MightyMax

מידע הרשימה השחורה

Recommended Posts

המטרה של הרשימה השחורה היא לעזור למחלקי ההזמנות לדעת מיהו גולש אמין ומי לא. אין לחלק הזמנות לגולשים ששמם מופיע פה.

במידה ושלחתם הזמנה לגולש אחר, או שאתם מכירים גולש אחר שקיבל באן באתר מסויים אנא ספקו את ההוכחה ושמו יופיע פה.

גולש ששמו מופיע פה יוכל להסיר אותו מהרשימה לאחר שיוכיח שעניניו בטראקר המדובר נפתרו בצורה טובה והבאן בוטל. במידה והוא חושב שהבאן שקיבל לא מוצדק הוא ראשי לפרט זאת. לא ידעתי/לא שמעתי/לא הכרתי הן אינן סיבות לגיטמיות.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הרשימה השחורה:

menymo - חשבונו ב-DR הוגבל

oOyoniOo - חשבונו ב-DR הוגבל.

yager4 - נחסם מ-TL בעקבות זיוף.

roie316 - נחסם מ-TL.

amit991 - נחסם מ-DR בעקבות ניסיון לפתוח משתמש כפול.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

את זה אתה צריך לשאול שם. אני מניח שצברת יותר מידי נקודות שליליות (על אי-שיתוף של 72 שעות). תוכל תמיד לשתף את אותם הטורנטים בחזרה כדי למחווק את הנקודות או לקנות הסרת נקודות שליליות בחנות. ברגע שההגבלה תוסר, שמך יוסר מהרשימה השחורה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לברר למה

הם החזירו לי תשובה כיצד אפשר לבטל את החסימה

אבל לא הבנתי מה עלי לעשות,ולהודעה ששלחתי להם לאחר מיכן הם לא ענו לי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כדי לשחרר את החסימה אתה צריך להכנס לטבלת השיתוף שלך ולראות שם עבור איזה טורנטים חסר שיתוף. לאחר מכן עליך להשלים את השיתוף עבור אותם טורנטים. ברגע שתבטל את הנקודות השליליות תוכל לבקש שישחררו לך את החסימה. תמיד תוכל ליצור קשר עם אחד המנהלים בהודעה פרטית והם יענו לך (במידה והם זמינים). אם מנהל אחד לא ענה תוכל לשאול מנהל אחר (אני מציע לך לכתוב הודעה בפורום) ובכל מקרה החסימה לא תשחרר עד שלא תשלים את השיתוף. הכללים שלהם מאד פשוטים וסלחניים (בטראקרים אחרים אין הזדמנות שניה ומי שלא עומד בחוקים פשוט מורחק לצמיתות).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאני לא יכול להכנס לטבלת השיתוף או לשום מקום אחר באתר,כי המשתמש שלי חסום

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחח מה זה החרטא הזאת!? למה אני ברשימה השחורה ?? לא עשיתי שום דבר רע

קיבלתי הזמנה ליפני שנה ל DR ולא השתמשתי באתר איזה שבוע אחרי שקיבלתי אותו לא זוכר למה ( זה היה ליפני יותר מידי זמן ..) ולכן הם הגבילו אותי ואז התחלתי להיות פעיל ואין לי שום הגבלה..

אז בגלל זה אתה קובע ואוסר על אנשים לשלוח לי הזמנות !?!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הרשימה השחורה היא כלי חשוב מאד שעוזר לנו להכיר גולשים עם רקע בעייתי שהזמנתם לטראקרים שונים עלולה לגרום לנו נזק.

במידה וטיפלת בנושא, אין שום בעיה: תספק פה הוכחה שהחשבון שלך שם פעיל וההגבלה הוסרה והשם שלך יוסר מהרשימה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך אני אמור להוכיח לך את זה , אבל הינה צילמתי לך תמונה :

mygn2xeqyzmx.jpg

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש מדריך בנעוצים להוספת הוכחה. על ההוכחה להיות מלאה ולא מצונזרת. אתה מבין, כשמישהו מצנזר הוכחה עולה החשד שהוא רוצה להסתיר משהו. זה שהוא לא פעיל בכלל, או שהוא העלה רק 14 גי'גה בשנה למשל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חח עוקץ..

נכון אני רשום לטראקר הזה אולי שנה אבל התחלתי להיות פעיל רק בשבועיים האחרונים כי העלתי את מהירות האינטרנט רק ליפני חודש .

ואני עכשיו פעיל בוא הרבה פחות מטראקרים אחרים .

אני לא מבין למה אתה כל כך עקשן ? זה לא שעברתי על איזשהו חוק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה כן. החשבון שלך הוגבל ונחסם מכיוון שעברת על הכללים שלהם. תבוא עוד חודש, תוכיח שאתה משתמש ראוי ושם והשם שלך יוסר מהרשימה. אני יכול לספר לך שהיו עוד כאלו שהשם שלהם הופיע ברשימה הוא הוסר ברגע שהם פתרו את הבעיות שהיו להם בטראקרים השונים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

- roie316 -

קיבל ממני הזמנה ל-TL והיום אני מגלה שהעיפו אותו .

תכניס אותו לרשימה .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

inond

ניסה להשיג הזמנה לפיוזר כאשר יש לו משתמש קיים באתר. הוא ניסה ליצור לעצמו משתמש כפול. מביא הוכחות רטיו מהביטס שהן לא שלו כלל (נבדק ואומת מול הנהלת הביטס). בנוסף, יש חשד שהוא זייפן.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• Similar Content

• על-ידי adialp
      שלום,  
      דגם המחשב שלי הוא: hp envy recline k000ej 
      (מחשב All in one)  
      ׁ(Windows 8)

*יש לי מידע לא מגובה על המחשב שאני צריך-->המטרה שלי היא לחלץ את המידע ולפרמט(למרות שהייתי מעדיף פתרון שפשוט יפתור את הבעיה ללא איבוד מידע וללא צורך בפרמוט)

לפני מספר ימים סגרתי את המחשב שלי, אך לפני שהוא הספיק להסגר כראוי ניתקתי אותו מהחשמל(בטעות). 
      למחרת כשפתחתי אותו הוא נכנס ל- automatic repair loopׂׂ
      כשאני פותח אותו הוא מודיע- preparing automatic repair loopׂׂ
      *לעיתים קופץ במהירות ריבוע.(במסך שחור) שיש בצידו מקשים כמו בצד העליון השמאלי של הדפדפן.(סגור,הגדל\הקטן,כיווץ)
      לאחר מכן 
      Diagnosing your pc
      ואז 
      Attempting repairs
      לבסוף הוא מגיע למסך כחול שבו כתוב

"לתיקון האוטומטי לא הייתה אפשרות לתקן את המחשב שלך, לחץ על אפשרויות מתקדמות כדי לנסות אפשרויות אחרות לתיקון המחשב או על כיבוי כדי לכבות את המחשב שלך
      קובץ יומן רישום:  C:\windows\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt  "

באפשרויות המתקדמות ניסיתי את האופציות הבאות:
      -המשך וצא אל ווינדוס 8--->חוזר לאותו מקום.
      -השתמש בהתקן( usb or dvd) לשחזור ווינדוס---> אין לי התקן(ואני גם לא יודע על איזה התקן מדובר)
      נכנסתי לפתור בעיות:
      -רענן את המחשב---> תוצאה: "אירעה בעיה ברענון המחשב. לא בוצעו שינויים."
      -אפס את המחשב---> יסיר את המידע שלי, לכן לא מתאים.
      -מנהל השחזור(של HP)---> יש אפשרות של התאוששות מערכת אך זה ימחק את כל הקבצים, ויש גם אפשרות של גיבוי אך זה לא מגבה את כל המידע(מגבה רק חלק קטן ממנו).
      נכנס לאפשרויות מתקדמות:
      -שחזור המערכת(של נקודת זמן מסוימת)---> רושם "לא נוצרו נקודות ושחזור בכונן המערכת של המחשב. כדי ליצור נקודת שחזור, פתח את                                                                                                                           הגנת המערכת". כשאני פותח אותה המחשב רושם: " הגנת המערכת זמינה במערכת הפעלה מקוונת בלבד".
      -שחזור תמונת מערכת---> "ווינדוס לא יכול למצוא תמונת מערכת על המחשב.
      -תיקון אוטומטי---> חוזר לאותו מקום.
      -שורת הפקודה---> לא השתמשתי.
      -הגדרות קושחת UEFL---> 
      -הגדרות אתחול---> מגיע לאותו מקום.

לאחר מכן סגרתי את המחשב, פתחתי אותו, לחצתי על כפתור "ESC" וf2 והגעתי לSYSTEM DIAGNOSTICS
      הרצתי את הבדיקות הבאות(Extensive Test), והתוצאה היא שהכל בסדר בכל בדיקה.
      HARD DRIVE
      SYSTEM
      MEMORY 

*יש לי ידע בסיסי מינוס בכל הנושא של מערכת ההפעלה.(אז כשמישהו מציע בפתרון(בתקווה) אודה לכם אם תוכלו להסביר יותר לעומק כי אני לא מכיר מושגים טכניים)
      *אין לי RECOVERY DISK OR RECOVERY HARD DRIVE ואני לא יודע למה הם משמשים.
      *לא הורדתי באותו היום שום דבר למחשב ולא פתחתי מייילים חשודים, לכן אני בטוח שזה לא וירוס.
      *צלצלתי לתמיכה של HP והם אמרו לי שצריך לפרמט את המחשב-->אבל אני צריך להציל את המידע קודם(או לפתור את הבעיה)
      *אין לי דרך לפתוח את המחשב(או את הידע) ולחבר את הארדדיסק למחשב אחר.(זה גם יפגע לי באחריות)

אודה לכם מאד אם תוכלו לעזור לי לחלץ את המידע\ לתקן את הבעיה.
      (מקווה שלא עברתי על חוקי הפורום, אם כן אבקש לא לנעול אותו כי אני ממש צריך עזרה)
      תודה 

• על-ידי ofirah
      היי חברים, שבוע טוב וחנוכה שמח(מה שנשאר ממנו).
      כל משתמשי waffles, בטח שמתם לב לאחרונה שהאתר נקלע לקשיים כלכליים עקב חוב(שכירות לשרת וכו'),והם ביקשו את עזרתינו(המשתמשים).
      לשמחת כולם נצברו תרומות המספיקות לכיסוי החוב, ובעקבות זאת הוכרז באתר על פריליץ' למשך שבוע, עד ה-22.12.
      אז נצלו ותהנו כל עוד אפשר!!
    • על-ידי Bose
      גוגל מסכמת את שנת 2012!
      http://www.youtube.com/embed/xY_MUB8adEQ

תהנו!
    • על-ידי Bassa
      שלום לכולם,

למי שלא שם לב אז פרי ליץ ב hd-space עד סוף דצמבר.
    • על-ידי ofirah
      חברים יקרים הרשומים לטראקר המוסיקה המעולה Waffles,
      מי שלא שם לב, כרגע יש פריליץ' כללי באתר
      אז תתחילו להוריד !!
      תהנו ובהצלחה