~elya~

תמימים היזהרו!

Recommended Posts

תמימים היזהרו

ביום שישי בעת כניסתי להיפרנטו במודיעין פנתה אלי ולבנותיי בחורה נחמדה (שכמותה היו רבות בכל רחבי "מודיעין סנטר" במודיעין ), וביקשה שנאמר לה 6 מספרי מזל ועוד מספר נוסף ונשתתף בהגרלה ...

בנותיי נדלקו ונתנו את המספרים ובנוסף הדיילת ביקשה ממני מספר טלפון ושם -שבמידת הצורך יתקשרו להודיע אם זכינו ...

ביום ראשון בערב - התקשרה לטלפון הסלולארי שלי בחורה ממספר לא מזוהה וציינה בפניי שהיא מדברת מחברת סופר לאק והיא שמחה להודיע לי שזכיתי בהגרלה, במקום הראשון והפרס שאקבל הינו : DVD , תיק מנהלים יוקרתי ושובר הנחה לחופשה זוגית ובנוסף מנוי ללוטו .

הבחורה האדיבה והנחמדה נשמעה מאוד מקצועית , מיומנת ואדיבה .היא הכניסה את פרטיי למחשב , המידע היחיד שתרמתי (בשלב זה) היה כתובתי לצורך משלוח המתנות ותעודת זהות .כעבור מספר שניות הבחורה שאלה איפה קיבלתי את הטופס , באיזו עיר והאם אני

חברה במועדון....הסברתי שהיתי לקוחה מיקרית לחלוטין ואינני חברה בשום מועדון שכזה...

ואז היא טענה שזו טעות שהכניסו אותי להגרלה אך מאחר וכבר הבטיחה.... היא תתייעץ עם הממונה אבל אינה יכולה להבטיח כלום ...

כעבור כחמש דקות התקשר בחור נחמד שהזדהה בשם מורן לוי וציין שהוא הממונה בחברת סופר לאק ומאחר והכניסו אותי בטעות להגרלה אבל זכיתי מקום ראשון- הוא ייתן לי את המתנות שהובטחו - ושוב ציין את פירוט המתנות וציין שתוך 10 ימים אקבל את הזכייה.

מאחר והמבצע הינו עבור לקוחות ויזה וישראכרט בלבד הוא רוצה לדעת אם יש לי כרטיס של חברות אלו - צינתי שכן והוא ביקש את המספר לצורך בדיקה בכספית .

מאוחר יותר אמר שיתכן ואצטרך לשלם עבור ההובלה 20 ¤ .

בסיום ציין שלכל שאלה ובקשה אני יכולה לפנות אליו לטלפון 03-9528896 מורן לוי והוא ישמח לסייע .

בשנייה שנסגרה השיחה חייגתי למספר שהוא נתן לי ולא הייתה תשובה - חשדתי מאוד

וחיפשתי את מספרו ( כעצת גיסתי החכמה) באתר 144.

שם ראיתי שהמספר טלפון לא קיים .

התקשרתי ל"לאומי ויזה" וסיפרתי את הסיפור .הפקיד לא הביע עניין רב ולאחר שהתעקשתי הועברתי לביטחון ושם ההתייחסות הייתה שונה .

התברר שהכרטיס אשראי שלי נוצל שתי דקות אחרי שסיימתי את השיחה עם מורן

( מחברת סופר לאק) בסך של 2011 ¤ בחנות מחשבים.!!!

כמובן שבביטחון לאומי ויזה מייד ביטלו את הכרטיס והרכישה ונתנו יחס מצוין - ואני המטומטמת נשארתי פעורת פה ...

יש להדגיש שהחברה "סופר לאק" השאירה בידיי העתק של מספרי המזל על נייר פירמה רשמי ומכובד עם פירוט המתנות, עם כתובתה - רחוב לישנסקי 27 א.ת. החדש ראשל"צ 75707 עם מספר פקס וטלפון (זה שפורט לעייל ).

בחברת " לאומי ויזה " הובהר לי מאוחר יותר שסופר לאק ערכו כבר הונאות בעבר וכנראה יעשו זאת גם בעתיד- אז איפה המשטרה ?????????????????????????

בינתיים נודע לי עוד על ארבעה אנשים נוספים ממודיעין שפנו אליהם טלפונית והודיעו להם על " זכייתם ..".

!!!! היזהרו .... הפיצו הלאה !!!!

אימל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

סליחה

אבל מי שנותן מספר כרטיס אשראי סתם ככה בטלפון ופרטים בלי לדעת באמת מה עומד מאחורי זה, טיפש גמור.

אני אפילו לא נותן את הכרטיס אשראי שלי במסעדות או תחנות דלק שיצא מטווח העין שלי.

לכו תדעו מי יכול להעתיק את הפרטים...

הכי חשוב להבין שאין דבר כזה "מתנות" חינם...אם מציעים לכם להשתתף בהגרלה חינם, או אומרים לכם שזכיתם במשהו, תפנימו - אין מתנות חינם.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

באמת אידיוט מי שנותן פרטים כאלה ככה סתם...

צריך להזהר ולחשוד בכל הדברים האלה כי לא חסרים מקרים כאלה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
מי שנותן מספר כרטיס אשראי סתם ככה בטלפון ופרטים בלי לדעת באמת מה עומד מאחורי זה, טיפש גמור.

אין צורך להוסיף עוד קיימות היום בנוסף שיטות שיכפול יותר מתוחכמות, תמיד תזהרו במצבים כאלה ואל תתפתו ותסכימו למה שאומרים לכם, תלמדו להפנים שבעסקאות כאלה אלו שיוצאים מפסידים זה אתם!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הרבה דברים כאלה קוראים בזמן האחרון..צריך לשלוחאנשים כאלה למעסר עולם!

לא הבנתי,אם אני מביא למישהו את מספר הויזה שלי אז הוא יכול למשוך משם כסף?![עדיין אין לי ויזה]

נערך היום על-ידי aariell

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מספיק שיהיה לו את מספר כרטיס האשראי, את השם שלך והעיר ויותר קל לבצע חיובים על חשבונך.

ברגע שיש את השם והעיר אפשר לברר בעזרת התוכנה של משרד הפנים את מס תעודת הזהות ומשם עד לקנייה באינטרנט הדרך קצרה מאוד.

לכן חשוב,גם אם מבקשים ממכם לאמת כרטיס אחרי שביצעתם קנייה, בחיים לא נותנים את כל המספר בטלפון

מקסימום 3-4 ספרות אחרונות.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
זה בילתי נתפס האנשים של היום .

אם זה בלתי נתפס...חכה לאנשים של הלילה...אז בכלל תשמע על דברים מוזרים...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

באמת שיש אנשים תמימים בעולם זה...

הכי מצחיק זה שהוא ביקש את הכרטיס אשראי כדי לדעת באיזה חברת אשראי היא, זה פשוט בולשיט אחד גדול.

בקשר למה שקאמזו אמר עם המסעדות... אתם באמת יכולים במסעדה לבקש שיביאו לכם את המכשיר הזה שמעבירים בו את הכרטיס אשראי ליד השולחן.

לכו תדעו מה קורה עם הכרטיס שלכם שאתם משאירים אותו למלצרית.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים