RedBullBull

מה הפאדיחה הכי גדולה שקרתה לכם בחיים ???

Recommended Posts

וואי אני נקרע כאן מצחוק זה הנושא הכי מצחיק שקראתי בפורום לדעתי צריך להעביר את זה לפורום הומור.

גם לי הייתה פדיחה.

לפני איזה חצי שנה אני וכמה חברים שלי היינו צריכים להכין סרט תעודה על איכות הסביבה. זאת לא הייתה עבודה לבית ספר זה היה במסגרת דתית שהתנדבנו אליה כדי לקבל כסף עבור הסרט.  

צילמנו כל מיני דברים והיה סבבה הכל היה מוכן צרבנו את זה על דיסק והיינו צריכים להביא את הסרט יום למחרת והדיסק היה אצלי. ואז בטעות לקחתי דיסק שדומה לדיסק שהסרטנו והיה בו סרט פורנו של שעתיים. הגענו וחיכינו לתור שלנו להציג והיו שם רק ילדים דתיים וחרידים בני 8 עד 15 כולל מבוגרים ואז הכנסנו את הדיסק למחשב ומהמחשב רואים דרך הטלווזיה (מסך ענקק) כולם היו בהלם ואני וחברים שלי השתתקנו על המקום ואז תפסתי ריצה עפתי משם בשיא המהירות ועד עכשיו אני לא מתקרב לשם יותר ומנסה לא להיתקל עם הרבנים שהיו שם. :oops:  :oops:  :oops:

חחחחחחח כמו בסרטים

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest adidayan

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחח

חחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וווואיי טום גריו זה שפך אותי חחחחחחחחחחחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest adidayan

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואייי ווואאאיייי איזה דבר תותח ההודעה הזאת חחחחח

תשימו אותה בדביק זה הדבר הכי מוצלח בפורום חחחחח

אנשים תמשיכו ככה אתם שוחטים אותי מצחוק חחחחחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

זה כבר בדביק בפורום הומור....... :)

טוב קבלו עוד קטע חזק ביותררררררר פשוט אדיר!!!!! :

בימי הילדות העליזים והשמחים בקיבוץ שכוח האל שנקרא נווה שאנן בחיפה נהגנו לשחק כדורגל במגרש שנקרא "המגרש השחור" ממש שתי מטר מהבצפר היסודי.

בקיצור באותו יום אנחנו משחקים כדורגל ופתאום אני מריח ריח מסריח בטירוף מחבר שלי

בשם טל. בהתחלה חשבתי שמדובר בהזעת יתר אבל אחרי שראינו שהוא בקושי זז על המגרש ושטיפות חומות ניגרות ממיכנסיו עצרנו מלשחק.

הבנאדם הקרוע הזה שגר שתי מטר מהביית הוריד את המכנסיים והתחתונים שהיו מלאות כמו שק של חרא! הוא אפילו ביקש ממני להחזיק אותם, מיותר לציין שאני נזדעזעתי וכמעט דחפתי לו תתחתונים לפרצוף.

אז מה שקרה זה שהוא ערום כביום היוולדו הלך עם תחתונים מ-פ-ו-צ-צ-י-ם בחרא הבייתה ואני וחבר ליווינו אותו. כשהוא הגיעה הביתה זה היה המחזה.

הוא דופק על הדלת

אבא שלו פותח

הוא מחייך

אבא שלו מזדעזע

הוא ממשיך לחייך

אבא שלו מוריד לו תסטירה של החיים , החרא נופל ומשפריץ ריקושטים לכל עבר

ואני וחבר שלי פשוט מתגלגלים על הרצפה ולא מפסיקים לצחוק .

ירדו לי דמעות איזה שעה כמעט נחנקתי לא היה לי אויר

אל תגידו לי שזה לא הצחיק אותכם כי אם לא אתה פשוט לא יודעים לצחוק..... :ass:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest adidayan

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה קורע אתה חופיפו חחחחחחחחחחחחח :works::works::works::works::works::works::works:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח כן אנייודע זה הרג אותי מצחוק!!!!

נשפכתי :mrgreen:

תודה רבה עוד תגובות חברה עם אתם רוצים עוד קטעים.......

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח כל הפאדיחות פה הורגות מצחוק!!!

גם לי יש אחת והיא הולכת ככה:

יום אחד אני יושב בארוחת ערב עם כל המשפחה וחבר טוב שלי.

אני וחבר שלי כל הזמן צחקנו ולא ממש התרכזנו בארוחה.

אז לאמא שלי הייתה קופשת זיתים ביד ואני צועק לה: "אמאאאא אני יכול זיןן"

(היתבלבלתי בגלל שצחקתי עם חבר שלי...) ואז אני ניהיה אדום....

אזיה פאדיחה זה אתם לא מאמינים!!!!!! (תחשבו שכל המשפחה שלי היו סביב השולחן!!!)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

רק לקרוא את מה שכתבת חופיפו גרם לי ליפול מהכסא!!!!

לא יודע :hmm: אם הייתי רוצה לראות את המחזה הזה...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחח!

זה עם נוד במועדון! ובחדר כושר! :noworthy:

אבל זה עוד כלווווווווווווווווווווווווווווווווום!!!!!!!!!!!

אמא שלי נכנסה לחדר בזמן שהייתי עם חברה שלי...............!!!!! (תחשבו אח"כ להסתכל לאמא

בעיניים......!)

וזה היה באמצע איזו תנוחה של גמישות....!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
הפדיחה שלי הייתה שאמא שלי וגם אבא שלי וגם אח שלי וגם סבא שלי (לא באותו זמן)

תפסו אותי מאונן!! רציתי לקבור את עצמי!!!

חחחחחחחחחח איך הגעת למצב הזה??!?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחח יפה יפה אני רואה שיש יותר ויותר אנשים שמשתפים בחוויותיהם המצחיקות יופי ותמשיכיו כך!

רק לקרוא את מה שכתבת חופיפו גרם לי ליפול מהכסא!!!!  

לא יודע  אם הייתי רוצה לראות את המחזה הזה...

חחחחחחחחחחח כן אני יודע זה קטע ענק!!!!!

יאללה חברה לא להתבייש ולהגיב ואם יש לך איזה קטע שתפו אנילא מאמין שתהיו יותר מפודחים ממי שכבר פירסם

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חופיפו איזה גועלללל החזקת את התחתונים חחחחחחח :lol:

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
טוב,חברה מה זה נקרעתי מצחוק.

קיצר,כשהייתי בן 14,שיחקתי עם שתי ידידות שלי סטריפ פוקר,הם היו בנות 16,ואני עזרתי להן עם מתמטיקה,פתאום,הם בחזיות ותחתונים,אני בתחתונים.

לאחת יוצא 3 אסים,לי יוצא 4 מלכים,לכוסית יוצא זוג של 2.

היא מורידה ת'חזייה,אני מקבל זיקפה מה זה חזק,תור הבא אני רואה שאני מפסיד פה,ויש לי זיקפה מה זה עצבנית חבל"ז,אני יצא לי זוג 2 ולשניהם ולאחת זוג מלכים ולשנייה מלכות,אני בא ועומד,והם רואות ומתפקעות מצחוק,אני כזה כמעט בוכה עד שהמנהל נכנס,ואני התלמיד של ההקבצה למתמטיקה,קיצר לא נעים.

ועוד אחד קטן,כשהתקבלתי לאותו ביה"ס,אכלתי תירס ומרק שעועית לצהריים כשעה לפני המבחן,אני בא לחדר,ורואה 3 פרופסורים משקפופרים עם אני יושב לראיון,ואומר להם על התחרויות ומה שאני רוצה לעשות בחיי וכו'.. .

בסוף,אחד מהם שואל אותי,איך הגריאות שלך?

אני בא לענות ומפליץ,הם צחקו ואמרו שתשובה כזו "פיקנטית" הם עוד לא שמעו,התקבלתי על סמך כישרוני הבלתי רגיל להצחיק :oops:

לא הגיוני אני חייב להגיד!! בגיל 16 בנות כבר בתיכון חביבי....

בגיל 14 הייתי הכיתה י'...

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
טוב,חברה מה זה נקרעתי מצחוק.

קיצר,כשהייתי בן 14,שיחקתי עם שתי ידידות שלי סטריפ פוקר,הם היו בנות 16,ואני עזרתי להן עם מתמטיקה,פתאום,הם בחזיות ותחתונים,אני בתחתונים.

לאחת יוצא 3 אסים,לי יוצא 4 מלכים,לכוסית יוצא זוג של 2.

היא מורידה ת'חזייה,אני מקבל זיקפה מה זה חזק,תור הבא אני רואה שאני מפסיד פה,ויש לי זיקפה מה זה עצבנית חבל"ז,אני יצא לי זוג 2 ולשניהם ולאחת זוג מלכים ולשנייה מלכות,אני בא ועומד,והם רואות ומתפקעות מצחוק,אני כזה כמעט בוכה עד שהמנהל נכנס,ואני התלמיד של ההקבצה למתמטיקה,קיצר לא נעים.

ועוד אחד קטן,כשהתקבלתי לאותו ביה"ס,אכלתי תירס ומרק שעועית לצהריים כשעה לפני המבחן,אני בא לחדר,ורואה 3 פרופסורים משקפופרים עם אני יושב לראיון,ואומר להם על התחרויות ומה שאני רוצה לעשות בחיי וכו'.. .

בסוף,אחד מהם שואל אותי,איך הגריאות שלך?

אני בא לענות ומפליץ,הם צחקו ואמרו שתשובה כזו "פיקנטית" הם עוד לא שמעו,התקבלתי על סמך כישרוני הבלתי רגיל להצחיק :oops:

לא הגיוני אני חייב להגיד!! בגיל 16 בנות כבר בתיכון חביבי....

בגיל 14 הייתי הכיתה י'...

מזה??? איך בגיל 14 היית בתיכון??????

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הגיוני, גם אני הייתי בגיל 14 בכיתה י'.

ילידי דצמבר וכל אלו שמרוויחים שנה (היום זה כבר לא קורה, פעם היה אופציה כזו), מגיעים לי' בגיל 14.

יש יומהולדת באמצע י' ל15.

י'א: 15-16

י'ב: 16-17

ואז מחכים לגיוס לפחות חצי שנה :-)

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יואו! איזה דברים מצחיקים!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחח

נכון

יאסין מתתתתתתתתתתתתת (וגם אנחנו לשם שינוי)!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
Guest adidayan

מה זהו?? נגמרו הפדיחות לכולם? איזה באסה...

חופיפו יאללה תרביץ פה עוד קטע חחחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יחי מכבי חיפהההההההההה

עולהההההההההה

יאסין מת יאסין מתתתתתתתתת!!!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
בקיצור באותו יום אנחנו משחקים כדורגל ופתאום אני מריח ריח מסריח בטירוף מחבר שלי  

בשם טל. בהתחלה חשבתי שמדובר בהזעת יתר אבל אחרי שראינו שהוא בקושי זז על המגרש ושטיפות חומות ניגרות ממיכנסיו עצרנו מלשחק.  

הבנאדם הקרוע הזה שגר שתי מטר מהביית הוריד את המכנסיים והתחתונים שהיו מלאות כמו שק של חרא! הוא אפילו ביקש ממני להחזיק אותם, מיותר לציין שאני נזדעזעתי וכמעט דחפתי לו תתחתונים לפרצוף.  

אז מה שקרה זה שהוא ערום כביום היוולדו הלך עם תחתונים מ-פ-ו-צ-צ-י-ם בחרא הבייתה ואני וחבר ליווינו אותו. כשהוא הגיעה הביתה זה היה המחזה.  

הוא דופק על הדלת  

אבא שלו פותח  

הוא מחייך  

אבא שלו מזדעזע  

הוא ממשיך לחייך  

אבא שלו מוריד לו תסטירה של החיים , החרא נופל ומשפריץ ריקושטים לכל עבר  

ואני וחבר שלי פשוט מתגלגלים על הרצפה ולא מפסיקים לצחוק .  

ירדו לי דמעות איזה שעה כמעט נחנקתי לא היה לי אויר  

חחחחחחחחחחחחחחחח...........אתם עוד תהרגו אותי...

יש לי אחת...זה קרה היום....קיצר היום יום שני ובבית ספר שנו עשו חיסונים..עברתי את החיסון בכיף לא מרגיש כלום,בא הביתה ואולך לשחק טניס....שיחקתי שיחקתי...אחרי 15 דקות אני מתחיל ליתקוע כאלה נודים חזקים שכול הבריכה שמעה....באותו זמן בנו כמה דברים בבריכה שלנו...העובדים היו ערבים...קיצר לערבי אחד משהו עף מהיד וטליגרש ואני לא שם לב...קיצר אני משחק

הערבי ניכנס למיגרש ואני בנתיים מנסה להגיש חזק ומיתעמצא בכול הכול ביגלל שהיריב שלי עיצבן אותי עד מוות...קיצר החרא הזה שנפל לערבי היה מאחורי....הוא בא לוקח ואני מרוב לחץ משחרר כזה נוד...אני בעצמי פחדתי...והוא היה מיתחת לתחת שלי כאילו הרואש שלו...אני היתפוצצתי מצחוק....פשוט היתפוצצתי מצחוק...וכגם הוא....אבל תבינו אתם מקבלים נוד כזה שלא חלמתם עליו אפילו ועוד בפרצוף....קצת מביח אבל מצחיק

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחח יפה מטריקס

מסכן הערבי

ותודה אחי על התגובה על הקטע שלי ;-)

ועדי אתה בטח שאתה מוכן לעוד קטע חזק?

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח מטרקיס איזה גדוללללל

חבל הערבי לא מת במקום!!!

נראה לי שאם היית אוכל שועית לא מבושלת זה היה קורה!!

שתף אשכול

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
אשכול זה נעול לתגובות חדשות.

• צופים לאחרונה   0 משתמשים

אין משתמשים רשומים שצופים בדף זה.