MightyMax

דיון מהו הסידבוקס שלך ?

22 הצבעות

1. 1. באיזה סידבוקס אתה משתמש ?

• SeedUnlimited
      3
    • Seedhost
      1
    • Seed.st
      1
    • seedboxes.cc
      3
    • SeedRoots
      2
    • Servers.mn
      3
    • אחר (פרט)
      4
    • מה זה סידבוקס ?
      7

Recommended Posts

אשמח אם תפרט מה זה סידבוקס :)

בשביל זה יש את ריכוז המדריכים ובו יש מילון.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז רציתי להמליץ על הסידבוקס שאני משתמש בו.

הסידבוקס הוא של https://www.seedboxes.cc/plans

התוכנית שלקחתי היא Gremlin Box:

Disk Space 500GB

Downlink 10Gbit

Uplink 500Mbps

Up. Traffic 5TB

הסידבוקס היה מוכן לשימוש מיד מהרגע שסיימנו עם נושא התשלום.

בפחות מ-72 שעות הספקתי לנצל 1500GB מתוך ה5TB שקניתי. המהירויות מאוד גבוהות.

אני עובד עם ruTorrent, אבל יש להם גם את deluge ואת transmission.

יש להם - FTP ,FTP+SSL וגם SFTP and SSH. אני רק התחברתי לשרת עם FILEZILLA בFTP.

בשני מקרים שונים שפניתי לתמיכה שלהם נעניתי תוך מספר דקות. התשובות שלהם היו מדויקות, הם ידעו ללמד אותי איפה טעיתי, והפנו אותי למקורות מידע שמהם למדתי עוד דברים.

בנוסף, הבחור שעזר לי דיבר עם חבר שלו ב TL, ודאג שיוסיפו לי 2 GB העלאה (היו לי רק 3) ושיפר לי את הרטיו. בעיניי זה שירות מעולה.

יש להם הסברים טובים לכל דבר ואני הצלחתי למרות חוסר הניסיון לתפעל את הכל די מהר ודי בקלות.

דבר אחרון מאוד חשוב. מהשוואה מהירה שעשיתי התרשמתי שהמחיר שלהם גם זול יחסית למתחרים.

בסה"כ יש לי רק דברים טובים לומר עליהם. לא מצאתי דברים רעים.

מי שמעונין התפנו להם מספר תוכניות אז שווה להזדרז. התוכניות ללא הגבלת תעבורה נחטפות מהר מאוד.

מומלץ :clap:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני עברתי לאחרונה לסידבוקס של SeedRoots והוא פשוט מעולה !

הוא זול מאד יחסית, המהירות מאד-מאד גבוהה בהשוואה לכל סידבוקס אחר שניסתי, התמיכה מהירה וטובה מאד.

החיסרון: הוא לא הכי ידידותי ויפה שיש ולוקח 24 שעות להתקין אותו (שזה משהו שכבר כמעט ולא קיים).

מומלץ בחום !

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על serevers.mn יש לי סידבוקס שלהם כרגע ואין להם הגבלת תעבורה הם זולות ועונים במיידי כשיש בעיה..

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דווקא אני לא ממליץ לך servers.mm. הם נחשבים ליקרים יחסית, אך היתרון שלהם הוא תמיכה טכנית בעברית. יש לך סידבוקסים הרבה יותר זולים ואפילו תוכל לרכוש לעצמך שרת מOVH ולשים עליו את הרוטורנט. אתה חוסך פה 50% מהמחיר שservers.mm מציעים לך.

נערך היום על-ידי TheGuru

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אשמח לקבל מידע והכוונה לגבי סידבוקס מומלץ + מחירים למשתמש המתחיל/ממוצע

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם אתה חבר ב-DR תוכל לרכוש דרך הקישור שבטראקר סידבוקס של Servers.mn שהיתרון הגדול שלו הוא תמיכה בעברית למתחילים.

אם אתה רוצה את הסידבוקס שהוא התמורה הטובה ביותר לכסף (ולא מדובר בהרבה כסף) לדעתי מדובר ב-SeedRoots.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נניח שאני רוצה ללכת על SeedRoots , ראיתי שם את Mini-Seedling בעלות של 20 דולר , הספקה תוך 72 שעות.

המטרה היא לרכוש את הסידבוקס לחודש עד שלוש חודשים על מנת לצבור מספיק באפר ב TL

לאחר ביצוע התשלום איך זה הולך האם אני מקבל תוך 72 שעות ממשק אינטרנטי של קליינט ? , אין לי כל התעסקות עם השרת , מלבד FTP והקליינט האינטרנטי ?

במקרה של ביטול המנוי שם כיצד זה הולך ?

תודה על העזרה

נערך היום על-ידי Engeleay

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת גם Semi-Dedicated בעלות של 15$. אחלה סידבוקס למתחילים ובכלל למי שרק צריך לבאפר. האספקה היא בד"כ תוך 24 שעות.

אתה מקבל תוך 24 שעות כתובת אינטרנט שהיא בעצם הממשק קליינט (ruTorrent v3.4 הפופלארית) של הסידבוקס. הכי פשוט בעולם. אין לך בכלל מה להתעסק (גם אין לך איך להתעסק) עם הממשק. כאשר אתה רוצה להפסיק את המנוי אתה פשוט מודיע לא לחדש לך אותו. ליתר ביטחון תן גם הוראה ה-paypal לא להמשיך את החיוב האוטו'.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ממליץ לכולם על seedhost. חברה אמינה בעלת שרתים איכותיים שלא נופלים כמעט אף פעם וזמן התקנה מינימלי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• Similar Content

• על-ידי Bassa
      שלום לכולם,

כל החברים בעלי משתמש ב HDCHINA האם שמתם לב למשימות סוף השנה?

"Please note that the year-end appraisal! Assessment: incremental evaluation assessment objectives:"

אני הייתי צריך תעבורה של 100 גיגה.

תשימו לב שאתם ממלאים את המשימה, שלא תחסמו.
    • על-ידי amitdanan
      מה אתם אומרים על הדבר הבא:

http://www.dell.com/il/business/p/dell-u2312h/pd

סיקור מקיף של המסך:

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/dell_u2312hm.htm

תגובות שלכם
    • על-ידי Yuval666
      שלום
      יש לי מחשב נייח בבית מלפני 3 שנים, הוא עדיין מריץ לי משחקים אבל כבר די ישן ונהיה ממש חלש.... השתחררתי מצה"ל והתחלתי לעבוד באבטחה, שכאמור זו עבודה מאוד משעממת לפעמים (במיוחד בלילות).
      חשבתי לקנות מחשב נייד כדי לראות סרטים בעבודה אבל בגלל שאין לי הכי הרבה תקציב ואני לא הולך להשקיע עכשיו מיליונים אמרתי שאם זה קורה אני כבר ימכור את הנייח (אני לא אשאר עם 2 מחשבים)... עכשיו, לגבי זה יש לי כמה שאלות:

יש לי תקציב של עד 3000 אלף, ואני מעוניין במחשב עם מסך של 16 אינצ' בערך כדי לראות סרטים, וגם חשוב לי שהמחשב יהיה למשחקים... אני לא מחפש להריץ את המשחקים הכי חדשים על פול גרפיקה, אני אחד שמשחק בדרך כלל PES או NBA2K על גרפיקה בינונית זה גם מספיק לי... נניח שיוכל להריץ לי את ה-GTA IV על בינוני, לא צריך אפילו על המקסימום.. ובמחשבים ניידים אני לא מבין כלום, אפשר להגיד שבכלל התרחקתי מכל החומרה ומכל השדרוגים בשנים האחרונות אז כרגע אני לא מבין כלום, אני צריך המלצה למחשב נייד עדיף שיהיה עם איזה קישור לקנייה.
    • על-ידי SuperMath
      טוב אז מכיוון שראיתי שנושא החידות בשבוע האחרון הלך חזק אז אני פותח אשכול עם כמה חידות, תרגישו חופשי לענות עליהן וגם להוסיף עוד חידות ונראה לאן זה יתקדם

החידות יכולות להיות כל דבר: לשוניות, לוגיות, מתמטיות...

חידה 1:
      יש לנו בניין בן 1000 קומות.
      ברשותנו 2 נורות זהות. אנחנו רוצים לדעת מהי הקומה המקסימלית שממנה ניתן לזרוק נורה והיא לא תישבר (כלומר, קומה אחת יותר והיא תישבר).
      חישבו על הדרך לגלות את הקומה הזאת בעזרת כמה שפחות ניסוי וטעיה.
      (זוהי חידה מוכרת עבור בניין בן 100 קומות - הגדלתי אותו )
      חידה 2:
      ישנם 5 פיראטים אשר מעוניינים לחלק בינהם 100 מטבעות זהב.
      הם מסתדרים בסדר מסוים, כל פיראט מעלה בתורו הצעה לחלוקת המטבעות, כל הפיראטים (כולל המציע) מצביעים אם הם בעד או נגד ההצעה.
      אם חצי או יותר הצביעו בעד ההצעה מתקבלת והמטבעות מחולקים, אחרת זורקים אותו לכרישים ובפעם ובסבב הבא הוא כבר לא יצביע...
      כל הפיראטים חכמים (כלומר הם יעשו את מה שהכי משתלם להם כלכלית).
      נוסף ברגע שלפיראט מסוים יש 2 אופציות שבהם הוא ירוויח את אותו הסכום הוא יעדיף את האופציה המאוחרת כך שמציע ההצעה הראשון מבין ה-2 יפול לים (בכל אופן - פיראטים... )
      ועכשיו לשאלה. מה ההצעה המקסימלית (שיצא לו רווח הכי גדול) שצריך להציע הפיראט הראשון שבטוח תתקבל והוא ישאר בחיים כדי ליהנות ממנה?

(רמז: תחשבו מהמקרה עם קצת פיראטים ותוסיפו בכל צעד עוד פיראטים)

חידה 3:
      ישנם 9 כדורים, 8 בעלי אותו משקל ו-1 עם בעל משקל גדול יותר.
      בנוסף נתונות מאזניים.
      ע"י 2 שקילות בלבד איך אפשר לזהות את הכדור הכבד?

חידה 4:
      זוג ארנבים צעיר הופך לאחר שנתיים לזוג ארנבים מבוגר. לצורך החידה הארנבים לא מתים אף פעם. זוג ארנבים מבוגר בכל שנה מוליד זוג ארנבים נוסף. מתחילים מזוג ארנבים צעיר אחד, כמה זוגות ארנבים יהיו בשנה ה-10?

שבוע טוב!
    • על-ידי eliayek
      היי ,
      החלטתי לקנות וחסכתי כסף לסטריימר.

אבל אני נמצא בהתלבטות

בין שתי הסטרימרים הנ"ל

http://www.wallashop...0C&cfm=7E05AFD1

http://www.bug.co.il...xt.asp?id=12313

לפי מה שאני רואה הראשון (ntr82wt ) סתם יקר והדבר היחידי שהוא יותר טוב הוא האפשרות להקלטה - שממש פחות חשובה לי.

מערכת הפעלה של הSW3 אמורה להיות יותר טובה לא?
      יש הבדל מבחינת הכתוביות או הפורמטים שהם קוראים?

את הSW3 אני מתכוון מבאג במחיר הזה
      ואת השני במשהו כמו 1000

תודה רבה לעוזרים =]