angel_liz11

עזרה עזרה בבקשה

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני כבר הרבה מאוד זמן מנסה להבין איך לסדר את הבעיה הזו, אך עדיין לא מצליחה למצוא לזה תשובה ומאוד אשמח לעזרה. ואני לא ממש בטוחה אם הבעיה שלי קשורה לנושא האינטרנט, אבל לא הצלחתי למצוא לבעיה את הקטגוריה המתאימה :).

כשאני מחברת את המחשב הנייח שלי למסך ה-LED שקניתי בעזרת הכבל שבשני הצדדים שלו יש יציאות HDMI ואני מדליקה סרט כלשהו, איני מצליחה לשמוע את הווליום דרך מסך הטלוויזיה אלא הווליום מגיע אך ורק מהרמקולים של המחשב, מה שמאוד לא נוח. השאלה שלי היא, האם יש משהו בהגדרות אצלי במחשב שלא שיניתי, מה שגורם לכך?

נ.ב ניסיתי לחבר עם אותו הכבל בין מסך הטלוויזיה למחשב נייד, זה אכן פעל, והצלחתי לשמוע בעזרת הרמקולים של המסך עצמו אבל זה לא מצליח עם המחשב הנייח.

תודה מראש על העזרה.

נערך היום על-ידי angel_liz11

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש שתי דרכים- הראשונה והפשוטה, פשוט תנתקי את הרמקולים של המחשב אם זה לא עובר אוטומטית אז ניתוק של כבל ה-hdmi וחיבור מחדש כבר יסדר את זה.

השניה טיפה יותר מסובכת- את נכנסת ללוח הבקרה ואז לסאונד, בחלונית שנפתחת לך (בלשונית פלייבק) את בוחרת את יציאת ה-hdmi כיציאת ברירת מחדל (לחיצה על מקש ימני ואז על הגדרה כברירת מחדל) כל פעם שתרצי לעבור מהסאונד של המחשב לטלויזיה את פשוט נכנסת לתפריט הזה ומגדירה את מה שאת רוצה כברירת מחדל.

אם את עדיין מסתבכת עם האופציה השניה את מוזמנת להגיד ואני יעלה תמונות.

נערך היום על-ידי mostiroki

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי את האפשרות השנייה, נכנסתי ללוח הבקרה אבל שם כל ההגדרות אצלי רשומות בעברית, כאשר רשמת סאונד - התכוונת ל-"צלילים והתקני שמע" ואם כן אז שם לא מצאתי את הלשונית "פלייבק"

אשמח שוב לעזרתך.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום.

אומנם אצלי זה באנגלית , אבל מאמין שאם אעלה לך תמונות תסתדרי (למרות שאצלך זה בעברית ).

התמונה הראשונה זה לוח בקרה .בתמונה השניה תעקבי לפי הספרים שסימנתי .

68554560.png

92339864.png

בהצלחה.

נערך היום על-ידי shlomo2010

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה לך על מתן העזרה.

אני רוצה לצרף לך את התמונות של לוח הבקרה שלי בכדי שתוכל לראות לפיהן על מה עליי ללחוץ. מפני שאני אישית כשלוחצת על לוח הבקרה ואז על כפתור שבערך נראה כמו אצלך, שם אין לי שום דבר שדומה למה שנמצא אצלך בתמונה השנייה.

איך אני יכולה לצרף לכאן את התמונות ?

נערך היום על-ידי angel_liz11

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה שוב על המידע.

זה מה שממופיע אצלי בלוח הבקרה: ומה שמסומן זה מה שאליו נכנסתי בהתאם להוראות.

19012013t.jpg

וזה מה שאני רואה שם: אין שום דבר שדומה למה שמופיע בתמונות למעלה.

19012013.jpg

תודה על העזרה מראש .

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שוב שלום.

את בעצמך יכולה לראות שאין קשר לעוצמה (או שכבר בדקת חומרה )?

את צריכה לגשת ללשונית חומרה ושם אמור להופיע.

בהצלחה.

עריכה:

תעלי בבקשה תמונה של לשונית החומרה .

אגב- זה בחיים לא יהיה כמו שאצלי , אצלך זה מערכת XP וצלי זה WINDOWS 7

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קודם כל, ברור שאני בדקתי גם בלשונית החומרה אך לא הצלחתי למצוא משהו שיהיה דומה למה שהזכרת.

שנית, אני סתם ככה הוספתי את התמונה של העוצמה, מפני שבתמונות למעלה זה הרי היה בלשונית הראשונה, ולכן סתם בחרתי להראות מה מופיע אצלי בלשונית הראשונה כהדגמה. הנה התמונה של לשונית החומרה: מקווה שזה יעזור לפתור אצלי את הבעיה

21012013.jpg

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הגבתי בדיוק לפי מה שיש בתמונה , אין לי מושג מה את מבצעת בםועל ובכל זאת גם כתבתי בנושא החומרה .

לעניינינו:

זה אמור להיות ממש פשוט את כנראה מפספסת משהו קטן .

מה לגבי האופציה ב-SETUP של המסך עצמו שם גם את אמורה להעביר ל HDMI , ולבדוק AUDIO .

אגב- את בטוחה שחיברת כבל HDMI (בשני הקצוות שלו נראה טרפז )סומך עליך שזה נכון .

אם יהיה לי זמן קצת יותר מאוחר אשתדל להעלות תמונות של המסך .

תגיבי בהתאם למה שכתבתי עד עכשיו - כך אידע יותר פרטים.

כל טוב.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

טוב :) , אז ככה לשאלתך: אני יודעת בוודאות שהכבל שמחובר אצלי הוא HDMI משני הקצוות וכמו שהזכרתי קודם, אז החיבור הצליח מעולה כשהוא התבצע עם מחשב נייד. הבעיה היא בוודאות במחשב הנייח שלי בהגדרות, רק שאיני יודעת איפה בדיוק :) אני מאוד אשמח לתמונות של המסך מפני שמה לעשות חחח אני לא יודעת כל דבר בחיים האלה וללא הכוונה מדויקת לא תמיד יודעת איכן למצוא את מה שאתה אומר חחחחח , בוא נגיד ככה שאם הייתי יודעת איך לפתור את הבעיה בעצמי...לא הייתי רושמת בקשת עזרה :)

ותודה שוב מראש על העזרה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רוצה להבין משהו: את רוצה שכל הזמן הסאונד יעבור דרך ה-HDMI או רק כשאת רואה סרט ?

אני מניח שאת רוצה רק כאשר את צופה בסרט (כי אם היית רוצה כל הזמן לא היית מחבר רמקולים של מחשב) ואז זה בכלל קשור להגדרות של הנגן שלך. באיזה נגן את משתמשת ?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לדעתי , יש 2 דברים שעשויים למנוע ממך לחוות שמע HDMI על פני מסך ה-led

1. לא בחרת בשמע HDMI בהגדרות Sound

2. את משתמשת במתאם DVI ל-HDMI

נ.ב.

באיזה כרטיס מסך את משתמשת?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כן אני מעוניינת שהסאונד יעבור רק כאשר אני רואה סרט. ואני משתמשת במספר נגנים : BSplayer, VLC media player או ב-windows media player וגם יש אפשרות שאני צופה במשהו און ליין

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
כן אני מעוניינת שהסאונד יעבור רק כאשר אני רואה סרט. ואני משתמשת במספר נגנים : BSplayer, VLC media player או ב-windows media player וגם יש אפשרות שאני צופה במשהו און ליין

במידה וזה המצב, את יכולה להגדיר בהגדרות השמע של הנגן לאן להפנות את האודיו.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

האם בנייד יש לך מערכת הפעלה XP ? לדעתי לא .

בטח VISTA או WIN 7 .

לא יכולה להגיד כי זה לא היה הנייד שלי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

החיבורים שלי במסך נמצאים על ה- HDMI כי גם אני רואה את התמונה שישנה גם במחשב...הבעיה היא רק בסאונד שאני נאלצת לשמוע דרך הרמקולים במחשב

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום.

בתמונה שצירפת אין קשר לSOUND .

בתמונות הבאות מדובר בנגן WINDOWS MEDIA PLAYER של MICROSOFT תעקבי אחרי המספרים שצירפתי וכך יעבוד לך הSOUND בלבד .

58986021.png

24788343.png

מספר 10 - בהצלחה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.

• Similar Content

• על-ידי adialp
      שלום,  
      דגם המחשב שלי הוא: hp envy recline k000ej 
      (מחשב All in one)  
      ׁ(Windows 8)

*יש לי מידע לא מגובה על המחשב שאני צריך-->המטרה שלי היא לחלץ את המידע ולפרמט(למרות שהייתי מעדיף פתרון שפשוט יפתור את הבעיה ללא איבוד מידע וללא צורך בפרמוט)

לפני מספר ימים סגרתי את המחשב שלי, אך לפני שהוא הספיק להסגר כראוי ניתקתי אותו מהחשמל(בטעות). 
      למחרת כשפתחתי אותו הוא נכנס ל- automatic repair loopׂׂ
      כשאני פותח אותו הוא מודיע- preparing automatic repair loopׂׂ
      *לעיתים קופץ במהירות ריבוע.(במסך שחור) שיש בצידו מקשים כמו בצד העליון השמאלי של הדפדפן.(סגור,הגדל\הקטן,כיווץ)
      לאחר מכן 
      Diagnosing your pc
      ואז 
      Attempting repairs
      לבסוף הוא מגיע למסך כחול שבו כתוב

"לתיקון האוטומטי לא הייתה אפשרות לתקן את המחשב שלך, לחץ על אפשרויות מתקדמות כדי לנסות אפשרויות אחרות לתיקון המחשב או על כיבוי כדי לכבות את המחשב שלך
      קובץ יומן רישום:  C:\windows\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt  "

באפשרויות המתקדמות ניסיתי את האופציות הבאות:
      -המשך וצא אל ווינדוס 8--->חוזר לאותו מקום.
      -השתמש בהתקן( usb or dvd) לשחזור ווינדוס---> אין לי התקן(ואני גם לא יודע על איזה התקן מדובר)
      נכנסתי לפתור בעיות:
      -רענן את המחשב---> תוצאה: "אירעה בעיה ברענון המחשב. לא בוצעו שינויים."
      -אפס את המחשב---> יסיר את המידע שלי, לכן לא מתאים.
      -מנהל השחזור(של HP)---> יש אפשרות של התאוששות מערכת אך זה ימחק את כל הקבצים, ויש גם אפשרות של גיבוי אך זה לא מגבה את כל המידע(מגבה רק חלק קטן ממנו).
      נכנס לאפשרויות מתקדמות:
      -שחזור המערכת(של נקודת זמן מסוימת)---> רושם "לא נוצרו נקודות ושחזור בכונן המערכת של המחשב. כדי ליצור נקודת שחזור, פתח את                                                                                                                           הגנת המערכת". כשאני פותח אותה המחשב רושם: " הגנת המערכת זמינה במערכת הפעלה מקוונת בלבד".
      -שחזור תמונת מערכת---> "ווינדוס לא יכול למצוא תמונת מערכת על המחשב.
      -תיקון אוטומטי---> חוזר לאותו מקום.
      -שורת הפקודה---> לא השתמשתי.
      -הגדרות קושחת UEFL---> 
      -הגדרות אתחול---> מגיע לאותו מקום.

לאחר מכן סגרתי את המחשב, פתחתי אותו, לחצתי על כפתור "ESC" וf2 והגעתי לSYSTEM DIAGNOSTICS
      הרצתי את הבדיקות הבאות(Extensive Test), והתוצאה היא שהכל בסדר בכל בדיקה.
      HARD DRIVE
      SYSTEM
      MEMORY 

*יש לי ידע בסיסי מינוס בכל הנושא של מערכת ההפעלה.(אז כשמישהו מציע בפתרון(בתקווה) אודה לכם אם תוכלו להסביר יותר לעומק כי אני לא מכיר מושגים טכניים)
      *אין לי RECOVERY DISK OR RECOVERY HARD DRIVE ואני לא יודע למה הם משמשים.
      *לא הורדתי באותו היום שום דבר למחשב ולא פתחתי מייילים חשודים, לכן אני בטוח שזה לא וירוס.
      *צלצלתי לתמיכה של HP והם אמרו לי שצריך לפרמט את המחשב-->אבל אני צריך להציל את המידע קודם(או לפתור את הבעיה)
      *אין לי דרך לפתוח את המחשב(או את הידע) ולחבר את הארדדיסק למחשב אחר.(זה גם יפגע לי באחריות)

אודה לכם מאד אם תוכלו לעזור לי לחלץ את המידע\ לתקן את הבעיה.
      (מקווה שלא עברתי על חוקי הפורום, אם כן אבקש לא לנעול אותו כי אני ממש צריך עזרה)
      תודה 

• על-ידי bbking
      מה אתם אומרים על זה?
      http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=03G-P4-2782-KR
    • על-ידי shlomi8589
      שלום יש לי בעיה בdrift city אני רוצה לשחק במשחק אבל יש בעיה בהתקנה 
      נסו לפתור אז זה כי זאת בעיה קשה ולא הבנתי זה מין בעיה בלי פתירה חיפשתי באתר שלהם לא היה כתוב כלום בדקתי בגוגל וביוטיוב בבקשה תעזרו לי.
    • על-ידי bbking
      שלום
      משום מה שרציתי לסנכרן את אנשי הקשר בגי'מייל לא הופיע לי שום מספר טלפון 
      יש דרך אחרת איך להחזיר את מספרי הטלפון?
    • על-ידי Yn7
      בס"ד

ניסיתי להתחבר לאתר אבל משום מה הוא לא נתן לי להתחבר.
      הקשתי את הסיסמא והמשתמש הנכונים אבל הוא לא לא נתן לי להתחבר ועכשיו אני לא מצליח להיכנס לדף ההתחברות

בבקשה אני חייב דחוף עזרה !!!
      אין לי נקודה אחת רעה באתר בבקשה 

עריכה: 
      זה הסתדר לי, תודה רבה בכל מקרה וחג שמח !
      ניתן לנעול.