עכשיו תורי

סקר: עד כמה אתם דתיים?

Recommended Posts

חברים, כל מה שאתם אומרים פה זה מראה שאתם פשוט לא מכירים את היהדות.

לא חונכתם על פיה, ולכן כאשר גודלים כל אחד חושב ורואה דברים לפי איך שהוא מרגיש.

התורה והנ"ך- כל כך הרבה הוכחות קיימות על זה שהיא אמת, ועדיין פשוט מפליא איך אנשים מסוגלים להתעלם מהם.

דוגמה- בתורה בספר ויקרא כתוב על הסימנים הטהורים של הדגים- סנפיר וקשקשת. ובתורה שבעל פה נמסר מדור לדור שכל דג שיש לו סנפיר- הוא כשר, למה? מכיוון שכל דג בעולם שיש לו סנפיר יש לו גם קשקשת!! והיום גם לאחר אלפי שנים של חקר האוקיינוסים והטכנולוגיה המפותחת לא נמצא דג אחד שיש לו סנפיר ואין לו קשקשת !!!

זו הוכחה לכך שתורה מן השמים. איזה בנאדם שהיה כותב אותה היה מעז להתחייב על כך מלבד בורא העולם?

ואלו שלא מאמינים באלוקים, זה פשוט לא ייתכן. לא צריך שום הוכחות לכך מאף בנאדם.

פשוט מסתכלים בבריאה, בעולם. האם ייתכן שכל הדיוק המדהים הזה נוצר מעצמו???

איך?? הבנאדם זה פשוט מכונה שלא תאמן. חח התפתחות של מיליוני שנים.

האם כאשר נאמר שהשעון שאתה כרגע לובש, מצאו אותו באיזה יער נידח בקצה העולם, ורגל אדם לא דרכה שם מעולם, האם תאמינו לכך שהוא נוצר מעצמו?? אדם הגיוני היה מאמין לכך?!?! אף אחד!! מוכרח שאדם ביקר שם, חייב. וזהו רק שעון, לעומת גוף האדם המדהים הזה, אדם רציונלי מסוגל להאמין שהוא נוצר מעצמו???

אוקיי, לא הכריחו לשמור מצוות, אבל להאמין בבורא לעולם זה הכי בסיס שיש. כל אחד בליבו.

ישנם המון הוכחות באתרי אמונה על כך.

האתר הידברות הוא אתר מצוין, יש שם המון הרצאות. מותר לנסות ולשמוע מה אומר הצד השני, לא?

"איש באמונתו יחיה"

הפסוק מופיע בספר חבקוק הוא "וצדיק באמונתו יחיה" , אבל אדם שלא גדל על הדת, ישמע מה שהוא רוצה לשמוע ולא מה שנכון. ועכשיו החילונים תפסו טרמפ והפכו את זה לאיש באמונתו יחיה, פשוט סילוף מוחלט של הפסוק.

נערך היום על-ידי Beautiful Mind

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
חברים, כל מה שאתם אומרים פה זה מראה שאתם פשוט לא מכירים את היהדות.

לא חונכתם על פיה, ולכן כאשר גודלים כל אחד חושב ורואה דברים לפי איך שהוא מרגיש.

התורה והנ"ך- כל כך הרבה הוכחות קיימות על זה שהיא אמת, ועדיין פשוט מפליא איך אנשים מסוגלים להתעלם מהם.

דוגמה- בתורה בספר ויקרא כתוב על הסימנים הטהורים של הדגים- סנפיר וקשקשת. ובתורה שבעל פה נמסר מדור לדור שכל דג שיש לו סנפיר- הוא כשר, למה? מכיוון שכל דג בעולם שיש לו סנפיר יש לו גם קשקשת!! והיום גם לאחר אלפי שנים של חקר האוקיינוסים והטכנולוגיה המפותחת לא נמצא דג אחד שיש לו סנפיר ואין לו קשקשת !!!

זו הוכחה לכך שתורה מן השמים. איזה בנאדם שהיה כותב אותה היה מעז להתחייב על כך מלבד בורא העולם?

ואלו שלא מאמינים באלוקים, זה פשוט לא ייתכן. לא צריך שום הוכחות לכך מאף בנאדם.

פשוט מסתכלים בבריאה, בעולם. האם ייתכן שכל הדיוק המדהים הזה נוצר מעצמו???

איך?? הבנאדם זה פשוט מכונה שלא תאמן. חח התפתחות של מיליוני שנים.

האם כאשר נאמר שהשעון שאתה כרגע לובש, מצאו אותו באיזה יער נידח בקצה העולם, ורגל אדם לא דרכה שם מעולם, האם תאמינו לכך שהוא נוצר מעצמו?? אדם הגיוני היה מאמין לכך?!?! אף אחד!! מוכרח שאדם ביקר שם, חייב. וזהו רק שעון, לעומת גוף האדם המדהים הזה, אדם רציונלי מסוגל להאמין שהוא נוצר מעצמו???

אוקיי, לא הכריחו לשמור מצוות, אבל להאמין בבורא לעולם זה הכי בסיס שיש. כל אחד בליבו.

ישנם המון הוכחות באתרי אמונה על כך.

האתר הידברות הוא אתר מצוין, יש שם המון הרצאות. מותר לנסות ולשמוע מה אומר הצד השני, לא?

"איש באמונתו יחיה"

הפסוק מופיע בספר חבקוק הוא "וצדיק באמונתו יחיה" , אבל אדם שלא גדל על הדת, ישמע מה שהוא רוצה לשמוע ולא מה שנכון. ועכשיו החילונים תפסו טרמפ והפכו את זה לאיש באמונתו יחיה, פשוט סילוף מוחלט של הפסוק.

מתחיל להיות מעניין...^_^

אני לא מנוסה כל כך בחקר האוקיינוסים או בחקר הדגים ולכן אני אשמח אם תפנה אותי למאמר מדעי כלשהו, אשר אומר שלא קיים דג בלי קשקשים.

שאלה תמימה: לכריש או דולפין, יש סנפיר לא? וקשקשים?

ת'אמת, אני מסתכל בבריאה, אני מסתכל במורכבות ביופי של כל יצור חי ולא מצליח להבין איך אנשים חושבים שדבר כזה נוצר במשך שבוע ימים?! בוא נאמר ככה, אחרי תהליך הבריאה אלוהים לא ברא יותר יצורים, אני צודק? אז איך יתכן שלאחר שנים רבות עד היום עדיין מתרחשת אבולוציה ונוצרים זנים ומינים חדשים של בע"ח?

אף אחד לא אמר שגוף האדם או כל יצור בטבע נוצר מעצמו, הוא נוצר מהתפתחות ואבולוציה של מיליוני שנים ע"י שינויים פיזיולוגיים - ביולוגיים - כימיים שונים ורבים.

אני אשמח אם תגבה את כל ה"הוכחות" שלך במאמרים מדעיים או כאלה שאפשר לתפוס מהם הוכחה קיימת.

אני מציג את הגישה המדעית שאותה כולם מכירים, אם בכל זאת תרצה הוכחות לדברי אני אספק אותם ברצון.

הגישה של התורה היא פחות מוכרת ולכן אני מבקש ממך מאמרים שמוכיחים את דברך.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
שאלה תמימה: לכריש או דולפין, יש סנפיר לא? וקשקשים?

הבהרה קטנה...

דולפינים וכרישים אינם דגים אלה יונקים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה נכון לגבי דולפין, אבל לא לגבי כריש.

אני עדיין מחכה לאיזשהי הוכחה שלא נמצא דג בעל סנפיר וללא קשקשים.

אם אפשר גם את המקום המדויק שמופיע הפס', כדי שאוכל לעיין בו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Beautiful Mind אני אקרע את מה שהבאתה אם אתה תקרא לינק שאביא לך, מה אתה אומר עשינו עסק?

מסכים עם חן אפשר מקור מידע מדעי שעוסק בנושא דגים ומוכיח את טענותיך?

