עכשיו תורי

סקר: עד כמה אתם דתיים?

Recommended Posts

פאט צדיק באמונתו יחיה זה עיוות של הדוסים עד כמה שהבנתי (ואוליי אני טועה וזה הפוך), אני אטאיסט מוחלט, אני נוגד קיום של כל דת שהיא מכיוון שדת זה רוע מבחינתי, דבר שנועד לשלוט על אנשים, אני גם לא מאמין באלוהים (אומנם לא שולל את קיומו), חצורך ניסוי קיללתי את אלוהים במיני קללות ואני ממשיך לחיות מצויין.

אביחי, זה מה שאני שונה בדוסים המודרנים, הם גזענים, "אנחנו העם הנבחר" כן זה אמרה שמזכירה לי מאוד את הנאצים "אנחנו הגזע הארי הנבחר", רק תוסיפו "כל מי שלא יהודי דינו מוות" ותהיו בדיוק כמו שאר הנאצים בעולם. אתם ככה קרובים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
ומהי אמונתם?

שנאת חינם?

רצח?

דם?

מוות?

אחלה אמונה מה אני יגיד לך.........

באמונה כזאת יש לי זכות

זה משהו לא אנושי

אמונה לתפארת.....

ואני רוצה שהדיון הזה יהפוך לויכוח בסדר?

אני פתחתי אותו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
פאט צדיק באמונתו יחיה זה עיוות של הדוסים עד כמה שהבנתי (ואוליי אני טועה וזה הפוך), אני אטאיסט מוחלט, אני נוגד קיום של כל דת שהיא מכיוון שדת זה רוע מבחינתי, דבר שנועד לשלוט על אנשים, אני גם לא מאמין באלוהים (אומנם לא שולל את קיומו), חצורך ניסוי קיללתי את אלוהים במיני קללות ואני ממשיך לחיות מצויין.

אביחי, זה מה שאני שונה בדוסים המודרנים, הם גזענים, "אנחנו העם הנבחר" כן זה אמרה שמזכירה לי מאוד את הנאצים "אנחנו הגזע הארי הנבחר", רק תוסיפו "כל מי שלא יהודי דינו מוות" ותהיו בדיוק כמו שאר הנאצים בעולם. אתם ככה קרובים.

אתה מדבר שטויות

לנו יש הוכחות

לנו יש על מי לסמוך

ואיך אתה יכול להשוות את האנשים האלו לנאצים?

למה הם רוצים בהשמדה המונית?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
פאט צדיק באמונתו יחיה זה עיוות של הדוסים עד כמה שהבנתי

עד כמה שאני יודע איש באמונתו יחיה זה עיוות של חילונים.

^_^

avichay14 שוב אתה מתחיל להספים את האשכול...

אם בא לך להיתווכח על מי הדת הכי טובה למה שלא תפתח אשכול חדש?

אני אשמח להגיב בו.

^_^

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

^_^

avichay14 שוב אתה מתחיל להספים את האשכול...

אם בא לך להיתווכח על מי הדת הכי טובה למה שלא תפתח אשכול חדש?

אני אשמח להגיב בו.

^_^

ואני רוצה להמשיך את הוכוח פה סבבה?

אני עדיין לא מבין איך את , מאמין ביצור

הרוצה שנאת חינם בעולם,רצח,דם מוות

מה אתם נמורמלים?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

avichay14, זה לא ממש המקום פה...

תאמין לי שהויכוח לא יעזור לאף-אחד פה, וגם אחריו כל אחד ישאר באמונותו... אז למה להתחיל את זה?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
avichay14, זה לא ממש המקום פה...

תאמין לי שהויכוח לא יעזור לאף-אחד פה, וגם אחריו כל אחד ישאר באמונותו... אז למה להתחיל את זה?

כדי שכולכם תחזרו לאמונה נורמלית!!

,עדיף להיות כומר מאשר לסגוד לשנאת חינם וממות

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לצורך העניין אל תכליל את כולם... תסתכל מה רשמתי בהודעה הראשונה שלי פה:

אני מסורתי...

כמובן שומר על אוכל כשר וגם שומר בין בשר לחלב.

חגים אני גם שומר, צום וכו'...

לא שומר שבת, משתדל להניח תפילין...

מצידי אין לי שום בעיה ל''התחזק'' אבל צריך הרבה כוח רצון...

ד''א

תשדלו כמה שיותר שהדיון הזה לא יהפוך להשמצות בין המאמינים לאלו שלא...

איש באמונותו יחיה 

האמת שכבר מראש צפיתי שיתפתח פה ויכוח...

אני לא מבין במה אתה נלחם, זה לא יעזור לאף-אחד...

סביר להניח שאתה לא תשנה אף דעה פה בנוגע לאמונתו של מישהו, זה מיותר לגמרי.

כל אחד יעשה מה שטוב בעיניו.

נערך היום על-ידי ~SECRET~

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אתה מדבר שטויות

לנו יש הוכחות

לנו יש על מי לסמוך

ואיך אתה יכול להשוות את האנשים האלו לנאצים?

למה הם רוצים בהשמדה המונית?

הוכחות? איזה הוכחות יש לך שאלוהים קיים או שכל סיפור התנ"ך הוא לא המצאה של בנאדם עם דימיון מפותח מאוד? כל הרעיון באמונה באלוהים, זה להאמין אמונה עיוורת בלי הוכחות ובלי שום דבר.

מה זאת אומרת "לנו יש על מי לסמוך", על מי?

אולי הוא קצת הגזים בעניין הנאצים, אבל הוא צודק כשהוא אומר שיש דימיון.

מספיק שיגיע דתי קיצוני אחד (אני בטוח שיש או היה), ישנה את כל התפיסה לתפיסה שאומרת שכל אדם לא מאמין דינו מוות ויש ממש התאמה.

קצת היסטוריה.

כאשר היטלר כתב את הספר שלו ה"מיין קאמפף" בו הוא מתאר את כל האידיאולוגיה הנאצית ואת תורת הגזע. כל הרעיונות האנטישמיים שמצוינים בו לא מזכירים השמדה המונית של יהודים.

ההשמדה באה לידי ביטוי רק בשנת 1942 (אם אני זוכר נכון) כאשר הגו את רעיון ה"פיתרון הסופי", בו הוחלט על השמדה המונית של יהודים.

אם החרדים יצברו מספיק כח ויהיו מספיק קיצוניים ביניהם, מה יגרום להם לא לכפות על כולם את הדת היהודית? אולי אפילו בהפעלת כח מסיבי וברצח?

נ.ב. 1

אני מקווה שלא תקבלו את התגובה שלי איכשהו כתמיכה בנאציזם או משהו בסגנון, אני רק מנסה להבהיר נקודה בנושא היהדות החרדית או הדתית.

נ.ב. 2

זה פורום פטפוטים, אפשר לדבר על מה שרוצים, אז מה מפריע לכם שיתפתח פה ויכוח? זה עולה לכם כסף הדפים בפורום?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לגבי ה- ''נ.ב. 2'' שלך.

תאמין לי שלא כדאי להיתוכח בנוגע לאמונתם של אנשים...

אפילו אם לא ניסיתה לפגוע ואתה אומר שסיפור התנ''ך הומצא על ידי מישהו עם דימיון מפותח וכו' זה פוגע.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
הוכחות? איזה הוכחות יש לך שאלוהים קיים או שכל סיפור התנ"ך הוא לא המצאה של בנאדם עם דימיון מפותח מאוד? כל הרעיון באמונה באלוהים, זה להאמין אמונה עיוורת בלי הוכחות ובלי שום דבר.

מה זאת אומרת "לנו יש על מי לסמוך", על מי?

אולי הוא קצת הגזים בעניין הנאצים, אבל הוא צודק כשהוא אומר שיש דימיון.

מספיק שיגיע דתי קיצוני אחד (אני בטוח שיש או היה), ישנה את כל התפיסה לתפיסה שאומרת שכל אדם לא מאמין דינו מוות ויש ממש התאמה.

קצת היסטוריה.

כאשר היטלר כתב את הספר שלו ה"מיין קאמפף" בו הוא מתאר את כל האידיאולוגיה הנאצית ואת תורת הגזע. כל הרעיונות האנטישמיים שמצוינים בו לא מזכירים השמדה המונית של יהודים.

ההשמדה באה לידי ביטוי רק בשנת 1942 (אם אני זוכר נכון) כאשר הגו את רעיון ה"פיתרון הסופי", בו הוחלט על השמדה המונית של יהודים.

אם החרדים יצברו מספיק כח ויהיו מספיק קיצוניים ביניהם, מה יגרום להם לא לכפות על כולם את הדת היהודית? אולי אפילו בהפעלת כח מסיבי וברצח?

נ.ב. 1

אני מקווה שלא תקבלו את התגובה שלי איכשהו כתמיכה בנאציזם או משהו בסגנון, אני רק מנסה להבהיר נקודה בנושא היהדות החרדית או הדתית.

נ.ב. 2

זה פורום פטפוטים, אפשר לדבר על מה שרוצים, אז מה מפריע לכם שיתפתח פה ויכוח? זה עולה לכם כסף הדפים בפורום?

איזה חמוד אתה!!

זה באמת משו דימיוני!

באמת אין את הכותל המערבי

באמת אין איזה 100 הוחכות פיזיות שהדברים האלו אמיתיםם

באמת אין פרמידות

באמת אין את ארמונו של אחאב בגלבוע

באמת אין את ארמונו של דוד המלך

באמת אין את עיר דוד

באמת אין את בית הכנסת העתיק בציפורי

באמת על הגלבוע צומח יער...כי דוד לא קילל אותו!

באמת ובאמת...

באמת אתה מדבר דברי ביזיון

חוש מפותח יש לבן אדם הדימיוני הזה.....

הדוסים הם שומרי מצוות

נראה לך שהם יהיה כמו הנאצים?

שוב,

אני מתפלל לאמונה שלמה לכל עם ישראל

מצפה לתגובותת

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני דתי שומר שבת ועומר ואני ממש לטובת avichay14

ה' והתנ''ך זה לא המצאה ואסור בכלל לחשוב שזה לא נכון אני אפילו לא יכול

לחשוב על זה שיש יהודים שלא מאמינים בתורה ובה'.

אני ממש מרחם על אלה שאומרים שהשם והתורה לא קיימים

נערך היום על-ידי -Boxer-

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתם ממש פרימיטיביים, לא יאמן שאתם חיים בעולם כל כך מתקדם ועדיין מאמינים, שקיימת ישות עליונה שמכוונת מלמעלה את בני האדם כמו כלי משחק על לוח מונופול.

איזה חמוד אתה!!

זה באמת משו דימיוני!

באמת אין את הכותל המערבי

באמת אין איזה 100 הוחכות פיזיות שהדברים האלו אמיתיםם

באמת אין פרמידות

באמת אין את ארמונו של אחאב בגלבוע

באמת אין את ארמונו של דוד המלך

באמת אין את עיר דוד

באמת אין את בית הכנסת העתיק בציפורי

באמת על הגלבוע צומח יער...כי דוד לא קילל אותו!

באמת ובאמת...

באמת אתה מדבר דברי ביזיון

חוש מפותח יש לבן אדם הדימיוני הזה.....

הדוסים הם שומרי מצוות

נראה לך שהם יהיה כמו הנאצים?

שוב,

אני מתפלל לאמונה שלמה לכל עם ישראל

מצפה לתגובותת

יש פירמידות, זה נכון. מי אמר שבנ"י בנו את הפירמידות? לידיעתך קראתי מאמר מדעי לא מזמן שממש סותר את כל העניין שבנ"י בנו את הפירמידות.

כל שאר הדברים שסיפרת הם בתקופה מאוחרת יותר ואין שום סיבה, שהם לא יהיו אמיתיים, אני מדבר איתך הרבה יותר אחורה.

איך אתה יודע שאלוהים ברא את העולם? יש לזה הוכחות? הרי טוענים שהעולם קיים מליוני שנים ובאים המאמינים כנגד כל המדע וטוענים שהעולם קיים מקס' 5000 שנה.

אני לא אומר שהמבנים והמלכים הם מה שלא נכון בתורה, זה כבר סיפור אחר.

אני מדבר על כל הנושא של אלוהים הציל אותנו מידי העם הזה והעניש אותנו בגלל החטא הזה והזה, פה באה לידי ביטוי האמונה ופה אני מאמין שלא קרה מעולם דבר כזה.

אני דתי שומר שבת ועומר ואני ממש לטובת avichay14

ה' והתנ''ך זה לא המצאה ואסור בכלל לחשוב שזה לא נכון אני אפילו לא יכול

לחשוב על זה שיש יהודים שלא מאמינים בתורה ובה'.

אני ממש מרחם על אלה שאומרים שהשם והתורה לא קיימים

הוא מרחם עלי שאני לא מאמין בתורה, יבוא אדם קיצוני יותר ויאמר שצריך לכפות עלי את התורה בכל דרך.

נ.ב.

אפשר לתת קצת כבוד, אנחנו בסה"כ מנהלים דיון/ויכוח שלא צריך לרדת לפסים אישיים.

אז בבקשה אל תשתמש ביותר מדי סימני קריאה (מביע זלזול מסוים), ומלים כמו "חמוד" כי בכל זאת אני לא החתול שלך.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אתם ממש פרימיטיביים, לא יאמן שאתם חיים בעולם כל כך מתקדם ועדיין מאמינים, שקיימת ישות עליונה שמכוונת מלמעלה את בני האדם כמו כלי משחק על לוח מונופול.

טוב בלי להעלב אחי אתה לא ממש מדבר בחוכמה קודם תחכים קצת תלמד כמה דברים ואז תגיד מה שאתה רוצה

אלה שלא מאמינים אלה אלה שאפילו לא ניסו ללמוד לדעת

תעיינו קצת בתנ''ך כנסו לאתרי יהדות לפני שאתם סתם זורקים כל מיני שטויות אם זה לא יעזור זה כבר בעיה שלכם.

הדת שלנו היא הדת שיש לה הכי הרבה הוכחות שהיא קיימת הרבה דתות מבוססות על שלנו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואו!!

כזאת בורות כבר הרבה זמן לא ראיתי!!

אביחי, אני לא יודע מאיפה אתה שואב את המידע, אבל אתה בהחלט מושפע מטלוויזיה, תקשורת, ושאר עיוותים.

להאמין בשטן לא אומר שאתה רוצח, לא אומר שאתה מקיים יחסי מין בבתי קברות, ולא שום דבר מהדברים האלה.

כל הדברים האלו זה מה שהתקשורת קוראת לו כת השטן, חבורות של ילדים מתלהבים שחושבים שזה מגניב להרוג חתולים ולשתות להם את הדם.

זה לא שטניזם.

בכל מקרה, אני מאמין באלוהים, אבל חילוני.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מסורתי ז"א שומר חגים ושבת אבל אני לא הולך ךבית כנסת כל יום אלא רק בחגים...

ואני שומר כשר..

נערך היום על-ידי Yo-mAn23

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
הרי טוענים שהעולם קיים מליוני שנים ובאים המאמינים כנגד כל המדע וטוענים שהעולם קיים מקס' 5000 שנה.

דבר ראשון אני רוצה להגיד שכל מה שאומרים שהעולם קיים מיליוני שנים לא סותר את התורה - יכול להיות שכל יום שכתוב בתנ"ך הכוונה לתקופה ארוכה שבתקופה זו העולם לאט לאט נברא ונבנה

דבר שני - כל הבדיקות זה לא הוכחה כי אף אחד לא היה שם ויודע שזה קיים מאז דבר שלישי - בודקים את המאובנים שלקח להם להגיע למצב הזה בתנאים שלנו כיום ( אחוז חמצן 22 חנקן 78 וכו' וכו' ) יכול להיות שבתנאים אחרים ( כמו שהיה פעם ) לקח בדיוק חצי דקה למאובן להפוך למה שהוא היום ?

דבר רביעי ואחרון - הציטוט המדוייק מספר קהלת זה : " צדיק באמונתו יחיה " איש באמונתו יחיה זה עיוות של החילונים , מי שרוצה שיבדוק אין לי כרגע את המקור המדוייק אבל ספר קהלת לא גדול

נ.ב איך הגענו לזה שוב

זה אשכול מידע בלבד ולא ויכוחים בשביל ויכוחים תפתחו חדש ( אם אתם רוצים כמובן )

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1) שטניזם - משמעותו אמונה בעצמך ולא באל, שטניסט זה מי שמאמין בעצמו (לווא דווקא כאל אלה כאחד שלא מאמין בישות עליונה ומאמין שהאדם הוא זה שיכול לשנות..)

2) כת השטן - מסכים חבורה של דבילים שלי בעצמי לא היה אכפת לרצוח (אני אוהב מאוד חתולים למי ששם לב)

3) אמונה בשטן - טענתה שטויות השטן כמו אלוהים יכולים להיות מפורשים בכל צורה שהיא, רבים למשל חושבים שאם האלה קיים אז הוא בעצם זבל נורא כמו השטן (למשל אפשר להביאר דוגמא על זה שהוא נתן ליהודים לסבול בשואה)

4) איש באמונתו יחיה -סבבה עיוות של החילונים, מתקבל לחלוטין, למעשה אני מאמין שכולם צריכים להיות אטאיסטים אז אני חושב יותר בכיוון של הדוסים במקרה הזה

5) חן פיספסתה ויכוח לא רע בפורום קבל, קוראים לנושא אטאיסט נגד קבלה שאני פתחתי

6) בוקסר שמתי לב לדבר מגניב, אתה מבין לנו לחילונים אין בעיה לראות כל הוכחה שהיא שאתם מביאים, תביא לי כתבים אני אקרא וכו, אני אישית ביקרתי בישיבה (חבר שלי דוס) אם אתה מכיר "תורה ואמונה" בירושליים, זה היה ביום עיון, ואני אישית יודע דבר או שתיים על התנך, אני טוען באופן מוחלט שכל דת שהיא היא לא נכונה, ולדעתי רוב הסיכויים שגם אלוהים לא קיים ולא הוא ברא את האדם אלה האדם ברא את אלוהים (במוחו), אתה רוצה להתווכח איתי בצורה נורמאלית? סבבה רק אני מודיע מראש שנינו מביאים קישורים לקריאה אני קורא את שלך ואתה קורא את שלי, ומגיבים בהתאם, מסכים עם החוקים האלה סבבה, לא? איש באמונתו יחיה ואני מקווה שעם הזמן אנשים ילמדו להבין שדת זה כלי נורא שנועד לנצל אנשים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני לא שומר שבת ולא הולך לבית כנסת אבל לא אוכל חזיר ולא אוכל בשר וחלב אבל אם עברה שעה שעתיים ואכלתי בשר אז אני יאכל חלב אם ממש בא לי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
טוב בלי להעלב אחי אתה לא ממש מדבר בחוכמה קודם תחכים קצת תלמד כמה דברים ואז תגיד מה שאתה רוצה

אלה שלא מאמינים אלה אלה שאפילו לא ניסו ללמוד לדעת

תעיינו קצת בתנ''ך כנסו לאתרי יהדות לפני שאתם סתם זורקים כל מיני שטויות אם זה לא יעזור זה כבר בעיה שלכם.

תאמין לי אני מעריץ את התורה, אני נורא אוהב ללמוד תנ"ך, אני אפילו טוב בזה ?(ממוצע של 90, במתכונת 100 :P), אבל אני תופס את זה כיצירה ספרותית לכל דבר ואפילו קצת דמיונית.

עם כל זה שאני נגד אלוהים ונגד האמונה, אני בעצמי עליתי לתורה (בר מצווה), הלכתי כמה פעמים טובות לבתי כנסת, אני לא אוכל מצות בפסח, אני עושה חגים, אבל אני פשוט תופס את זה כתרבות ולא כדת זה הכל.

אני דווקא חושב שיש לי ידע לא קטן בתורה, אבל אם אתה חושב שאתה מבין גדול, אולי תלמד אותי קצת ותעשיר את ידיעותיי?

אל תזרוק משפט כזה ואז תפרוש...תוכיח אותו...אם אתה לא מוכיח אותו אתה בעצם אומר לי שאתה מתבסס על אמונה ולא על הוכחות.

את זה אני מוכן לקבל, מה שאני לא מוכן לקבל זה, שאנשים טוענים שיש הוכחות לתורה ולקיום של אלוהים, אבל בשטח הם מתחמקים, כאשר צריך להוכיח את העניין לעומק.

דבר ראשון אני רוצה להגיד שכל מה שאומרים שהעולם קיים מיליוני שנים לא סותר את התורה - יכול להיות שכל יום שכתוב בתנ"ך הכוונה לתקופה ארוכה שבתקופה זו העולם לאט לאט נברא ונבנה

אני לא רוצה הוכחות של "יכול להיות", אני רוצה הוכחות חותכות...זה פשוט עובדה שהמדע סותר את התורה...אחד מהם בטוח לא נכון, אני בטוח שהתורה לא נכונה, אתה בטוח שהמדע לא נכון.

אני את ההוכחות שלי יכול להביא, האם אתה גם יכול?

דבר שני - כל הבדיקות זה לא הוכחה כי אף אחד לא היה שם ויודע שזה קיים מאז

מישהו שקיים היום, היה בתקופה של אדם וחווה ויכול להעיד שקרה מה שקרה?

דבר שלישי - בודקים את המאובנים שלקח להם להגיע למצב הזה בתנאים שלנו כיום ( אחוז חמצן 22 חנקן 78 וכו' וכו' ) יכול להיות שבתנאים אחרים ( כמו שהיה פעם ) לקח בדיוק חצי דקה למאובן להפוך למה שהוא היום ?

אל תשחק משחקים, אתה יודע שנערכו מספיק מחקרים ומספק בדיקות ולא סתם אומרים שהעולם קיים מיליוני שנים.

6) בוקסר שמתי לב לדבר מגניב, אתה מבין לנו לחילונים אין בעיה לראות כל הוכחה שהיא שאתם מביאים, תביא לי כתבים אני אקרא וכו, אני אישית ביקרתי בישיבה (חבר שלי דוס) אם אתה מכיר "תורה ואמונה" בירושליים, זה היה ביום עיון, ואני אישית יודע דבר או שתיים על התנך, אני טוען באופן מוחלט שכל דת שהיא היא לא נכונה, ולדעתי רוב הסיכויים שגם אלוהים לא קיים ולא הוא ברא את האדם אלה האדם ברא את אלוהים (במוחו), אתה רוצה להתווכח איתי בצורה נורמאלית? סבבה רק אני מודיע מראש שנינו מביאים קישורים לקריאה אני קורא את שלך ואתה קורא את שלי, ומגיבים בהתאם, מסכים עם החוקים האלה סבבה, לא? איש באמונתו יחיה ואני מקווה שעם הזמן אנשים ילמדו להבין שדת זה כלי נורא שנועד לנצל אנשים.

מחזק!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חן דווקא במקרה הזה נריה הפתיע, הוא לא ממש שיחק כי הוא צדק לגבי אופן הבידה, אהוא לא צדק לגבי התנאים אין מצב ששררו תנאים כאלה אני בטוח גם שתנאים כאלה בלתי אפשריים (אומנם לפי הגדרת חן זה אמונה נקייה אבדוק עם המורה שלי לפיזיקה מחר)

אבל אופן הבדיקה עצמו מאוד מדוייק, אני בספק ענק שקרה משהו שגרם למאובנים להראות זקנים בכל כך הרבה, והטענה שאלוהים עשה את זה בכוונה, מגוחכת, מה הסיבה שלו לעשות זאת?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
זה ממש לא נכון.

אמנם אין לי ניסיון אישי כזה, כי ההורים שלי שומרים, אבל לא יותר מזה.

אני מכיר מלא אנשים שההורים מסורתיים והילדים בקושי מאמינים באלוהים, ולהיפך שההורים חילוניים והילד חוזר בתשובה פתאום באמצע החיים.

חוץ מזה, אני מאמין שאם ההורים שלי היו דתיים ומנסים להפוך אותי גם לדתי הייתי מצליח לגלות את הטיפשות שבאמונה באלוהים (כמו שגיליתי במצב הנוכחי).

שמע, יש מקרים ויש מקרים....

אבל לפי דעתי הרוב זה מה שהוא אמר...

אני לא ראיתי הרבה משפחות דתיות שהילד שלהם פתאום לא שומר...

באמצע שבת רואה טלויזיה....

ראיתי ילד שחזר בתשובה באמצע החיים (דרך אגב הוא חזר בשאלה...)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, הסיבה שבגללה אנשים מאמינים באלוהים היא התקווה שזה נותן להם.

האמונה נותנת תקווה לבני האדם, יש להם במה להיאחז שהזמנים קשים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאמונה באלוהים דווקא נובעת מפחד מהלא נודע או מהשונה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים