RedBullBull

מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לכם בחיים ???

Recommended Posts

הפאדיחה שלי הולכת ככה..

מכירים את זה שאתם חולים ואין מה לעשות בבית.. אז אתם רואים פורנו כל היום.. קיצר, הייתי ממש צריך להשתין באמצע ושכחתי מהפורנ לגמרי.. מאוחר יותר באותו יום.. אמאא הביאה אורחים... (משפחה, דודים דודות) ואמאא החליטה להראות לאורחים את הבית הדי חדש.. זה המטבח .. זה הסלון.. וזהה.. זה פורנוו חחח אני מגיעה הבייתה וכולם צחקו עליי

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הפדיחה שלי הייתה שאמא שלי וגם אבא שלי וגם אח שלי וגם סבא שלי (לא באותו זמן)

תפסו אותי מאונן!! רציתי לקבור את עצמי!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

RedBullBull ו **אסי** פדיחה גדולה מאוד.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קניתי מצית זרם

והמורה לערבית ראתה אותי עם מצית ושאלה אותי מה זה אמרתי לה זה סתם מצית בלי אש סתם מצית מפלסטיק אז היא אמרה לי תלחץ על זה...ולחצתי מולה ומול ילדים וכול שנייה קיבלתי זרם מהמצית וכולם צחקו ואני לוחץ מלא פעמים וחוטף זרם והיא לא האמינה לי שזה לא עושה כלום אז היא לחצה בעצמה ומזלי בגלל שהיא לחצה ממש חזק אז החלק של המצית מאחורה השתחרר

והיא לא קיבלה זרם....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה עוד כלום.

פעם אחת הייתי אצל חבר שלי אכלתי אצלו כזה בסבבה,ואחרי הארוחהה הייתי חייב לשירותים, נכנסתי כזה פתאום אחותו באה אני בשירותים.

:toilet: וזה לא נעים בכלל.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא נעים באמת!

שמעו עוד פאדיחה פעם אחת בחדר כושר הרמתי משקל ממש כבד במשקולות.. עכשיו .. אני מרים את המשקולות למעלה בחזרות האחרונות.. מתאמץ.. ממש מתאמץ.. מתאמץ עוד יותר.. הבאתי כזה נוד .. משהו בןןן זונה

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחח קרעת אותי אחי נוד .. חחח

אני וחברים שלי יושבים מאחורה בכיתה בסוטול כזה כל השיעור מביאים גרפצים וזה מאשימים ילדים אחרים מביאים נודים וזה פעם הבאתי חזק והמורה צחקה עלי וכולם צחקו חחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח

לזה שנפל למזרקה

ולdark knight קרעת אותי!!!

אתה נכנס אליו הביתה עוד??

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחח טוב לדעת אבל שאני לא לבד :mrgreen: (למרות שאני לא חושב שיש הרבה שיוכלו לספר שהם נפלו למזרקה)

שמעו עוד פאדיחה פעם אחת בחדר כושר הרמתי משקל ממש כבד במשקולות.. עכשיו .. אני מרים את המשקולות למעלה בחזרות האחרונות.. מתאמץ.. ממש מתאמץ.. מתאמץ עוד יותר.. הבאתי כזה נוד .. משהו בןןן זונה

חחח הרגת אותי :lol::lol::lol:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

למרות שזאת פדיחה חלשה או שלא פדיחה בכלל אני במשך כל כיתה ג' לא הכנתי שיעורי בית בתנך. ואז ההורים שלי גילו...תאמינו לי זה ממש לא נעים...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לי עדיים לא קרה שום דבר מביך

במיוחד לא ברמות שלכם...

קרעתם אותי מצחוק!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אהה נזכרתי זאת פדיחה אחושרמוטה :

פעם ישנתי אצל חבר שלי ויש לו מזה אחות כוסית אז כנראה חלמתי עליה ובחלום דיברתי עשיתי אהה מעיין מעיין אההה.. והיא שמעה ואמרה לי את זה איך התפדחתי :oops:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לזה שלא הכין שיעורים בתנ"ך:

חחחחחחח איזה עבריין יא ווארדי.......

בצחוק אחי אני בשום מקצוע לא עושה שיעורים 8) 8)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
חחחחחחחחחחחחחחחחחח  

לא נעים באמת!  

אתה הורג אותי...........! :silly: :silly: :silly: :silly: :noworthy: :claps:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא נעים באמת!  

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח זה באמת היה חזק........... איזה פאדיחה גדולה... אני אם הייתי בימקומך, ישר היית רואה את הפנים שלי אדומות......................

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
לזה שלא הכין שיעורים בתנ"ך:

חחחחחחח איזה עבריין יא ווארדי.......

בצחוק אחי אני בשום מקצוע לא עושה שיעורים 8)  8)

יופי אבל בכיתה ג'?? גם אני לא מכין כמעט בשום דבר נו אז מה? כל הקטע שכשההורים גילו שאפילו פעם אחת ויחידה לא הכנתי במשך כל השנה שיעורי בית וההורים גילו!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אכלתי חומוס אבו גוש, שעד היום עושה לי סיוטים. חומוס פול כבד, עם הרבה סלט כרוב (ומי שלא יודע מה כרוב עושה, שיקח שקית של כרוב קצוץ ויאכל אותה. הבטחה שלי- הוא מקבל בחבר'ה את הכינוי סטינקי)

בקיצור, אחרי ששבעתי מהחומוס, נהיו לי נודים כל כך מסריחים, שהם היו מבריחים בואשים. אני מדבר איתכם על נודים מסריחים ברמה כזאת, שהכנסתי את הראש לבור ביוב כדי להתאוורר....

בקיצור, אחרי שאכלתי את החומוס הזה, נסעתי לבסיס, ונכנסתי למרפאה, עם כאב בטן עצבני. כל הדרך לבסיס החזקתי את עצמי לא להתפוצץ באוטובוס.

איך שהגעתי למרפאה (הייתי חובש) הודיעו לי שיש ישיבה של כל החובשים, עם מפקד הבסיס, ורמ"ד ביקורות של האוגדה.

התיישבנו לישיבה, במועדון, ואני הודעתי למפקד שלי שאני צריך ללכת דחוף לשירותים, שנמצאים, למרבה האירוניה, דווקא במועדון.

אני יושב לי להנאתי עם עיתון, בחירבון הכי טוב שהיה לי בחיים, אבל זה היה כל כך מסריח, שאני לא יכולתי לשבת בעצמי בשירותים. כמובן שדאגתי לפתוח את החלונות של השירותים, ואפילו דאגתי לשים מאוורר, שיעיף את הריח החוצה, והעיקר שלא יגיע לכיוון המועדון.

אחרי שסיימתי יצאתי מחדר השירותים, וגיליתי, שהמועדון ריק. יצאתי החוצה, וכולם גם לא היו שם. נכנסתי חזרה למרפאה (שהיא די גדולה, והיא משתרעת על פני 20 חדרים), ובדקתי את כל המרפאה, וכל המרפאה היתה ריקה לחלוטין.

יצאתי אל מאחורי המרפאה, ושם היו כולם. כל החבר'ה שלי, המפקדים שלי, מפקד הבסיס, ורמ"ד הביקורות עם כל העוזרים שלו, וכל החולים שהיו באותו זמן במרפאה, פשוט טסו החוצה, אל מרחק ביטחון מספיק גדול.

הם ישבו במועדון, כשהריח הגיע אליהם, הם יצאו החוצה להתאוורר, ובחרו להתאורר מול החלונות של השירותים.....

ואם אתם חושבים שאני פשוט בנאדם מסריח, אז יש לי תירוץ טוב. אחרי שכולם סיימו לצחוק עלי, ידידה שלי מדדה לי חום, ומסתבר שהיה לי חום 40. שלחו אותי למיון ושם הסתבר שהיה לי קילקול קיבה, שנגרם מחומוס ששהה בשמש יותר מדי זמן....

אני כבר השתחררתי, ועזבתי את הבסיס, אבל חבר שלי ממשיך לצחוק עלי, ולטעון שהריח הזה לעולם לא יעזוב את הספות של המועדון......

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.