MightyMax

על איזו חבילת מקודדים אתם ממליצים ?

Recommended Posts

K-Lite מאז ומתמיד..כבר שנתיים אפילו 3...

ניסתי אחרים אבל שום דבר לא מתקרב למקצועיות של K-Lite..

אחלה סקר! :)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

FFDSHOW שזה מקודד אחד למי שמכיר, שתומך כמעט בכל הפורמטים של אודיו ווידאו

וזהו

בעצם נדמה לי שהתקנתי את quicktime alternative

נערך היום על-ידי optimus1

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חבילת המקודדים של האתר מותקנת במחשבי, ועושה את עבודתה נאמנה. :)

לפניה היה לי את DivX.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

FFDSHOW הוא רק מקודד אחד. אמנם קיימת היום חבילה בשם הזה, שמכילה מספר מאד מצומצם של מקודדים אבל הבעייה איתה שהיא לא נותנת מענה מקיף ופעמים רבות יהיה צורך להתקין מקודדים חדשים ולכן יהיו התנגשויות.

גם LioNetworl Codec Pack וגם K-Lite מכילות את המקודד FFDSHOW ולכן הן עדיפות.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
FFDSHOW הוא רק מקודד אחד. אמנם קיימת היום חבילה בשם הזה, שמכילה מספר מאד מצומצם של מקודדים אבל הבעייה איתה שהיא לא נותנת מענה מקיף ופעמים רבות יהיה צורך להתקין מקודדים חדשים ולכן יהיו התנגשויות.

גם LioNetworl Codec Pack וגם K-Lite מכילות את המקודד FFDSHOW ולכן הן עדיפות.

מספר מצומצם מאוד??? הגזמנת לגמרי.

לדעתי הדבר היחיד שהן לא נותנות לו מענה זה טכנולוגיות קניניות מעצבנות כמו של אפל - quicktime ו- real player

בשביל זה יש דבר שנקרא quicktime alternative & real player alternative

שזה רק הקודק בעצם, למרות שאני בספק אם הדבר לגמרי חוקי (זה תוכנות חינמיות שלא יהיה ספק, רק בלי כל התוכנה אלא רק קודקים).

אני כבר שנים עובד ככה, וFFDSHOW רק הולכת ומשתפרת.

בדרך כלל החבילות האלה מכניסות לך כפילויות של קודקים - חוץ מFFDSHOW הן מכניסות גם קודק נפרד של XVID, DIVX וכו וכו שפשוט לא צריך ולפעמים נהיה באלאגן עם כל הקודקים האלה וסדר העדיפויות שלהם.

אם אתה רוצה שFFDSHOW יפתח לך את הסרט ולא קודק אחר - 99% מהאנשים לא ידעו מה לעשות.

נערך היום על-ידי optimus1

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני דווקא ממליץ על חבילת המקודדים של האתר מכמה סיבות:

1. התקנה פשוטה ומהירה ובלי צורך בסימונים והגדרות (התקנה של K-Lite מחייבת לסמן את כל המקודדים הנדרשים ידנית אחד אחד).

2. מתקין את כל המקודדים הנדרשים לצורך צפייה בכל הפורמטים של הוידאו הקיימים כיום (כולל תמיכה ב Nero, RealMedia וכו'...)

3. עובד כל מערכת ההפעלה הקיימות כולל ויסטה (תמיכה המאפשרת צפייה בסרטים עם תרגום תחת המדיה סנטר בויסטה).

4. מתקין רק מה שצריך, בלי כל התוכניות שאין בהן צורך המגיעות עם ה k-lite.

בקיצור עוד מוצר איכות מבית "ליונטוורק" שיהפוך לסטנדרט ברגע שיותר אנשים יתרגלו להשתמש בו,

כמו שה"אימיול בוסטר" שלנו נחשב לגירסת האימיול הטובה ביותר, כך גם חבילת המקודדים הזו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני מתקין רק את המקודדים שאני צריך...

K-Lite Codec Pack מתקין כל-כך הרבה מקודדים שהמשתמש הממוצע לא צריך ולעולם גם לא יצטרך...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני אישית מתקין רק את המקודדים שאני צריך, חבילות התקנה של מקודדים גוררות איתם הרבה שטויות שהמשתמש לא צריך.

ההמלצה שלי היא, לגבי משתמשים חדשים או בלי יותר מדי ידע מומלץ על חבילת מקודדים (או של האתר או K-LITE), בשביל משתמשים קצת יותר מתקדמים עדיף להתקין רק את המקודדים שהם צריכים על מנת למנוע התקנה של מקודדים לא נחוצים, האטת המחשב, לקיחת מקום והאפשרות של התנגשות מקודדים.

והמלצה אחרונה, הנגן הכי טוב והכי חזק שיש היום הוא MPC או שמו המלא Media Player Classic, חזק, חינמי ואיכותי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

K-Lite codec pack

מאז ומתמיד.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

K-Lite codec pack

מפעיל לי את כל הסרטים לא עושה בעיות...

נראה לי שהכי טוב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טיפ קטן של ירון:

למי שעוד נתקל בבעיה - מצאתי פתרון יצירתי...

כאשר מתקינים את Lionetwork's CodecPack ההגדרות הן להשתמש כברירת מחדל ב-Haali's splitter.

מסתבר כי מקודד זה לא מפעיל את ה-VOBSUBDIRECT בויסטה.

על-מנת לפתור את הבעיה יש לעבוד עם המקודד Gabest's splitter. הדרך הפשוטה לעשות זאת, באמצעות

Programs > Lionetwork's CodecPack > 32Bit tools > MVK settings > use Gabest's splitter

הערה: בויסטה, יש לעשות קליק ימני על use Gabest's splitter ולהריץ אותו כמנהל ADMINISTRATOR

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

k-lite mega מאז ומתמיד ותמיד עשתה עבודתה נהימנה.

נערך היום על-ידי qwertyuio

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם אתם כבר מזכירים מקודדים אז יש לי שאלה

שאני רואה סרטים וסדרות לועזיות יש לי סנכרון ואין בעיה או איחור בין קול לתמונה

אך כשמדובר בסדרות ישראליות התמונה תמיד מאחרת להגיע והצפייה איטית

מה אפשר לעשות עם זה?

ולי יש את המקודדים של ליון וחוץ מסדרות ישראליות כגון האלופה וכדומה אין לי שום בעיה

תודה נתי:)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו