Night_Hell

בואו נכיר אחד את השני...

Recommended Posts

או קיי,אז ככה...

אנחנו פה נמצאים וגולשים בפורום,אנחנו,כולנו אמנים,אבל..לא הייתם רוצים להכיר אחד את השני ולדעת מה,מי ומו ;)

אז בשביל זה הכנתי שאלון קצרצר שכדי שתענו עליו... :)

שם: זוהר

תאריך לידה: 17/1/88

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: יוצר מוסיקה ומתקלט.

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: כל סוגי האלקטרוני,אבל בעיקר טראנס

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: אני DJ וגם למדתי תיאוריה ואת ההסטוריה של המוסיקה.

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: 4 שנים

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: שהייתי קטן יותר רציתי להיות DJ...זה תמיד משך אותי ותמיד היה לי קול קטן כזה שאמר לי שאני רוצה לעשות אתזה...ויום אחד תאמינו או לא...פגשתי את אבי ניסים מאסטרל פרוג'קשן בכבודו ובעצמו..שאלתי אותו מה זה כל דבר,הוא לימד אותי והכלואז הוא גם דיבר איתי על היצירת מוסיקה,ותנחשו איזה תוכנה הוא הביא לי?

הוא הביא לי את cubase vst...(לפני הSX בכלל :))ואז למדתי גם בבית ספר למוסיקה DJ SCHOOL...(עכשיו הוא שינה את השם לMuzik...)ומאז אני יוצר מוסיקה ומתקלט במועדונים אחרים וטובים... :D

או קיי..אז זה השאלון...נקווה שזה ילך טוב..אחרי הכל,אנחנו כאן קהילה של אמנים ואנחנו גם צריכים להכיר אחד את השני,לא?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: יוסי

תאריך לידה: 20/9/89

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: יוצר מוסיקה.

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: טראנס - Full On ופסיכודלי, Ambinet

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: לא

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: שנה

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: פשוט אהבתי את זה, התחלתי ליצור מוזיקה 3 ימים עם ריזון ואז עברתי לקיובס וככה נמשכתי לזה יותר.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: אורן

תאריך לידה: 13/2/90

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: שר. הרבה.

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: לא

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: אני שר הרבה זמן אבל אני לא יודע אני די חובבן מבחינת ניסיון.

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?:האממ את האמת הייתי ילד קטן כזה ראיתי נראה לי נערת השנה ואורי בנאי הופיע עם פרפרים לבנים. לא יודע למה התחלתי להידלק על השיר ועל להיות זמר

מאז שרתי את השיר הזה הרבה בעיקר אבל היום אני כבר מגוון אבל אני לא שר מזרחי זה הורס לי את הקול אני שר יותר ישראלי ולפעמים לועזי

אני אוהב גם שירי נשמה ישנים כמו של סטיבי וונדר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: קובי

תאריך לידה: 10/02/90

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: יוצר מוסיקה, ומנגן. (תריך להוסף את זה לשאלה לדעתי)

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: קלאב ורוק.

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: מנגן על גיטרה.

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: שנה וחצי

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: חבר שלי הביא לי את התוכנה ריזון. שיחקתי בה הרבה, עד שיצא משו. כיום אני בתהליכי מעבר לקיובייס.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: עידו

תאריך לידה: 19/8/86

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: יוצר מוסיקה ומתקלט.

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: מתקלט (לעצמי בעיקר) ויוצר

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: לא... :/

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: יצירה רק התחלתי... אבל תיקלוט אני כבר שנתיים.

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: שמעתי כל הזמן אומנים, וזה פשוט משך אותי.. תמיד רציתי להיות DJ, אבל בזמן האחרון גם יוצר :D

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: נתי

תאריך לידה: 02/07/1988

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: יוצר מוסיקה ושר

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: אני פתוח לכל הסגנונות. בינתיים יוצא לי לעבוד יותר בתחום הטראנס וכמה שירי פופ

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: מנגן על פסנתר גיטרה ותופים (גם חליל אבל זה בקטנה)

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: אני עדיין לא מגדיר את עצמי באופן רציני בינתיים אני יושב בשעות הפנאי מול התוכנה ועושה מה שבראש שלי ;)

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: כבר שהייתי קטן עוד ביסודי שמתי לב שאני יודע לשיר ואני לא מזייף ויש לי חוש קצב ובכלל חוש מוזיקלי. התחלתי להבין את זה יותר בכיתה ח' שהיו מביאים לי פלאפונים בשביל שאני אלחין להם מנגינות. בכיתה י' גיליתי שחוץ מליצור כמה תווים בפלאפון יש אפשרות ליצור שיר אורגינל בעזרת תוכנה של מחשב :clap: התוכנה הראשונה שלי היא fruity loops ואחר כך עברתי ל- cubase אבל אני עדיין משתמש בפרוטי כי אין כמו האהבה הראשונה ;) ניסיתי גם את ריזון אבל לא אהבתי. אז זהו בינתיים אני יושב כל המחשב לפעמים בפרוטי לפעמים בקיובייס מקווה להוציא את הלהיט הבא:D

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: שמעון

תאריך לידה: 02/02/90

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: טראנס.

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: התחלתי ללמוד פסנתר.

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: שנתיים.

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: פשוט אהבתי את זה והתעניינתי בזה..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: גלעד ברנע-אלי (GBEtech)

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: יוצר מוסיקה

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: בעיקר פרוגרסיב טראנס

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: שני מגנן פסנתר 7 שנים, יודע תאוריה די טוב, ספרות - יודע, יש לי שמיעה מצויינת ואני אוהב להתעסק באקורדים, הרמוניות, ולמצוא קטעים משמיעה...

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: אם "בעסק המוסיקה" = יצירת אלקטרוני, אף-פעם לא הייתי בקטע רציני... בינתיים עשיתי איזה 3 קטעים, שאני מתגאה רק באחרון... כלומר אני חדש ולא רציני. בעקרון התחלתי ליצור לפני שנה וחצי, אבל התחלתי להבין בכלל משהו לפני חצי שנה +

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: טוב, כפי שכתבתי קודם, אני מנגן על פסנתר 7 שנים... ותמיד שבאתי לנגן את הקלאסי שאני מנגן, התחלתי לעשות דברים משמיעה... ליצור קטעים קטנים משמיעה ולפתח אותם תוך כדי נגינה... ואז בתחילת כיתה ו' הבנתי שאני אוהב מוסיקה אלקטרונית... ואז אח שלי בא (הוא גם DJ, והוא גם למד ב DJ SCHOOL! זוהר, קוראים לו גדעון אלי... והוא רחב וקירח - מכיר אותו אולי?) לגור אצלנו, והוא תמיד הכין מוסיקה - בהתחלה על פרוטי, ואחרי שנמאס לו ממנה הוא עבר לקיובייס... ואז הוא הכיר לי את הכל, התקין לי קיובייס וכל מיני פלאגינים והתחלתי ליצור... מאז אני לומד מעצמי, ובעיקר מדברים שאני עושה משמיעה...

בהצחלה לכל מי שמשתתף בתחרות!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: בן

תאריך לידה: 24/01/90

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: יוצר מוזיקה (חדש בעסק)

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: טראנס.פסיכודאלי.

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: אני מתופף.

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: 7 שנים.

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: תכלס אני מתופף וזה הופעתי בחול פעם אחת ואז בפנימייה שלי יש לנו אולפן כזה ויש שם תוכנות וכאלה אתם יודעים אז החלטתי ללמוד גם מוזיקה אלקטרונית...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: אלכס

תאריך לידה:8.12.1991

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: ראפ מתחיל עם רגאיי מתחיל לשיר וגם מתחיל עם רוק

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: לא מתמחה אבל לומד להפיק דרך מדריכים

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: תגדיר רציני

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?:התחלתי לכתוב קודם כל שירים

וזה התפתח לכל זה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest Dj-JanAviad

או-קיי, אז ככה:

עניתי בכנות מלאה על השאלון הקצרצר, כדי שתכירו אותי פחות או יותר, לשאלות נוספות אני באייסיקיו: 123837517... :)

שם פרטי: אביעד.

שם משפחה: ג'אן.

תאריך לידה: 20/1/90.

האם אתה יוצר מוסיקה,שר, מתקלט או גם וגם?: האמת בעבר הייתי מתקלט, כיום אני זמר מזרחי דיכאוני ים-תיכוני.

האם את יוצר מוסיקה,איזה סיגנון את יוצר?: לא, אני לא יוצר מוסיקה, אבל אני עורך מוסיקה, אני יותר בסיגנון המזרחי, דיכאוני, ים-תיכוני.

האם את מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: שירה, סילסולים.

כמו זמן את בעסק המוסיקה באופן רציני?: 3 שנים.

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: אממ..בראסמי, התחלתי עם כל העינין של היצירות כהסברה לבת זוגי עד כמה אני אוהב אותה...אבל מאז ומתמיד אני אהבתי את זה.....אז החלטתי שאני זורם וממשיך עם זה והיום אני עומד איפה שאני עומד !

לא האמנתי שאני יגיע להיישגים כהילו, אבל תודה לבורה עולם, אני בדרך להגשים חלום..!

ועוד משהו שממש דחף אותי לזה..!

הייתה לי חברה שהיום היא לא איתי, החלום שלה זה היה להייות זמרת מצליחה ומוכרת....היא עשתה את הטעות שלה ו-וויתרה על החלק שלה בעולמנו....וכיום אני מקווה שאני יצליח להגשים את החלום שלי ושלה...ובעזרת בורה עולם ובעזרת אביטל אדמון ז"ל יתגשם חלומי !

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה המצב חבר'ה?

באתי לייצג את הרוקרים חחח חסרים פה כאלה

שם: עמית

סגנון: רוק, פאנק, סקא, קצת מטאל

מתמחה ב: גיטרה, ואני מת לנגן על איזה כלי נשיפה... חצוצרה או טרומבון או משהו

כמה זמן אני מתעסק במוזיקה: 5 שנים בערך

מה גרם לי להתחיל לנגן: אבא הציע לי את הגיטרה שלו שהייתי בן 13 ואמרתי טוב סבבה למה לא... נורא רציתי לדעת לנגן את כל השירים שאני אוהב אז מהר התחלתי לנסות ללמוד אותם, חלק בעצמי, חלק מהאינטרנט. לא היתה לי טכניקה מיודע מה ולא השקעתי הרבה כי לא היה לי מורה.

ואז הגיע סימון.

מישהו שניסיתי להקים איתו להקה בגיל 15 והוא לימד אותי לנגן נכון ומאז התחלתי לחרוש על הגיטרה ותוך חודש השתפרתי פי 10 ממה שהייתי לפני שהכרתי את סימון.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם:שגיא

תאריך לידה: 12/9/87

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: כותב שירים(תחביב קטן)מתקלט(גם תחביב)

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?:

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: כותב שירים בסיגנון מיזרחית

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?:האמת היא שאני זוכר את עצמי שומע מוזיקה מהגן עם מיץ פטל והכל השטויות האלה בקסטות על להיום שזה האוס דאנס וכל הלהיטים(גם מיזרחית קצת) וכמובן טראנס full on

חיים בלי מוזיקה זה חיים אפורים וממש משעממים

אממ זהו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest כואב מאהבה

שם: מאיר רובינוב

תאריך לידה: 07/01/1987

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: כותב שירים ושר אותם..

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: מיזרחית + דיכאון...

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: וואלה תאמת לא ניסיתי...

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: לא ממש רציני...

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: וואלה לא יודע פיטעום בא לי היה

לעשות לי דיסק שכולם ישמעו אותי אז התחלתי לשיר ולהקליט אותי בבית ופירסמתי את הצמאי

בכול פורום שיש...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: רועי טל

תאריך לידה: 22/11/88

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: אפשר לומד לא יוצר רק שומע ואולי משפר אם יש מקום לשיפור והופך טראק מעפן לסשן אדיררר אבל לא מתקלט בעיקר אוהב לשמוע!!!!

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: אממ לא יוצר אבל משפר טראקים למיניהם אני קורא לזה התערבות ביצירה ובעיקר גם אוהב למקסס

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: לאא אני לא מבין איך אפשר ליצור דיכאון אהה?.. הרי מה שאתה צריך לעשות זה לבכות!!!

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: בעסק מאז שיש לי מחשב אני יודע כמה 3 שנים!

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: ואללה לא יודע...

אף פעם לא אהבתי לשמוע רק שיר אחד בו זמנית תמיד הייתי יותר מדואלי (לא בשירים עם מילים רק פסיכודלי) וככה אני אוהב לשמוע בטראק אחד כמה טראקים ובגלל זה התחלתי עם הקטע של המיקסוס!!!!

peace!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קוראים לי רזי

בן 17 התחלתי ליצור לפני חצי שנה בקיובייס אנ יוצר מתחיל אווהב את כל סוגי המוזיקה במיוחד טראנס והאוס..

וזהו מי שרוצה תאיסיקיו שלי לשאלות בעיות או כל מיני דברים 329283041

אה ולמדתי פסנתר וזהו B)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: שי יעיש

תאריך לידה: 27/4/81

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: אני יוצר הייתי בעבר תקליטן

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: אני בעיקר יוצר שילוב של גואה עם דארק ופסיי.. טראנס מורכב עשיר יותר שדומה מאוד לסיגנון של פעם

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: אמממ אני מנגן קצת על גיטרה אבל אוהב יותר קלידים ומוסיקה אלקטרונית

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: משהו כמו 4 שנים

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: אממ אז ככה אני שמוע טראנס בערך מכיתה ז' ח' ככה שזה 10 שנים קצת יותר ותמיד אהבתי את הגואה פשוט חישמל אותי הסיגנון הזה היו טראקים שהייתי שומע שנים אחרי שהם יצאו מרוב שהייתי אוהב את זה[עד היום אגב אני שומע מוסיקה ישנה]

ואז הטראנס שינה כיוון הגואה נעלמה ובאו כל המסחרא פול און בשני שקל..אז אמרתי לעצמי שאני חייב לעשות מוסיקה שאני אוהב ואני ושני חברים התחלנו ללמוד על הפרוטי ריזון וקיובייס במקביל..בחרנו בפרוטי כי הכי התאים והיום אנחנו מסיימים כבר טראק שלישי..נקווה שיש מספיק חומרים לאלבום..:)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: גיל הדר

תאריך לידה :24.6.80

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: אני יוצר בעבר היתי מתקלט במסיבות ומועדונים .

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?:בעיקרון אני נמשך ל פוול און ופוגרסיב .והאוס פוגרסיב

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: אין לי שום רקע מוזיקלי .

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?:משהו כמו 3 שנים .

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?:מממ... התחלתי לאסוף מוזיקה לפני שנים עוד על מיני דיסקים והיתי מטייל בכל הארץ בשביל המוזיקה עד ש הגעתי לחבר וראיתי אותו מתעסק עם ה קיובייס

ומיד הבנתי ש זה הדבר הבא .

ומאז אני מתעסק עם קיובייס.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: אפי ששונוב

תאריך לידה: 9/7/1988

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: כותב ושר

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: מזרחית-ים תיכונית

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: מתרבק

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?:שנתיים

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: נכנסתי לאיזה להקה משמה הכול התחיל

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

תכירו וקבלו מתנות :jockey:

פוסטר1:

http://stage.co.il/Stories/671936

"גשם" - של מאיר בנאי ביצוע J.ספוט:

http://stage.co.il/Stories/657656

"תגידי" - של שלמה ארצי ביצוע J.ספוט:

http://stage.co.il/Stories/657662

"את" - מילים ולחן ג'קי טולדו - רך ומלטף:

http://stage.co.il/Stories/524642

"ביום שאחרי" - מילים ולחן ג'קי טולדו ביצוע J.ספוט:

http://www.unacanzoneperte.net/Temp/dayafter.mp3

"קפה" - מילים ולחן ג'קי טולדו ביצוע J.ספוט (בYOUTUBE ועוד...):

http://www.youtube.com/watch?v=YCNoRHWyfiA

http://www.heep.co.il/heep/media/106861

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1404877

"אני כותב" - מילים ולחן ג'קי טולדו ביצוע J.ספוט (בYOUTUBE ועוד...):

http://www.youtube.com/watch?v=zKCBsJRLlPU

http://www.heep.co.il/heep/media/106365

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1382933

פוסטר2:

http://stage.co.il/Stories/671939

שיהיה בכיף ונשמח לראותך...

ג'קי וJ.ספוט ; )

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: יוני

תאריך לידה: 1992\1\27

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: יוצר..יותר נכון מנסה ליצור

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: פסיכודאלי..

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: אני יודע להעביר את האצבע לאורך כל הקלידים באורגן שסבתא שלי הביאה לי :)

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: חצי שנה..ורק בחודשיים האחרונים התחלתי להבין משהו

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?:

אז ככה..זה סיפור ארוך :)

שמעתי בזמנו את האלבום של אינפקטד שנקרא IM THE SUPERVISOR..

אח שלי הוריד אותו אני עוד לא ידעתי מי אלה בכלל

ולפני 7-8 חודשים נזכרתי באלבום והתחלתי לשמוע שוב והפעם ממש התלהבתי ממנו

חיפשתי באינטרנט על כל מה שקשור למוזיקה

נזכרתי שאח שלי לימד אותי לפני איזה 4 שנים להשתמש בתוכנה EJAY אז הורדתי אותה וישר מחקתי :)

ניסיתי את SONY ACID 6 PRO וחיפשתי מלא סמפלים ואז הבנתי שזה בקושי נחשב יצירה..

ניסיתי את פרוטי וזה סתם קקי לא הבנתי כלום

הגעתי לפורום MUSIC TALK שבו שמעתי על ריזון וקיובייס אז ניסיתי את ריזון כל לפי תמונות של ה-RACK

היא נראית הרבה יותר מקצועית אבל לא ידעתי להשתמש בה כמעט..

אז הורדתי סרטון וידאו מהאתר של PROPELLERHEAD והבנתי שצריך מקלדת אז קניתי מקלדת..

ואז הבנתי שעשיתי טעות שעבדתי איזה חודש על ריזון ולא יצא מזה כלום אז עברתי לקיובייס ואני עם התוכנה הזו כבר 3 חודשים בערך אבל רק בחודש-חודשיים האחרונים התחלתי להבין משהו..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: קיקו.

תאריך לידה: 89\12\20.

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: יוצר מוסיקה (בעיקר לעצמי) ומתקלט כשמזדמן.

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: אני יוצר ממש אבל ממש חובבן אז מה שמנגן לי בראש באותו רגע פשוט אז אני מנסה לחבר את זה על התוכנה (FL STUDIO ד"א).

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: אני מתקלט במסיבות פרטיות שאני וכמה חברים עושים פעם בכמה חודשים.

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: לא יודע אם להגדיר את המקום שלי עכשיו כרציני אבל כבר חצי שנה מתעסק בזה בערך.

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט? שמעתי על חבר של חברים שלי שהוא מתקלט במועדונים ויוצר והכל ובערך מלפני שנתיים התחלתי נורא לאהוב את כל סוגי המוסיקה אלקטרונית אז ניגשתי אליו שילמד אותי את מה שהוא יודע והוא עשה את זה בשמחה וככה לאט לאט אני כל הזמן לומד דברים חדשים ומתעסק עם התוכנה כשאני מרגיש צורך לפרוק לחץ על מוסיקה.

נ.ב.

אחלה רעיון של כל ההיכרות.. קבל ח"ח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שם: דודי שטרן

תאריך לידה: 20.3.79

האם את/ה יוצר/ת מוסיקה,שר/ה,מתקלט/ת או גם וגם?: יוצר מוסיקה ומקליט.

אם את/ה יוצר/ת מוסיקה,איזה סיגנון את/ה יוצר/ת?: רוק, בלוז, אלקטרוני.

האם את/ה מתמחה גם במשהו אחר שקשור למוסיקה?: מנגן על פסנתר ותופים. למשתי ב"רימון" במגמת הלחנה לטלוויזיה וקולנוע.

כמו זמן את/ה בעסק המוסיקה באופן רציני?: 16 שנים

איך התחלת בכל העניין של היצירת מוסיקה/שירה/תיקלוט?: מגיל צעיר מאוד הייתה לי אוזן חדה למוסיקה. בגיל 12 התחלתי ללמוד לנגן על פסנתר. בתיכון למדתי לתופף, הייתה לי להקה והתחלתי לכתוב ולהלחין. בצבא התחלתי לפתח את כיוון ההלחנה וההקלטה באולפן ביתי. אחרי הצבא למדתי ברימון והרחבתי את אופקיי המוסיקליים. כיום אני ממשיך להלחין ולקדם את המוסיקה שלי באינטרנט.

בקרו באתר שלי בכתובת www.davidstern.co.il

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו