RedBullBull

מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לכם בחיים ???

Recommended Posts

אכלתי חומוס אבו גוש, שעד היום עושה לי סיוטים. חומוס פול כבד, עם הרבה סלט כרוב (ומי שלא יודע מה כרוב עושה, שיקח שקית של כרוב קצוץ ויאכל אותה. הבטחה שלי- הוא מקבל בחבר'ה את הכינוי סטינקי)

בקיצור, אחרי ששבעתי מהחומוס, נהיו לי נודים כל כך מסריחים, שהם היו מבריחים בואשים. אני מדבר איתכם על נודים מסריחים ברמה כזאת, שהכנסתי את הראש לבור ביוב כדי להתאוורר....

בקיצור, אחרי שאכלתי את החומוס הזה, נסעתי לבסיס, ונכנסתי למרפאה, עם כאב בטן עצבני. כל הדרך לבסיס החזקתי את עצמי לא להתפוצץ באוטובוס.  

איך שהגעתי למרפאה (הייתי חובש) הודיעו לי שיש ישיבה של כל החובשים, עם מפקד הבסיס, ורמ"ד ביקורות של האוגדה.

התיישבנו לישיבה, במועדון, ואני הודעתי למפקד שלי שאני צריך ללכת דחוף לשירותים, שנמצאים, למרבה האירוניה, דווקא במועדון.  

אני יושב לי להנאתי עם עיתון, בחירבון הכי טוב שהיה לי בחיים, אבל זה היה כל כך מסריח, שאני לא יכולתי לשבת בעצמי בשירותים. כמובן שדאגתי לפתוח את החלונות של השירותים, ואפילו דאגתי לשים מאוורר, שיעיף את הריח החוצה, והעיקר שלא יגיע לכיוון המועדון.  

אחרי שסיימתי יצאתי מחדר השירותים, וגיליתי, שהמועדון ריק. יצאתי החוצה, וכולם גם לא היו שם. נכנסתי חזרה למרפאה (שהיא די גדולה, והיא משתרעת על פני 20 חדרים), ובדקתי את כל המרפאה, וכל המרפאה היתה ריקה לחלוטין.  

יצאתי אל מאחורי המרפאה, ושם היו כולם. כל החבר'ה שלי, המפקדים שלי, מפקד הבסיס, ורמ"ד הביקורות עם כל העוזרים שלו, וכל החולים  שהיו באותו זמן במרפאה, פשוט טסו החוצה, אל מרחק ביטחון מספיק גדול.  

הם ישבו במועדון, כשהריח הגיע אליהם, הם יצאו החוצה להתאוורר, ובחרו להתאורר מול החלונות של השירותים.....

ואם אתם חושבים שאני פשוט בנאדם מסריח, אז יש לי תירוץ טוב. אחרי שכולם סיימו לצחוק עלי, ידידה שלי מדדה לי חום, ומסתבר שהיה לי חום 40. שלחו אותי למיון ושם הסתבר שהיה לי קילקול קיבה, שנגרם מחומוס ששהה בשמש יותר מדי זמן....

אני כבר השתחררתי, ועזבתי את הבסיס, אבל חבר שלי ממשיך לצחוק עלי, ולטעון שהריח הזה לעולם לא יעזוב את הספות של המועדון......

חחחחחחחחחחחחחחחחחח איןן .. קורע.. מהיום אני אישית קורה לך חומוס! :lol::lol::lol:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחח... איזה פאדיחות קורעות! התפקעתי מצחוק. הפאדיחה שלי שאני וזכר היא (היו לי יותר אבל אני לא זוכר):

היינו צריך לעשות תרגיל בספורט (בכיתה ח' או ט'), יענו תרגיל אקרובטי עם עמידת ראש ועמידת ידיים וגלגלון. ומישהו החזיק אותי בזמן עמידת ראש (כי אני לא ממש טוב בזה), ואני ממשיך לעלות, והאימוץ הוא רב, והזווית נכונה, אז פשוט הפלצתי לזה שהחזיק אותי בפנים. בטעות... :oops:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין בעיה רד, אתה תקרא לי חומוס, ואני אקרע לך ת'תחת..... :wink:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אתם קורעים אותי חברה!

אותי תפסו פעם עושה בי*

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
היינו צריך לעשות תרגיל בספורט (בכיתה ח' או ט'), יענו תרגיל אקרובטי עם עמידת ראש ועמידת ידיים וגלגלון. ומישהו החזיק אותי בזמן עמידת ראש (כי אני לא ממש טוב בזה), ואני ממשיך לעלות, והאימוץ הוא רב, והזווית נכונה, אז פשוט הפלצתי לזה שהחזיק אותי בפנים. בטעות...  

חחחחחחחח........

ניזכרתי היה לי אחד דומה....

אני וחבר שלי רבנו ...אבל זה היה בצחוק...קיצור הגענו למצב שהרואש לו היה מול התחת שלי...ובזמן הזה הוא מחזיק אותו.......אני מרוב לחץ מיתעמץ לצאת מהתפיסה שלו...מיתעמץ לא מצליח....בסוף אחרי הניסיון ה 3שלישי לקחתי את כול הכוחו....וניסיתי לצאת היתעמצתי כול כך חז שהפלצתי לחבר שלי על הפרצוף...(מלפפני הריב אכנו ואני אכלתי שועית)

זה היה כוח כך חזק ומסריח שהחבר שלי ניכנס להלם....

:oops:

אין בעיה רד, אתה תקרא לי חומוס, ואני אקרע לך ת'תחת.....  

חחחח... יפה אמרתה....

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה צחוקים קרעתם אותי לגזרים!!!!!! במיוחד של בייט מי.

זה היה כוח כך חזק ומסריח שהחבר שלי ניכנס להלם....

אם אתה רציני אני נופל מהכסא

אין בעיה רד, אתה תקרא לי חומוס, ואני אקרע לך ת'תחת.....

סטנד אפ, פשוט סטנד אפ. חחחחחחחחח חבל על הזמן!!!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אנשים אתם קורעים אותי כאן מצחוק הספור עם המזרקה, הנודים שאתם תוקעים, החומוס.... איך אתם מגיעים למצבים כאלה?

שתהיו בריאים....... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אנשים אתם קורעים אותי כאן מצחוק הספור עם המזרקה, הנודים שאתם תוקעים,  החומוס....  איך אתם מגיעים למצבים כאלה?

שתהיו בריאים.......   חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הם באים לבד.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

פאדיחה פאדיחה!!!

יום אחד בבית של חבר שלי אני ועוד ילד החלטנו לחפש בחדר של אמא שלו וויברטורים (אמא שלו הכי כוסית בארץ!)

אני מחפש .. פתאום אני קולט תחתונים ורודות וזנותיות משהו לא להאמין.. אני מוציא אותם וחבר שלי לובש אותם ומראה לחבר שלי ומקבל מכות.. אחרי שהוא הוריד את התחתונים אני לוקח אותם ואז האבא המזדיין שלו נכנס הבייתה! וקולט אותי עם התחתונים של אשתו!!! :oops: ואני מתת.. אין לי תירוץ .. כלום.. מבהלה זרקתי את התחתונים על חבר שלי אבל כבר אחרי שהו קלט אותי.. אחרי זה הוא צעק על הבן שלו ומזה לא היה לי נעים! :oops: וחבר שלי כל שנייה מת מצחוק!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם זה היה קורה לי,בכלל כל שנייה הייתי צוחק לאבא בפנים.

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יווווו הרגתם אותי!!!!

איזה צחוקים הולכים פה בייט מי נשפכתי שקראתי את הפאדיחה שלך וגם של מר שיער

והקטע של הריב ושאחכ מטריקס תקע לו נוד בפנים הרג אותי!!!

ורד בולבול כמה פאדיחות יש לך ? חחחח :):P

לי היה פאדיחה עפ חבר שלי חבר שלי ישב לידי וישבנו באמצע שבפינה ואני רואה אותו מתאמץ כדי להפליץ ואתם יודעים שבכיתה מנסים לשחרר נודים חלשים ןפתאום אני שומע נוד אדיר!!!! והוא נהיה אדום ושואל אותי עם מסתכלים עליו וכל הכיתה שמעה את זה עד כדי כך שמישהי בפינה השניה של הכיתה שאלה מי זה?

והיה כזה ריח מטורף!!! ונאי נשפכתי מצחוק כי הוא ניסה להוריד בשקט ובסוף יצא לו כזה חזק הרג אותי!!!

ולפני שבועים הוא עוד פעם ניסה להוריד קטנה ויצא לו למזלו קטנה ואמרתי לו שאם זה היה מתפרץ שוב מה הוא היה עושה והוא התחיל לצחוק ואמר לא יודע.........

:mrgreen: :mrgreen: :lol:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מהה לעשות שיש לי הרבה פאדיחות ?! בטוח שגם לך יש עוד שאתה לא זוכר.. (אבל מעדיף לשכוח אותם) :lol:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

לי הייתה פדיחה מאבא שלי סוף הדרך

יום אחד שהאקסית המיתולוגית שלי עשתה אצלי שבת אבא שלי בא להעיר אותי לבית כנסת (שבת בבוקר)

הוא פותח את הדלת והוא רואה אותי שוכב עליה מתחת לפוך

עכשיו שנינו היינו ערים ונשבע לכם בראש שלי שלא עשינו כלום

אבל אבא שלי היה בטוח שהוא "הפתיע " אותנו

ואיזה פדיחה זאת הייתה

חצי שעה אני מנסה להסביר לו שלא היה שם כלום והוא לא מאמין

האקסית שלי לא רצתה לצאת לארוחת בוקר מהפדיחה

ועוד מקרה איתה אבל הפעם בבית שלה

היינו צריכים לסוע לאירוע אני והיא וכל המישפחה שלה

עכשיו כולם בלחץ היא היתקלחה ונכנסה לחדר להיתארגן

אני גם היתקלחתי ונכנסתי לחדר

עכשיו שנינו בחדר שלה ערומים מתארגנים מהר

ופתאום אמא שלה מתקתקת בדלת

רוצה שהיא תאפר אותה

אז היא אומרת לה אמא לא עכשיו אני לא לבושה

אז היא אומרת לה אז מה כאילו שאני לא ראיתי אותך ערומה

נו מהר

ואני כבר נהייתי אדום ראיתי את המוות בעיניים

ואז האקסית אומרת לה אבל גם ג'קי לא לבוש

פיתאום השתררה דממה

אני אומר לכם

אם לא היה אחלה ברמן באירוע

אני לא חושב שהייתי מצליח לשרוד את אותו ערב מהפדיחה

זאת באמת הייתה פדיחה קטלנית

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחח יפה ג'קי ...

מהה לעשות שיש לי הרבה פאדיחות ?! בטוח שגם לך יש עוד שאתה לא זוכר.. (אבל מעדיף לשכוח אותם)

חחחח שמע אחי יכול להיות שאני מדחיק את זה.

אבל באמת לא עולה לראש פאדיחה......

אבל שי לי שטויות שאני וחברי עושים בבית ספר

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

וואי אני נקרע כאן מצחוק זה הנושא הכי מצחיק שקראתי בפורום לדעתי צריך להעביר את זה לפורום הומור.

גם לי הייתה פדיחה.

לפני איזה חצי שנה אני וכמה חברים שלי היינו צריכים להכין סרט תעודה על איכות הסביבה. זאת לא הייתה עבודה לבית ספר זה היה במסגרת דתית שהתנדבנו אליה כדי לקבל כסף עבור הסרט.

צילמנו כל מיני דברים והיה סבבה הכל היה מוכן צרבנו את זה על דיסק והיינו צריכים להביא את הסרט יום למחרת והדיסק היה אצלי. ואז בטעות לקחתי דיסק שדומה לדיסק שהסרטנו והיה בו סרט פורנו של שעתיים. הגענו וחיכינו לתור שלנו להציג והיו שם רק ילדים דתיים וחרידים בני 8 עד 15 כולל מבוגרים ואז הכנסנו את הדיסק למחשב ומהמחשב רואים דרך הטלווזיה (מסך ענקק) כולם היו בהלם ואני וחברים שלי השתתקנו על המקום ואז תפסתי ריצה עפתי משם בשיא המהירות ועד עכשיו אני לא מתקרב לשם יותר ומנסה לא להיתקל עם הרבנים שהיו שם. :oops: :oops: :oops:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח חזק!!!

איזה פאדיחה זה סוף!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם זאת הייתה תחרות נראה לי שטום גרין היה לוקח

נראה לי שהרבנים הוציאו על החבר'ה האלה "דין רודף"

למרות שהיו פדיחות עם בני מישפחה שזה משהו שאי אפשר לברוח ממנו

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

בונה חברה אני פשוט נשפך פה על הבלטות!!!!! זה כל כך מצחיק........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

פדיחה מעפנה אבל בסדר........

יום אחד יצאתי משיעור תופים ודודה שלי הייתה אמורה לאסוף אותי..........

והיה שם אוטו קופי לאוטו שלה ובטעות נכנסתי לאוטו השני.... וואי איזה פאדיחה מיד ברחתי מהאוטו..... היו שם חרדים כאלה.......

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
יום אחד יצאתי משיעור תופים ודודה שלי הייתה אמורה לאסוף אותי..........  

והיה שם אוטו קופי לאוטו שלה ובטעות נכנסתי לאוטו השני.... וואי איזה פאדיחה מיד ברחתי מהאוטו..... היו שם חרדים כאלה.......

חחח קרה לי משו דומה... כשהייתי בשליחות ברהב היה לנו מיניואן של העבודה של אבאונסענו לטייל (אם כבר גרים שם אז למצל את ההזדמנות עד הסוף!)

קיצר עצרנו איפושו בדרך לאכול והיה סבבה והכל... יצאנו מהמסעדה והלכנו לכיוון האוטו... בדרך אליו היה עוד מיניואן, לא בול כמו שלנו אבל עוד היינו חדשים על שלנו ואף אחד אצלנו לא מטורף על מכוניות שמזהה הבדלים בהן תוך שניה... איצר כולנו ככה פותחים את האוטו, מרוצים מהארוחה הנהדרת שהייתה לנו (למה האוטו פתוח? - ארהב!) ופתאום אני כזה קולט ויוצא עם צעקה כזאת - זה לא שלנו! חחח כולנו קפצנו מהאוטו וברחנו :lol: חחח זה נתן חומר לשיחה למשך כל הבוע :mrgreen:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

קבלו פאדיחות של חברים שלי: אני מדגיש לא שלי!!!!! :

בקיץ שעבר הייתי בנסיעת עבודה באיזור חיפה. היה חמסין באותו יום.

אחרי ליטר קולה ששתיתי תוך שעה, הרגשתי שאני חייב להשתין. הבעיה היתה שאני באיזור בנוי, ולהכנס לאיזו חצר זה לא בדיוק אחד התחביבים הגדולים שלי. אז התאפקתי.

אחרי כמעט שעה בפקק, כשאני עוד שנייה מרטיב את הכיסא באוטו, מצאתי איזור עם שיחים גדולים, שנראה לי מספיק טוב.

החנתי ליד אחד הבניינים מהעבר השני של הכביש והלכתי סופסוף להשתין.

תוך כדי "פריקת לחצים" אני קולט שמשהו לא בסדר שם.

לוקח לי בדיוק שנייה להבין שאני משתין על ראש של נחש.

כאן המקום לעצור ולספר שהפוביה הכי גדולה שלי (וברוך השם - יש לי הרבה) היא מנחשים. אני קופא במקום בלי יכולת תזוזה.

הבעיה כשנחש מתפתל לי על הרגל, שכחתי שבדרך כלל אני קופא, והתחלתי לרוץ כמו מטורף לכיוון האוטו (בצד השני של הכביש) תוך צרחות אימים והחזקת הזין ביד.

רצתי 20 מטר, אחוז דיבוק, צורח, ומנסה להחזיר אותו בחזרה ולרכוס שוב את הרוכסן.

אני לא אשכח בחיים את הפנים של אשה אחת עם ילדה שעברה ליד האוטו שלי (כשאני רץ לעברו), בטוחה שאני איזה סוטה מין שיצא מהשיחים

אני אתן עוד כמה בהמשך............. :lol::lol: אבל רק אם תגיבו!!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח קרעתתםםם אותי כולכםםםםם

שמעו כמה פדיחות שלי ואמיתיות באמא שליייי!!

הייתי כזה במגרש שיחקנו כדורגל סבבה וזה פתאום יש לי חרא והיה סבבה וזה ולא רציתי ללכת אז המשכתי המשכתי עד שלא יכולתי וזה היה מאוחר! אז אני הולך הביתה מתת ופתאום אני מתחיל לחרבן עם מכנסיים קצרות! אני תופס תמכנס ביד ובדרך אני רואה ידידות שלי אומרות לי שלום!!! ואני רץ הביתה כמובן (עד עכשיו אני לא יודע אם הם ראו משהו)

זהווו מה יש לכם להגיד על זה? וזה אמיתי!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
וואי אני נקרע כאן מצחוק זה הנושא הכי מצחיק שקראתי בפורום לדעתי צריך להעביר את זה לפורום הומור.

גם לי הייתה פדיחה.

לפני איזה חצי שנה אני וכמה חברים שלי היינו צריכים להכין סרט תעודה על איכות הסביבה. זאת לא הייתה עבודה לבית ספר זה היה במסגרת דתית שהתנדבנו אליה כדי לקבל כסף עבור הסרט.  

צילמנו כל מיני דברים והיה סבבה הכל היה מוכן צרבנו את זה על דיסק והיינו צריכים להביא את הסרט יום למחרת והדיסק היה אצלי. ואז בטעות לקחתי דיסק שדומה לדיסק שהסרטנו והיה בו סרט פורנו של שעתיים. הגענו וחיכינו לתור שלנו להציג והיו שם רק ילדים דתיים וחרידים בני 8 עד 15 כולל מבוגרים ואז הכנסנו את הדיסק למחשב ומהמחשב רואים דרך הטלווזיה (מסך ענקק) כולם היו בהלם ואני וחברים שלי השתתקנו על המקום ואז תפסתי ריצה עפתי משם בשיא המהירות ועד עכשיו אני לא מתקרב לשם יותר ומנסה לא להיתקל עם הרבנים שהיו שם. :oops:  :oops:  :oops:

אשכרה! שמתי אותה בפורום הומור.. אחד המנהלים העביר!

ובקשר לפאדיחה : חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

היה לי מקרה דומה משהו שעד היום אני צוחק עליו.. במסיבת סוף כיתה ח' עשינו הצגה ומעל הבמה של ההצגה היה מסך ענקי של הקטעי וידאו.. קיצר בחזרות הכל היה טוב ויפה ובלי פאשלות.. אך.. אבלל.. כשההורים שלנו ישבו לראות את ההצגה אחד מאלה שאחראים על המסך שם קלטת וידאו של פורנו נראה לי שזה היה בכלל הומואים שקטע של מציצה.. וההורים נשארו פעורי פה..

.. הסברנו להם שזה לא היה קטע מהמופע :lol::lol::lol:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחח

mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen

: :

mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

אנשים אתם פשוט מפילים אותי מהכיסא...תמשיכו ככה.......

קבלו פאדיחה שלי אבל אל כל כך מצחיקה כזאתי מעאפנה:

איזה יום אחד קיבלנו שיעורי בית בתנ"ך ולא היה לא כוח לעשות אותם אז ביום של השיעור העתקתי אותם מחבר אבל הבעיה הייתה שעוד חצי כיתה העתיקה ממנו.

כשהתחיל השיעור אז היה משעמם ודיברתי אז היא ביקשה ממני להקריא את התשובה, אז התחלתי להקריא והיא כזה מסתכלת עלי עם פרצוף מוזר כזה ואני לא מבין.

בסוף התברר שמה שהעתקתי היה בכלל תשובה שגוייה וכמעט דפקתי את כל הכיתה....לא ידעתי מה להגיד....בסוף אמרתי לה שהתבלבתי בפרק שהיה צריך לקרוא....אחר כך היא עברה וראתה שכמעט לכל הילדים הייתה אותה תשובה....חחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.