי...זה מהבית...אז לא פעם ולא פעמיים - אבל אל תגלה לאף אחד זה סוד!

פריקזויד: אה? הא....אההה....כן...לא..אהה...לא אגלה.....סוד..כן.....אף אחד לא ידע....אל תדאגי.....

בכמה מהן הופיע צחי באותו הלבוש??

פיזולינה: באף אחת מהתמונות הוא לא היה....אההה.......לבוש....

פריקזויד: בכמה מהן הופיע.....אבא :( ...?

פיזולינה: שששש....מה אתה מגלה...הוא עדיין לא יודע שפירסמתי תמונות שלו...

פריקזויד: מעניין אותי לדעת, האם יש משהו שאני עלול לשאול או להגיד שיגרום לך ל...:

1) לקום ולברוח בצרחות.

2) לקום ולבעוט בי במקביל לשטף הצרחות.

3) להגיש תביעה משפטית.

כל אחד מהשלושה הנ"ל?

פיזולינה: אהה, למעש.....

פריקזויד: ...שמח לדעת שלא!!!

פיזולינה: חחח...על תשלה את עצמך! האמת היא שאני ידועה כמזוכיסטית...אני מכה את כולם..גם בלי סיבה..אני פשוט אוהבת להרביץ....

פריקזויד: ...אבל מזוכיסט זה אדם שאוהב שמרביצים לו....

פיזולינה: אהה.... טוב אז אני אההה.... סאדו...אהה....סדואיסטית!!! כן זה מה שאני...סדואיסטית!! בכל מקרה אני אוהבת להרביץ לאנשים...זה כיף!! רגע! למה חשבת בדיוק שצחי ברח לאמא שלך..?! חחח..חשבת בגלל שהיא כוסית?! חחח...טעית! זה בגלל (צחי אל תיקרא את זה) שהירבצתי לו! (צחי אתה יכול להמשיך לקרוא) חחח..עאלק אמא שלך כוסית....

פריקזויד: היי, היי, היי!! אמא שלי נראית טוב לגילה!!! במיוחד יחסית לאישה עם רגל מעץ....

טוב נחזור לשאלות שהכנו מבעוד מועד....

מה את לובשת כשאת ישנה?

פיזולינה: (צחי שוב לא לקרוא!) רוצה לבוא לראות...?

פריקזויד: אהה...?...אההה....אמממ....מ..מה...מה את לובשת כשאת בבריכה?

פיזולינה: (צחי עדיין לא לקרוא...) רוצה לבוא לראות...?

פריקזויד: אהה...?...אהה..אני....אמממ...מ..מה...מה את לובשת כשאת במקלחת?

פיזולינה: (ושוב צחי...עדיין לא לקרוא...) רוצה לבוא לראות? (צחי תחזור לקרוא...).

פריקזויד: אהה...?...אהה..תראי....אני מניח ש...היי!!! מי המראיין פה??? תפסיקי לענות בשאלה!!!

מה את לובשת עכשיו?

פיזולינה: תשאל את צחי.....

פריקזויד: ההא? או קיי.... צחי, מה אתה לובש עכשיו?? (למה אני שואל אותו?? זה ממש לא מעניין אותי...).

אם היית צריכה לרוץ 20 קילומטר עם סנדלים, איזה סוג סנדל היית נועלת?

אפשרויות:

1) סנדל רגיל של גלי.

2) סנדל שורש/הרים.

3) סנדל תנכי.

4) סנדל נשי ומהודר לארוחת ערב חגיגית.

5) אחר. (איזה?)

פיזולינה: הסיבה היחידה שבגללה אני ארוץ 20 קילומטר היא כדי לרוץ אחרי צחי...ואני לא אנעל אף אחד מהסנדלים שבאפשרויות, אבל אני עלולה להיעזר בכולם....אני אעזר בהם כדי להרביץ לצחי על שבגד בי עם אמא שלך!!!

פריקזויד: מממ.... וצחי חשב שאני מסובך עם אמא שלי.....

טוב ונמשיך עם השאלות שהכנתי מראש לראיון:

מעצם היותך בחורה, ברור שיש לך בובות בחדרך...

כמה בובות יש לך בחדר?

פיזולינה: תלוי למה אתה קורא בובות...

פריקזויד: המממ....

כמה מהן על המיטה?

פיזולינה: על המיטה אין בובות...אלא אם כן אני מזמינה אותן...

כמו שאמרתי...

פריקזויד: ההא ההא.....

אם אחת הבובות תברח מהחדר שלך באמצע היום כשאת לא בבית, האם תשימי לב?

פיזולינה: בטח שאני שמה לב...או לפחות היו דואגים ליידע אותי....ואז אני אעדיף למות...! מהבושה......

פריקזויד: מעצם היותך בחורה, ברור שאת נוהגת כמו אחת....

כמה מכוניות "דפקת בחייך"?

פיזולינה: אף אחת...אני לא נוהגת...ולפני שתשאל...יש לי רישיון. ועכשיו אל תשאל אז למה אני לא...כי אין לי כוח לענות...כן, כן, גם אם תתחנן.

פריקזויד: אין לך מה לדאוג... השאלות כאן מוכנות מראש....אני לא יכול סתם לאלתר ולשנות שאלות.... אז נמשיך,

כמה מהם נדפקו בזמן שניסית להחנות ברוורס?

פיזולינה: כמו שאמרתי זה לא קרה...אבל אם זה כן היה קורה, אני בטוחה שהם היו נהנים מכל רגע...

פריקזויד: אם מישהו יחליף את המכונית שלך באמצע היום כשאת לא ברכב, במכונית מדגם אחר אך עם אותו צבע, האם תשימי לב?

פיזולינה: דגם?? מה זאת אומרת דגם???

פריקזויד: המממ.... כמובן....

ולשאלות האחרונות של הראיון:

איך היה הראיון?

פיזולינה: משעמם ומייגע!!

פריקזויד: מה את חושבת על המראיין?

פיזולינה: לא הרבה...רק שהוא: מפגר, מטומטם, הומו, דפוק, שרוט, הומו, פסיכופט, אידיוט, , הומו, אהבל, סתום, הומו, חטטן, פריק, הומו, משוגע, מתוסבך, הומו, אומלל, מסכן, הומו, מטורף, תינוק, ילדותי, הומו כבר אמרתי?

פריקזויד: ההא...מעניין.... אז אם כך האם היית ממליצה עליו לרשתות טלוויזייה קטנות?

פיזולינה: בטח!......שלא!!

פריקזויד: האם היית ממליצה עליו לרשתות טלוויזייה גדולות?

פיזולינה: נראה לך?! מה חסרים אנשים מוכשרים בעולם?

פריקזויד: האם היית ממליצה עליו לחברות?

פיזולינה: כן למה לא....אם הן אוהבות הומואים... בכיף אני אומרת....

פריקזויד: מעולה!! אז מה את עושה הערב?

פיזולינה: עושה מסיבה לכבוד סיומו של הראיון הדפוק הזה..אה...כמובן שאתה לא מוזמן!

רואים?

היא רוצה אותי!!!!

טוב, אני רוצה להודות לפיזו' על ראיון מעולה!

וזוכרים שהתלוננתם על הקטע עם התמונות.... (שדרך אגב אני מתחיל לחשוד שצ'קי שיקר לי ושכל הסיפור על איך הנגטיבים נהרסו היה שקר אחד גדול ומטורף.... אבל אני לא בטוח...)

רציתם שאעלה לכם תמונה או שתיים של סלבס....

אז קבלו אותן:

צונזר תמונה של כוסונית על של הפורום פיזו'

והנה עוד סלב...

צונזר תמונה של כוסון על בשם רון

ביקשתם קיבלתם.....

והכל באשכול הפיטפוטים של פריקזויד....

זה היה מצחיקקקקקקק!!

:D

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בעעעעעע....adiyanai תפסיק לצטט את הכל..גם ככה האשכול ערוך..אה...ארוך...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
גם ככה האשכול ערוך..אה...ארוך...

אהבתי!!

:D

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון