Maty3

פרסומות

Recommended Posts

נהייתה לי  בעייה   בחלק מהאתרים  :   חלק מהמילים הפכו להיות קישורים לפרסומות  .  הפרסומות  הן

של       awardhotspot.com   .   כתוב על זה  באנגלית   שהפרסומת לא שייכת  לאתר זה  .  הפרסומות האלה קופצות לי

גם באתר    twitter   ,  מה שלא קרה לי אף פעם . 

לפי מה שבדקתי עכשיו ,  בדפדפן   אקספלורר זה כנראה לא קורה   .  זה קורה מידי פעם  בפיירפוקס .  הרצתי  סריקת

ווירוסים  , וגם  anti-malware  . 

תודה . 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הבעייה נהייתה מהרחבה בדפדפן  .  שם ההרחבה  :

4.0   

put locker downloader 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום maty2,

הופעות הפופ-אפים עם הפרסומות השונות נובעת מהתקנה של התוכנה put locker downloader שהכניסה לדפדפן שלך רוגולות מסוגים שונים.

אתה יכול לנסות להשתמש באחת מהתכונות הבאות הסרת הרגולות:

http://www.bleepingcomputer.com/download/junkware-removal-tool/

או התוכנה הזו:

http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/

אם שתי התוכנות הקודמות לא עזרו, אתה יכול לנסות להשתמש במדריך הזה:

להוריד את תוכנת CCleaner מהקישור כאן:

www.piriform.com/ccleaner

ואז לבצע את כל אחד מהשלבים:

OK, here are all steps and by this I mean COMPLETELY REMOVING, and before you do this make sure you are disconnected

from the internet, this means plug out the Modem or internet cable, or disable your connection, after you downloaded CCleaner.(done the first step)
1.Download CCleaner www.piriform.com/ccleaner;
2.Install CCleaner;
3.Now after you have done those, go to Start>Control Panel>Add or Remove Programs>A window should pop up and then remove Putlocker Movie Downloader from there, find it on the list and click Remove;
4.After it is removed open CCleaner and then click on Registry, make sure everything is ticked and then click scan for issues;
5.After it finished, click the Tick box which is close to the "Problem" and make sure it is UNTICKED, by this it means it was ticked and you unticked it;
6.Now any file you see while scrolling on the issues CCleaner has found that has Putlocker Movie or anything associated with Putlocker Movie, tick it and after you finish click on Fix selected Issues;
7.Next click on Fix all on the window that appears;
8.Open "My Computer" and go to the disk where you installed it, in this case i think it is installed on C disk.
9.Go to Program Files and delete the folder Putlocker (if its from a company its possible to have the company name instead)
10.That's all, now i would recommend to restart your computer.

תעדכן אותי אם זה עזר לך לפתור את הבעיה.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

1 . התוכנה הזאת , put locker downloader  ,  עשיתי  הסרת התקנה  דרך      "לוח בקרה"  -   "תכונות ותוכניות"   .  בנוסף , בהרחבות של פיירפוקס  ,  הסרתי את ההרחבה הזאת   .  כרגע , נראה לי שהבעייה נפתרה  . 

2 .  האם יש תוכנה מהימנה , במקום put locker   , להגביר מהירות של העלאות והורדות  ?    ( עשיתי  מאחה דיסק , ומחקתי קבצים מיותרים)  .  לדוגמה , להעלות לענן  Google-drive , זה בערך מהירות של  100K  בלבד . 

תודה

נערך היום על-ידי maty2

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מה התוכנה Put Locker Downloader עושה? מאפשרות להוריד סרטים מהאתרים לצפייה ישירה?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לצערי אני לא יכול להיכנס לאתר הזה מאחר והאנטי וירוס שלי (nod32) חוסם את הגישה לאתר הזה בטענה שהוא מכיל מידע מסוכן הכולל טרויאנים ורוגולות.

בכל אופן אני לא מאמין שיש דרך לשפר את מהירות ההורדה של קובץ, אלא אם יש לו מספיק מקורות הפצה או שמדובר בקובץ פופלארי.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

עד היום הורדתי מputlocker עם מנהל הורדות סטנדרטי כמו jdownloader, וחייב לציין שלא היו לי בעיות מהירות. ניצל את רוב רוחב הפס...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לצערי אני לא יכול להיכנס לאתר הזה מאחר והאנטי וירוס שלי (nod32) חוסם את הגישה לאתר הזה בטענה שהוא מכיל מידע מסוכן הכולל טרויאנים ורוגולות.

בכל אופן אני לא מאמין שיש דרך לשפר את מהירות ההורדה של קובץ, אלא אם יש לו מספיק מקורות הפצה או שמדובר בקובץ פופלארי.

אני הפסקתי להתעסק עם זה , אבל לפי מה שהבנתי , הבעייה העיקרית בגוגל-דרייב היא , שזה העלאה לאינטרנט , לא הורדה .  ומהירות העלאה היא  10%  ממהירות הורדה .

נערך היום על-ידי משה 7

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מדוע אתה צריך להעלות קבצים לגוגל דרייב? אתה רוצה לאחסן אותם "בענן" שברשת?

אתה לא מעוניין להוריד את הקבצים למחשב המקומי שלך?

לגבי מהירות העלאה, לצערי הספקים בארץ עדיין מעדיפים להגביל את מהירות העלאה, מאחר והם מוכרים שירותי אינטרנט מיוחדים אשר מספקים העלאה ברוחב פס גבוה לחברות/עסקים.

במידה וספקי האינטרנט יציאו חבילות עם מהירות העלאה גבוהה, דבר זה יביא לפגיעה ישירה בשירותי האינטרנט המיוחדים מאחר ולא יהיה בהם עוד צורך, דבר שיפגע בהכנסות של הספקיות.

בכל אופן, חבילות העלאה הקיימות היום בשוק הינם מספיק גבוהות כדי לקבל ממוצע הורדה גבוה דרך תוכנות כמו ביטורנט או אימיול, כאשר מהירות ההורדה תיקבע בסופו של דבר ע"י המקורות שדרכם אתה מוריד את הקובץ ואיכותם (לדוגמא יש טראקרים מהירים להורדת קבצים בביטורנט אשר הגישה אליהם ניתנת אך ורק לגולשים שאושרה להם גישה באופן אישי).

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש  לי  במחשב שלי קבצי ווידאו   HD   גדולים  - מעל  10G . אני הורדתי אותם  בטראקר   DOWNREV   , דרך יוטרנט .  בהורדות הכל עבד בסדר . אח"ז , ניסיתי  להעלות את הקבצים לענן של  גוגל - דרייב , כדי לפנות מקום במחשב שלי .  כאן יש בעייה .

בדקתי בקבוצות גוגל . הגולשים בקשו מגוגל-דרייב להעלות בהפסקות , לדוגמה , להעלות  100M  היום , עוד  100M  מחר  ...  ,  כמו שיוטרנט ואימיול עושים . אבל  גוגל-דרייב  לא תומך בזה . אז  צריך לחפש ענן אחר שתומך בזה , או ענן בתשלום , או  יותר טוב לחכות עד שתהיה תמיכה . 

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שלום.

א. לא מובן לי  אם הורדת אותם ,למה להעלות אותם  שוב.? (גם אם זה לשמירה ) נראה לי מוזר .

ב. לדעתי במחיר שאולי תרצה כן בעתיד להעלות אליהם קבצים  ולשם להם ( לא לGOOGLE ׂ) - אתה יכול לקנות הרדיסק חיצוני של 4TB  ופתרת את הבעיה .

בהצלחה. ושבת שלום.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

א . הדיסק שלי התמלא עם קבצים שאני עובד איתם . חלק מזה , הרבה קבצים קטנים , העברתי לענן .

ב . קבצים גדולים , כשלא הצלחתי להעביר לענן , העברתי אותם לדיסק אחר .

נערך היום על-ידי matyxx

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

התחבר או הרשם על מנת להגיב.

עליך להיות משתמש רשום על מנת להגיב

צור חשבון

צור חשבון חדש בקהילה בקלי קלות.

רישום חשבון חדש

התחבר

משתמש קיים? התחבר.

התחבר עכשיו