ולבסוף הטענה שלך שאני אישית מכיר ונאמרת עלי ידי כולכם, מכיוון שאת מוחכם שוטפים תמיד ובעקיפין עם כל הטענות הבסיסיות שאני אישית מכיר ונמצאות במסמך הספציפי שאני רוצה שתקרא עם שלילה יפה לכל טענה וטענה.

אתה אומר עולם מדוייק, זה עולם של ניסוי וטעיה והוא כלל לא מדוייק, בטבע יש הרבה טעויות, גם גוף האדם אינו מושלם, למשל גילו בחקר העיין שהיא התפתחה בצורה פגומה אצל רוב היצורים החיים, אתה כנראה לא מבין בעדשות בפיזיקה אז אני לא ארחיב יתר על המידה פשוט אגיד שכלי הדם שאמורים להמצא מאחורי נקודת הקליטה של האור נמצאים לפני, כלומר רוב היצורים החיים פותחו ככה שהאור שנקלט עובר דרך כלי דם שלהם ולכן הם רואים הכל בגוון אדום, איך לעזעזל קורה שאנחנו רואים בסדר? המוח שלנו מתרגם את מה שרואה וכמו כל תוכנה טובה מתקן את הטעות, עוד על העניין, כל תופעות המראה והעדשות של העיין שלנו זה טעות אחת גדולה (זה שאנחנו רואים את דמותנו במראה וכו), יצור שעד כמה שאני זוכר שכלי הדם שלו נמצאים מאחורי מקום הקליטה זה סוס ים.

עוד חוסר שלמות, האדם זה בכלל מכונה של טעויות, העולם נהרס, אפקט החממה, אלפי מינים שונים שנכדו בעבר וגם כיום ממשיכים להיעלם בגלל מעשי האדם, כן בהחלט עולם מושלם.

אני מציע לך לקורא קצת על צ'ארלס דרווין שמסביר איך מתפתח העולם מניסוי וטעיה "ברירה טבעית" כמו שקוראים לזה.

על העיו:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%99%D7%9F

צארלס דרווין:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%A8%...%95%D7%99%D7%9F

אז על דגים, כריש הוא סוג של דג אך לצערי יש לו גם קסקסים, הם פשוט מאוד קטנים וצפופים ולכן נראה כאילו אין לו, לוויתנים (דולפינים הם תת משפחה של לוויתנים) הם בעלי אור חלק אבל הם גם יונקים ולא דגים.

מה כן אני לא בטוח שכל הדגים בעליי כסכסים פשוט בויקי אין מספיק מידע על בטאים ודגים בכלל.

בטאים:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%98%D7%90%D7%99%D7%9D

מה כן גם אם זה נכון, זה לא אומר כלום על הבורא, מה תגיד על כל סתירות התנך?

ולגבי העובדה שכל דבר אפשר לפרש במספר דרכים, עצם העובדה שנאמר שמותר לאכול רק דג עם סנפירים וקשקשים, אוליי זה להפך סותר כי כותב התנ"ך חשב שיש גם דגיש בלי, והרי לך אין כאלה.

וגם כותב הטקסט יכל להתכוון לדגים כלומר לכל חיה ששוכנת במים כולל לוויתנים, הרי זה בחירה של החוקרים לא לקרוא ללוויתנים בגלל איזשהם סטנדרטים שהם קבעו, למשל אפשרי מאוד שהסיבה שלוויתנים לא נחשבים לדגים זה כי לפי הסטנדרטים דג זה יצור בעל סנפיר וקשקשים, ואז איפה בדיוק התנ"ך צדק?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קצת פירוט על עניין הדגים:

א?ת ז?ה ת??אכ?לו? מ?כ??ל א?ש??ר ב??מ??י?ם כ??ל א?ש??ר לו? ס?נ?פ??יר ו?ק?ש??ק?ש??ת ת??אכ?לו?. (דברים יד, ט)

חז''ל אומרים: אין שום דג שיש לו קשקשים ואין לו סנפיר. לתועלת הצבור כתבה חוזרת משנת תש"ס"ג 2003 והפוקר טוען שמצא דג שיש לו קשקשת ואין לו סנפיר כלל. הפעם עשה הפוקר עבודה נפלאה למעננו, ובמשך חודשים טרח לבדוק את כל 30,000 סוגי הדגים שיש בעולם עד שהכריז ב''דעת אמת'' בקול רעש גדול על ה''סנסציה'' של המאה: הוא מצא סוף סוף באיזה מוזיאון ימי בוושינגטון דג שיש לו קשקשת בלי סנפיר...

חיפוש דג עם קשקשת בלי סנפיר כעוד ראיה לתורה משמים:

חז''ל אומרים: אין שום דג שיש לו קשקשים ואין לו סנפיר. והפוקר טוען שמצא דג שיש לו קשקשת ואין לו סנפיר כלל.

מענה: הפעם עשה השוטה עבודה נפלאה למעננו, ובמשך חודשים טרח לבדוק את כל 30,000 סוגי הדגים שיש בעולם עד שהכריז ב''דעת אמת'' בקול רעש גדול על ה''סנסציה'' של המאה: הוא מצא סוף סוף באיזה מוזיאון ימי בוושינגטון דג שיש לו קשקשת בלי סנפיר, וצירף צילום הדג עם שמו הלועזי: MONOPTERUS CUCHIA בלווי כמה שמות של דוקטורים מומחים לדגים. יש דבר משכנע מזה? אלא אנו שמכירים את ה''אמת'' של ''דעת-אמת'' הלכנו ובדקנו את ה''מימצא המהפכני'', ובבדיקה מדעית קצרה מצאנו שדג זה ש''גילה'', לא רק שיש לו סנפיר קטן תחת זנבו, ולא רק שיש לו סנפירי חזה עד לגיל 10 ימים ואח''כ הם נושרים [וזה מספיק כדי להחשב כשר], אלא התרגום של שמו הלועזי MONOPTERUS הוא: ''כנף [=סנפיר] אחד'', על שם הסנפיר שתחת זנבו!!! הפוקר שוב הביא ראיה ברורה לאמיתות האלוקית הפלאית של דברי התורה וחז''ל בזה שבדק יותר מ30,000 הדגים שבעולם ולא מצא אפילו אחד עם קשקשת בלי סנפיר! שוב אנו נדהמים ונרעשים לראות את נפלאות תמים דעים שה''יושב בשמים ישחק, ה' ילעג למו'', וכגבי פרעה ובלעם שהזכרנו לעיל!!

נלקח מhttp://www.shofar.net/site/ARDetile.asp?id=6439

http://www.hidabroot.org/Site/ARDetile.asp?id=7198

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אתם ממש פרימיטיביים, לא יאמן שאתם חיים בעולם כל כך מתקדם ועדיין מאמינים, שקיימת ישות עליונה שמכוונת מלמעלה את בני האדם כמו כלי משחק על לוח מונופול.

יש פירמידות, זה נכון. מי אמר שבנ"י בנו את הפירמידות? לידיעתך קראתי מאמר מדעי לא מזמן שממש סותר את כל העניין שבנ"י בנו את הפירמידות.

כל שאר הדברים שסיפרת הם בתקופה מאוחרת יותר ואין שום סיבה, שהם לא יהיו אמיתיים, אני מדבר איתך הרבה יותר אחורה.

איך אתה יודע שאלוהים ברא את העולם? יש לזה הוכחות? הרי טוענים שהעולם קיים מליוני שנים ובאים המאמינים כנגד כל המדע וטוענים שהעולם קיים מקס' 5000 שנה.

אני לא אומר שהמבנים והמלכים הם מה שלא נכון בתורה, זה כבר סיפור אחר.

אני מדבר על כל הנושא של אלוהים הציל אותנו מידי העם הזה והעניש אותנו בגלל החטא הזה והזה, פה באה לידי ביטוי האמונה ופה אני מאמין שלא קרה מעולם דבר כזה.

הוא מרחם עלי שאני לא מאמין בתורה, יבוא אדם קיצוני יותר ויאמר שצריך לכפות עלי את התורה בכל דרך.

נ.ב.

אפשר לתת קצת כבוד, אנחנו בסה"כ מנהלים דיון/ויכוח שלא צריך לרדת לפסים אישיים.

אז בבקשה אל תשתמש ביותר מדי סימני קריאה (מביע זלזול מסוים), ומלים כמו "חמוד" כי בכל זאת אני לא החתול שלך.

אה ואלה?

בית המקדש נבנה בתקופת התנ"ך, שלמה המלך! מביש כמה אתה בור בענין התנ"ך

אה ובענין האבולוציה

אתה אומר שבאנו מהקופים הא?

אז מי ברא את הקופים?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
וואו!!

כזאת בורות כבר הרבה זמן לא ראיתי!!

אביחי, אני לא יודע מאיפה אתה שואב את המידע, אבל אתה בהחלט מושפע מטלוויזיה, תקשורת, ושאר עיוותים.

להאמין בשטן לא אומר שאתה רוצח, לא אומר שאתה מקיים יחסי מין בבתי קברות, ולא שום דבר מהדברים האלה.

כל הדברים האלו זה מה שהתקשורת קוראת לו כת השטן, חבורות של ילדים מתלהבים שחושבים שזה מגניב להרוג חתולים ולשתות להם את הדם.

זה לא שטניזם.

בכל מקרה, אני מאמין באלוהים, אבל חילוני.

אתה לא יודע מזה עיין הרע?

אתה יודע שהשטן זה שנאת חינם

בורות אתה בעצמך

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יופי אז כתבתו באינטרנט באתר חרדי על איזה טמבל אפשר מקור יותר אמין??

ומה עם כל הטעויות של חזל?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אה ואלה?

בית המקדש נבנה בתקופת התנ"ך, שלמה המלך! מביש כמה אתה בור בענין התנ"ך

אה ובענין האבולוציה

אתה אומר שבאנו מהקופים הא?

אז מי ברא את הקופים?

אני בור? אולי תסביר לי מה גורם לך לחשוב שאני בור אשר לא מבין כלום בתורה?

אתה חושב שאתה היחיד שיודע מי בנה את בית המקדש לפי האמונה היהודית?

אף אחד לא ברא את הקופים, תרד כבר מנושא הבריאה.

כמו שאמרתי כל היצורים החיים וכל הבריאה נוצרה מתהליכים כימיים, ביולוגיים ופיזיולוגיים שונים ורבים אשר נמשכו מיליוני שנים אם לא מיליארדים. הכל התחיל מצורות חיים לא מפותחות וחד תאיות (כמובן שגם הם נוצרו במשך שנים רבות ע"י תהליכים שונים ורבים), עם העלייה בציר הזמן האבולוציה שידרגה את בע"ח ולאט לאט נוצרו יצורים חדשים.

אני יכול לשאול אותך את אותה שאלה. אם אלוהים ברא את היקום, מי ברא את אלוהים? מאיפה הוא הגיע פתאום?

נ.ב

אני שם לב שאתה מתחיל לקלל.

האם זה נובע מכך שיש צדק בדברנו והתורה לא באמת מה שהיא נראית בעיניך? (תחשוב על זה) ;)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי כל היצורים החיים וכל הבריאה נוצרה מתהליכים כימיים, ביולוגיים ופיזיולוגיים שונים ורבים אשר נמשכו מיליוני שנים אם לא מיליארדים. הכל התחיל מצורות חיים לא מפותחות וחד תאיות (כמובן שגם הם נוצרו במשך שנים רבות ע"י תהליכים שונים ורבים), עם העלייה בציר הזמן האבולוציה שידרגה את בע"ח ולאט לאט נוצרו יצורים חדשים.

אני יכול לשאול אותך את אותה שאלה. אם אלוהים ברא את היקום, מי ברא את אלוהים? מאיפה הוא הגיע פתאום?

יופי אז כתבתו באינטרנט באתר חרדי על איזה טמבל אפשר מקור יותר אמין??

ומה עם כל הטעויות של חזל?

סליחה אבל אתם ממש מדברים שטויות אתה חושבים שבאמת העולם הזה התפתח משום דבר???

רק ה' יכול ליצור משהו כזה מושלם שכל דבר במקומו

ובקשר לדגים אתה כזה חכם שאתה אומר שאחרים טועים אני רוצה שתמצא לי דג שיש לו קשקשים ואין לו

סנפיר תיכנס לכל אתר לכל מקום שאתה רוצה ואתה לא תמצא אחרי הכל מי יכול לקבוע כזה דבר חוץ מה'

יש יותר מ30,000 סוגים של דגים ועוד הרבה שלא גילו ואני לא מאמין שלפני אלפים של שנים הייה מישהו שבדק את כולם וגילה שזה צירוף מקרים שלמי שיש קשקשים יש גם סנפיר ראיתי פה מישהו כותב שהתורה זה המצאה של בן אדם עם דימיון בוא תגיד לי איזה בן אדם יכול לקבוע דבר שכזה ועוד לפני הרבה זמן שלא הייתה טכנולוגיה וכל זה....ברור שזה רק ה' יכול לקבוע דבר שכזה .

בקיצור מי שרוצה שיאמין

ומי שלא לא.

יום טוב

נערך היום על-ידי -Boxer-

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אני בור? אולי תסביר לי מה גורם לך לחשוב שאני בור אשר לא מבין כלום בתורה?

אתה חושב שאתה היחיד שיודע מי בנה את בית המקדש לפי האמונה היהודית?

נ.ב

אני שם לב שאתה מתחיל לקלל.

האם זה נובע מכך שיש צדק בדברנו והתורה לא באמת מה שהיא נראית בעיניך? (תחשוב על זה) ;)

לא התכונתי אליך! :huh:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
סליחה אבל אתם ממש מדברים שטויות אתה חושבים שבאמת העולם הזה התפתח משום דבר???

רק ה' יכול ליצור משהו כזה מושלם שכל דבר במקומו

ובקשר לדגים אתה כזה חכם שאתה אומר שאחרים טועים אני רוצה שתמצא לי דג שיש לו קשקשים ואין לו

סנפיר תיכנס לכל אתר לכל מקום שאתה רוצה ואתה לא תמצא אחרי הכל מי יכול לקבוע כזה דבר חוץ מה'

יש יותר מ30,000 סוגים של דגים ועוד הרבה שלא גילו ואני לא מאמין שלפני אלפים של שנים הייה מישהו שבדק את כולם וגילה שזה צירוף מקרים שלמי שיש קשקשים יש גם סנפיר ראיתי פה מישהו כותב שהתורה זה המצאה של בן אדם עם דימיון בוא תגיד לי איזה בן אדם יכול לקבוע דבר שכזה ועוד לפני הרבה זמן שלא הייתה טכנולוגיה וכל זה....ברור שזה רק ה' יכול לקבוע דבר שכזה .

בקיצור מי שרוצה שיאמין

ומי שלא לא.

יום טוב

אני יכול להחזיר לך בדיוק באותו טון...

אתה באמת חושב שהעולם הזה נברא, בכמה מעשי קסם של ישות עליונה? כזה עולם מסובך נוצר ב-7 ימים ע"י קסמים, נראה לך הגיוני? :D

אתה הבאת את ההוכחה, אתה צריך לגבות אותה במאמר מדעי כלשהי.

כמו שאמרתי, אני יביא הוכחה אני גם יגבה אותה, האם אתה מסוגל לגבות את ההוכחות שלך? (כמו ש-Black Mage אמר, מאמר של רבי לא תופס, כי העניין פועל לטובת האינטרסים שלו)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
חז''ל אומרים: אין שום דג שיש לו קשקשים ואין לו סנפיר.

כן, התבלבלתי בזה...

כל דג שיש לו קשקשים יש לו סנפיר!

אין בידי שום מאמר מדעי בנוגע לדגים, אבל אני יכול להיות סמוך ובטוח שאם האתר פרסם את זה, יש לכך גב מדעי... ראיתם את מה שעשה הפוקר בכתבה באתר shofar שחקר 30,000 מיני דגים ולא מצא אפילו אחד שנוגד את מה שאמרו חז"ל. ובסוף עשה צחוק מעצמו..

hen1235, Black Mage

אתם אומרים שהמוח המדויק והמופלא שלנו שעושה אין ספור פעולות נוצר בלי יד מכוונת במשך מיליארדי שנים, כן?

תענו לי על השאלה בבקשה, אם נאמר לכם שנמצא באיזשהו חור נידח באנטרקטיקה

מחשב על שמהיר פי 100 מכל מחשב אחר בעולם וכל הסימנים יראו שאף אדם לא דרך שם מעולם!

לבסוף יצטרכו להגיע למסקנה שהמחשב הזה הוא תוצאה של התפתחות של מיליארדי שנים עד שהתהווה לצורתו הנוכחית, כל החלקים המתוחכמים והרגישים "ידעו" בדיוק היכן הם צריכים להיות, מתי כל אחד צריך לעבוד בדיוק בזמן הנכון ובתיאום מושלם.

האם תאמינו לזה? כן או לא? תענו על כך <---

עוד חוסר שלמות, האדם זה בכלל מכונה של טעויות, העולם נהרס, אפקט החממה, אלפי מינים שונים שנכחדו בעבר וגם כיום ממשיכים להיעלם בגלל מעשי האדם, כן בהחלט עולם מושלם.

שמת לב למה כל זה קורה עכשיו? כי העולם הזה אמור להתקיים 6000 שנה, ונותרו עוד 234 שנים לסיומו.

אחי, המאמר שהבאת על העין הוא לכשעצמו מצביע שלא יתכן שדבר כל כך מורכב כמו העין יכול להיווצר ולהתפתח למה שהוא היום גם במשך טריליוני שנים!! הקרנית, הקשתית, האישון, העדשה, הרשתית, 120 מיליון (!) קנים ברשתית, 6 מליון (!) מדוכים...שכל אחד ידע בדיוק איפה להיות ומה תפקידו...הקנים יצאו לפעולה דווקא בלילה, והמדוכים דווקא באור..

במרוצת עשרות השנים האחרונות התגלו כל כך הרבה תגליות מדהימות באמצעות המכשור הטכנולוגי המשוכלל שבידנו, ומדהים לגלות שאת כל אלה כבר ידעו חכמי ישראל לפני אלפי שנים, והשתמשו בהם!!

לדוגמה- באיזה יום להריון מתחילים חיי העובר?

כידוע לנו חיי האדם מתחילים ביום בו מתחיל המוח לפעול ולשדר גלים חשמליים, שאותם מקבלים באמצעות חיבור המוניטור לאלקטרודות בראשו.

אך באיזה יום מדובר? רק לסוף המאה העשרים התאפשרה הבדיקה.

הנה ציטוט מדבריו של פרופ' דיויד ליגר:

''אין אנו יודעים די על התפתחות מוחו של העובר וכו'

למן היום ה40- בערך, אשר בו מסתמן המבנה הבסיסי של המוח, ניתן להבחין בפעילות מועטת של גלים".

לאור זאת, ברור כעת לאנשי המדע כי חיי האדם מתחילים בסביבות יום הארבעים להריון.

והנה, במשנה (שנכתבה לפני כ-1800 שנה, וזה עבר מדור לדור ממשה רבנו) העוסקת בדיני טהרת אישה שנפל עוברה, מחלקת המשנה בין מצב בו התרחשה ההפלה לאחר שהעובר נחשב לאדם, לבין מצב בו נפל העובר לפני היותו נחשב אדם. וכך נאמר (מסכת נדה פרק ג' משנה ז'):

''המפלת ליום ארבעים, אינה חוששת לוולד. ליום ארבעים ואחד, תשב לזכר ולנקבה ולנדה''.

כלומר, מיום הרבעים ואחד יש לאישה מה לחשוש מהפלה- הרג התינוק.

מדהים!

האם בידי חז"ל היו אז את הכלים והאולטרה-סאונד של ימינו בכדי לדעת שהיום שבו המוח מתחיל לשדר גלים חשמליים (=התחלת החיים) הוא יום הארבעים ואחת להיריון??? מהיכן ידעו זאת?!?!? זה מצביע רק על דבר אחד, המידע הזה הגיע רק על ידי בורא העולם שמסר לעמו בסיני את הדברים החיוניים שיהיה זקוק להם בשביל לחיות על פני כדור הארץ..

ועוד בעניין מספר הכוכבים ביקום שחכמי ישראל כבר ידעו מהו מספרם המדויק לפני אלפי שנים, ורק היום המדע מגיע למספר בקירוב מה...

ובעניין סוד עיבור השנה העברי, שרבן גמליאל לפני 1900 שנה הצהיר שקיבל מאבוביו שלירח לוקח בדיוק 29.53059 ימים להקיף את כדור הארץ ורק היום אנשי המדע הגיעו למספר הזה, עדיין במרחק של כמה אלפיות... רק בעזרת לכים מדעיים חדשניים.

וכדור הארץ, שנמצא במרחק המדויק להפליא מהשמש בתנאים המתאימים ביותר לקיום החיים שעליו, אם היה בטיפה יותר קרוב כולנו היינו נשרפים, ואם בטיפה יותר רחוק כולנו קופאים, האם גם זה התפתחות של מיליוני שנים? כן.. לאחר ניסיונות רבים אין ספור כדור הארץ ידע בדיוק באיזה מרחק למקם את עצמו מהשמש.. :-)

כל כך הרבה הוכחות , שפשוט מצביעות על התמונה המלאה. לא ניתן להתעלם מכך..

כנסו לקישור הזה- http://www.hidabroot.org/Site/ARbook.asp?id=7426

ותעברו על המאמרים שם.. מומלץ!

נערך היום על-ידי Beautiful Mind

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

avichay14 אתה מוזר...

הוכחות בתנ"ך? בדיחה טובה!!

השטויות שכתצובות שם לא הגיוניות בשיט...

מה הקשר בין שנאת חינם רצח מוות וסקס בבית קברות, לאמונה בשטן???!!!

אני אומר שלא קיים שום דבר מיסטי, כששועלים אותי אם אני מאמין באלוהים אני עונה שאני מאמין בשטן, כי אני היום החלטתי שאני שונא דתיים!!!

בגלל תגובות כמו של אביחי, בעבר גם סטינגר ונריה דה קינג(סוף העולם מגיע! אווו אני מפחד...)...

אנכנו באמונה הנורמלית. אתם חולי נפש שמאמינים באליונותם, מאמינים בזה שהעולם קיים שלושת אלפים שנה כי כתוב בספר שאיזה מושיקו משועממם כתב 40 ימים על הר...

-Boxer- למה זה לא טוב שאני לא מאמין? אל תרחם עלחי. אני חושב ככה. אתה תעניש אותי?

הנה תגובות להוככות שהכל אמיתי

"איזה חמוד אתה!!" נכון שהוא חמוד?

"זה באמת משו דימיוני! "יופי עכשיו אנכנו מסכימים

"באמת אין את הכותל ה

מערבי" יש. באמת היה בית מקדש, שהיה בנין שאנשים שהאמינו לשטויות מהתורה בנו, ואפילו בתנ"ך אומרים שהוא נבנה בידי שלמה שהאמין בה'. לא היו לו הוככות שהוא קיים.

"באמת אין איזה 100 הוחכות פיזיות שהדברים האלו אמיתיםם"מסכים

"באמת אין פרמידות" קברים של פרעונים

"באמת אין את ארמונו של אחאב בגלבוע" לא יודע מי זה וזה סתם מבנה.

"באמת אין את ארמונו של דוד המלך" איפו? מה שבירושליים נבנה נגיד ע"י דויד, מה הוכחה שה' קיים?

"באמת אין את עיר דוד" כנל

"באמת אין את בית הכנסת העתיק בציפורי"אנשים האמינו ומאמינים ביהדות

"באמת על הגלבוע צומח יער...כי דוד לא קילל אותו!" לא צומח שם יער מאותה סיבה שבמקומות אחרים לא צומחים יערות. אתה יודע למה אין יערות בנגב? ב6 ליוני השנ(6\6\6) יגיע משם השטן! הנה הוכחה!

"באמת ובאמת..." שהתנך זה שטויות

"באמת אתה מדבר דברי ביזיון"אתה מדבר על עצמך בגוף שני?

"חוש מפותח יש לבן אדם הדימיוני הזה....."שוב? יש פסיכולוג לדברים האלה...

"הדוסים הם שומרי מצוות" גנבים שחיים על החילוניים ודורשים שכל העולם יאמין.

"נראה לך שהם יהיה כמו הנאצים?" בעתד הלא כל כך רחוק אם לא יעצרו אותם.

"שוב,

אני מתפלל לאמונה שלמה לכל עם ישראל" תמשיך להתפלל. זה שטויות. אני בחיים לא יאמין. אבל זה נשמע לי משהו מאוד מינסיונרי.

"מצפה לתגובותת" קבלת

ויש לי את ההוככה המוחצת שהתנ"ך זה המצאה: אנכנו יודעים בהוככות אמיתיות שלפני כמליון שנה היה הומו-ספיאנס. אנכנו יודעים בברור שהוא התגלגל באבולוציה מהקוף. והעולם נברה לפי התנ"ך לפני 300 שנה. הוככה שמההתחלה הכל שם שטויות.

אתה פרנואיד.

מסכים עם כל מילה של hen1235.

בוקסר, שוב, כל ה"הוככות" שלכם זה שטויות, כמןו התנ"ך!

המושיע היחיד פה זה באגסי, שחסך ממני להסביר את ההבדלים בין אמונה בשטן לכת השטן!

ביוטיפול מינד: הכוכבים נוצרו בפיצוץ אבק כוכבים. אי לא הכי מבין בזה, אז מישהו אחר יוכיח לך את זה...

כל יצור חי התחיל בתור יצור חד תאי(כמו סנדלית או עמבה).

אני לא מאמין באלוהים או בתנ"ך כי יש הוכחות מדעיות שכל מה שהיה בתנ"ך כמעט זה שטויות...

ויש לך הוככה שבזמן העברת המשנה בע"פ לא עבד קצת אפקט טלפון שבור?

אין לי כתבות כי אנימסתמך יותר על סרטים(לא לא סירטי קולנוע, אלה סרטים מנשיואל ג'אוגרפיק ודיקברי)

ויש לי עוד הוככה:

אם רק אחרי שמשה מת בנ"י הגיעו לארץ כנען, ומשה כתב אותה לפני 1800 שנה, אתה אומר שמושה נולד אחרי ישו של הנוצרים? כי זה אומר שזה היה בערך בשנת 200 לספירה..

אז גם אתה הוכחת שזה לא הגיוני...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהתנ"ך נכתב רק כדי שיהיה לאנשים על מה ל"הישען" מבחינת אמונה..

אני לא מאמין בתנ"ך מאז שבכיתה ב' המורה קראה את הפס' שבו משה פורס את את ים סוף..WTF!?!

אומרים שכל מה שכתוב בתנ"ך זה פירוש של דברים לפני שהם קרו, לדוגמא השואה..

לדעתי זו פשוט רבנים שמנסים "להוכיח" לאנשים שהתורה אמיתית..מפרשנים אותה לפי הנוחיות שלהם

ואנשים חושבים לעצמם "מה הם רבנים, בטוח הם יודעים יותר טוב מאיתנו אז זה חייב להיות אמיתי.."

בוקסר, לגבי הקטע עם הדגים, אני מסכים שאין באמת דג בלי סנפיר/קשקים כי אז הוא פשוט לא יהיה דג..

זה כמו שתגיד מצאתי ציפור בלי מקור..אבל אני לא אהבתי שקראת לאנשים "בורים"..

מי אתה שתקבע מי בור ומי לא..זה שאנשים לא מאמינים באותן אמונות כמוך לא משפיע על האינטליגנטיות של אף אחד...ובאמת התגובה האחרונה שלך "בקיצור מי שרוצה שיאמין ומי שלא לא." זו תגובה של קצת אי ודאות..ואתה חשוב לעצמך "אולי הם צודקים וכל מה שהאמנתי בו כל חיי זה שטויות..?"

וזה מזעזע אותך קצת....

בשורה התחתונה דיון מהסוג הזה הוא כמו סיון על פוליטיקה..בחיים הצד האחד לא ישתכנע לדיעת הצד האחר, לא משנה כמה משכנעים ומוכחים יהיו הטיעונים..

בחיים זה לא ייגמר....

נערך היום על-ידי THE G.O.A.T

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני אומר אז שאסור לאכול כלב בלי רגליים או זנב כי זה לא כשר.

לך תמצא עכשיו כלב בלי רגליים או זנב(טבעי) ואני ימצא לך דג עם סנפיר בלי בלי קסקסים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
avichay14 אתה מוזר...

הוכחות בתנ"ך? בדיחה טובה!!

השטויות שכתצובות שם לא הגיוניות בשיט...

מה הקשר בין שנאת חינם רצח מוות וסקס בבית קברות, לאמונה בשטן???!!!

אני אומר שלא קיים שום דבר מיסטי, כששועלים אותי אם אני מאמין באלוהים אני עונה שאני מאמין בשטן, כי אני היום החלטתי שאני שונא דתיים!!!

בגלל תגובות כמו של אביחי, בעבר גם סטינגר ונריה דה קינג(סוף העולם מגיע! אווו אני מפחד...)...

אנכנו באמונה הנורמלית. אתם חולי נפש שמאמינים באליונותם, מאמינים בזה שהעולם קיים שלושת אלפים שנה כי כתוב בספר שאיזה מושיקו משועממם כתב 40 ימים על הר...

-Boxer- למה זה לא טוב שאני לא מאמין? אל תרחם עלחי. אני חושב ככה. אתה תעניש אותי?

הנה תגובות להוככות שהכל אמיתי

"איזה חמוד אתה!!" נכון שהוא חמוד?

"זה באמת משו דימיוני! "יופי עכשיו אנכנו מסכימים

"באמת אין את הכותל ה

מערבי" יש. באמת היה בית מקדש, שהיה בנין שאנשים שהאמינו לשטויות מהתורה בנו, ואפילו בתנ"ך אומרים שהוא נבנה בידי שלמה שהאמין בה'. לא היו לו הוככות שהוא קיים.

"באמת אין איזה 100 הוחכות פיזיות שהדברים האלו אמיתיםם"מסכים

"באמת אין פרמידות" קברים של פרעונים

"באמת אין את ארמונו של אחאב בגלבוע" לא יודע מי זה וזה סתם מבנה.

"באמת אין את ארמונו של דוד המלך" איפו? מה שבירושליים נבנה נגיד ע"י דויד, מה הוכחה שה' קיים?

"באמת אין את עיר דוד" כנל

"באמת אין את בית הכנסת העתיק בציפורי"אנשים האמינו ומאמינים ביהדות

"באמת על הגלבוע צומח יער...כי דוד לא קילל אותו!" לא צומח שם יער מאותה סיבה שבמקומות אחרים לא צומחים יערות. אתה יודע למה אין יערות בנגב? ב6 ליוני השנ(6\6\6) יגיע משם השטן! הנה הוכחה!

"באמת ובאמת..." שהתנך זה שטויות

"באמת אתה מדבר דברי ביזיון"אתה מדבר על עצמך בגוף שני?

"חוש מפותח יש לבן אדם הדימיוני הזה....."שוב? יש פסיכולוג לדברים האלה...

"הדוסים הם שומרי מצוות" גנבים שחיים על החילוניים ודורשים שכל העולם יאמין.

"נראה לך שהם יהיה כמו הנאצים?" בעתד הלא כל כך רחוק אם לא יעצרו אותם.

"שוב,

אני מתפלל לאמונה שלמה לכל עם ישראל" תמשיך להתפלל. זה שטויות. אני בחיים לא יאמין. אבל זה נשמע לי משהו מאוד מינסיונרי.

"מצפה לתגובותת" קבלת

ויש לי את ההוככה המוחצת שהתנ"ך זה המצאה: אנכנו יודעים בהוככות אמיתיות שלפני כמליון שנה היה הומו-ספיאנס. אנכנו יודעים בברור שהוא התגלגל באבולוציה מהקוף. והעולם נברה לפי התנ"ך לפני 300 שנה. הוככה שמההתחלה הכל שם שטויות.

אתה פרנואיד.

מסכים עם כל מילה של hen1235.

בוקסר, שוב, כל ה"הוככות" שלכם זה שטויות, כמןו התנ"ך!

המושיע היחיד פה זה באגסי, שחסך ממני להסביר את ההבדלים בין אמונה בשטן לכת השטן!

ביוטיפול מינד: הכוכבים נוצרו בפיצוץ אבק כוכבים. אי לא הכי מבין בזה, אז מישהו אחר יוכיח לך את זה...

כל יצור חי התחיל בתור יצור חד תאי(כמו סנדלית או עמבה).

אני לא מאמין באלוהים או בתנ"ך כי יש הוכחות מדעיות שכל מה שהיה בתנ"ך כמעט זה שטויות...

ויש לך הוככה שבזמן העברת המשנה בע"פ לא עבד קצת אפקט טלפון שבור?

אין לי כתבות כי אנימסתמך יותר על סרטים(לא לא סירטי קולנוע, אלה סרטים מנשיואל ג'אוגרפיק ודיקברי)

ויש לי עוד הוככה:

אם רק אחרי שמשה מת בנ"י הגיעו לארץ כנען, ומשה כתב אותה לפני 1800 שנה, אתה אומר שמושה נולד אחרי ישו של הנוצרים? כי זה אומר שזה היה בערך בשנת 200 לספירה..

אז גם אתה הוכחת שזה לא הגיוני...

אנשים כאלה מוציאים שם רע לכל החילוניים ... ( תראו איזה תגובה מזלזלת בושה וחרפה )

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
כן, התבלבלתי בזה...

כל דג שיש לו קשקשים יש לו סנפיר!

אין בידי שום מאמר מדעי בנוגע לדגים, אבל אני יכול להיות סמוך ובטוח שאם האתר פרסם את זה, יש לכך גב מדעי... ראיתם את מה שעשה הפוקר בכתבה באתר shofar שחקר 30,000 מיני דגים ולא מצא אפילו אחד שנוגד את מה שאמרו חז"ל. ובסוף עשה צחוק מעצמו..

hen1235, Black Mage

אתם אומרים שהמוח המדויק והמופלא שלנו שעושה אין ספור פעולות נוצר בלי יד מכוונת במשך מיליארדי שנים, כן?

תענו לי על השאלה בבקשה, אם נאמר לכם שנמצא באיזשהו חור נידח באנטרקטיקה

מחשב על שמהיר פי 100 מכל מחשב אחר בעולם וכל הסימנים יראו שאף אדם לא דרך שם מעולם!

לבסוף יצטרכו להגיע למסקנה שהמחשב הזה הוא תוצאה של התפתחות של מיליארדי שנים עד שהתהווה לצורתו הנוכחית, כל החלקים המתוחכמים והרגישים "ידעו" בדיוק היכן הם צריכים להיות, מתי כל אחד צריך לעבוד בדיוק בזמן הנכון ובתיאום מושלם.

האם תאמינו לזה? כן או לא? תענו על כך <---

לגבי הדגים, קשקשת וסנפיר אני חושב שהבנת את הטיעון, כבר מספיק אנשים רשמו כמה אפשרויות לשלול את הטיעון הזה. חוץ מזה, משום שאני לא חוקר דגים או מתעסק בנושא אני חייב מאמר מדעי כלשהו אשר אומר שלא קיים דג בעל קשקשים ללא סנפיר. עדיין לא קיבלתי מאמר מדעי, לכן הטיעון הזה בעיני פסול.

פה הגישה שלך לא נכונה.

אתה מציין כל הזמן את פלא הבריאה ואת העולם שלפי דעתך מושלם, אבל מה תגיד לכל האנשים שנולדו קצת "פגומים" (בלי להעליב), מה התוכנית האלוהית בשבילם? איפה התיאום המושלם אצלם?

תפסיק עם העניין של המציאות, אנשים לא מסתובבים בעולם ומוצאים דברים, הכל הוא פרי יצירתו של האדם.

אתה מסכים איתי, שבתקופת הבריאה המחשב לא היה קיים? התקופה של הבריאה הסתיימה והנה אחרי אלפי שנים אנחנו מוצאים מכשיר שנקרא מחשב.

מי אם לא האדם יצר אותו?

להגיד שאלוהים יוצר הכל ובני האדם רק מקבלים את מה שהוא יוצר, זה ממש זלזול עצמי, אני לא מאמין שאתה יכול לחשוב שכל העולם הוא פרי יצירתו של ישות עליונה ולך אין שום חלק בו.

מה שאתה בעצם אומר הוא בני אדם הם בסה"כ כלי משחק של אלוהים, הרי הוא יוצר הכל, הוא מכוון הכל, אז אנחנו פה בשביל השעשועים שלו?! :o

שמת לב למה כל זה קורה עכשיו? כי העולם הזה אמור להתקיים 6000 שנה, ונותרו עוד 234 שנים לסיומו.

רגע.

אם בעוד 234 שנים העולם לא יושמד, אתה תסכים איתי שאין אלוהים?

איפה כתוב שהעולם אמור להתקיים 6000? איזה מן אל משמיד את כל פרי יצירתו, אפילו הצדיקים אני מבין?

אחי, המאמר שהבאת על העין הוא לכשעצמו מצביע שלא יתכן שדבר כל כך מורכב כמו העין יכול להיווצר ולהתפתח למה שהוא היום גם במשך טריליוני שנים!! הקרנית, הקשתית, האישון, העדשה, הרשתית, 120 מיליון (!) קנים ברשתית, 6 מליון (!) מדוכים...שכל אחד ידע בדיוק איפה להיות ומה תפקידו...הקנים יצאו לפעולה דווקא בלילה, והמדוכים דווקא באור..

אתה או מישהו (אני כבר לא זוכר), טענתם שכל הבריאה היא מושלמת. הגיע מישהו ואמר לכם שזה לא נכון והבריאה לא מושלמת והביא את הדוגמא של העין, אז איך אתה מאמץ את טיעון העין להגנה על אלוהים? הרי זה סותר את מה שנטען לפני כמה תגובות.

במרוצת עשרות השנים האחרונות התגלו כל כך הרבה תגליות מדהימות באמצעות המכשור הטכנולוגי המשוכלל שבידנו, ומדהים לגלות שאת כל אלה כבר ידעו חכמי ישראל לפני אלפי שנים, והשתמשו בהם!!

לדוגמה- באיזה יום להריון מתחילים חיי העובר?

כידוע לנו חיי האדם מתחילים ביום בו מתחיל המוח לפעול ולשדר גלים חשמליים, שאותם מקבלים באמצעות חיבור המוניטור לאלקטרודות בראשו.

אך באיזה יום מדובר? רק לסוף המאה העשרים התאפשרה הבדיקה.

הנה ציטוט מדבריו של פרופ' דיויד ליגר:

''אין אנו יודעים די על התפתחות מוחו של העובר וכו'

למן היום ה40- בערך, אשר בו מסתמן המבנה הבסיסי של המוח, ניתן להבחין בפעילות מועטת של גלים".

לאור זאת, ברור כעת לאנשי המדע כי חיי האדם מתחילים בסביבות יום הארבעים להריון.

והנה, במשנה (שנכתבה לפני כ-1800 שנה, וזה עבר מדור לדור ממשה רבנו) העוסקת בדיני טהרת אישה שנפל עוברה, מחלקת המשנה בין מצב בו התרחשה ההפלה לאחר שהעובר נחשב לאדם, לבין מצב בו נפל העובר לפני היותו נחשב אדם. וכך נאמר (מסכת נדה פרק ג' משנה ז'):

''המפלת ליום ארבעים, אינה חוששת לוולד. ליום ארבעים ואחד, תשב לזכר ולנקבה ולנדה''.

כלומר, מיום הרבעים ואחד יש לאישה מה לחשוש מהפלה- הרג התינוק.

מדהים! 

האם בידי חז"ל היו אז את הכלים והאולטרה-סאונד של ימינו בכדי לדעת שהיום שבו המוח מתחיל לשדר גלים חשמליים (=התחלת החיים) הוא יום הארבעים ואחת להיריון??? מהיכן ידעו זאת?!?!?  זה מצביע רק על דבר אחד, המידע הזה הגיע רק על ידי בורא העולם שמסר לעמו בסיני את הדברים החיוניים שיהיה זקוק להם בשביל לחיות על פני כדור הארץ..

ועוד בעניין מספר הכוכבים ביקום שחכמי ישראל כבר ידעו מהו מספרם המדויק לפני אלפי שנים, ורק היום המדע מגיע למספר בקירוב מה...

ובעניין סוד עיבור השנה העברי, שרבן גמליאל לפני 1900 שנה הצהיר שקיבל מאבוביו שלירח לוקח בדיוק 29.53059 ימים להקיף את כדור הארץ ורק היום אנשי המדע הגיעו למספר הזה, עדיין במרחק של כמה אלפיות... רק בעזרת לכים מדעיים חדשניים.

וכדור הארץ, שנמצא במרחק המדויק להפליא מהשמש בתנאים המתאימים ביותר לקיום החיים שעליו, אם היה בטיפה יותר קרוב כולנו היינו נשרפים, ואם בטיפה יותר רחוק כולנו קופאים, האם גם זה התפתחות של מיליוני שנים? כן.. לאחר ניסיונות רבים אין ספור כדור הארץ ידע בדיוק באיזה מרחק למקם את עצמו מהשמש.. :-)

כל כך הרבה הוכחות , שפשוט מצביעות על התמונה המלאה. לא ניתן להתעלם מכך..

כנסו לקישור הזה- http://www.hidabroot.org/Site/ARbook.asp?id=7426 

ותעברו על המאמרים שם.. מומלץ!

הדיון הזה לא שווה כלום, אם אני לא אקבל ממך איזה הוכחה מדעית שהגיל בו עובר מתחיל להראות סימני חיים הוא 40 יום...שוב, אני לא מדען ולא רופא, אני צריך אישור כלשהו לכך שהגיל בו עובר מתחיל לחיות הוא גיל 40.

למה הענייו הזה לא כתוב בתורה עצמה? איך אני יכול לדעת שבתקופה ההיא לא באמת ידעו מה הזמן שבו תינוק מתחיל לחיות? ואולי הזמן הזה שונה בין תינוק לתינוק, יכול להיות שאצל תינוק אחד תתחיל פעילות מוחית בגיל של 20 ימים ואצל אחר 60 ימים...אז חברינו החליטו לזרוק מספר ואז חברינו המאמינים החליטו שהמספר הזה קרוב לזמן האמיתי ולכן אפשר להשתמש בטיעון הזה להגן על התורה ועל קיום האל.

טיעון הירח:

זה ממש מצחיק :D , אתה יודע שגם אני וגם אתה יכולים לחשב את זמן הסיבוב של הירח בלי כלים מתוחכמים ובלי ערכות מדידה מתקדמות. אמנם הדיוק שאנחנו נשיג יהיה קטן, כי לא נשתמש בכלים מחקריים, אבל רק תבין כמה שזה מצחיק מה שאמרת עכשיו.

מה שצריך לעשות זה בסה"כ למדוד את הזמן מירח מלא אחד לירח מלא שני.

אומרים שכל מה שכתוב בתנ"ך זה פירוש של דברים לפני שהם קרו, לדוגמא השואה..

זה היה אמור להיות הקלף הסודי שלי...

מעולם לא קיבלתי מאדם דתי או כל אדם, הסבר כלשהו לנושא.

אני לא מאמין שאתם תצליחו לתת לי הסבר, במיוחד כאשר אחד הרבנים שדיברתי איתו בנושא ציטט בפני את המשפט:

"נסתרות דרכי האל"

הסבר לתפארת! :clap:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

Beautiful Mind יש דבר שלא כדאי לך לעשות, אז בו אני אגיד לך מה הוא, לא כדאי לך להביא הוכחות של רבנים על נכונות התנ"ך שנשענות על נושאי המתמתיקה אסטרונומיה והאסטרופיזיקה, כי במקרה זה שני נושאים שאני ממש אוהב ורוב האנשים לא, כשתגיד לרוב האנשים הם יאמינו, כי רבנים אמרו והם בטח לא ישקרו, כשתגיד לי אני אגיד לך בדיוק איפה אמרתה שטויות במיץ.

"ועוד בעניין מספר הכוכבים ביקום שחכמי ישראל כבר ידעו מהו מספרם המדויק לפני אלפי שנים, ורק היום המדע מגיע למספר בקירוב מה..."

שטויות, לפי הערכות מדענית קייממות מילאירדים של גלקסיות, גלקסיה מכילה בין עשרות למאות מיליארדים של כוכבים, המספר שיוצא אם מכפילים עשר מיליארד כפול מיליארד יוצא:

10000000000000000000

או 1 ו19 אפסים, האם זה המספר שהדוסים טענו לנכון? אני בספק.

"וכדור הארץ, שנמצא במרחק המדויק להפליא מהשמש בתנאים המתאימים ביותר לקיום החיים שעליו, אם היה בטיפה יותר קרוב כולנו היינו נשרפים, ואם בטיפה יותר רחוק כולנו קופאים, האם גם זה התפתחות של מיליוני שנים? כן.. לאחר ניסיונות רבים אין ספור כדור הארץ ידע בדיוק באיזה מרחק למקם את עצמו מהשמש.. :-)"

אימרה שגויה מבסיסה, החיים שנמצאים על כדור הארץ בנויים בדיוק לחיות בתנאים שבהם נמצא כדור הארץ, אם כדור הארץ היה קרוב יותר לשמש היינו מתפתחים באופן שונה וכך גם אם היה רחוק יותר, התנאים הנחוצים לקיום חיים במקום כלשהו זה לא המרחק מהשמש אלה החומרים שקיימים באותו המקום, ועל כדור הארץ קיימים כל החומרים הדרושים לקיום חיים, ולכן הרי לך יש עליו חיים.

החיים שמתפתחים בצורה שתאפשר להם להתאים את עצמם לסביבה כבר יתפתחו בהתאם, והרי שנינו נסקים שמיקרואורגניזמים (בקטריות וכו) הם גם חיים, אלה יכולים לחיות גם בתנאים של קור אדיר או חום אדיר, כך שהטענה שגויה, בכדור הארץ שלנו היו חיים גם אם היינו קרובים יותר לשמש או רחוקים ממנה.

"ובעניין סוד עיבור השנה העברי, שרבן גמליאל לפני 1900 שנה הצהיר שקיבל מאבוביו שלירח לוקח בדיוק 29.53059 ימים להקיף את כדור הארץ ורק היום אנשי המדע הגיעו למספר הזה, עדיין במרחק של כמה אלפיות... רק בעזרת לכים מדעיים חדשניים."

ציטוט מויקיפדיה:

"מכיוון שכדור הארץ זז במהלך הקפתו סביב השמש, נמשכת הקפת הירח סביב כדור הארץ קצת יותר, זמן זה נקרא החודש הסינודי והוא נמשך כ-29 ימים 12 שעות 44 דקות ו-3.33 שניות (לפי חישובי הבבלים הקדמוניים וחז"ל שהם דיי מדויקים אף לימינו אנו)."

הבבלים הקדמונים וגם חז"ל, שים לב שהבבלים הקדומנים לפי מהלכי ההיסטוריה היו לפני חזל, מה גם החישובים המדוייקים כיום ש"אפשר לעשות רק עם טכנולוגיה מתקדמת" הם לא חישובים של בדיקה אלה של אימות, אפשר לאמת את מה שהבבלים וחז"ל חישוב בצורה מתמתית רק עם בדיקה של מכשור מתקדם, אך אין זה אומר שצריך מכשור מתקדם כדי לחשב את זה, למעשה חישובים רבים אפשר לחשב בצורה מתמתית ואף בצורה מאוד פשוטה (כמו גם המרחק של כדור הארץ מהירח, שזה חישוב ממש ממש פשוט שכולל משפט פיתגורס עד כמה שאני זוכר וכמה נתונים בסיסיים), אך כדי לבדוק את המרחק נצתרף בהחלט מכשירים שניתן לבנות רק היום.

על האובר אפשר לאמר דבר דומה, אך לא אכנס לזה כי אני מבין בנושא פחות ומעדיף לא לדבר על נושאים שבהם אני לא מבין, מה כן מצחיק שהם השתמשו במספר ארבעים שזה מספר תנכי, אפשרי מאוד שהם סתם זרקו מספר ובמקרה יצא שזהו המספר הנכון, הרי כשאומרים כל כך הרבה דברים במהלכם של 4000 שנה בטח שכמה מהם יתבררו כנכונים.

ושוב אני שואל מה עם כל טעויות חזל והרבנים?

אז נגיד שהם צדקו כמה פעמים למה לא מראים לכם את כל הפעמים שבהם טעו?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לגבי הדגים, קשקשת וסנפיר אני חושב שהבנת את הטיעון, כבר מספיק אנשים רשמו כמה אפשרויות לשלול את הטיעון הזה. חוץ מזה, משום שאני לא חוקר דגים או מתעסק בנושא אני חייב מאמר מדעי כלשהו אשר אומר שלא קיים דג בעל קשקשים ללא סנפיר. עדיין לא קיבלתי מאמר מדעי, לכן הטיעון הזה בעיני פסול.

אני לא מאמין שתמצא מאמר בידי חילוניים אני יגיד לך למה כי אתם הלא מאמינים החילונים והגויים

קשה לכם להודות שמה שרשום בתורה זה נכון כמה שתנסו להוכיח לא תצליחו תחשוב קצת אבל ממש קצת

אם זה לא הייה נכון מה שרשום בעניין הדגים

אתם כל החילוניים הלא מאמינים הגויים הייתם רצים לפרסם בכל העולם שהתורה לא נכונה

אבל אתם לא יכולים לעשות את זה כי היא כן נכונה אני עדיין לא ראיתי מישהו שזה אומר שזה לא נכון!!

אבל ראיתי מיליונים שאומרים שזה כן נכון ומיליונים אנשים כמוך שעדיין צריכים "הוכחות"

למרות שדפקו להם אותם בפנים 1000000 פעמים

תאמין לי אני זה לא זזה שיעניש אותך!

בוקסר, לגבי הקטע עם הדגים, אני מסכים שאין באמת דג בלי סנפיר/קשקים כי אז הוא פשוט לא יהיה דג..

זה כמו שתגיד מצאתי ציפור בלי מקור..אבל אני לא אהבתי שקראת לאנשים "בורים"..

אתה מדבר שטויות אומרים שלמי שיש קשקשת יש סנפיר לא אחד מהשניים תלמד לקרוא

ומה קשור לציפורים???????????

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

אני אומר אז שאסור לאכול כלב בלי רגליים או זנב כי זה לא כשר.

לך תמצא עכשיו כלב בלי רגליים או זנב(טבעי) ואני ימצא לך דג עם סנפיר בלי בלי קסקסים.

חחח אני אפילו לא צרייך להגיב לך סתכל מה רשמת(תחשוב טוב טוב):o :o :o

"וכדור הארץ, שנמצא במרחק המדויק להפליא מהשמש בתנאים המתאימים ביותר לקיום החיים שעליו, אם היה בטיפה יותר קרוב כולנו היינו נשרפים, ואם בטיפה יותר רחוק כולנו קופאים, האם גם זה התפתחות של מיליוני שנים? כן.. לאחר ניסיונות רבים אין ספור כדור הארץ ידע בדיוק באיזה מרחק למקם את עצמו מהשמש.. :-)"

חחחחח אולי גם הבית שלי וחפצים שלי יזוזו מעצמם מהתפתחות של תאים וקופים חחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט אטומיפם להוכחות מדעיות!

ורציתי לומר עוד משהו:

אתם אומרים שאתם לא כמו הנאצים ואני יוכיח שבעתיד דתיים קיצוניים יהיו כמו הנאצים:

בתנ"ך רשום צדיק באמונתו יחיה. אז אם אנישיקרתי לחבר שלי, יעשה יחסי מין לפני החתונה, ולא יאמין באלוהים, אז זה אומר שאני לא צדיק ואסור לי לחיות באמונה משלי, כלומר אני צריך למות?

כשיגיע דתי קיצוני שיחשוב ככהויקח איתו את כל הדתיים תהיה מלחמת עולם שלישית שאתם תעשו שואה ללא מאמינים באלוהים!

ותסביר איך באמת התקיימה השואה.

ואתה אומר שהעולם והאדם זה דברים מושלמים ואני יוכיח לך שלא: האדם מת חולא, יש אנשים סדיסטיים אנשים עם מומים, אאנשים אשירים ועניים, והכי חשוב לפי התורה, יש כאלה שלא מאמינים. אז לזה אתה קורא יצור מושלם? וזו בריאהשל אלוהים, ואלוהים הוא מושלם, אז איך יצרותיו לא מושלמות?

האדם והעולם רחוקים מלהיות מושלמים, ואם לעולם הזה נשאר עו 250 שנה בערך, ובני האדם יכחדו, הם לעולם לא יהיו מושלמים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אגב גם בתנך שלכם כתוב איך אלוהים הכל יכול התחרט על הבריאה שלו:

"וירא יהוה כי רבה רעת האדם בארץ וכל-יצר מחשבת לבו רק רע כל-היום: וינחם יהוה כי-עשה את-האדם בארץ ויתעצב אל-לבו"

בראשית ו פסוקים 5-6 (ה-ו) תחילת סיפור נוח.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אני לא מאמין שתמצא מאמר בידי חילוניים אני יגיד לך למה כי אתם הלא מאמינים החילונים והגויים

קשה לכם להודות שמה שרשום בתורה זה נכון כמה שתנסו להוכיח לא תצליחו תחשוב קצת אבל ממש קצת

אם זה לא הייה נכון מה שרשום בעניין הדגים

אתם כל החילוניים הלא מאמינים הגויים הייתם רצים לפרסם בכל העולם שהתורה לא נכונה

אבל אתם לא יכולים לעשות את זה כי היא כן נכונה אני עדיין לא ראיתי מישהו שזה אומר שזה לא נכון!!

אבל ראיתי מיליונים שאומרים שזה כן נכון ומיליונים אנשים כמוך שעדיין צריכים "הוכחות"

למרות שדפקו להם אותם בפנים 1000000 פעמים

אתה ממש אטום.

בוא נניח לרגע שאתה צודק.

כל דג בעל קשקשת הוא בעל סנפיר, אלוהים ה"כל יכול" ידע זאת עוד מלפני אלפי שנים.

תתיחס לזה כאילו אישרתי את הטענה ואני מאמין לך.

זהו? זה כל מה שיש לך להגיד? זה הטיעון היחידי שבעזרתו אתה מוכיח, שאלוהים אכן קיים והתורה היא לא פרי דימיון של אדם יצירתי מאוד?

כל טענה שהבאת, הבאנו לך הוכחה שסותרת לגמרי את קיום התורה.

אתה מדבר שטויות אומרים שלמי שיש קשקשת יש סנפיר לא אחד מהשניים תלמד לקרוא

ומה קשור לציפורים???????????

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

הוא מחזיר לך באותו משקל.

אתה מתייחס לכל חיה בעלת קשקשים כדג.

זה בדיוק כמו שתגיד לכל ציפור יש מקור...הרי עצם ההגדרה של חיה כדג היא, שתהיה בעלת קשקשים כמו שציפור היא בעלת מקור או עוף הוא בעל כנף.

חחחחח אולי גם הבית שלי וחפצים שלי יזוזו מעצמם מהתפתחות של תאים וקופים חחח

לא. בטח יבוא אלוהים, יעשה הוקוס פוקוס ופתאום תהיה שמש או פתאום יהיה עץ...ברור, זה הרבה יותר הגיוני?! איך אפשר בכלל לזלזל בזה? :help:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים